(((چگونه همسر خویش را متقاعد کنیم )))

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
(((چگونه همسر خویش را متقاعد کنیم )))

سلام به همه دوستان امیدوارم روزهای خوبی را سپری کرده باشید و روزهای خوش و شیرین در انتظار شما باشد :tavallod:

...

سوالی داشتم

اگر همسر من خطای ازش سر زد ..و حرف مرا گوش نکرد .چه راه کاری دارید که ایشون رو متقاعد کنم که کاراش اشتباه بوده ....

.........

طبق فرمایشات شما و دیگر بزرگان ...کتک زدن , و تنبیه زن اشتباه است ....با حرف زدن هم متقاعد نشود و باز آن اشتباه راباز تکرار کند...

چگونه رفتار کنیم و یا چگونه حرف بزنیم و کلا چه کار کنیم ..که بهتر بفهمانیم که کارش اشتباه بوده .؟

که بعد هم باعث دل شکستگی و دل خوری کدورت بینمان نشود

از اساتید ممنون میشم راهنمایم کنند ...

سپاس گذارم............

البته من جزو اساتید نیستم اما با اجازه نظر خودمو میگم.
به نظر تنبیه اصلا راه چارهنیست...
باید طرفت رو بشناسی و اخلاقش رو خوب بدونی.
گاهی وقت ها یه اخم ساده همه چیز رو درست می کنه...
گاهی وقت ها کمی ناراحتی و سردی...
گاهی وقت ها به زبون آوردن ناراحتی...
گاهی وقت ها یه ذره دعوا (البته مراقب این یکی باشین)
گاهی وقت ها محکم تر برخورد کردن...
گاهی وقت ها بهتره همون کاری که طرف مقابل انجام داده انجام بدی تا خودش بفهمه که چقدر با عث ناراحتیش شدی...
اگه هیچ کدوم جواب نداد بهتره تکلیفت رو با خودت روشن کنی که چرا با همچین آدمی که اصلا به فکرت نیست ازدواج کردی؟؟(البته این آخریه شوخی بود. سواد من همی قدر بود. بهتره منتظر نظر کارشناس ها هم باشید.)

متشکرم از راهنمایتون ...

یه چیزی بگم ..کتک نخوریم !!! زدن تو کار ما نیست
به دوره باید برم کارته هم یاد بگیریم ..
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

حالا گذشته از شوخی ......پس با این تفاسیر باید خودمو درست کنم و رو خودم بیشتر کار کنم ..چگونه موقع دعوا عصابم کنترل کنم و خشمگین نشم ...دسته بزن یکی از خصتهای بد ادمه از خدا میخوام هیچ موقع به ادم و به اون حد نرسونه

ولی به نظر من اینه موقع دعوا بهتره ادم حرفی نزنه سکوت کنه ...برای تنبیه هم که باهاش چند روزی قهر کنه

نظرتون چیه؟

(در یه تاپیک یه کم در موردش خواندم اما اخرش نتجه داده نشده بود !!!
و اگر...........

و اگه خدای نکرده کاری کرد که حرفه مارو گوش نکرد چی ..باز تکرار کرد چی؟

اون موقع چی کار کنیم ؟

سلام

من هم نظر خودم را می دهم .

بعضی مواقع شاید از این کارشون منظوری دارد باید با ایشان حرف بزنید .

و از ایشان بخواهید دلیل انجام کارش رو بگوید.

شاید می خواهد چیزی را به شما بگوید با این کار؟؟:Gig:

سلام.دوتا روش به شما ميگم.:negah:
1- البته به شرطي كه طولاني مدت نشه.
بهترين روش در اين مواقع
بي محلي است.
هيچ چيز به اندازه بي محلي و بي توجهي خانمها را ناراحت نميكند البته در مورد آقايان هم اين مسئله صادقه اما در مورد خانمها بيشتر.:Graphic (49):
وقتي ديديد كه زير بار حرف منطقي نميره. هيچ چيز نگيد و عصباني هم نشيد. اما بي محلي كنيد مثلا ميگه بيا بريم فلان جا بگوييد خودت برو من حوصله ندارم البته با ادب نه با تندي. يا موقع شام بگوييد اشتها ندارم. بعد اگر علت را جويا شد شما بگيد من به خاطر فلان كار شما خيلي دلخورم احساس ميكن براي حرف من ارزش قائل نيستيد. البته اين روش ممكنه براي همه جواب نده و خانم در مقابل شما موضع بگيره.

2-اما يك روش ديگر كه خيلي روش خوبي هم هست و از نظر روانشناسي بسيار خوب جواب ميده نوشتن نامه است. نميدانيد اين نامه چه ميكنه.شما در نامه خيلي مودبانه حرف دلتون را و ناراحتيتون را عنوان كنيد و يك كمي هم آب و تابش بديد تا احساسات ايشون جريحه دار بشه و بفهمه كه چه قدر كارش شما رو ناراحت كرده . آخرش هم بگيد چقدر دوستش داريد و اگر ناراحتش كرديد معذرت خواهي كنيد يه جوري محترمانه ازش بخواهيد ديگه اين كار را تكرار نكنه بعد نامه را كنار آينه يا هر جاي ديگه كه ببينه بگذاريد و از خونه بيرون بريد. اگر هم تونستيد يك شاخه گل هم روي نامه بگذاريد واقعا معجزه مي كنه.:solh:

البته ببخشيد اگر سريال شد.:nishkand: اما مطمئن باشيد جواب ميده.:Cheshmak:

'گاهی هم نمی شه ادما رو تغییر داد مجبوری تا اخر عمر تحمل کنین!!!!!! :mohandes:
اما در کل از محبت خارها گل می شود + زمان :hamdel:

موضوع قفل شده است