پیشنهادی برای گروه قرآن

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
پیشنهادی برای گروه قرآن

خدمت دوستان قرآنی عرض سلام و ادب دارم . گرچه هنوز جواب سوال قبلی ام را نگرفته ام اما به خود جرات دادم تا پیشنهادی را مطرح کنم ا میدوارم که ناراحت نشوید. قبل از پیشنهاد عرض کنم که حضور قرانیان نمی دانم چرا کم رنگ تر از دیگران است. با آنکه قرآن از مهجوری خود گله کرده اما گویا خود گروه قرآن هم قائل به مهجوری قرآنند. به هر حال... از دوستان قرآنی درخواست می کنم که آیاتی که را فواید خاصی برایشان نقل شده را بنویسند با ذکر فایده تا همه استفاده کنند. مثل آیه آخر سوره کهف « قل انما انا بشر مثلکم یوحی ...» که می گویند اگر کسی بخواند می تواند هر زمان که نیت کند بیدار شود. و این آیه یه چیزی مثل ساعت کوکی عمل می کند. یا آیه 9 یاسین « وجعلنا من بین ایدیهم سدا و من خلفهم سدا ...» که گفته شده هر کس بخواند در جایی که دشمنش وجود دارد آن دشمن او را نمی بیند.
امیدوارم که پیشنهاد من مقبول افتد

آیه 18 سوره کهف را برای فرار سگ مفید می دانند اگر جوانی شب موقع خوابیدن می ترسد که جنب بشود سوره مبارکه معارج را تلاوت کند برای رفع چشم زخم خواندن آیه 52 قلم که به آیه وان یکاد مشهور است مجرب ومفید است اگر شب مقع خوابیدن خوابتان نمی برد آیات 11تا 13 سوره کهف را بخوانید بسیار خوب است

[="green"]امام صادق (ع) فرمودند . کسی که سوره کوثر را در نمازهای واجب ومستحب خود بخواند خداوند در روز قیامت از حوض کوثر به او اب عطا می نماید و مجلس او با رسول خدا (ص) در زیر درخت طوبی است . [/]

:hamdel:اایه21 سوره روم را برای هموار شدن امر ازدواج جوانان 100 مرتبه در خلوت خوانده شود انشاالله موثر است

نقل قول:
نقل قول:

پيامبر اكرم ص مي فرمايد :

اگر سوره حمد را بر مرده خوانديد و زنده شد تعجب نكنيد

[="blue"]ثواب قرائت سوره قدر . امام باقر (ع) فرمودند . کسی که با صدای بلند سوره قدر را بلند بخواند مانند کسی است که در راه خدا ی عزوجل شمشیر کشیده باشد . وکسی که انرا با صدای اهسته بخواند مانند کسی است که در راه خدا در خون خود غلتیده باشد وکسی که ده بار ان را بخواند خداوند هزار گناه ازگناهان او را پاک می نماید . امام صادق (ع) فرمودند. کسی که در یکی از نمازهای واجب سوره قدر را بخواند منادی ندا می دهد . ای بنده خدا گناهان گذشته ات را امرزیده . عملت را از نو شروع کن. [/]

موضوع قفل شده است