***سرّی از اسرار غریبه به جهت دیدار امام زمان (ع)***

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
***سرّی از اسرار غریبه به جهت دیدار امام زمان (ع)***

سرّی از اسرار غریبه به جهت دیدار امام زمان (ع)

هر کس چهل‌روز صبح بخواند خداوند دیدار حضرت مهدی(ع) را روزی او گرداند. (ان شاءاللّه)

به این صورت که در چهل روز ۱۷۴۸۸ مرتبه به صورت زیر هر روز ۳۶۰ مرتبه به غیر از روزهای دهم، بیستم، سیم‌ و چهلم که این چهار روز روزی ۱۱۳۲ مرتبه دعای فوق بخواند تحت شرایط زیر:

۱ـ با وضو باشد؛
۲ـ رو به قبله در جای پاک بنشیند؛
3ـ اول صلوات بفرستد؛
۴ـ از گناهان استغفغار نماید؛
۵ـ این دعا را یک مرتبه بخواند.

یا مَنْ اَقْرَبُ اِلَیَّ مَنْ حَبْلِ الْوَرِیدِ یا مَنْ هُوَ فَعَّالٌ لَما یُریدُ یا مَنْ یَحُولُ بَیْنَ الْمَرْءِ وَ قَلْبِه یا مَنْ بِالْمَنْتَظَرِ الْاَ عْلی یا مَنْ لَیْسَ کَمِثِْله شَیْءٌ وَ هُوَ عَلی‌کُلَّ شَیءٍ قَدیرٍ.

۶ـ اصل دعا را بخوانید.

یا اللّه یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَهَ وَ بنیها یا صاحِبَ‌الَّزمان اَدِرکنْی یا فارِسَ الْحِجازِ اَدرِکنْی یا اباصالِحَ‌ اَدْرِکْنی وَ لا تُهْلِکْنی

همه روز ۳۶۰ مرتبه فقط روز دهم و بیستم و سیم ‌و چهلم ۱۱۳۲ مرتبه.

۷ـ ده مرتبه صلوات؛
۸ ـ فاتحه و اخلاص بخواند؛
۹ـ اگر سوره اخلاص را بیشتر بخواند بهتر است زیرا اسم اعظم دارد.

خواندن این دعا آثار عجیب‌وافعال غریبه دارد.

گنج هاي معنوي – دعا

به قولي گفتن من بايد ابتدا سعي در اصلاح خويش نمايم. وگرنه من اين دعا رو خوندم ولي هنوز كوله باري از گناه بارم بود و نتونستم خودم رو اصلاح كنم و اين ديدار لياقت بيش از اين حرفا رو مي خواد...
مولاي من اقاي من كمكم كن كه در راه شما قدم بردارم و رهرو شما باشم...

نکاتی که دراین دستور ذکر نشده عبارتند از اینکه :

یک اینکه شخص نباید بعد رویت، با کسی درباره سخن بگوید! و نیتش هم این نباید باشد!
دوم اینکه ائمه معصوم در خواب به صورت چهره و نمای نورانی ظاهر میشوند و چیزی از چهره شان معلوم نمیشود!
سوم اینکه شخص دروغگو هرگز چنین خوابی نخواهد دید!
چهارم اینکه این قبیل دستورات نیاز به صفای باطن شخص دارد!

بعد هم اینکه بعضی از این قبیل دستورات در کتب ناقص ذکر میشود!

من هم با آقای عاشق مولانا موافقم کامل توضیح دادن مخصوصا نیت که باید خالص خالص باشه وبعد هم اگر جمال آقا رو زیارت کردین میشه جزء اسرار و تا زمانی که خودشون اجازه ندادن باید توی سینه حفظ کنین و اگر نه از خیلی توفیقات محروم خواهید شد چون راز داری خیلی مهمه
ممنون

موضوع قفل شده است