صفحه 5 از 8 نخست ... 34567 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: پیشرفت یک دختر در زندگی

نوشته
    23
    حضور
    7 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    26

نقل قول نوشته اصلی توسط امید نمایش پست ها
    یک سؤال از شما دارم:

در چه رشته ای تحصیل کرده اید؟

سلام. هنر.

2. صلوات

علاقه
    روانشناسی، کتاب، گفتگو، یه ذره ورزش
    نوشته
    880
    حضور
    40 روز 16 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3055

نقل قول نوشته اصلی توسط کلینت نمایش پست ها
    هنر
    اگر امکان دارد، دقیق تر توضیح دهید. اگر نمی خواهید در فضای عمومی پاسخ دهید، لطفا در مورد رشته تحصیلی و گرایش تان در ارشد در قالب پیام خصوصی توصیح دهید.
    من باید از ابتدا این سؤال را می پرسیدم؛ زیرا لابلایِ مشاوره ام از رشته خود پرسشگر، مثال ذکر می کنم.

قال امیرالمؤمنین علیّ بن ابی طالب (صلوات الله و سلامه علیه):

«مَن بَذَلَ جهدَ طاقتِه، بَلَغَ کُنهَ إرادَتِه»

غرر الحکم، حدیث 1250

4. صلوات ها 2

نوشته
    23
    حضور
    7 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    26

نقل قول نوشته اصلی توسط امید نمایش پست ها
    اگر امکان دارد، دقیق تر توضیح دهید. اگر نمی خواهید در فضای عمومی پاسخ دهید، لطفا در مورد رشته تحصیلی و گرایش تان در ارشد در قالب پیام خصوصی توصیح دهید.
    من باید از ابتدا این سؤال را می پرسیدم؛ زیرا لابلایِ مشاوره ام از رشته خود پرسشگر، مثال ذکر می کنم.
    فوق لیسانس پژوهش هنر دانشگاه تهران هستم. فوق ممتاز خوشنویسی نستعلیق و نسخ دارم. یعنی عملا میشه سه تا فوق لیسانس. تا امتحان تافل هم رفتم اما ندادم. که البته 2 سال میگذره و خیلیش رو یادم رفته.

6. صلوات ها 2

نوشته
    10
    حضور
    12 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4

سلام

سلام آبجی بزرگترین مشکل شما دوری از خانوادتونه باید باهاشون دوست بشید اما قبلش باید یه سری مسائلی رو حلاجی کنید تو ذهنتون اگر کینه یا عقده ایی تو قلبتون نسبت بهشون دارید پاک کنید حالا چرا این حرف رو میگم چون جدایی از خانواده نه تو دین و نه عقلی کار درستی نیست این هم که میگن ازدواج سفید اگه شما تقیدات مذهبی دارید اسم اصلیش زناست و گرنه بدون خطبه عقد دو تا نامحرم محرم نمیشن دوست شدنم اصلا کار درستی نیست یک این که ممکنه شما با یکی دوست بشید و ازش به هر دلیلی خوشتون نیاد و اون به شما وابسته بشه و با جدا شدن دلشو بشکنید دوم این احتمال وجود داره که شما خوشتون بیاد و اون نخواد و شدیداً سرخورده تر از الان بشید جدای از گناه بودن دوستی، شما الان حال خوبترین و نرمالترین ادم خونتون هستید باور کنید خانوادتون الان به کمک عاطفی شما نیاز دارن برادرتون برای ترک مواد مادرتون برای حال خوب داشتنش و پدرتون برای دلگرم شدن به خانواده باید شروع کنید به محبت کردن با مادرتون گرم بگیرید بهش نزدیک بشید و مثل یه مشاور بهش روحیه بدید به این فکر کنید که اگه ازدواج کردید و رفتید قبلش خونه پدرتون آباد کرده باشید تا بعداً شوهرتون نگه داداشت فلان و بابات فلان آدمیم که خوبیای شمارو نبینه و تو شرایط سخت تنها بذاره همون بهتر که بره آبرو و احترام خانوادتونو بالا ببرید در مورد کار هم بهترین کار خیاطی تولیدیه هم حقوقش خوبه هم یاد میگیرید تا بعداً خودتون کارگاه بزنید محبت معجزه می‌کنه به این فکر کنید که شاید شما هم برای خانوادتون کم گذاشتید نه از لحاظ کار بلکه از لحاظ عاطفی سخنرانی های مذهبی گوش کنید کتابهای مذهبی بخونید برای کمک به خانوادتون روحیه خودتونو بالا ببرید برادرتون از شما وضع بدتری داره میل جنسی فشار مالی تنهایی اعتیاد چرا به قلب شکسته اون فکر نمی کنید این شما هستید که باید خانوادتونو نجات بدید اینایی که میگم باور کنید تاثیر داره از محبتای کوچیک شروع کنید و برید جلو چای ببرید براشون باهاشون حرف بزنید در مقابل بی احترامیشون سکوت کنید معجزه می‌کنه رفتار امامان معصوم ما هم همین بوده پدر و مادر حتی اگه فاسد باشند باز احترامشون واجبه به خودتون تلقین کنید که عمیقاً دوستشون دارید و کم کم شکل واقعیت بدید بهش یه حدیث خوندم هر کس خودش را شبیه گروهی کند کم کم یکی از انها خواهد شد شما هم تلقین کنید که دلخوری ازشون ندارید از آقا امام زمان می‌خوام به شما و خانوادتون کمک کنه صبر و تلاش و توکل راه حل مشکلات شماست
    ویرایش توسط مریم.ح : ۱۳۹۸/۰۳/۱۴ در ساعت ۰۰:۱۵

8. صلوات

علاقه
    کلا کارای هنری ....
    نوشته
    7,088
    حضور
    372 روز 23 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    554
    صلوات
    23040

فوق لیسانس پژوهش هنر دانشگاه تهران هستم. فوق ممتاز خوشنویسی نستعلیق و نسخ دارم.
    باسلام یکی از آشنایان هنر خوندن نمیدونم حالا دقیقا چی بود فوق دیپلم داشتند برای خیلی وقت پیش که تو مدرسه هنر درس میدادند نقاشی و خطاطی از این چیزا

ببخشید الان این رشتتون دقیقا چی میشه من اصلا نمی تونم متوجه شم یعنی چه تخصصی دارید دقیقا ؟
    ویرایش توسط اللیل والنهار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۴ در ساعت ۰۰:۳۳
    اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
    درستکار آسوده است، بی گناه بی باک، خیانتکار ترسان و بدهکار هراسان است.
    امام حسین (ع)

پیشرفت یک دختر در زندگی

نوشته
    23
    حضور
    7 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    26

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم.ح نمایش پست ها
    باید شروع کنید به محبت کردن
    سلام. متشکرم از نظر شما . منتها من حدود 20 ساله که دائما دارم محبت میکنم و تقریبا دیگه محبتم ته کشیده. این رو واقعا میگم. حتی توانایی دوست داشتن خودم رو هم دیگه ندارم هر چی عاطفه بود خرج کردم . اشتباه کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم.ح نمایش پست ها
    این شما هستید که باید خانوادتونو نجات بدید
    اوه ترا به خدا این رو نگید. من یک ادم معمولی هستم. تا حالا هم بیش از حد زیر فشار قرار گرفتم. دیگه نمیتونم بار کسی رو بردارم. میخوام همین هایی که به دوشم هست رو هم کم کم زمین بگذارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط اللیل والنهار نمایش پست ها
    ببخشید الان این رشتتون دقیقا چی میشه من اصلا نمی تونم متوجه شم یعنی چه تخصصی دارید دقیقا ؟
    خوشنویسی نگارگری نقاشی مینیاتور. در دنیای امروز تقریبا میشه هیچ تخصصی. البته افرادی هستند که از این کارها خیلی خوب پول در میارن و مهارتشون نصف من هم نیست.

علاقه
    کلا کارای هنری ....
    نوشته
    7,088
    حضور
    372 روز 23 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    554
    صلوات
    23040

خوشنویسی نگارگری نقاشی مینیاتور. در دنیای امروز تقریبا میشه هیچ تخصصی. البته افرادی هستند که از این کارها خیلی خوب پول در میارن و مهارتشون نصف من هم نیست.

خب یه خورده خودم گشتم
    هدف آن تشویق و ترغیب تفکر در مقوله هنر، رشد خلاقیتهای هنری و ارتقاء سطح بینش هنری در فرهنگ اسلامی استهمچنين تقويت حوزه هاي آموزش و پژوهش و تأليف و تصنيف در زمينه هاي هنري و جهت يابي و اصلاح حركت هاي هنري جامعه ي اسلامي است.آشنایی دانشجویان به رابطه مابین جهان بینی و تجلیات هنری در فرهنگهای مختلف از طریقتطبیق آثار مختلف هنری و آشنایی با فرهنگ و ادبیات ایران در ادوار تاریخی از موضوعات مورد بحث در رشته کارشناسی ارشد پژوهش هنر است.رشته پژوهش هنر عمدتاً به منظور چاره انديشي درباره ي مشكلات حال و آينده ي هنر كشور ايجاد شد و اهدافي را به شرح ذيل دنبال مي كند:تعيين مباحث نظري هنر و ايجاد توانايي در زمينه ي نقادي و پژوهش صحيح در مباحث هنريآشنايي عميق با ميراث هنري ايرانآشنايي با آموزش هنر به عنوان يك بحث مهم و مستقلفارغ التحصيلان رشته کارشناسی ارشد پژوهش هنر مي‌توانند در سازمان‌هايي نظيرسازمان ميراث فرهنگي‌، سازمان صنايع دستي ايران، اداره كل صنايع دستي در وزارت جهاد كشاورزي،سازمان ايرانگردي و جهانگردي، بنياد مستضعفان و جانبازان، اداره كل موزه‌ها و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلاميبه كارهاي پژوهشي، تحقيقاتي بپردازند.همچنین می‌توانند با دایر كردن كارگاه‌های خانگی درآمد بهتری داشته باشند.

عاشق نگارگری و نقاشی هستم

مثلا الان رشته طراحی دوخت هم از افرادی که این رشته رو خوندن می تونند کمک بگیرند اگه اره مثلا تو چه زمنیه هایی مرتبط هستش ؟

ویرایش توسط اللیل والنهار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۴ در ساعت ۰۰:۳۹
    امام حسین (ع)

پیشرفت یک دختر در زندگی

نوشته
    23
    حضور
    7 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    26

نقل قول نوشته اصلی توسط اللیل والنهار نمایش پست ها
    خب یه خورده خودم گشتم عجب رشته ای دارید

هدف آن تشویق و ترغیب تفکر در مقوله هنر، رشد خلاقیتهای هنری و ارتقاء سطح بینش هنری در فرهنگ اسلامی استهمچنين تقويت حوزه هاي آموزش و پژوهش و تأليف و تصنيف در زمينه هاي هنري و جهت يابي و اصلاح حركت هاي هنري جامعه ي اسلامي است.آشنایی دانشجویان به رابطه مابین جهان بینی و تجلیات هنری در فرهنگهای مختلف از طریقتطبیق آثار مختلف هنری و آشنایی با فرهنگ و ادبیات ایران در ادوار تاریخی از موضوعات مورد بحث در رشته کارشناسی ارشد پژوهش هنر است.رشته پژوهش هنر عمدتاً به منظور چاره انديشي درباره ي مشكلات حال و آينده ي هنر كشور ايجاد شد و اهدافي را به شرح ذيل دنبال مي كند:تعيين مباحث نظري هنر و ايجاد توانايي در زمينه ي نقادي و پژوهش صحيح در مباحث هنريآشنايي عميق با ميراث هنري ايرانآشنايي با آموزش هنر به عنوان يك بحث مهم و مستقلفارغ التحصيلان رشته کارشناسی ارشد پژوهش هنر مي‌توانند در سازمان‌هايي نظيرسازمان ميراث فرهنگي‌، سازمان صنايع دستي ايران، اداره كل صنايع دستي در وزارت جهاد كشاورزي،سازمان ايرانگردي و جهانگردي، بنياد مستضعفان و جانبازان، اداره كل موزه‌ها و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلاميبه كارهاي پژوهشي، تحقيقاتي بپردازند.همچنین می‌توانند با دایر كردن كارگاه‌های خانگی درآمد بهتری داشته باشند.

مثلا الان رشته طراحی دوخت هم از افرادی که این رشته رو خوندن می تونند کمک بگیرند اگه اره مثلا تو چه زمنیه هایی مرتبط هستش ؟
    این چیزی هست که در داخل اینترنت نوشته! توجه دارید که اساسا تعداد بسیار زیادی از این اهداف در ایران غیر قابل دسترس هست. من پایان نامه ام درباره خوشنویسی بوده و از کاری که شما می فرمایید اطلاع ندارم.

13. صلوات

علاقه
    کلا کارای هنری ....
    نوشته
    7,088
    حضور
    372 روز 23 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    554
    صلوات
    23040

خوشنویسی بوده
    در کل افرادی که به نظرم تو کارهای هنری هستند روحیاتشون خیلی فرق میکنه یکم به نظرم حساستر و روحیه لطفتری دارند :)

تقریبا دیگه محبتم ته کشیده.
    گاهی بعد از انجام یه رفتاری و کارهایی که از روی محبت هست ناخوداگاه منتظر یه رفتار متقابل هستیم وقتی بهش نمیرسیم همچین حسی ایجاد میشه

ولی شما اگه بدونید برای چی محبت میکنید دیگه اینطور نمیشید
    امام حسین (ع)

پیشرفت یک دختر در زندگی

نوشته
    10
    حضور
    12 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4

سخت‌ترین قسمتش حل کردن همین تناقضات درونیه دیگه کشش محبت کردن ندارم البته شاید هم حق داشته باشید بعضی از آدما محبت بردار نیستند ولی این که هم زمان هم پدرو مادرتون هم برادرتون شما رو تا این حد ناامید کرده باشن از محبت کردن عجیبه شاید هم تحمل بیست ساله شمارو حساس و زودرنج کرده مهمترین چیز ابتدا رضایت خودتونه از زندگی که راهش رو هم خودتون پیدا می کنید ولی گذشت کردن نه برای ثوابش نه برای این که اونا استحقاقشو داشته باشن مهمتر ازهمه برای آرامش روحی و فکری خودتون ضروریه برای شروع یه زندگی نو و خالی از کینه و غم و ناراحتی و امید به آینده، اگر خدایی نا کرده فردا بیدار بشید و ببینید هیچکدوم دیگه تو دنیا نیستن و تمام مشکلات فعلی شما تموم شده جای خالیشون مطمئنا بدتر اذیتتون می کنه من نه قصد بی احترامی دارم و نه جسارتا نصیحت فقط به عنوان خواهر کوچکتر تجربیات خودمو گفتم بازم صلاح مملکت خویش خسروان دانند

صفحه 5 از 8 نخست ... 34567 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۸/۰۳/۱۶, ۰۴:۰۱ : 14

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری