معرفی شرکت های حربی

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
معرفی شرکت های حربی

با سلام عرض قبولی عبادات

من مقلد آیت الله مکارم شیرازی هستم ایشون درباره حق کپی رایت میفرمایند:

((

چاپ و تکثیر انواع کتاب و نرم افزار بدون رضایت صاحبان حق، حرام است و خرید و فروش کتاب و نرم افزار تکثیر شده، بدون پرداخت حق مولف و تولید کننده نرم افزار، جایز نیست. مگر در صورتی که از کفار حربی باشند و یا طبق قوانین آنها، کشورهایی که قانون کپی رایت را امضاء نکرده اند قابل پیگرد نباشند.))

ایشون درصورتی کپی را مجاز دانسته اند که یا دشمن حربی باشد و یا طبق قوانین آنها قابل پیگیری نباشد.
حال سوال من این است که آیا آنها میتوانند نقض کپی رایت نرم افزارها را توسط ایران پیگیری کنند یا خیر؟ اینرا از سایت های پاسخگوی آنلاین و سایت آیت الله مکارم سوال کردم که گفتند از یک مشاور حقوقی بپرسید. اگر کسی اطلاع دارد لطفا بگوید و سوال بعدیم اینکه آیا شرکت (مایکروسافت) و (ادوبی) واقع در آمریکا حربی محسوب میشوند یا خیر؟ آیا اگر شرکتی که به دولت آمریکا مالیات میپردازد حربی محسوب میشود با اینکه پرداخت این مالیات طبق قوانین آمریکا اجباری است نه اختیاری. حتی آدم های معمولی هم در آمریکا باید مالیات پرداخت کنند
با این حساب چند شرکت معرفی کنید که حربی باشند
خداوند جزای خیر بدهد

width: 700 align: center

[TD="align: center"]با نام و یاد دوست

[/TD]

[TD="align: center"][/TD]

کارشناس بحث: استاد سجاد

[TD][/TD]

[="Tahoma"][="Black"]

..عرفان..;1023313 نوشت:
با سلام عرض قبولی عبادات
من مقلد آیت الله مکارم شیرازی هستم ایشون درباره حق کپی رایت میفرمایند:
((چاپ و تکثیر انواع کتاب و نرم افزار بدون رضایت صاحبان حق، حرام است و خرید و فروش کتاب و نرم افزار تکثیر شده، بدون پرداخت حق مولف و تولید کننده نرم افزار، جایز نیست. مگر در صورتی که از کفار حربی باشند و یا طبق قوانین آنها، کشورهایی که قانون کپی رایت را امضاء نکرده اند قابل پیگرد نباشند.))
ایشون درصورتی کپی را مجاز دانسته اند که یا دشمن حربی باشد و یا طبق قوانین آنها قابل پیگیری نباشد.
حال سوال من این است که آیا آنها میتوانند نقض کپی رایت نرم افزارها را توسط ایران پیگیری کنند یا خیر؟ اینرا از سایت های پاسخگوی آنلاین و سایت آیت الله مکارم سوال کردم که گفتند از یک مشاور حقوقی بپرسید. اگر کسی اطلاع دارد لطفا بگوید و سوال بعدیم اینکه آیا شرکت (مایکروسافت) و (ادوبی) واقع در آمریکا حربی محسوب میشوند یا خیر؟ آیا اگر شرکتی که به دولت آمریکا مالیات میپردازد حربی محسوب میشود با اینکه پرداخت این مالیات طبق قوانین آمریکا اجباری است نه اختیاری. حتی آدم های معمولی هم در آمریکا باید مالیات پرداخت کنند
با این حساب چند شرکت معرفی کنید که حربی باشند
خداوند جزای خیر بدهد

سلام علیکم

تشکر از سؤال شما

شرکت ها و سازمان هايي که به کفار در حال جنگ (جنگ سرد و گرم) با مسلمانان مثل امريکا، اسرائيل و انگليس و مانند آنها کمک مي کنند و يا به عمل آنها راضي و خوشحال مي شوند در حکم محارب هستند.

موفق باشید

پی نوشت:
استفتاء از دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی[/]