شهادت بر طبق گفته‌ی وکیل

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شهادت بر طبق گفته‌ی وکیل

سلام

دو نفر باهم معامه ای کردن وطرفی که چک رو داده چکش رو پاس نکرده واین وسط ادعا میکنه که من پول چک رو دادم در حالیکه که نداده
ونفر سومی این وسط که بعنوان وکیل خواهان هست این ادعا رو قبول نداره ومیگه اگه پول رو دادی به کی دادی وطبق چه رسیدی و.....
شخصی که بعنوان دفتر دار تو دفتر همون وکیل کار میکنه رو بعنوان شاهد ماجرا عنوان کردن .
حالا این شخص که تا حدودی در جریان پرونده بوده وطبق گفته های وکیل که مطمئنه پولی داده نشده میتونه شهادت بده که اون اقا پول چک رو پاس نکرده؟
اصلا شهادت برشهادت وطبق گفته های وکیل درست هست ؟
مقلد آیت الله خامنه ای هستم
با تشکر

width: 700 align: center

[TD="align: center"]با نام و یاد دوست

[/TD]

[TD="align: center"][/TD]

کارشناس بحث: استاد سجاد

[TD][/TD]

[="Tahoma"][="Black"]

رسانه;1022933 نوشت:
سلام
دو نفر باهم معامه ای کردن وطرفی که چک رو داده چکش رو پاس نکرده واین وسط ادعا میکنه که من پول چک رو دادم در حالیکه که نداده
ونفر سومی این وسط که بعنوان وکیل خواهان هست این ادعا رو قبول نداره ومیگه اگه پول رو دادی به کی دادی وطبق چه رسیدی و.....
شخصی که بعنوان دفتر دار تو دفتر همون وکیل کار میکنه رو بعنوان شاهد ماجرا عنوان کردن .
حالا این شخص که تا حدودی در جریان پرونده بوده وطبق گفته های وکیل که مطمئنه پولی داده نشده میتونه شهادت بده که اون اقا پول چک رو پاس نکرده؟
اصلا شهادت برشهادت وطبق گفته های وکیل درست هست ؟
مقلد آیت الله خامنه ای هستم
با تشکر

سلام علیکم
با تشکر از سؤال شما

در فرض سؤال که به صحت شهادت اطمینان دارد می تواند بر آن شهادت دهد به عبارت دیگر شهادت بر شهادت مورد قبول است.

موفق باشید

پی نوشت:
امام خمینی، تحریر الوسیله ج2 ص449[/]