خرید و فروش و استفاده از اکانت های هک شده خارجی

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خرید و فروش و استفاده از اکانت های هک شده خارجی

به نام خدا و درود.
من به اصطلاح اکانت های خارجی را هک میکنم؛
این اکانت ها را صاحبانشان به صورت قانونی خریداری کرده اند. و من به صورتی این اکانت ها رو هک میکنم که اکثرا هم مربوط به نرم افزار های vpn یا بازی و .... به جز اکانت شرط بندی میشوند. این اکانت ها را که هک کردم یا ارزان تر میفروشم یا خودم استفاده میکنم.
قابل ذکر هم هستش که صاحب اکانت نمیفهمه ما از اکانتش استفاده میکنیم و چیزی از اکانتش کم نمیشه یعنی ما هم در کنار صاحب اکانت اما بدون اجازه اون استفاده میکنیم و از اکانت چیزی کم نمیشود.
این اکانت ها را هم که فرمودم صاحبانشان غیر ایرانی هستند. این اکانت ها هم در ایران قابل تهیه نیست چون شماره کارت خارجی و ارز هایخارجی همچنان دلار و یورو میخواهند.
مرجع تقلید من هم ایت الله خامنه ای هستند.
آیا استفاده و یا خرید و فروش من از این اکانت ها حلال است یا حق الناس؟

width: 700 align: center

[TD="align: center"]با نام و یاد دوست

[/TD]

[TD="align: center"]
[/TD]

کارشناس بحث: استاد نور

[TD][/TD]

mahdi0080;1022336 نوشت:
به نام خدا و درود.
من به اصطلاح اکانت های خارجی را هک میکنم؛
این اکانت ها را صاحبانشان به صورت قانونی خریداری کرده اند. و من به صورتی این اکانت ها رو هک میکنم که اکثرا هم مربوط به نرم افزار های vpn یا بازی و .... به جز اکانت شرط بندی میشوند. این اکانت ها را که هک کردم یا ارزان تر میفروشم یا خودم استفاده میکنم.
قابل ذکر هم هستش که صاحب اکانت نمیفهمه ما از اکانتش استفاده میکنیم و چیزی از اکانتش کم نمیشه یعنی ما هم در کنار صاحب اکانت اما بدون اجازه اون استفاده میکنیم و از اکانت چیزی کم نمیشود.
این اکانت ها را هم که فرمودم صاحبانشان غیر ایرانی هستند. این اکانت ها هم در ایران قابل تهیه نیست چون شماره کارت خارجی و ارز هایخارجی همچنان دلار و یورو میخواهند.
مرجع تقلید من هم ایت الله خامنه ای هستند.
آیا استفاده و یا خرید و فروش من از این اکانت ها حلال است یا حق الناس؟

با سلام و احترام

به نظر مقام معظم رهبری در این موارد به نحو کلی از استفاده و خرید و فروش و از کپی برداری بنابر احتیاط خودداری کنید مگر اینکه بدانید که صاحب آن اجازه داده اند.

استفتای کتبی طبق نظر مقام معظم رهبری به شماره 766431

بنده قبلا استفاده یا میفروختم نتیجه انها چیست ؟ صاحب داشتند بدون اجاره ایشان یا میفروختم یا استفاده میکردم