گرفتن روزه در حالی که حيض یا استحاضه هستم

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
گرفتن روزه در حالی که حيض یا استحاضه هستم

با سلام و تبريك اعياد شعبانية
مقلد آقاي سيستاني هستم سه ماه و نیم پیش زایمان طبیعی داشتم و چون بچه شیر نمی دهم بعد دو ماه پریود شدم مدت پریود ده روز و چند روز بعدش استحاضه قلیله داشتم و این ماه پریود با تاخیر و لکه شروع شد یعنی ده روز که پریود حسابش کردم خون کم بود و همینطور ادامه داشت تا روز پانزده ، شانزدهم و حال نزدیک بیست روز می باشد و مقدار خون بیشتر شده و دل درد شبیه درد پریود دارم با این حساب که استحاضه قلیله می باشد روزه های پارسال که باردار بودم را دارم میگیرم ولی نمیدونم درست هست یا خیر ؟

برچسب: 

width: 700 align: center

[TD="align: center"]با نام و یاد دوست

[/TD]

[TD="align: center"][/TD]

کارشناس بحث: استاد سجاد

[TD][/TD]

[="Tahoma"][="Black"]

سومو;1020247 نوشت:
با سلام و تبريك اعياد شعبانية
مقلد آقاي سيستاني هستم سه ماه و نیم پیش زایمان طبیعی داشتم و چون بچه شیر نمی دهم بعد دو ماه پریود شدم مدت پریود ده روز و چند روز بعدش استحاضه قلیله داشتم و این ماه پریود با تاخیر و لکه شروع شد یعنی ده روز که پریود حسابش کردم خون کم بود و همینطور ادامه داشت تا روز پانزده ، شانزدهم و حال نزدیک بیست روز می باشد و مقدار خون بیشتر شده و دل درد شبیه درد پریود دارم با این حساب که استحاضه قلیله می باشد روزه های پارسال که باردار بودم را دارم میگیرم ولی نمیدونم درست هست یا خیر ؟

سلام علیکم وقت شما بخیر

اگر همچنان خون مستمر باشد به مقدار ايام عادت از اول ان حيض است وبعد از ان تا تمام سى روز استحاضه است.

موفق باشید

پی نوشت:
استفتاء از دفتر آیت الله سیستانی[/]