جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: مشکل در انتخاب مرجع تقلید

علاقه
    تجارت
    نوشته
    1
    حضور
    2 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    0

مشکل در انتخاب مرجع تقلید

سلام و خسته نباشید ممنون میشم طلبه پاسخگو جواب بدن و جواب فطعی بدن و حکمی بدن و تمام حکم و به گردن بگیرن برای اخرتم خیالم راحت بشه بنده در گذشته تحقیق نکرده بودم برای انتخاب مرجع تقلید منظورم اینه از دو نفر عالم و خبره نپرسیده بودم چه کسی اعلم تر است در مراجع تقلید بین مراجعی که حوزه مدرسین قم گفته بودند بنده اقای مکارم رو انتخاب کردم یک پاسخگو گفتن وسواس دارین بیش از این تحقیق لازم نیست تقلیدتان درسته یکی از کسانی که حوزه مدرسین اعلام کردن و پاسخگو دیگه گفتند نه درست نیست انتخاب مرجعی که تحقیقی نکردی و ربطی به وسواس ندارد هر کسی یک حرفی میزند از تمامی پاسخگو های دینی احکام این سایتتون پرسیدم واقعا گیج شدم حتی گفتن حتما تماس بگیر با سایت پاسخ قطعی بدن ممنون میشم بگین چیکار کنم تکلیفم چیست؟

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    28,282
    حضور
    252 روز 19 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    51
    صلوات
    66077

با نام و یاد دوست

مشکل در انتخاب مرجع تقلید

کارشناس بحث: استاد سجاد

علاقه
    علوم اسلامي
    نوشته
    5,631
    حضور
    157 روز 13 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    31878

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadps نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید ممنون میشم طلبه پاسخگو جواب بدن و جواب فطعی بدن و حکمی بدن و تمام حکم و به گردن بگیرن برای اخرتم خیالم راحت بشه بنده در گذشته تحقیق نکرده بودم برای انتخاب مرجع تقلید منظورم اینه از دو نفر عالم و خبره نپرسیده بودم چه کسی اعلم تر است در مراجع تقلید بین مراجعی که حوزه مدرسین قم گفته بودند بنده اقای مکارم رو انتخاب کردم یک پاسخگو گفتن وسواس دارین بیش از این تحقیق لازم نیست تقلیدتان درسته یکی از کسانی که حوزه مدرسین اعلام کردن و پاسخگو دیگه گفتند نه درست نیست انتخاب مرجعی که تحقیقی نکردی و ربطی به وسواس ندارد هر کسی یک حرفی میزند از تمامی پاسخگو های دینی احکام این سایتتون پرسیدم واقعا گیج شدم حتی گفتن حتما تماس بگیر با سایت پاسخ قطعی بدن ممنون میشم بگین چیکار کنم تکلیفم چیست؟
    سلام علیکم

وقت شما بخیر

اگر مشکل وسواس دارید به بررسی ها و پرس و جو ها درباره این موضوع خاتمه دهید و ابتدا برای درمان وسواس اقدام کنید.

می توانید برای درمان وسواس به مشاوران ما مراجعه نمایید.

www.09640.ir

موفق باشید

4. صلوات ها 2

نوشته
    66
    حضور
    11 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    300

نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد نمایش پست ها

سلام علیکم

وقت شما بخیر

سلام استاد وقت شما بخیر

یکی از مشکلات در مورد کودکانی است که تازه به سن بلوغ رسیده اند؛ آیا واقعا لازم است که آنها را مقیّد به تقلید نموده یا همینکه صورت اعمال را به آنها یاد می دهیم کافی است تا اینکه بزرگ شوند و خود با شناخت سراغ مرجع تقلید بروند؟

متشکرم.

6. صلوات

علاقه
    علوم اسلامي
    نوشته
    5,631
    حضور
    157 روز 13 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    31878

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
    سلام استاد وقت شما بخیر

یکی از مشکلات در مورد کودکانی است که تازه به سن بلوغ رسیده اند؛ آیا واقعا لازم است که آنها را مقیّد به تقلید نموده یا همینکه صورت اعمال را به آنها یاد می دهیم کافی است تا اینکه بزرگ شوند و خود با شناخت سراغ مرجع تقلید بروند؟

متشکرم.
    سلام وقت شما بخیر

کودکان تازه بالغ هم باید تقلید داشته باشند بنابراین خوب است با مفهوم تقلید در حد خودشان آشنا شده و حداقل با اعتماد بر انتخاب صحیح والدینشان، انتخاب مرجع اعلم را داشته باشند.

موفق باشید

8. صلوات

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۸/۰۱/۳۱, ۰۵:۳۰ : 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری