صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: عیدی مرکز ملی پاسخگویی به هموطنان عزیز: طراحی و تولید نرم افزار تقویم شمیم یار 98

نوشته
    22
    حضور
    16 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    72

سلام به دلایلی از جمله تحریم و گرفتن اپدیت های ویندوز نمیتونیم ریجنمون رو تغییر بدیم ایا راه حل ئیگه ایی برای درست شدن فوت ها سراغ ندارید ؟

2. صلوات ها 6

نوشته
    332
    حضور
    11 روز 14 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    1034

سلام
    پیشاپیش عید نوروز و روز پدر بر همه عزیزان مبارک

امسال خبری از اقای گل لیلا نیست؟؟؟

...

4. صلوات ها 4

نوشته
    2
    حضور
    1 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7

لطفا دلیل فنی درخواست اجرای برنامه توی حالت Administrator رو اعلام کنید.

6. صلوات ها 5

نوشته
    377
    حضور
    95 روز 8 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    37
    صلوات
    1388

نقل قول نوشته اصلی توسط caspian333 نمایش پست ها
    سلام به دلایلی از جمله تحریم و گرفتن اپدیت های ویندوز نمیتونیم ریجنمون رو تغییر بدیم ایا راه حل ئیگه ایی برای درست شدن فوت ها سراغ ندارید ؟
    سلام
    بدلیل تحریم نمیتونید زبان رو پرشین بزارید؟
    ارتباطی به تحریم نداره ، تا ویندوز 10 که ارائه شده بدون مشکل و بدون نیاز به اینترنت میشه پرشین کرد.

8. صلوات ها 2

نوشته
    377
    حضور
    95 روز 8 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    37
    صلوات
    1388

نقل قول نوشته اصلی توسط rhllh نمایش پست ها
    لطفا دلیل فنی درخواست اجرای برنامه توی حالت Administrator رو اعلام کنید.
    سلام
    برای بهتر اجرا شدن و کامل نمایش دادن امکانات هست که بهتره برنامه با یوزر ادمین اجرا بشه.
    ساده بگم : یعنی باید با بالاترین سطح دسترسی این نرم افزار رو نصب کنین تا بطور صحیح نصب بشه.

10. صلوات ها 5

نوشته
    2
    حضور
    1 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیر فنی نمایش پست ها
    سلام
    برای بهتر اجرا شدن و کامل نمایش دادن امکانات هست که بهتره برنامه با یوزر ادمین اجرا بشه.
    ساده بگم : یعنی باید با بالاترین سطح دسترسی این نرم افزار رو نصب کنین تا بطور صحیح نصب بشه.
    خب همین دیگه، یه تقویم چرا باید چنین سطحی از دسترسی رو بخواد؟ منطقی نیست، مثلا آنتی ویروس نیست که بگیم میخواد به همه چی دسترسی داشته باشه.
    چون خودم هم دوست دارم در آینده برنامه مشابهی رو توسعه بدم.

برنامه نویسش خود شما هستین؟

12. صلوات ها 2

نوشته
    22
    حضور
    16 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    72

خب ریجن رو ایران کنم تو یسری از جاها محدودم میکنه سر اپدیت ویندوز جدیدا مشکل ایجاد میکنه

14. صلوات ها 3

علاقه
    فلسفه و عرفان
    نوشته
    49
    حضور
    2 روز 13 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    18
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    115

• سلام.
    • تشکر.
    • دکمه کوچک کردن (minimize) و دکمه خروج بسیار کوچک تعبیه شده. رنگش هم به خاطر هم‌رنگی با محیط زیاد جالب نیست. بهتر است در اندازه و حتی قیافه دکمه‌های خود ویندوز باشد.
    • روی آن زبانه (بخش کوچکتر) و حتی روی آن پنجره بزرگ نوشته نشده چند دقیقه به اذان مانده! این مهمترین چیزی است که کاربران این تقویم از این تقویم می‌خواهند!
    • زمان اذان‌ها بسیار کوچک است. اگر بزرگتر باشد بهتر است.
    • علاوه بر زمان اذان‌ها می‌توان اطلاعات اضافی دیگر هم گذاشت: مانند زمان فضیلت نماز عصر و عشاء یا نافله.
    • دکمه‌ی انتخاب تاریخ را که می‌زنی تقویم می‌آید. ولی این تقویم خیلی کوچک است و زیبا نیست و رویدادها کوچک رویش نوشته نشده. اگر به اندازه پنجره بزرگ (اصلی) بود خوب بود. شمیم‌یار۹۷ اندازه و قیافه‌اش خوب بود.
    • اینکه علاوه بر سال ۹۸ سال‌های قبل و بعد را هم پوشش داده‌اید عالی است. (نقطه ضعف نسخه ۹۷ بود.)
    • دکمه‌ی تنظیمات کار نمی‌کند!!! می‌گوید ادمین نیامده‌ای! البته من ادمین آمده‌ام! ولی کار نمی‌کند... (اگر برنامه طوری نوشته شود که ادمین نخواهد بسیار حرفه‌ای و عالی است.)
    • کلا برنامه هرچقدر این مواردش (یعنی تنظیمات دستی‌اش) کمتر باشد بهتر است. نیاز نداشته باشد کاربر خودش تنظیمات پارسی/عربی/انگلیسی را تنظیم کند و با هر تنظیماتی بتواند کار کند. نیاز به اجازه ادمین و نوع کاربر و ... نداشته باشد. نیاز به دسترسی به اینترنت نداشته باشد (که الحمدلله نسخه ۹۸ ندارد).
    • مفاتیح کو؟؟؟؟؟ این یک نقطه قوت عالی برای نسخه ۹۷ بود!
    • پنجره را که می‌خواهی بگیری بکشی (Drag کنی) چپ و راست تقریبا با هیچ جایش نمی‌توانی این کار را بکنی. فقط یک نوار آبی رنگ زیر زمان اذان هست که باید روی آن کلیک کنی (در صورتی که استاندارد ویندوز معمولا آن بالا است! آن بالا را آدم می‌گیرد می‌کشد این ور و آن ور...) اگر این چیزهایش استاندارد بشود خیلی بهتر است...
    • طراحی‌اش (پنجره اصلی و زبانه) بسیار چشم نواز و زیباست... این گوشه‌های گردش... خیلی زیباست... به خصوص نوار جدا شده‌ی کنارش هم که هست... قشنگ شده...
    • اینکه امروز چندم است خیلی بزرگ و قشنگ نوشته شده... (یعنی عدد ۲۹ وقتی امروز ۲۹ام اسفند است. بزرگ و خواناست) ولی اگر اینها کنار هم باشند بهتر است. یعنی رقم ۲۹ و کلمه اسفند و رقم ۱۳۹۷ و کلمه چهارشنبه کنار هم باشند.
    • اگر بشود کاری کرد که این زبانه کوچک (پنجره کوچک که خلاصه تاریخ را نشان می‌دهد) را هر کسی دوست دارد غیر فعال کند و به جایش یک حالت تول‌تیپ (Tool-tip - Balloon) داشته باشیم که زمانی که من موس را روی تسک‌بار می‌برم یا روی آیکون شمیم‌یار کلیک می‌کنم یا زمان اذان، این بیاید خیلی خوب می‌شود. اکنون متن تول‌تیپ این است: «تقویم شمیم یار». همین. (البته این انگار یک حالت بهتری نسبت به نسخه ۹۷ دارد... در نسخه ۹۷ زبانه یک جوری گیر می‌کرد! می‌رفت پایین ولی بسته نمی‌شد! یا ده بار می‌رفت بالا پایین... قلقی بود! خیلی معذرت می‌خواهم ولی شبیه این گلنگدن اسلحه‌های خراب و قدیمی بود! صد بار می‌کشیدی جا می‌زدی... اصلا یک وضعی... )
    • کلا من این زبانه را دوست ندارم. احتمالا خیلی‌های دیگر هم مانند من هستند. جلوی کار اصلی آدم را می‌گیرد. و زمانی که کوچکش می‌کنی اگر پنجره بزرگ را باز کنی این هم می‌آید! و ماندگار می‌شود! اگر شخصی سازی زیادی روی این وجود داشته باشد خیلی خوب می‌شود. (من به شخصه غیرفعالش می‌کنم.)
    • آیکون تسک‌بار هم می‌تواند بهتر شود. شمیم‌یارهای گذشته که رویش بزرگ نوشته بود ۹۶ یا ۹۵ بهتر و متمایزتر بود.
    • باز هم می‌گویم کل کار عالی است و خیلی زیبا اجرا شده.
    • سپاس. یا علی.

ویرایش توسط mhjaskdin : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ در ساعت ۱۶:۰۴
    محمد حسین هستم.
    روزها فکر من این است و همه شب سخنم... که چرا غافل از احوال دل خویشتنم || از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود... به کجا می روم؟ آخر ننمایی وطنم؟ || مانده ام سخت عجب کز چه سبب ساختمش... یا چه بود است مراد من از این ساختنش || کیست در گوش ز او می شنوم آوازش... یا کدام است سخن می نهم اندر دهنش || کیست که به او از دیده برون می نگرم // یا چه جسم است نگویی که اوست پیرهنم || تا به تحقیق مرا منزل و ره ننمایی // یکدم آرام نگیرم نفسی دم نزنم

16. صلوات ها 4

نوشته
    1
    حضور
    1 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4

سلام
    توی تنظیم شهر مشکل داره بجای جمله مربع میاد
    لطفا بگید که خراسان جنوبی و شهر بیرجند خط چندم هست
    region ra avaz kardam ba admin ham ejra kardam hanooz moraba hastesh

با تشکر سال خوبی داشته باشین التماس دعا

18. صلوات ها 4

علاقه
    اصول عقاید
    نوشته
    2
    حضور
    55 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3

باسمه تعالی
    با سلام و احترام
    عذر می خواهم نسخه اندروید ویژه مبلغین (اخلاق تبلیغ) را دانلود و روی گوشی نصب کردم ولی اجرا نمی شود؟ مشکلش چیست؟ البته روی گوشی تقویم باد صبا را هم دارم ولی موقتا آن را غیر فعال کردم باز هم فایده ای نداشت. روی گوشی برادرم هم نصب کردم اجرا نشد! ممکن است جواب را به ایمیلم ارسال کنید f.soorani@gmail.com
    نقل قول نوشته اصلی توسط مدیر فنی نمایش پست ها
    عیدی مرکز ملی پاسخگویی به هموطنان عزیز:
    طراحی و تولید نرم افزار تقویم شمیم یار

عیدی مرکز ملی پاسخگویی به هموطنان عزیز: طراحی و تولید نرم افزار تقویم شمیم یار 98
    اولین تقویم مذهبی رایانه ای توسط مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی در نسخه دسکتاپ، اندروید و اخلاق تبلیغ طراحی و به روز رسانی شد.
    تقویم شمیم یار مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی
    به گزارش روابط عمومی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، این تقویم برای سال 1398 به روز رسانی و در اختیار کاربران قرار گرفت. نرم افزار شمیم یار دارای امکاناتی متعددی می باشد از جمله:
    - ارائه تقویم روزانه، ماهانه و فصلی، به همراه رویدادهای مناسبتی شمسی، قمری و میلادی به همراه یک شرح مختصر برای هر رویداد.
    - ارائه محتوای متناسب با هر روز در بخش های؛ قرآن به همراه ترجمه و تفسیر کوتاه و کاربردی؛ حدیث به همراه ترجمه و منبع روائی؛ نکته ای از سیره اهل بیت (علیه السلام) به صورت مختصر و نمایه شده؛ شمیم ولایت حاوی سخنان امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)؛ سخن بزرگان اخلاق و عرفان؛ احکام شرعی در قالب پرسش و پاسخ؛ یک مطلب مشاوره ای و تربیتی برای هر روز بر گرفته از منابع معتبر روائی و تربیتی.
    - نمایش اوقات شرعی نقاط مختلف (داخلی و خارجی براساس مختصات جغرافیایی محل) به انتخاب کاربر.
    - امکان پخش اذان و یادآور متناسب قبل از آن
    - نمایش اعمال و مناسک عبادی متناسب با هر روز و ماه.
    - امکان ثبت یادآور برای زمان های مختلف با هشدار صوتی و متنی.
    - امکان دسترسی به محتوای منتخب پرسش و پاسخی از سایت های مرکز
    - امکان ارسال پرسش به درگاه های پاسخگویی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی از سوی کاربر.
    این نرم افزار در سه نسخه دسکتاپ، اندروید و ویژه مبلغین طراحی و تولید و در اختیار کاربران قرار گرفت.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک دریافت نسخه اندروید:
    عیدی مرکز ملی پاسخگویی به هموطنان عزیز: طراحی و تولید نرم افزار تقویم شمیم یار 98
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    لینک دریافت نسخه دسکتاپ:

لینک کمکی دریافت نسخه دسکتاپ از پیکوفایل:
    لینک دریافت نسخه اندروید ویژه مبلیغین(اخلاق تبلیغ):

20. صلوات ها 3

صفحه 2 از 7 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 191

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری