صفحه 29 از 29 نخست ... 919272829
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: چرا احساس تکلیف نمی کنیم؟

علاقه
    برنامه نویسی ، ایده پردازی ، خلاقیت و نوآوری
    نوشته
    2,986
    حضور
    460 روز 20 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    138
    صلوات
    15475

نقل قول نوشته اصلی توسط Mirgholami نمایش پست ها
    شما فقط یک تاپیک ساده ایجاد کرده‌اید و چنان اون رو متعلق به خودتون می‌دونید که حاضرید همه رو قلع و قمع کنید.
    بعد انتظار دارید مسئولینی که تفکری مانند شما دارند، به فکر مردم و اصلاح امور باشند؟
    اینجا تمام تاپیک ها ساده هستند و ساده و وی آی پی نداریم

وقتی میگم تاپیک من منظورم این نیست که من مدیر هستم و همه باید تحت فرمان من باشند

منظورم این هست که من این تاپیک رو ایجاد کردم و یک پرسش مطرح کردم

بقیه کاربران هم باید در راستای پرسش من به گفتگو بپردازند

و اگر کسی برای ارضای نیازهای روحیش تاپیک رو به انحراف بکشونه

در واقع حق پرسشگر که من هستم رو ضایع کرده و من حق دارم از حق خودم دفاع کنم

تردید ندارم اگر مسئولینی که تفکری مانند شما دارند در راس کار قرار بگیرند

با توجه به تفکری که شما دارید مثل داعشی ها به مردم حمله خواهند کرد

اَللّهُمَّ اجْعَلْنی عِنْدَکَ وَجیهاً بِالْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ فِی الدُّنْیا وَ الاْخِرَةِ

علاقه
    فهمیدن ... مفید بودن ...
    نوشته
    2,705
    حضور
    76 روز 15 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    8047

نقل قول نوشته اصلی توسط manmehdiam نمایش پست ها
    مگر میشود خیل عظیم مسئولین از صدر تا ذیل اسلامی باشند و ندانند که ربا دشمنی با خداست و کاری نکنند؟!
    لکن عرض کردم. میدانند ولی کاری نمیتوانند بکنند! هرکس هم جای این مسئولین باشد ولو مسلمان تر و اسلامی تر! نمیتواند کاری بکند نه اینکه نمیخواهد!
    سلام جناب مهدی،
    بعید می‌دانم اسم نظام بانکداری اسلامی را نشنیده باشید ... این یعنی متوجه قضیه شده‌اند و تلاششان را هم کرده‌اند، ولی به قول چندین عالمی که با ایشان صحبت کرده‌ام قوانین مغایرتی با اسلام ندارند و در مقام عمل است که درست اجرا نمی‌شود ... مثل اینکه می‌گویند سود علی‌الحساب ولی عملاً کسی که حساب باز می‌کند روی سود آن به صورت قطعی حساب باز می‌کند، چون مثلاً بانک‌ها بخاطر رقابت با هم اگر سود یک ماه کمتر از مقدار علی الحساب آن بشود ضررش را خودشان تقبل می‌کنند، و امثال آن ... در برخی موارد هم شاید قانون‌هایشان هنوز مشکل داشته باشد، ولی عمده‌ی مشکل از درست پیاده نشدن قوانین است تا جایی که من فهمیده‌ام ...
    این همه اختلاس و بدهکاری‌های بزرگ بانکی بخاطر قوانین نیست، بخاطر نداشتن تقوای از خدا و نه تقوای از مردم مسؤولان است، چه مجریان قانون و چه ناظران بر اجرای قوانین ... تا هر چه می‌شود می‌روند سراغ اصلاح قوانین، ولی کسی نمی‌پرسد چه کسی قرار است آن را اجرا کند، او صلاحیت دارد یا نه، چه کسی باید بر کار او نظارت کند، او صلاحیت دارد یا نه ... قوانین نظارتی هم چاره‌ی کار نیست چون همان ناظران که باید مطابق با یک پروتوکول نظارت کنند باز کافی است آن پروتوکول‌ها را رعایت نکنند ... این می‌شود مشکل سیستمی ... این را چطور باید اصلاح کرد؟ ...

آیا می‌دانستید که بهترین سرمایه‌گذاری عمر در کمک به تعجیل در ظهور است؟
    بضاعتی محدود اما اثرگذاری نامحدود ... خدا هم تضمین کرده که قیام به بار خواهد نشست (سود تضمینی!)
    هر که می‌خواهد نامحدود بندگی خدا را کند و در هر خیری سهیم شود بسم الله ...
    حقانیت خدا و اسلام و قرآن و اهل بیت علیهم‌السلام تنها چیزی است که می‌دانم، ... دیگر هر چه که گفتم برداشت‌های شخصی‌ام هستند ... شک نکنید که بعید نیست اشتباه باشند

3. صلوات

علاقه
    برنامه نویسی ، ایده پردازی ، خلاقیت و نوآوری
    نوشته
    2,986
    حضور
    460 روز 20 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    138
    صلوات
    15475

این آخرین پست من هست و مدتی هم حضور ندارم می تونید نفس راحتی بکشید

امام علی علیه السلام می فرمایند:

در راه راست از کمی روندگان نهراسید

زیرا اکثریت مردم بر گرد سفره ای جمع شدند که سیری آن کوتاه و گرسنگی آن طولانیست

بای بای

اَللّهُمَّ اجْعَلْنی عِنْدَکَ وَجیهاً بِالْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ فِی الدُّنْیا وَ الاْخِرَةِ

5. صلوات

نوشته
    97
    حضور
    2 روز 9 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    260

جناب مسلم. من واقعا برای شما متاسفم. یک نفر اینجا سوالی کرده و بقیه هم حق مشارکت دارند و شما اجازه میدید که هر چیزی دلش میخواد بگه؟ متاسفم برای شما که نمیتونید یک بحث رو اداره کنید اونوقت چطور میخواید جواب سوال بدید. به شخصیت افراد توهین میشه، میگردند سوابقشون رو درمیارن تا اعتماد افراد به هم رو از بین ببرن، در بحث کردن نزاکت و ادب رو رعایت نمیکنن. شخص بنده که البته سواد چندانی هم ندارم از این به بعد در تاپیکهایی که حضرتعالی مسئول پاسخگوییش باشید شرکت نمیکنم چون نمیتونید از توهین یک سری افراد بیمار به بقیه جلوگیری کنید. مطمئن باشید که دیر یا زود این افراد در باتلاق اخلاق خودشون هضم خواهند شد.

7. صلوات ها 4

نوشته
    97
    حضور
    2 روز 9 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    260

نقل قول نوشته اصلی توسط Mirgholami نمایش پست ها
    شما فقط یک تاپیک ساده ایجاد کرده‌اید و چنان اون رو متعلق به خودتون می‌دونید که حاضرید همه رو قلع و قمع کنید.
    بعد انتظار دارید مسئولینی که تفکری مانند شما دارند، به فکر مردم و اصلاح امور باشند؟
    اوضاع اینطوری نمیمونه . ان شاءالله این دست آدمها هم برن جایی شهید بشن یا جزو نخبه ها و مغزهای مملکت ترور بشن و به آرزوی دیرینه اشون شهادت برسن و ما هم به زندگی کافرانه خودمون با خیال راحت ادامه بدیم.

9. صلوات ها 3

علاقه
    پاک کردن میز مشتری
    نوشته
    150
    حضور
    12 روز 42 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    234

نقل قول نوشته اصلی توسط باء نمایش پست ها

سلام جناب مهدی،
    بعید می‌دانم اسم نظام بانکداری اسلامی را نشنیده باشید ... این یعنی متوجه قضیه شده‌اند و تلاششان را هم کرده‌اند، ولی به قول چندین عالمی که با ایشان صحبت کرده‌ام قوانین مغایرتی با اسلام ندارند و در مقام عمل است که درست اجرا نمی‌شود ... مثل اینکه می‌گویند سود علی‌الحساب ولی عملاً کسی که حساب باز می‌کند روی سود آن به صورت قطعی حساب باز می‌کند، چون مثلاً بانک‌ها بخاطر رقابت با هم اگر سود یک ماه کمتر از مقدار علی الحساب آن بشود ضررش را خودشان تقبل می‌کنند، و امثال آن ... در برخی موارد هم شاید قانون‌هایشان هنوز مشکل داشته باشد، ولی عمده‌ی مشکل از درست پیاده نشدن قوانین است تا جایی که من فهمیده‌ام ...
    این همه اختلاس و بدهکاری‌های بزرگ بانکی بخاطر قوانین نیست، بخاطر نداشتن تقوای از خدا و نه تقوای از مردم مسؤولان است، چه مجریان قانون و چه ناظران بر اجرای قوانین ... تا هر چه می‌شود می‌روند سراغ اصلاح قوانین، ولی کسی نمی‌پرسد چه کسی قرار است آن را اجرا کند، او صلاحیت دارد یا نه، چه کسی باید بر کار او نظارت کند، او صلاحیت دارد یا نه ... قوانین نظارتی هم چاره‌ی کار نیست چون همان ناظران که باید مطابق با یک پروتوکول نظارت کنند باز کافی است آن پروتوکول‌ها را رعایت نکنند ... این می‌شود مشکل سیستمی ... این را چطور باید اصلاح کرد؟ ...
    جناب با ...
    قبلا انسان‌های زیادی زنگ میزدن و مزاحم تلفنی می‌شوند ولی چی میشه که ناگهان اینقدر مزاحم تلفنی ها کم میشه ...

چون همکنون اگر کسی مزاحم تلفنی بشه سریعا شماره اش میوفته و قابل پیگیری هست

مهم همین هست که باید جرم قابل پیگیری باشه یعنی سیستم طوری طراحی شده باشه که پس از وقوع جرم بشه فهمید که چه کسی حرم رو انجام داده

اگر هم دقت کرده باشین مهم ترین چیز هم در مسایل مالی و جنایی سر نخ هست مه باید دنبالش کرد تا به مجرم رسید

و مهم‌ترین مساله در سیستم سازی ها این هستش که بشه رد پول رو گرفت .

دزدی و کلاه برداری راحت ترین کار دنیاست اون چیزی که تمام کلاه بردارها و دزدها ازش عاجز میمونن از بین بردن سرنخ ها هست

و از این رو طراحان سیستم ها سعی می‌کنند به نوعی سیستم رو طراحی کنند که اگر جرمی اتفاق میوفته اثرش در درون سیستم باقی بمونه

و پولشویی دقیقا یعنی همین

شما بیست میلیارد تومن پول از کسی کلاه برداری می‌کنین ... این مساله زیاد کاره سختی نیست .... این بیست میلیارد رو میخواین چی کار بکنین

بریزین به حساب ‌اروپایی مه تندی پول ها بلوکه میشه و باید منبع اونها رو مشخص کنین

از یک حساب به حساب دیگری بریزید قابل پیگیری هست

بخواید برین طلا بخرید .... ازتون کارت ملی میخوان و از چهرتون عکس میگیرن

یعنی وجود یک سیستمی که نشه در درونش پولشویی کرد موجب میشه اگر همه دزد و اختلاص گر باشند ....دزدی نکنند و اختلاص نکنند

و هنوزه که هنوزه سیستم های بانکی ما مشگل پولشویی رو حل نکردن

شما اگر پول بین حساب ارزی و ریالی جابجا کنین ... رد پول از بین میره

پولشویی هم تمام نظام اقتصادی یک کشور رو از بین میبره

فرض کنین الان یک شرکت نوپا میاد و یک گوشی موبایل تولید میکنه که به خوبی اپل هست

فرض می‌کنیم گوشی اپل 4000 تومن باشه
    و گوشی مذکور هم 3200 تومن وارد بازار میشه

پس از بررسی ها مردم به سمت خریدن گوشی مذکور می‌رن ....

حالا مثلا یک اختلاص کننده می‌خواد رد پولها رو از بین ببره ... تندی با یک شرکت در ارتباط قرار میگیره و صد هزار گوشی اپل میخره

و چون تندی می‌خواد اونها رو به پول تبدیل کنه و فرار کنه اونها رو به قیمت 3000 تومن وارد بازار میکنه

نتیجه این هستش که شرکت موبایل سازی ایرانی ; شرکت تولید کننده چای ; شرکت تولید کننده فرش و .... ورشکست میشه

یا طرف تصمیم میگیره یک رستوران بزنه ....
    با پولهای کثیف گوشت رو میخره کیلویی 120 هزار تومن و بعدش با طبخ میده کیلویی 80 هزار تومن ...

چرا ؟

چون تندی می‌خواد از شر پولهای کثیف راحت بشه

اینحوری تمام رستوران‌های اطراف ورشکست میشن

بعدش هم رستوران رو جمع میکنه و میره دنبال کارش ...

نظام بانکی نا اینقدر روزنه پولشویی داره که حد و حساب نداره ...

چنان راههایی برای پولشویی وجود داره مه با خودتون میگین چرا جلوش رو نمیگیرن

و دوست دارم روش فکر کنین که چرا روزنه های پولشویی رو نمیبندن

11. صلوات ها 4

علاقه
    فهمیدن ... مفید بودن ...
    نوشته
    2,705
    حضور
    76 روز 15 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    8047

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته برمیگردد نمایش پست ها
    جناب با ...
    قبلا انسان‌های زیادی زنگ میزدن و مزاحم تلفنی می‌شوند ولی چی میشه که ناگهان اینقدر مزاحم تلفنی ها کم میشه ...

چون همکنون اگر کسی مزاحم تلفنی بشه سریعا شماره اش میوفته و قابل پیگیری هست

مهم همین هست که باید جرم قابل پیگیری باشه یعنی سیستم طوری طراحی شده باشه که پس از وقوع جرم بشه فهمید که چه کسی حرم رو انجام داده

اگر هم دقت کرده باشین مهم ترین چیز هم در مسایل مالی و جنایی سر نخ هست مه باید دنبالش کرد تا به مجرم رسید

و مهم‌ترین مساله در سیستم سازی ها این هستش که بشه رد پول رو گرفت .

دزدی و کلاه برداری راحت ترین کار دنیاست اون چیزی که تمام کلاه بردارها و دزدها ازش عاجز میمونن از بین بردن سرنخ ها هست

و از این رو طراحان سیستم ها سعی می‌کنند به نوعی سیستم رو طراحی کنند که اگر جرمی اتفاق میوفته اثرش در درون سیستم باقی بمونه

و پولشویی دقیقا یعنی همین

شما بیست میلیارد تومن پول از کسی کلاه برداری می‌کنین ... این مساله زیاد کاره سختی نیست .... این بیست میلیارد رو میخواین چی کار بکنین

بریزین به حساب ‌اروپایی مه تندی پول ها بلوکه میشه و باید منبع اونها رو مشخص کنین

از یک حساب به حساب دیگری بریزید قابل پیگیری هست

بخواید برین طلا بخرید .... ازتون کارت ملی میخوان و از چهرتون عکس میگیرن

یعنی وجود یک سیستمی که نشه در درونش پولشویی کرد موجب میشه اگر همه دزد و اختلاص گر باشند ....دزدی نکنند و اختلاص نکنند

و هنوزه که هنوزه سیستم های بانکی ما مشگل پولشویی رو حل نکردن

شما اگر پول بین حساب ارزی و ریالی جابجا کنین ... رد پول از بین میره

پولشویی هم تمام نظام اقتصادی یک کشور رو از بین میبره

فرض کنین الان یک شرکت نوپا میاد و یک گوشی موبایل تولید میکنه که به خوبی اپل هست

فرض می‌کنیم گوشی اپل 4000 تومن باشه
    و گوشی مذکور هم 3200 تومن وارد بازار میشه

پس از بررسی ها مردم به سمت خریدن گوشی مذکور می‌رن ....

حالا مثلا یک اختلاص کننده می‌خواد رد پولها رو از بین ببره ... تندی با یک شرکت در ارتباط قرار میگیره و صد هزار گوشی اپل میخره

و چون تندی می‌خواد اونها رو به پول تبدیل کنه و فرار کنه اونها رو به قیمت 3000 تومن وارد بازار میکنه

نتیجه این هستش که شرکت موبایل سازی ایرانی ; شرکت تولید کننده چای ; شرکت تولید کننده فرش و .... ورشکست میشه

یا طرف تصمیم میگیره یک رستوران بزنه ....
    با پولهای کثیف گوشت رو میخره کیلویی 120 هزار تومن و بعدش با طبخ میده کیلویی 80 هزار تومن ...

چرا ؟

چون تندی می‌خواد از شر پولهای کثیف راحت بشه

اینحوری تمام رستوران‌های اطراف ورشکست میشن

بعدش هم رستوران رو جمع میکنه و میره دنبال کارش ...

نظام بانکی نا اینقدر روزنه پولشویی داره که حد و حساب نداره ...

چنان راههایی برای پولشویی وجود داره مه با خودتون میگین چرا جلوش رو نمیگیرن

و دوست دارم روش فکر کنین که چرا روزنه های پولشویی رو نمیبندن
    سلام،
    حرف شما را تا حدی قبول دارم ولی نمی‌فهمم به چه نتیحه‌ای می‌خواهید برسید؟
    گاهی یک مافیا شکل می‌گیرد که یک سری فوانین داخلی برای خودشان دارند، این گندکاری‌های آن را لاپوشانی می‌کند و در عوض او هم کار مشابهی را برای او می‌کند و یک تعهد نانوشته نسبت به هم پیدا می‌کنند که مثل شبکه‌ی عنکبونی همه را به هم وصل می‌کند و کسی جرأت جیک زدن پیدا نمی‌کند ... این وسط یک تعداد افراد مؤمن کم‌بصیرت هم هستند که راحت می‌شود فریبشان داد که اگر فلان شفاف‌سازی را بکنی به ضرر نظام و اسلام تمام می‌شود، و اگر اصرار کند می‌گویند مجبوریم به جرم تشویش اذهان عمومی با تو برخورد کنیم ... آدم باید خیلی شجاع باشد و خیلی هم البته با بصیرت و روشن و مطلع باشد که بتواند در چنان جوّی کار درست را از راه درستش انجام بدهد ... و طبیعی است که چنین افرادی گوهرهای کم‌یابی باشند ... الآن شاید این نظام به چنین افرادی نیاز داشته باشد ... الآن ما امیرکبیر نیاز داریم ... برود وسط فساد و عرصه را بر چنان کسانی تنگ کند ... شرایط الآن به بدی آن روزهای حکومت ناصرالدین‌شاه که نیست ان شاء الله ... وقتی سیستم درست نباشد نظام باید قائم به افراد باشد، آن وقت این افراد خاص هستند که می‌توانند سیستم را اصلاح کنند تا در کل نظام مستقل از افراد شود ...
    نمی‌گم دولت و مجلس و قوه‌ی قضائیه فقط دارند کار را خراب می‌کنند، شاید درست هم بکنند، ولی کارهایی که می‌کنند به نظر می‌رسد از مرتبه‌ی نیازهای مردم و کشور نیست ... تا افراد خاصی که آنطور هستند پرورش پیدا کنند و ظهور بیابند شاید راهکارش شفافیت و فشارهای مردمی باشد، نه فشار برای اینکه ذلیل شوند و به خواسته‌های مستکبران تن بدهند، بلکه فشار برای آنکه در مسؤولیت‌های خودشان کوتاهی نکنند، حواسشان را جمع کنند و اینقدر پشت سر هم اشتباه نکنند، مشکلات مردم را بیشتر و پررنک‌تر ببینند ...

آیا می‌دانستید که بهترین سرمایه‌گذاری عمر در کمک به تعجیل در ظهور است؟
    بضاعتی محدود اما اثرگذاری نامحدود ... خدا هم تضمین کرده که قیام به بار خواهد نشست (سود تضمینی!)
    هر که می‌خواهد نامحدود بندگی خدا را کند و در هر خیری سهیم شود بسم الله ...
    حقانیت خدا و اسلام و قرآن و اهل بیت علیهم‌السلام تنها چیزی است که می‌دانم، ... دیگر هر چه که گفتم برداشت‌های شخصی‌ام هستند ... شک نکنید که بعید نیست اشتباه باشند

13. صلوات ها 2

علاقه
    پاک کردن میز مشتری
    نوشته
    150
    حضور
    12 روز 42 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    234

نقل قول نوشته اصلی توسط باء نمایش پست ها

سلام،
    حرف شما را تا حدی قبول دارم ولی نمی‌فهمم به چه نتیحه‌ای می‌خواهید برسید؟
    .
    من نمیدونم چرا بحث ها سیاسی میشه یهو اینگار با یک سری پیغمبر طرف هستیم که گویا هیچ خطایی هم ازشون سر نمیزنه

به خاطر اینکه حساسیت شما رو نسبت به معصومین کم کنم اجازه بدین یع مثال دیگه بزنم

در همین آتش سوزی ساختمان پلاسکو .... یکی از‌مهمترین عامل های حادثه این بود که مردم در مسیرها مینوندن و راه باز نمی‌شود که آمبولانس ها و ماشین های آتش نشانی و امداد خودشون رو به محل برسونن

و اینجوری شد که این همه آدم شهید !!! شدن

خوب این مساله تمام شد ...

ایا هیچ فرهنگ سازی در صدا و سیما صورت گرفت که هر از چندی ماشین آتش نشانی رو نشون بده که دیر به محل حادثه رسیده و آدم‌های درون ساختمان جزغاله شدن

ایا هیچ مطلبی در درون کتاب های راهنمایی یا دبیرستان نوشته شد که ای مردم حواستون باشه

ایا هیچ مجسمه ای از دلاوران این حادثه ساخته شد

تازه این مساله شاید یکی از ابعاد این ساختمان سوزی بوده باشه

مساله این هست که برای حل چنین مشگلاتی صبح تا شب در تلویزیون اخوند نشون میدن که داره میگه راست گو باشید غیبت نکنید زنا نکنید و بعضی جاها هم مثلا داستان یک کسی رو تعریف میکنن که صبح تا شب نماز شب میخونده و فکر میکنن اگر این حرف‌ها رو بزنن دیگه وقتی مردم یک آمبولانس یا ماشین آتش نشانی ببینند تندی راه رو باز می‌کنند

15. صلوات ها 2

علاقه
    علی(سلام الله علیه)
    نوشته
    3,945
    حضور
    103 روز 5 ساعت 3 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7753

با سلام و احترام
    دوستان عزیز با توجه به ارسال های متعدد و پست های دوستان که نیازمند به پاسخگویی است، تاپیک موقتا بسته میشود.
    «امام علی(سلام الله علیه): مَنْ أَصْلَحَ أَمْرَ آخِرَتِهِ أَصْلَحَ اللَّهُ لَهُ أَمْرَ دُنْيَاهُ»
    نهج البلاغه، کلمات قصار، شماره 89
    ((هر کس آخرتش را اصلاح کند، خداوند دنیایش را اصلاح خواهد کرد))

17. صلوات ها 2

علاقه
    علی(سلام الله علیه)
    نوشته
    3,945
    حضور
    103 روز 5 ساعت 3 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7753

با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز

پست های گذشته را مرور کردم اما متوجه شدم مطلب نه تنها در موضوع تاپیک نبوده، بلکه از حیطه اخلاق بحث و مناظره علمی هم خارج شده است.
    من روز 29 اسفند را در جاده بودم و فرصت نکردم به صورت کامل به سایت و خصوصا این تاپیک سر بزنم، اما می بینیم که دراین روز پست های خوبی ارسال نشده است، من همه شرکت کنندگان در تاپیک چه موافقین خودم و چه مخالفین را خواهران و برادران خودم میدانم و به شدت از آنچه که اتفاق افتاده ناراحت هستم؛ و از این بابت به عنوان کارشناس تاپیک رسما از همه دوستان عذرخواهی می کنم.

اما از آنجا که عمدتا پست های اخیر خارج از موضوع بوده است، و به نظر میرسد حرف جدیدی در این خصوص وجود ندارد، به همین خاطر تاپیک برای جمع بندی نهایی بسته میشود. اما همچنان این حق را برای دوستان قائل هستم که اگر در مدتی که تاپیک جمع بندی میشود مطلب مهم و جدیدی را در خصوص موضوع این تاپیک خواستند طرح بفرمایند به بنده در پیام خصوص اعلام کنند تا تاپیک را برای ابراز نظر ایشان باز کنم.

در خصوص ابهام هایی که دوستان در ذهن دارند و به خاطر این که مربوط به تاپیک نبود بنده با شرمندگی به آنها پاسخ ندادم تا تاپیک از موضوعش خارج نشود، امکان طرح آنها وجود دارد و دوستان میتوانند ابهامشان را در قالب یک سوال جدید مطرح کنند.

سوالی پر از خیر و برکت و نشاط و سلامتی توأم با توفیقات روز افزون را برای همه شما خواهران و برادران خودم آرزومندم

«امام علی(سلام الله علیه): مَنْ أَصْلَحَ أَمْرَ آخِرَتِهِ أَصْلَحَ اللَّهُ لَهُ أَمْرَ دُنْيَاهُ»
    نهج البلاغه، کلمات قصار، شماره 89
    ((هر کس آخرتش را اصلاح کند، خداوند دنیایش را اصلاح خواهد کرد))

19. صلوات

صفحه 29 از 29 نخست ... 919272829

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 62

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری