صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: تورات و نابودی اسراییل

علاقه
    عرفان-کامپیوتر و...
    نوشته
    115
    حضور
    7 روز 20 ساعت 16 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    194

پرسش تورات و نابودی اسراییل

با سلام و خسته نباشید
    یکی از سخنران ها گفته بود که یکی از علت هایی که اسراییل میخواد ایران را نابود کند این هست که در تورات آمده است که در آخر زمان قومی از آشور اسراییل را نابود می کند !
    ایا سندی برای این حرف وجود دارد؟
    =================================
    ایا تورات و انجیل برای عموم در دسترس هست؟ نسخه چاپی یا الکترونیکی که به زبان فارسی باشد؟
    متاسفانه دشمنان بر احادیث شیعه و قران و.. تسلط دارند و بر اساس انها استراتژی خودشان را پیاده می کنند مثل قضیه داعش در سوریه که همان پرچم های سیاه هست!
    سپاس

2. صلوات ها 3

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    28,260
    حضور
    252 روز 16 ساعت 56 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    51
    صلوات
    66072

با نام و یاد دوست

تورات و نابودی اسراییل

کارشناس بحث: استاد مشکور

4. صلوات ها 2

علاقه
    مطالعه و تحقیق و پاسخگویی
    نوشته
    2,004
    حضور
    49 روز 14 ساعت 55 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4953

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.71 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    یکی از سخنران ها گفته بود که یکی از علت هایی که اسراییل میخواد ایران را نابود کند این هست که در تورات آمده است که در آخر زمان قومی از آشور اسراییل را نابود می کند !
    ایا سندی برای این حرف وجود دارد؟
    =================================
    ایا تورات و انجیل برای عموم در دسترس هست؟ نسخه چاپی یا الکترونیکی که به زبان فارسی باشد؟
    متاسفانه دشمنان بر احادیث شیعه و قران و.. تسلط دارند و بر اساس انها استراتژی خودشان را پیاده می کنند مثل قضیه داعش در سوریه که همان پرچم های سیاه هست!
    سپاس
    با سلام و ادب و احترام

در پاسخ به پرسش شما نکاتی را تقدیم می کنیم:

بدون شک، از یکسو این موضوع، یعنی وعده نابودی اسرائیل بدست قومی نیرومند و مؤمن نه تنها از طریق تورات، بلکه از طریق انجیل و قرآن برای صهیونیست ها قطعی و مسجل شده و از سوی دیگر در اکثر کشورهای اسلامی- عربی چیزی جز سستی و فشلی و وابستگی به استکبار نمی بینند و حال آنکه در میان جوامع اسلامی، "هم قدرت و عزت"، "هم استقلال و روحیه جهادی" و هم دشمنیِ ریشه دار شیعیان و حکومت و مردم ایران اسلامی بعنوان جلوداران و پیشگامان جبهه مقاومت و مبارزه با صهیونیسم برای اسرائیل ثابت است. از اینرو طبق قرائن و شواهد بسیار، تنها گزینه ای که می تواند بر اساس این پیش بینی برای رژیم غاصب اسرائیل تهدید محسوب شود، جمهوری اسلامی است.

در این مجال به برخی از آیات تورات و انجیل و قرآن در باره پیش بینی مذکور اشاره می کنیم:

الف- تورات: خداوند در قسمت های مختلف تورات وعده عذاب قوم ناسپاس و نافرمان یهود را بارها تکرار نموده و چون این طایفه برای اصلاح خود اقدام نکردند عذاب های مختلف و متعددی را برای آنان پیش بینی نموده و متذکر شده که برخی از آنها بدین شرح است: «من بر ضد شما برخواهم خاست و شما در برابر دشمنانتان پا به فرار خواهید گذاشت، کسانی که از شما نفرت دارند برشما حکومت خواهندکرد، حتی از سایه خود خواهید ترسید»، «قدرت شما را که به آن فخر می کنید درهم خواهم کوبید»، «جانوران وحشی را می فرستم تا فرزندانتان را بکشد و حیوانات شما را هلاک کنند و از تعداد جمعیت شما بکاهند تا راه هایتان بدون رهگذر و متروک شوند»، «از شما انتقام می کشم و علیه شما جنگ بر پا می کنم. وقتی از دست دشمن به شهرهایتان بگریزید درآنجا وبا به میان شما خواهم فرستاد، و شما مغلوب دشمنانتان خواهیدشد»، «سرزمین شما را خالی از سکنه خواهم کرد و دشمنانتان در آنجا ساکن خواهندشد و از بلایی که بر سر شما آورده ام حیران خواهندشد»، «بلای جنگ را بر شما نازل خواهم کرد تا درمیان قوم ها پراکنده شوید. سرزمین شما خالی و شهرهایتان خراب خواهندشد.» و «کاری می کنم که آن عده از شما هم به سرزمین دشمن به اسارت رفته اید، در آنجا پیوسته در ترس و وحشت بسر برید. از صدای برگ درختی که باد آن را بر روی زمین حرکت می دهد پا به فرار خواهید گذاشت. به گمان اینکه دشمن در تعقیب شماست، خواهید گریخت و به زمین خواهید افتاد.»(1) البته خداوند در بخش هایی از فرامین خود که در تورات آمده، به دو نکته جالب دیگر که بیانگر نابودی این قوم ستمکار است پرداخته که بیان دو مورد آن خالی از لطف نخواهدبود. اول اینکه فرموده است: «خداوند قومی را از دوردستها به سراغتان خواهد فرستاد، قومی که زبانشان را نمی فهمید.»(2) ایشان مثل عقاب برسر شما فرود خواهندآمد.»(3) و دوم این که صهیونیست ها با بلایی ناشناخته هم روبه رو خواهندشد. جائی که در تورات به صورت پیش بینی عنوان می شود: «خداوند هرگونه بیماری و بلایی را که وجود دارد، حتی آنهایی که دراین کتاب اسمی از آنها برده نشده به سراغ شما خواهد فرستاد تا نابود شوید.»(4)

ب- انجیل: همچنین پیش بینی نابودی قوم ملعونی که نافرمانی خدا را کرده اند نه تنها در تورات که در اناجیل موجود از زبان حضرت عیسی (علیه السلام) این پیامبر بزرگ الهی که بارها مورد آزار و اذیت بسیاری از یهودیان زمان خود قرار گرفت، نیز بیان شده است. (5) البته در این مجال، فرصت پرداختن به جنایاتی که یهودیان نافرمان در حق انبیاء الهی و حضرت عیسی (علیه السلام) و یاران پاک و باوفایش مرتکب شدند نیست ولی آن چه بر اساس آیات انجیل موجود که در دسترس همگان نیز قرار دارد شاهدیم، راه نجات یهود در اطاعت از فرامین الهی و هلاکت سرنوشت محتوم آنانی است که به ظلم و جنایت ناسپاسی و کشتن انبیاء و اولیاء دست زده و به نام دین ترور و وحشت را در هر دوره ای بر پا داشته و در زمین فساد کرده و می کنند که یک نمونه آن جنایات روزمره صهیونیست های اشغالگر فلسطین می باشد.

ج- قرآن مجید: بعلاوه این مطلب در قرآن مجید چنین آمده است: «در کتاب تورات به فرزندان اسرائیل اعلام فرمودیم: شما دوبار در زمین فساد و سرکشی و طغیان خواهید کرد. و چون زمان اولین وعده مجازات، فرا رسد مردانی جنگجو را می گماریم که بر شما شورش کنند، خانه های شما را مورد تهاجم و جستجو قرار دهند که این وعده ای است که تحقق آن حتمی و مسلم است. اگر نیکی کنید آن نیکی به خودتان برمی گردد و ا گر بدی کنید به خودتان بدی کرده اید و چون وعده کیفر دوم فرارسد دشمنان بر شما غالب می شوند و آنچنان در تنگنا قرار می گیرید که آثار ذلت و غم و اندوه در چهره هاتان پدیدار می شود و آن ها مثل دفعه قبل حتی به پرستشگاه های شما داخل می شوند و هرچه بدست آورند به شدت نابود می کنند. (و نیز فرموده شد): چه بسا که خداوند رحم خود را شامل حال شما فرماید، اما اگر شما به فساد و تباهی بازگردید ما نیز شما را کیفر خواهیم کرد و ماجهنم را برای کافران، زندان همیشگی قرار داده ایم.»(6)

با این توضیح به نظر می رسد که صهیونیسم که مصداق واقعی یهودیان نافرمانی هستند که وعده مجازات آنان در کتاب های مقدس به خاطر ماهیت تروریستی خود که از نیاکانشان به ارث برده اند حتمی و لایتغیر است، به جای ستیز با اسلام و مسلمین در قالب قتل و جنایت و اشغال فلسطین و یا حمله به مظاهر اسلام و از جمله جبهه مقاومت، ارزشهای اسلامی و ... و یا اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و رسول مکرم اسلام و مسائلی از این قبیل در موارد متعدد و با استفاده از روش های گوناگون، می بایستی توبه کرده و به احکام الهی گردن نهند و گرنه در جهانی که اساس آن بر پایه عدالت بنا شده و به آن سمت در حرکت است، چیزی جز نابودی عاید آنان نخواهد شد. و همچنان که در قرآن آمده و در قبل از آن نیز در زبور بیان شده است، این انسان های پاک هستند که وارث جهان و حاکم بر آن خواهند شد، نه ظالمان و ستمگرانی که به مبارزه با ادیان الهی و بویژه اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله) می پردازند: «نیکان، دنیا را به ارث خواهند برد و تا ابد در آن سکونت خواهند نمود.»(7) «و ما در زبور داود که بعد از تورات آمد نوشتیم: بندگان صالح من وارث حکومت بر زمین خواهند شد.»(8)؛ (9)

پی نوشت ها:
    1- تورات، قسمت خروج، فصل 26 آیات 12 تا 39.
    2- فلذا رژیم صهیونیستی بدلیل خوف و وحشتی که از ایران اسلامی دارد، از یکسو به تمام آکادمی های کشور دستور داده تا تعلیم زبان فارسی را در دستور کار قرار دهند تا نوعی آرامش به خودشان تلقین کنند که با توجه به اینکه مردم یهود، زبان فارسی را می شناسند. بنابراین، ایران نمی تواند مصداق وعده ای باشد که در این آیه از تورات بیان شده! و از سوی دیگر خوف و وحشت رهبران صهیونیست به قدری آشکار است که نمی توانند بغض و کینه شان را مخفی کنند!
    3- تورات، قسمت تثنیه، فصل 28 آیه 29
    4- تورات، قسمت تثنیه، فصل 28 آیه 61
    5- انجیل لوقا، فصل سوم، آیه 7 تا 9؛ انجیل لوقا، فصل 21 آیات 20 به بعد.
    6- قرآن کریم، سوره اسراء، آیات 4 تا 9
    7- تورات، زبور، فصل 37 آیه 29
    8- قرآن کریم، سوره انبیاء، آیه 105.
    9. برگرفته از مؤسسه مطالعات و پژوهشهای سیاسی پایگاه جامع تاریخ معاصر ایران، مقاله سرنوشت صهیونیستها به روایت کتابهاى مقدس یهودیان، مجید گودرزی، با اندکی تغییر و تصرف.

6. صلوات ها 3

علاقه
    عرفان-کامپیوتر و...
    نوشته
    115
    حضور
    7 روز 20 ساعت 16 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    194

ممنونم: جواب یک سئوال را نگرفتم: ایا کتاب تورات ترجمه شده اش توی ایران موجود هست؟ یا انجیل ؟
    سپاس

8. صلوات ها 2

نوشته
    193
    حضور
    15 روز 16 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    343

تورات و نابودی اسراییلدر کتاب ارمیا نبی 700 سال قبل از میلاد مسیح در بارۀ قوم عیلام ( ایران باستان ) اینطور آمده است : ارمیا باب 49 ( از 34 تا 39 ) 34 – مدّت کمی بعد از آنکه صدقیا پادشاه یهودا شد ، خداوند متعال در بارۀ کشور عیلام به من 35 – چنین گفت : (( من تمام کماندارانی را که چنین قدرتی به عیلام داده اند ، خواهم کشت . 36 – من بادها را از تمام جهان علیه آنها می وزانم و مردم آن را در همه جا پراکنده خواهم کرد ، به طوری که جائی در جهان نخواهد بود که پناه نبرده باشند . 37 – مردم عیلام را از دشمنانشان که در صدد کشتن آنها هستند هراسان خواهم ساخت . در غضب خود مردم عیلام را از بین خواهم برد و سپاهیان را در تعغیب آنها خواهم فرستاد تا همۀ آنها را نابود کنند . 38 – من پادشاهان و رهبران آنها را از بین خواهم برد و تخت خود را در آنجا قرار خواهم داد . 39 – امّا بعداً من رفاه و کامیابی را دوباره به مردم عیلام باز می گردانم . من ، خداوند چنین گفته ام . ))

10. صلوات ها 2

علاقه
    نماز.شعر.مرگ
    نوشته
    138
    حضور
    3 روز 16 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    187

سلام خداوند وعده پیروزی شیعیان حضرت علی (ع) و مومنانی که حزب الله شناخته میشوند رو داده در قرآن.و تمام حوادثی که در قرآن پیشگویی شده تماما یا بوقوع پیوسته و یا در حال بقوع پیوستن هستند.مثل پیروزی روم بعد از شکستش در برابر ساسانیان>>> غلبت الروم(2) فی ادنی الارض و هم من بعد غلبهم سیغلبون(3).مثل وعده فوج فوج مسلمان شدن مردمان هنگامی که چندتا مسلمان در محاصره مشرکان مکه بودند در زمان صلح حدیبیه که سوره النصر نازل شد >>> اذا جاء نصرالله والفتح(1) و رایت الناس یدخلون فی دین الله افواجا(2) و موارد دیگری هم هست.

همانطور که کارشناس محترم فرمودند آیه های ابتدای سوره بنی اسراییل پیشگویی این قوم هست که خداوند وعده اش رو داده.و پیروز رو هم در آیات دیگری در سوره مبارک مائده که آخرین سوره نازل شده قبل از سوره النصر هست معرفی فرموده >>> آیات 54 تا 56 سوره مائده >> و جالب اینکه قبل و بعد از این آیات درباره بنی اسراییل و فتنه های مسیحیت تحریف شده و یهودیان هست.در این مورد روایتی هم از پیامبر گرامی اسلام(ص) هست که این آیات رو فرمودند درباره قوم حضرت سلمان فارسی یعنی شیعیان ایران است.

در مورد تورات و انجیل هم که کارشناس محترم فرمودند و بیشتر وعده های خدا در کتابهاشون رو تحریف کرده اند.کار بجایی رسیده که حتی اسم امام حسین(ع) رو که در انجیل اومده در ترجمه به لاتین و زبانهای دیگه تحریف کرده اند! ولی فکر کنم بزرگانشون میدونند و نمیتونند با وعده خداوند متعال در بیفتند.

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا مَنْ يَرْتَدَّ مِنْكُمْ عَنْ دِينِهِ فَسَوْفَ يَأْتِي اللَّهُ بِقَوْمٍ يُحِبُّهُمْ وَيُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ أَعِزَّةٍ عَلَى الْكَافِرِينَ يُجَاهِدُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَلَا يَخَافُونَ لَوْمَةَ لَائِمٍ ذَلِكَ فَضْلُ اللَّهِ يُؤْتِيهِ مَنْ يَشَاءُ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِيمٌ ﴿۵۴﴾
    اى كسانى كه ايمان آورده‏ ايد هر كس از شما از دين خود برگردد به زودى خدا گروهى را مى ‏آورد كه آنان را دوست مى دارد و آنان او را دوست دارند. با مؤمنان فروتن [و] بر كافران سرفرازند. در راه خدا جهاد مى كنند و از سرزنش هيچ ملامتگرى نمى‏ ترسند. اين فضل خداست برای هر كه بخواهد مى‏ دهد. و خدا گشايشگر داناست (۵۴)

إِنَّمَا وَلِيُّكُمُ اللَّهُ وَرَسُولُهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا الَّذِينَ يُقِيمُونَ الصَّلَاةَ وَيُؤْتُونَ الزَّكَاةَ وَهُمْ رَاكِعُونَ ﴿۵۵﴾
    ولى شما تنها خدا و پيامبر اوست و كسانى كه ايمان آورده‏ اند همان كسانى كه نماز برپا مى دارند و در حال ركوع زكات مى‏ دهند{حضرت علی (ع)} (۵۵)

وَمَنْ يَتَوَلَّ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ ﴿۵۶﴾
    و هر كس خدا و پيامبر او و كسانى را كه ايمان آورده‏ اند ولى خود بداند پس همانا حزب خدا هستند و پيروزمندند (۵۶)
    ویرایش توسط نزدیک مرگ : ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ در ساعت ۱۸:۵۸
    برای سلامتی و نصرت امام خامنه ای پرچمدار مبارزه با طاغوت و کفر و استکبار در این ظلمت غیبت قائم آل محمد(ص) امام زمان(عج) صلوات

12. صلوات ها 2

علاقه
    عرفان-کامپیوتر و...
    نوشته
    115
    حضور
    7 روز 20 ساعت 16 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    194

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته برمیگردد نمایش پست ها
    تورات و نابودی اسراییلدر کتاب ارمیا نبی 700 سال قبل از میلاد مسیح در بارۀ قوم عیلام ( ایران باستان ) اینطور آمده است : ارمیا باب 49 ( از 34 تا 39 ) 34 – مدّت کمی بعد از آنکه صدقیا پادشاه یهودا شد ، خداوند متعال در بارۀ کشور عیلام به من 35 – چنین گفت : (( من تمام کماندارانی را که چنین قدرتی به عیلام داده اند ، خواهم کشت . 36 – من بادها را از تمام جهان علیه آنها می وزانم و مردم آن را در همه جا پراکنده خواهم کرد ، به طوری که جائی در جهان نخواهد بود که پناه نبرده باشند . 37 – مردم عیلام را از دشمنانشان که در صدد کشتن آنها هستند هراسان خواهم ساخت . در غضب خود مردم عیلام را از بین خواهم برد و سپاهیان را در تعغیب آنها خواهم فرستاد تا همۀ آنها را نابود کنند . 38 – من پادشاهان و رهبران آنها را از بین خواهم برد و تخت خود را در آنجا قرار خواهم داد . 39 – امّا بعداً من رفاه و کامیابی را دوباره به مردم عیلام باز می گردانم . من ، خداوند چنین گفته ام . ))

ممنونم: ولی این مسیحیت خیلی مزخرف هست و معلومه که تحریف شده و اسناد اش معتبر نیست !
    شنیده بودم توی ترکیه توی اکتشافات شان توی یک کلیسا قدیمی گمان کنم بود که یک انجیل که خیلی قدیمی بود پیدا شد و فورا به انگلستان منتقل اش کردند! اگر ان انجیل لو میرفت شاید بیشتر مسیحی مسلمان شیعه می شدند
    در کل بنظرم یهودیت خیلی کامل تر هست از نظر احکام و به اسلام نزدیک تر هست ! مثلا توی یهودیت زنا - ربا و.. حرام هست ! ولی مسیحیت پر هست از بی بندباری و...

علاقه
    عرفان-کامپیوتر و...
    نوشته
    115
    حضور
    7 روز 20 ساعت 16 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    194

نقل قول نوشته اصلی توسط نزدیک مرگ نمایش پست ها
    در مورد تورات و انجیل هم که کارشناس محترم فرمودند و بیشتر وعده های خدا در کتابهاشون رو تحریف کرده اند.کار بجایی رسیده که حتی اسم امام حسین(ع) رو که در انجیل اومده در ترجمه به لاتین و زبانهای دیگه تحریف کرده اند! ولی فکر کنم بزرگانشون میدونند و نمیتونند با وعده خداوند متعال در بیفتند.
    ممنونم:سند واقعی اش هست که مثلا اسم امام حسین(ع) امده باشه در انجیل ؟ چطوری لو رفت؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط نزدیک مرگ نمایش پست ها
    يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا مَنْ يَرْتَدَّ مِنْكُمْ عَنْ دِينِهِ فَسَوْفَ يَأْتِي اللَّهُ بِقَوْمٍ يُحِبُّهُمْ وَيُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ أَعِزَّةٍ عَلَى الْكَافِرِينَ يُجَاهِدُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَلَا يَخَافُونَ لَوْمَةَ لَائِمٍ ذَلِكَ فَضْلُ اللَّهِ يُؤْتِيهِ مَنْ يَشَاءُ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِيمٌ ﴿۵۴﴾
    اى كسانى كه ايمان آورده‏ ايد هر كس از شما از دين خود برگردد به زودى خدا گروهى را مى ‏آورد كه آنان را دوست مى دارد و آنان او را دوست دارند. با مؤمنان فروتن [و] بر كافران سرفرازند. در راه خدا جهاد مى كنند و از سرزنش هيچ ملامتگرى نمى‏ ترسند. اين فضل خداست برای هر كه بخواهد مى‏ دهد. و خدا گشايشگر داناست (۵۴)
    الان ما توی اخر زمان هستیم: از نظر جنگ نرم و... روی ایرانی ها خیلی کار کردند تا بی دین بشوند ! تا حدودی هم شاید موفق شده باشند ! اعتقادات شان خیلی ضعیف شده ! طوری که اسلام را دین آخوند ها می دانند !
    من به این قوم ایرانی جماعت زیاد امید ندارم ! ایا امکان داره خدا یمن را جایگزین ایران کند؟ یمنی ها از نظر ایمانی بسیار معتقد هستند ! میگند خدا با هیچ قومی عهد اخوت نبسته!

15. صلوات

نوشته
    193
    حضور
    15 روز 16 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    343

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.71 نمایش پست ها
    ممنونم: ولی این مسیحیت خیلی مزخرف هست و معلومه که تحریف شده و اسناد اش معتبر نیست !
    شنیده بودم توی ترکیه توی اکتشافات شان توی یک کلیسا قدیمی گمان کنم بود که یک انجیل که خیلی قدیمی بود پیدا شد و فورا به انگلستان منتقل اش کردند! اگر ان انجیل لو میرفت شاید بیشتر مسیحی مسلمان شیعه می شدند
    در کل بنظرم یهودیت خیلی کامل تر هست از نظر احکام و به اسلام نزدیک تر هست ! مثلا توی یهودیت زنا - ربا و.. حرام هست ! ولی مسیحیت پر هست از بی بندباری و...
    این به خاطره این هستش که شما هیچ اطلاعی در مورد مسیحیت ندارید که اگر داشتید واقعا به نوعی دیگر در موردش نظر میدادید

اگر وقت کردید نامه پولس رسول به رومیان رو بخوانید متوجه میشید که یک مسیحی چگونه فکر و اندیشه میکنه

نوشته
    193
    حضور
    15 روز 16 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    343

در هیچ جای انجیل چنین خبری یافت نمی‌شود فقط در مکاشفات یوحنا چنین خبرهایی یافت می‌شود اون هم علتش مشخصه چون به زبان استعاره نوشته شده است

تورات و انجیل هم با هم خیلی فرق دارند در تورات‌مرتب میخوانیم که خدا انتقام میگیره و .... ولی در انجیل خدا همش
    در مورد بخشش صحبت میکنه و فاصله گرفتن از انتقام

علت به خاطره این هست که خدا توسط عیسی شریعت رو‌تمام میکنه و عهد جدیدی رو با انسان‌ها میبنده

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)