جمع بندی ادعای یاری امام زمان (عج) و انجام کارهای خلاف دین

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ادعای یاری امام زمان (عج) و انجام کارهای خلاف دین

سلام
معذرت می‌خوام یه خانم خیلی متدین و مذهبی در یک جلسه قرآنی شماره یه آقایی به من دادن که گفتن رایگان مشکلات مردم برطرف می‌کنه وبه این خاطر که یار امام زمان هست و بهش قول هایی داده شده که رایگان مشکل مردم را حل کنه و بعد ظهور امام زمان پاداششو میگیره

اما بعد که با ایشون آشنا شدم یه چیزای مشکوکی گفتن مثلاً به من گفتن از خودت عکس بفرست یا از اندامت عکس بگیر بفرست!
یه روزم زنگ زدن که من شهر شما هستم و منزل یکی از دوستام تنها هستم بیا مشکلتو حل کنم و گفتن اینا هیچ مشکلی ندارد چون من می‌خوام نفس شمارو بکشم و از روی هوا و هوس نیست
یا اینکه برای ابطال سحر آیات قرآن میدادن و استخاره میگرفتن ولی بعد دو هفته جواب میدادن هر چی ام برخلاف میلشون بود فحاشی میکردن و میگفتن اسمتو از لیست یاران امام زمان خط میزنم.
راستش آنقدر سفت و محکم از خودشون و امام زمان گفتن که من به شک افتادم و نمی‌دونم به استخاره هوایی که گرفتن عمل کنم یا نه؟

width: 700 align: center

[TD="align: center"]با نام و یاد دوست

[/TD]

[TD="align: center"]
[/TD]

کارشناس بحث: استاد کافی

[TD][/TD]

پرسش:
شخصی است که ادعای ارتباط با امام زمان (علیه السلام) دارد، ولی درخواست ها و رفتارهای غیر اخلاقی دارد. مانند اینکه به بنده گفته از خودت عکس بفرست یا از اندامت عکس بگیر بفرست! یا فحاشی می کند و...
الان نمی دانم به کارها و استخاره هایی که گرفتند عمل کنم یا خیر؟

پاسخ:
الف: قطعا افرادی که کارهایی بر خلاف موازین شرعی انجام می دهند، قابل اعتنا نمی باشند.
اگر کسی سر سوزنی، رفتار و گفتارش بر خلاف شریعت باشد، و می خواهد از روحیه معنوی دیگران سوء استفاده نماید، را باید کنار گذاشت.
ب: همیشه باطل از نیروی حق استفاده می کند و کار خود را پیش می برد.

باطل از آبروی حق مدد می‌گیرد و سعی می‌کند خود را به لباس او درآورد و از حیثیت او استفاده کند. همان‌گونه که هر دروغ از راست فروغ می‌گیرد، که اگر سخن راستی در جهان نبود، کسی هرگز دروغی را باور نمی‌کرد و اگر جنس خالصی در جهان نبود، کسی فریب جنس تقلبی را نمی‌خورد، بنابراین حتی فروغ زودگذر باطل و آبرو و حیثیت موقت او به برکت حق است، اما حق همه جا متکی به خویش است.
این شخص هم می خواهد اهداف باطل خود را پیش ببرد و برای این کار از نیروی حق (امام زمان علیه السلام) سوء استفاده می کند
بنابراین به سرعت ارتباط خود را با چنین شخصی قطع نمایید و استخاره اش و... به هیچ عنوان قابل تایید نمی باشد و نیازی است به حرف های او توجه نمایید.

موضوع قفل شده است