آموزش رایگان تولید نرم افزار اندروید با اپ ساز حرفه ای خوشه

تب‌های اولیه

29 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آموزش رایگان تولید نرم افزار اندروید با اپ ساز حرفه ای خوشه

بسم الله الرحمن الرحیم
یکی از مشکلات پیش روی توسعه دهندگان اپ های اندرویدی عدم آشنایی با کد نویسی یا زمان بر بودن کار آموزش و اجرای کد نویسی می باشد ، برخی متخصصین با ایجاد برنامه های اپ ساز کار را برای توسعه دهندگان آسان کرده اند اما مهمترین مشکل این اپ ساز ها رایگان نبودن آنها یا عدم برخورداری از امکانات لازم می باشد ، اپ ساز خوشه تقریبا بر این مشکلات فائق آمده و با ارائه اپ سازی رایگان و حرفه ای دریچه ای جدید رو به توسعه دهندگان باز نموده است. قطعا برنامه های اپ ساز محدودیت های خاص خود را دارند اما برای تهیه یک نرم افزار محتوا محور می توان حساب ویژه ای روی اپ ساز خوشه باز کرد. نرم افزار اربعینیان و پاسخ به شبهات محرم که توسط انجمن گفتگوی دینی ارائه گردیده اند توسط این اپ ساز تولید شده اند. همچنین نرم افزار مفاتیح مبین که یک میلیون نصب فعال در کافه بازار دارد توسط این سیستم ارائه شده است.
شما می توانید با بهره مندی از آموزش های ارائه شده در این تاپیک بعلاوه مقداری خلاقیت و آشنایی با طراحی گرافیک به آسانی نرم افزار مد نظرتان را تولید نمایید. در صورت ایجاد مشکل در مراحل ساخت و یا نیاز به راهنمایی می توانید سوال خود را در تاپیک راهنمایی اپ ساز خوشه مطرح نمایید ان شاالله از مهندس گل لیلا راهبر اپ ساز خوشه در روند آموزش و راهنمایی کاربران بهره خواهیم برد. با ما همراه باشید.

برخی امکانات و مزایای اپ ساز خوشه:

-عدم نیاز به دانش برنامه نویسی
- سازگاری با سیستم عامل اندروید نسخه 4 به بالا
- امکان فعال سازی درون پرداخت کافه بازار
- رایگان بودن دائمی خدمات
- آپدیت صفحات داخلی برنامه بدون نیاز به ارائه نسخه جدید
- تحت وب بودن مراحل ساخت اپ و ذخیره سورس برنامه در سرور اپ ساز
- سیستم کتاب ساز قوی با امکانات : جستجو ، بزرگ نمایی متون ، ادامه مطالعه ، درج تصویر ، اشتراک گذاری متن ، ذخیره مطالب منتخب ، انتخاب فونت و رنگ دلخواه ، اجرای صوت همراه با متن
- امکان ارسال پوش ناتیفیکیشن (اطلاعیه ) توسط سازنده برای هر اپ
- پیش نمایش اپ توسط شبیه ساز درونی
- گرفتن نسخه خروجی آزمایشی جهت تست اپ
- ارائه تم های متعدد و چینش آیکن ها به صورت های مختلف
- امکان درج اخبار (ار اس اس ) ، نقشه ، آب و هوای یاهو
- گالری و آلبوم تصاویر
- ارائه فرم سفارشی برای بازخورد
- نمایش محتوای وب
- ارائه نسخه ios برای اپ های برتر

با توجه به برگزاری دوره آنلاین آموزش اپ ساز خوشه عزیزانی که تمایل به شرکت در دوره دارند اسامی خود را تا تاریخ سه شنبه 6 آذر به مدیر اجرایی_فرهنگی اعلام نمایند

مهلت ثبت نام در دوره آنلاین تا روز پنج شنبه تمدید شد.

ظرفیت ثبت نام برای این دوره تکمیل گردید ، در صورت تمایل می توانید نام خود را جهت شرکت در دوره بعد که متعاقبا زمان برگزاری آن اعلام میگردد ثبت نمایید.

شیوه برگزاری و زمان دوره آنلاین به زودی اعلام می گردد.

سلام
همه کاربران محترمی که نام آنها در این دوره ثبت شده به سایت اپساز خوشه مراجعه و نسبت به ایجاد حساب کاربری اقدام نمایند.

اولین جلسه آنلاین آموزش اپ ساز خوشه روز دوشنبه ساعت 20 از طریق ادوب کانکت برگزار خواهد شد
لینک و یوزر ورود به کلاس به زودی برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.
با توجه به اینکه استفاده از سیستم ادوب کانکت منوط به نصب فلش پلیر است اگر فلش پلیر مرورگرتان به روز نیست آن را بروز رسانی نمایید.

ویدئو شماره یک

مقدمه و آشنایی با اپ ساز خوشه

ویدئو شماره دو

[=vazir]آشنایی با داشبورد و امکانات آن

اولین جلسه آموزش اپ ساز خوشه شب گذشته در برنامه ادوب کانکت برگزار و امکانات داشبورد بعلاوه نحوه ساخت اپ جدید توضیح داده شد
ان شاالله جلسه بعدی چهار شنبه 21 آذر ساعت 20 برگزار خواهد شد.

ویدئو شماره سه
آموزش ساخت یک برنامه ساده از ابتدا تا انتشار

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان
با توجه به اینکه دوره آموزشی آپ ساز خوشه در نرم افزار Adobe Connect برگزار می‌شود
نیاز دیدم تا نرم افزار پیش نیاز کلاس مجازی را به شما معرفی نماییم.

نرم افزار دستیار طلبه جهت دانلود کلیک کنید.

در نرم افزار دستیار طلبه میتوانید نرم افزار های پیش نیاز کلاس مجازی را به راحتی دانلود کرده و از کلاس مجازی بهره ببرید.

امکانات نرم افزار:

- برسی و بروز رسانی نرم افزار های مورد نیاز Adobe Connect از جمله فلش پلیر

- بررسی و بروز رسانی تاریخ سیستم کاربران

یکی از مشکلات نرم افزار کلاس مجازی، عدم تایپ صحیح زبان فارسی است. اما از این پس می‌توانید به راحتی زبان فارسی را تایپ کنید.

اما چگونه؟!

تنها کافی است بعد از نصب نرم افزار دستیار طلبه، بر روی ایکون برنامه کلیک راست کرده و به قسمت نرم افزار ها بروید و از آن جا برنامه "نرم افزار تایپ فارسی در کلاس مجازی" را دانلود و نصب کنید. بقیه موارد به صورت خودکار برای شما انجام خواهد شد.
نکنه مهم آن است که بعد از نصب این نرم افزار گزینه ای در قسمت FA (در تسکبار ویندوز) ظاهر می‌شود به نام "nikannetwork" که با زدن بر روی این گزینه مشکل تایپ فارسی شما حل خواهد شد.

نمایی از نرم افزار:

منبع: whc.ir

با عرض پوزش از کاربران محترم جلسه بعدی آموزش آنلاین اپ ساز خوشه روز پنج شنبه 22 آذر ساعت 20 برگزار میگردد.

سلام
عذر میخوام از زمان کلاس ها باخبر نشدم
میشه فیلم های آموزشیش رو اپلود کنیین تا بتونیم استفاده کنیم
سلام . خسته نباشید دوره دوم کی شروع میشه ماهم ثبت نام کنیم ؟

سلام
متاسفانه علیرغم وقت زیادی که جهت تهیه مواد آموزشی صرف شد از 32 نفری که برای دوره اول ثبت نام کرده بودند در جلسه اول فقط 2 نفر و در جلسه دوم هیچ کدام شرکت نکردند لذا فعلا برگزاری دوره آنلاین کنسل میگردد.

ویدئو شماره چهار
ساخت یک کتاب مذهبی کامل مثل اپ مفاتیح مبین بازار

ویدئو شماره پنج
آشنایی با سایر قابلیتهای سامانه خوشه

ویدئو شماره شش

آموزش ساخت منوی اسلایدی

ویدئو شماره هفت
آموزش ساخت منوی کاتالوگی

اپساز خوشه به مناسبت جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی برگزار می نماید
جشنواره تولید نرم افزارهای تلفن همراه با استفاده اپساز خوشه با محور چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در موضوعات :
۱ -چهلمین سالگرد انقلاب
۲ -دستاوردها
۳ -تبیین برهه های تاریخی حساس موثر در مسیر انقلاب
۴ -افراد مهم و تاثیر گذار در انقلاب
۵ -نقش زنان در انقلاب
۶ -تبیین دشمنی دشمنان انقلاب اسلامی
۷ -شهدای قبل از انقلاب
۸ -تکثیر انقلاب در بین دیگر مستضعفین جهان
۹ -ظرفیتهای اقتصادی انقلاب
و‌سایر موضوعات مرتبط

پس از ارسال آثار و داوری برای برندگان این جشنواره جوایز زیر در نظر گرفته شده است:

۱ -نفر اول: ۵ میلیون تومان
۲ -نفر دوم: ۳ میلیون تومان
۳ -نفر سوم: ۲ میلیون تومان

مهلت ارسال آثار:
از ۲۲ آذر تا ۲۲ بهمن

سلام وقت بخیر .

محورهای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی باید همه موضوعات که دادید 9موردش هم رعایت بشه؟

خادم مجازی;1010813 نوشت:
سلام وقت بخیر .

محورهای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی باید همه موضوعات که دادید 9موردش هم رعایت بشه؟

سلام خیر لازم نیست همه اش رعایت بشه

سلام..بنده چطور میتونم برای این کارگاه شرکت کنم؟ برنامه نویسی بلد نیستم

golzarshahid;1011004 نوشت:
سلام..بنده چطور میتونم برای این کارگاه شرکت کنم؟ برنامه نویسی بلد نیستم

سلام
هفت تا ويدئو در همين تاپيك بارگزاري شده اونها رو ملاحظه بفرماييد فعلا دوره آنلاين برگزار نميشه.

با عرض سلام
من قصد ثبت نام در دوره رایگان ساخت اپلیکیشن اندروید را دارم ولی خیلی دیر متوجه شدم
العان هم متوجه شدم که تاریخش مال اذر 97 بود پس دوره تمام شده اگر باز هم هست لطفآ به من اطلاع دهید
آیا برای اموزش باید در سایت ( http://appstudio.khooshehapps.ir/appstudio/ui/engine/login.php) ثبتنام کنم ؟
لطفا راهنمایی نمایید
با تشکر

majid.salmani;1013323 نوشت:
با عرض سلام
من قصد ثبت نام در دوره رایگان ساخت اپلیکیشن اندروید را دارم ولی خیلی دیر متوجه شدم
العان هم متوجه شدم که تاریخش مال اذر 97 بود پس دوره تمام شده اگر باز هم هست لطفآ به من اطلاع دهید
آیا برای اموزش باید در سایت ( http://appstudio.khooshehapps.ir/app...gine/login.php) ثبتنام کنم ؟
لطفا راهنمایی نمایید
با تشکر

سلام
پست قبل رو ملاحظه بفرمایید.
با سلام واحترام بسیار از شما متشکرم بخاطر این اپ ساز خوشه. واقعا درود بر شما.بی نهایت سپاسگزارم.برای کارهای آموزشی دانش آموزان فوق العاده خوب هست. برای سلامتی شما وهمکارانتان دعا می کنیم.درود بر شما وبا آرزوی توفیق وسلامتی برای شما وخانواده های محترمتان