صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: یکی را می دهی صد ناز و نعمت... ؛ واقعا چرا؟!

علاقه
    مطالعه ، فن آوری اطلاعات ، مباحثه ، اجنهاد و...
    نوشته
    2,760
    حضور
    56 روز 9 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    8
    صلوات
    2952

نقل قول نوشته اصلی توسط آبی آسمان نمایش پست ها
    مثل من که هیچ عکسی ندارم چون خوشی ندارم. آقا باور میکنین خانم ها عکس شوهرشونو بهم نشون میدن؟ عکس از هر چیزی که بشه باهاش پزی داد .
    میدونین بزرگترین لذت دنیا برابر حدیث موثق که همون رابطه ی جنسی هست ؟ حالا فکر کنین منه مجرد ندارمش، چه خاکی به سرم بریزم؟؟؟
    خوشبختا خوشبخت ترن آقا. بیاین نشونتون بدم طرف جلو چشم شوهرش رفته دوست پسر سابقشو پیدا کرده. بیاین نشونتون بدم نه بلندن خونه داری کنن ، نه بچه داری فقط از صبح تا شب پی تفریح و لعنت به قوم شوهرن. من نمیگم هیشکی ازد‌واج نکنه و فلان ولی واقعا خب مگه منه آدم تحملم چقدره؟
    استاد شعیب شما بگین من تحملم چقدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من لیاقتم خیلی تز این افراد بیشتره این چه امتحانیه که انقدر طولانیه؟
    دست روی دلمون نذارین. به سایت دینی میگیم چرا به فکری برای مجردا نمیکنین میگن ما کارمون پرسش و پاسخه، به سایتای دیگه میگیم میگن ما رسالتمون یچیز دیگس و فلان. به مردم میگیم میگن ما نمیدونم دست دیگرانه خلاصه همه میندازن گردن هم. خودمونم که نه وضع مالی روبراهی داریم نه امیدی به آینده

سلام و عرض ادب

خواهر گرامی

صحبت بنده این بود که شما فقط لذت های چنین زندگی هایی را می بینید

در پشت پرده این لذت ها ، رنج ها و زحمت های بسیاری نهفته است ، که شما از آن غافل هستید!

با دیدن این ها و سبک سنگین گردن آن ها خواهید دید که آنچنان که فکر میکنید از زندگی نسبت به دیگران عقب نیستید !

باور بفرمایید که 1 روز زندگی با یک شخص سازگار و یا حتی تنها بودن

بهتر از یک عمر زندگی با رنج و زحمت با شخصی ناسازگار است

برای زندگی خود برنامه ریزی داشته باشید و هدفمند زندگی کنید

بی هدف بودن باعث درماندگی خواهد شد

ازدواج همه زندگی نیست

بلکه فقط قسمتی از زندگی است

صبر داشته باشید و به خدا توکل کنید

برنامه ریزی هدفمند داشته باشید

هدف های والا و متعالی انتخاب کنید

شک نکنید در طی این مسیر یک همراه و همسفر مناسب پیدا خواهید کرد

خداوند همراه شما خواهد بود و همسفر شما را با شما همراه خواهد کرد

عجله نکنید و نا امید نشوید

رمز موفقیت همین است

صبر و حوصله و امید

خدا را فراموش نکنید

تمام این مشکلات آزمایش خداوند است برای تربیت ما

در پناه حق تعالی
    ویرایش توسط شروحیل : ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ در ساعت ۱۳:۱۵
    نه اینکه یک مسیحی، کلیمی، بودایی یا مسلمان باشم
    بلکه سعی می‌کنم شبیه به
    مسیح، شبیه به بودا، شبیه به موسی، یا شبیه به محمد باشم.
    عیسى علیه السلام :
    حق را از اهل باطل فراگیرید و باطل را از اهل حق فرا نگیرید.
    سخن سنج باشید.

2. صلوات ها 6

نوشته
    2,614
    حضور
    39 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    5284

سلام استاد گرامی، خیلی از شما تشکر میکنم .درباره گزینه ی دوم که شرح دادین بله من مقصرم قطعا تقصیراتی به طرف خودم متوجه هست.اما باور کنید عوامل بیرونیم بود خدا فقط میدونه چقدر این عوامل بهم ضربه زد حتی در بقیه چیزا در زندگی
    با سلام و عرض ادب
    بله در مورد دوم هم عرض کردم گاهی عوامل بیرنی باعث می شود که ازدواج افراد به عقب بیافتد و خود فرد هیچ تقصیری ندارد و امروزه متاسفانه این عوامل بیرونی در زندگی های افراد زیاد شده یکی از مهمترین عوامل مخرب بیرونی همان فرهنگ جامعه است که به سمتی رفته که جوان ها دیرتر به فکر ازدواج می افتند و گاها تحصیل را بر زندگی ترجیح می دهند و وقتی به فکر زندگی می افتند که دیگر بسیاری از زمینه ها را از دسست داده اند و یا شرایط اقتصادی حاکم بر جامعهو یا سخت گیری هایی که بین آقایان برای انتخاب همسر مد شده است و ... هزاران دلیل بیرونی که شاید انسان در یکی از آنهاهم به صورت مستقیم دخیل نباشد و تاثیر نداشته باشد.
    این جاست که معنای رضای به قضای الهی معنا پیدا می کند جایی که انسان هیچ تقصیری نداشته ولی گرفتار می شود و این صبر خیلی نتایج عالی دارد:

ویرایش توسط شعیب : ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ در ساعت ۱۴:۰۶

4. صلوات ها 4

نوشته
    2,614
    حضور
    39 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    5284

اما بازم صبر میکنم
    اولین دست آورد این صبر این است که انسان از اوضاع موجود خسته و نا امید نمی شود و می تواند با روانی آرام تر و ذهنی منظم تر برای وضعیت موجود(که وضعیت خوبی هم نیست) بهترین تصمیم را بگیرد. صبر نکردن و جزع و فزع کردن حد اقل آسیبی که دارد این است که انسان را مضطرب می کند و شرایط درست فکر کردن و تصمیم گرفتن را از انسان می گیرد.
    مثالی می زنم : کبوتری را تصور کنید که از یک پنجره اتاقی نا خواسته وارد می شود و موقع برگشت می بیند که راهی که از آن وارد شده به دلایلی بسته شده است این کبوتر آزادی کبوتر های بیرون را که می بیند مضطرب می شود و شروع می کند به چرخیدن دور اتاق و زدن خود به در و دیوار و شیشه (شاید دیده باشید) و آنقدر خود را به این طرف و آن طرف می زند که خونین و خسته روی زمین می افتد و طعمه دست های بچه ها می شود ولی اگر می دانست که باید صبر کند می توانست آرام بنشید گوشه ای و منتظر باشد در باز شود.
    امام على عليه السلام می فرماید : اَلنّاسُ مِن خَوفِ الذُّلِّ مُتَعَجِّلُوا الذُّلِّ؛. مردم از ترس ذلّت به سوى ذلّت مى شتابند. (تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 367 ، ح 8301)
    گاهی انسان از ترس این که به چیزی گرفتار شود به سوی گرفتار شدن می شتابد (ناخواسته ) پس:
    صبر بهترین کار است نه این که فقط ثواب داشته باشد بلکه موجب سلامت روح و روان و جسم فرد می شود و سبب می شود فرد بهترین تصمیم را در وضعیت موجود بگیرد.
    مقام بالا تر این است که رضایت هم داشته باشد و بداند که خدا ناظر به این وضعیت اوست خدا را وکیل خود در این کار قرار دهد و به وظایفش بپردازد و مطمئن باشد که خدا راه را برای او باز می کند.

ویرایش توسط شعیب : ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ در ساعت ۱۴:۱۳

6. صلوات ها 4

نوشته
    2,614
    حضور
    39 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    5284

ولی نمیدونم چرا از درون قلبم ناامید به تغییرم. انگار حس میکنم چیزی تغییر نخواهد کرد مثلا با شور و نشاط دعا میکنم ولی بعد چند روز ناامید میشم .
    ما در دنياي مادي در بعضي موارد دچار مشکلاتي مي شويم که اين مشکلات خواسته يا نا خواسته در زندگي ما پيش مي آيد و احتمال دارد که مقدمات اين مشکل هم در دست خود ما باشد يا نباشد در هر صورت ما يک راهي براي برون رفت اين مشکل داريم به نام دعا.
    دعا کردن وظيفه ماست و بدون شک خدا دعاي ما را مي شنود اما چند نکته را درباره دعا بايد توجه کنيم:

1- هيچ وقت از دعا کردن خسته نشويم دعا خيلي در زندگي ما تاثير دارد و اين را بدانيم که زندگي با دعا با زندگي بي دعا خيلي متفاوت است پسدعا تاثير دارد حال تاثير اين دعا در زندگي ما چيست در ادامه عرض خواهيم کرد. در حديث داريم الدعا يرد القضا و لو يبرم ابراما؛ دعا قضا و بلا را رفع مي کند هر چند که اين کار ابرام يافته باشد.

2- بدون شک خدا دعاي ما را مي شنود و همين ارتباط ما با خالق، خود موضوعيت دارد و يک حالت بسيار والايي براي انسان است هر چند که مورد دعا بر آورده نشود. و خدا حالت دعا کردن انسان را دوست دارد.

3- خدا را در دعا هاي خود توانا و قادر بر حل مشکلاتمان بدانيم هر چند که اميدمان به انجام آن کم باشد. به تعبير ديگر به خدا حسن ظن داشته باشيم و با اميدواري دعا کنيم.

4- گاهي مقدمات يک کاري که در دعا مد نظر ماست بايد فراهم شود تا کار مورد نظر انجام شود پس گر چه ما دعا مي کنيم ولي از انجام مقدمات اين کار نيز غافل شويم امام علي (ع) مي فرمايند: الداعي بلا عمل کالرامي بلا وتر. کسي که دعا مي کند ولي اقدامي نمي کند مانند تير اندازي است که به کمان خود زه کمان نزده است و کمانش بدون زه است.

5- خدا را غني قادر حکيم بدايم و در دعا کردن به او اعتماد کنيم اگر بر آورده شد چه بهتر و اگر بر آورده نشد بدانيم که اين کار در علم خدا به مصلحت ما نبوده و بدانيم که اين دعاي ما بي اثر نبوده و به تعبير روايت يکي از کار هاي زير را در حق ما اجرا کرده است:
    - يا چيزي مثل آن حاجت را که به صلاح ما نبوده به ما مي دهد
    - يا بلايي را از زندگي ما بر مي دارد
    - يا آن را ذخيره قيامت ما مي کند.

در هر صورت دعا کردن به نفع ماست . به دور و بر خود نگاه کنيم ببينيم چه مشکلاتي ديگران دارند که من هم مي توانستم مبتلاي به آن شوم ولي به برکت همين دعا ها الحمد لله اين مشکلات را ندارم . (فکر کردن بر اين موضوع خيلي انسان را آرام مي کند)

6- به خدا اعتماد داشته باشيم و در کنار عمل صالح و ايجاد مقدمات کارمان به دعا مشغول باشيم و بدانيم خدا از اين همه دعا نمي گذرد و بدون شک بين من که دعا مي کنم و ديگران که دعا نمي کنند حتما فرق خواهد بود و نمونه هاي بسياري ديده ايم که خدا اين دعا ها را ذخيره کرده است و آنجا که واقعا به مصلحت فرد بوده بر آورده کرده است. (در همين مورد ازدواج)

ویرایش توسط شعیب : ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ در ساعت ۱۴:۱۴

8. صلوات ها 3

نوشته
    2,614
    حضور
    39 روز 7 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    5284

وقتی میبنم کوچکتر از من بچه داره، یا میبینم میرن سراغ خرید جهاز و مراسم عروسی، از با هم بودنشون عکس میذارن قلبم فشرده میشه خداشاهده. دوست دارم امیدوارم باشم اما یه مدت زیادی ناامیدم گرچه میدونم خیلی خدا مهربان و بزرگه . مثل یک آدمم که بوی غذا بهش میخوره اما نه رنگ غذا رو میبینه و نه میتونه بخوره.
    در این مورد پیشنهاد می کنم حتما با مشاورین مرکز و یا مشاورین امینی که هستند مشاوره کنید و برای برون رفت از این حالت روحی دستور العمل بخواهید که حتما کارایی خواهد داشت.

هی میگم خدایا این چی داره و چیکار برای تو کرده ؟ چجوری دعا کرده.....
    در جواب اولیه هم عرض کردم نعمت هایی که افراد دارند دلیل بر لیاقت آنها و یا جایگاه آنها نزد خدا و یا مستجاب بودن دعای آنها نیست بلکه این نعمت ها به عنوان یک امتحان برای این افراد می باشد و حتما امتحان های بزرگتری در پیش رو خواهند داشت . از طرفی همیشه نگاه انسان به زندگی دیگران یک نگاه خوش بینانه است و فکر می کند که دیگران خیلی نعمت دارند در حالی که ما فقط نعمت های آنها را می بینیم و الا زندگی افراد پر است از مشکلات نهفته و مخفی که ما نمی بینیم. به قول معروف ما از زندگی دیگران عکس می گیریم نه فیلم . انسان ها در مقابل دوربین که می نشینند همیشه لبخند می زنند .

ویرایش توسط شعیب : ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ در ساعت ۱۴:۱۵

10. صلوات ها 2

نوشته
    13
    حضور
    9 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    63

صمیمانه ممنونم، امیدوارم خداوند همه را به آرزوهای زیبا برساند.

12. صلوات ها 5

علاقه
    کتاب خوندن
    نوشته
    3,259
    حضور
    64 روز 6 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    257
    صلوات
    20526

حرفام کلیشه ایه ولی حقیقته .ظاهر زندگی دیگران و با باطن زندگی خودتون مقایسه نکنید
    هر کسی که ازدواج میکنه یا بچه دار میشه که خوشبخت نیست
    میشه بدون اینا هم خوشبخت بود البته اگه معنی خوشبختن بودن و تو ذهن خودتون تغییر بدین
    بعضیا خوشبختی و توی پول بعضیا زیبایی و جمال بعضیا در سلامتی بعضی ها در ازدواج و بچه میبینن
    سعی کنید از داشته های خودتون لذت ببرید
    ان شالله که شما هم نیمه گمشده ی زندگی تون و پیدا کنید

یکی را می دهی صد ناز و نعمت... ؛ واقعا چرا؟!

نه مرگ آنقدر ترسناک است و نه زندگی آنقدر شیرین که آدمی پای برشرافت خود گذارد

14. صلوات ها 4

نوشته
    11
    حضور
    5 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    45

سلام خواهر خوبم.
    واقعیتش اینه که تا کسی جای شما نباشه نمیتونه شما رو درک کنه و حرف شما رو بفهمه... متاسفانه این چیزهایی که شما گفتید من بارها از دخترهایی که دورو برم هستم شنیدم...
    اینکه واسطه گری برای ازدواج کم شده، چشم و هم چشمی ها و به رخ کشیدن ها زیاد شده ، ازدواج سخت شده، اینکه دخترها و پسرهای ما *نیاز* به ازدواج دارند و.....
    بگذریم!
    میدونم شرایط سختی هست ولی باید راه چاره اندیشید
    منم حرفهای خودم رو مینویسم، امیدوارم به دردتون بخوره
    اینکه گفتید با دیدن خوشبختی دیگران حس حسادت میاد سراغ تون: من دو نکته رو میگم. یکیش که همون مطلبی که دوستان هم گفتن، اینکه غالب این آدمها به خاطر خلاهایی که در زندگی دارن دست به خودنمایی و به رخ کشیدن داشته هاشون میزنن، شک نکنید! همه ی آدمها،چه متاهل و چه مجرد، سختیهایی توی زندگی شون دارن
    دومین نکته اینه که اگر این چیزها شما رو بهم میریزه، قطعا بعد از ازدواج هم این مسائل براتون پیش میاد! اینکه شما فکر میکنید افراد به واسطه ی یه سری نعماتی که شما ندارید، از شما خوشبخت ترن، برای زندگی متاهلی تون هم مشکل ساز میشه، اگر کسی همسری داشت که از همسر شما خوش تیپ تر، پولدارتر، با محبت تر و یا حتی مومن تر بود، اونوقت چی؟ نمیگید من که اینهمه دعا کردم و منتظر بودم آخرش چه شوهری نصیبم شد! و یا اگر خدا شما رو بواسطه بچه امتحان کرد، چی؟ برای اون روزها خودتون رو آماده کردید؟ یا نه هر چی که ما میخایم باید خدا بهمون بده وگرنه زمین و زمان رو بهم میریزیم!
    بزرگوار خوشبختی رو باید خودت بسازی، وگرنه مشکلات دوران متاهلی به مراتب میتونه بیشتر از مجردی باشه و آزمونهاش هم سختتر!(البته نمیخام زیرآب ازدواج رو بزنم! اگر شما با فردی که کفو شما باشه ازدواج کنید قطعا متاهلی بهتر از مجردیه با همه ی سختیهایی که داره)
    پس نگاهتون رو عوض کنید، یکی از دوستان پیشنهاد خوبی داد، هروقت این حس اومد سراغتون برای اون آدمها دعا کنید، از ته قلب، دعا کنید که خوشبخت تر بشن، خیلی تاثیر داره، اجازه ندید این افکار منفی بیاد سراغتون
    به داشته های خودتون فکر کنید، روی خودتون کار کنید
    به افراد امین بسپرید براتون واسطه ازدواج بشن، بعضی شهرها همچین جاهایی برای واسطه گری دارن، مسجد،هیئت،موسسه فرهنگی و ...
    نیاز به محبت کردن و مادری هم قطعا در شما مثل خانمهای دیگه وجود داره، میتونید برید مهدکودک و یا مراکز بهزیستی و جاهایی که با بچه ها در ارتباط بیشتری قرار بگیرید، مادرانه باهاشون رفتار کنید!محبت کنید و...
    در مورد مسائل مالی ، نمیدونم شغل دارید یا نه، اگر ندارید پیشنهاد من کارهای هنری هست، الان از نت میشه خیلی از هنرها رو یاد گرفت و توی خونه انجام داد و کسب درآمد کرد، مثل گلدوزی، گلیم بافی، عروسک بافی،خیاطی، بافتنی، سوزن دوزی، برزیلی دوزی و..... هزار تا هنر دیگه! یا حتی خیلی مشاغل خانگی دیگه،اگر میتونید مراکز فنی حرفه ای برید که بهتر . با یه سرمایه اندک شروع کنید قطعا نتیجه میگیرید.
    منظورم اینه که بیکار نباشید، برای خودتون مشغله درست کنید. چون بیکاری بدترین درده.
    ارتباط تون رو هم با خدا بیشتر کنید. برای ازدواج تون زیاد دعا کنید و از خدا بخاید صبرش رو هم بهتون بده. مطالعه رو هم فراموش نکنید، توی هر زمینه ای که علاقه دارید
    انشالله به زودی نتیجه بگیرید
    در دوران غیبت به کسی منتظر می گویند که منتظر شهادت باشد...
    شهید مهدی زین الدین

16. صلوات ها 10

نوشته
    13
    حضور
    9 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط گل نرگس۵۹ نمایش پست ها
    سلام خواهر خوبم.

دومین نکته اینه که اگر این چیزها شما رو بهم میریزه، قطعا بعد از ازدواج هم این مسائل براتون پیش میاد! اینکه شما فکر میکنید افراد به واسطه ی یه سری نعماتی که شما ندارید، از شما خوشبخت ترن، برای زندگی متاهلی تون هم مشکل ساز میشه، اگر کسی همسری داشت که از همسر شما خوش تیپ تر، پولدارتر، با محبت تر و یا حتی مومن تر بود، اونوقت چی؟

پیشنهاد من کارهای هنری هست، الان از نت میشه خیلی از هنرها رو یاد گرفت و توی خونه انجام داد و کسب درآمد کرد، مثل گلدوزی، گلیم بافی، عروسک بافی،خیاطی، بافتنی، سوزن دوزی، برزیلی دوزی و..... هزار تا هنر دیگه! یا حتی خیلی مشاغل خانگی دیگه،اگر میتونید مراکز فنی حرفه ای برید که بهتر . با یه سرمایه اندک شروع کنید قطعا نتیجه میگیرید.
    منظورم اینه که بیکار نباشید
    سلام ممنون از همه و شما و خانم مهر .

حقیقتا من آدم مقایسه گری نیستم اینو اثبات کردم در عشقم . هیچوقت یادم نمیاد دنبال پسر زیبایی رفته باشم. یا اینکه اگر یه خواستگاری بوده که کلا ازش خوشم اومده بخاطر ظاهر و قیافش تردید کنم با وجود اینکه بهم گفتن فلانی زیادم خوب نیست و واقعا هم عادی بوده ولی خواستمش و یک لحظه به مردهای دیگه و خوبیشون فکر نکردم، ولی قسمت نبوده.
    چیزایی که تو فکر من هستش مقایسه های عجیبیه. مقایسه سر اینکه من چرا نمیتونم یه همسر داشته باشم و بقیه براحتی اینو دارن بدون چند درصد از لیاقت هایی که فکر میکنم دارم. فکر میکنین از سر خودشیفتگی یا چیزای دیگس ولی اشتاه نکنین آدم هر چه با لیاقت تر باشه زندگی اونو بیشتر تحت فشار میذاره حتما دور و برتون دیدین.
    حسرت اینو دارم یه پسر عاشقانه گل بده بده دستم، یکی برام هدیه بخره، منم مهم باشم ، منم پاگشا کنن و ...............واسه کارم با یه سرمایه کم شروع کردم فقط قرض بار شدم، هیچکسی خرید نکرد . تا اینهمه شرکت و کارخونه و فلان هست ما خورده کارا هیچ شانسی نداریم. بدتر شد که بهتر نشد.
    ویرایش توسط آبی آسمان : ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ در ساعت ۲۲:۴۴

18. صلوات ها 4

علاقه
    شعر و ادبیات فارسی، خط نستعلیق، بازی با بچه ها، عرفان عملی
    نوشته
    81
    حضور
    6 روز 1 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    249

سلام

واقعاً متاثر شدم. نمی خواهم نصیحت کنم اما آیا غیر از صبر کاری می توان کرد؟ با بی قراری مشکلتان حل نخواهد شد.

مقایسه بدترین کار است نه تنها در مورد ازدواج بلکه در هر زمینه ای. اگر هم می خواهید مقایسه کنید افرادی را ببینید که شرایطی سخت تر از شما دارند.

در زمانه ای زندگی می کنیم که ازدواج واقعاً یک معزل شده، البته که خودمان در به وجود آمدن این معزل نقش داریم اما من معتقدم که این یک آزمایش است. مردم در هر دوره ای یک جور امتحان می شوند. نسل های قبل از ما هم جور دیگری امتحان می شدند. ما هم اینطوری..‌.

یک پسر همین که اراده کند می تواند به جستجوی اشخاص برای رفتن به خواستگاری بپردازد. نمی گویم برای پسرها مشکلات نیست ولی راحت تر به مقصود می رسند. اما یک دختر نهایت کاری که می تواند انجام بدهد این است که حضورش در جامعه بیشتر باشد تا شاید دیده شود.

این امتحان است شاید امروز شاید فردا تمام شود. بی قراری دردی از شما دوا نمی کند.
    آن چیزی که شما را محکم می کند فقط تکیه کردن به خداست.

دو راه پیش پای شماست:
    یا زیر بار مشکلات خم شوی
    یا محکم در برابر مشکلات بایستی
    انتخاب با خودتان است

این روزها تمام می شوند ... غم و شادی هر دو می گذرند...

حرفهایم شاید شعارگونه باشد اما دنیا می گذرد. اگر دیدتان را نسبت به دنیا عوض کنید مشکلات کوچک می شوند. اگر عمیقاً باور کنید که قرار نیست تا ابد اینجا بمانید مشکلات هم برایتان کمرنگ می شوند.

لابد می گویید
    همه دلداری می دهند
    همه امید می دهند
    همه دعوت به صبر می کنند...
    اما کسی از دل من خبر ندارد...

بله من هم می دانم که فقط خداوند از دل پر درد دختری خبر دارد که به خواسته هایش نرسیده...

پس غمهایت را به او بگو و از خودش کمک بخواه راه زندگی بالاخره باز می شود. مشکلات حل می شود. سعی کن خوشبختی و شادی را در چیزهایی غیر از ازدواج هم بیابی
    خوشبختی ات را خودت رقم بزن.
    خوشبخت ترین باشید

20. صلوات ها 3

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 15

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری