صفحه 9 از 9 نخست ... 789
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: عاقبت شوم خودارضائی

نوشته
    306
    حضور
    6 روز 21 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1382

نقل قول نوشته اصلی توسط o.m.i.d نمایش پست ها
    سلام
    بهترین زندگی������������� ����������؟؟؟؟ شدنی نیس و نمیشه. ربطی هم به تلاش و کوشش و جدیت و راهکار داشتن نداره. فقط چیزی شدنی نیس یعنی نیس.

سلام دوست بزرگوار!
    قطعا برای داشتن زندگی خوب باید تلاش و کوشش کنیم و الا موفق نمی شویم. ایات و روایات قرآن هم بر این مطلب دلالت دارند. «وَ أَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسانِ إِلَّا ما سَعى‌»
    بهترین زندگی ای که در شأن توانمندی های شماست برایتان ممکن است. پس یا علی...

2. صلوات ها 2

علاقه
    بازی های رایانه ای- فوتبال- سینما- خطاطی
    نوشته
    48
    حضور
    4 روز 9 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    46

نقل قول نوشته اصلی توسط صابر نمایش پست ها

سلام دوست بزرگوار!
    قطعا برای داشتن زندگی خوب باید تلاش و کوشش کنیم و الا موفق نمی شویم. ایات و روایات قرآن هم بر این مطلب دلالت دارند. «وَ أَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسانِ إِلَّا ما سَعى‌»
    بهترین زندگی ای که در شأن توانمندی های شماست برایتان ممکن است. پس یا علی...
    بد بختی اینه که من تواناییامو( تواناییای اولیه و استعدادای ذاتی) از دست دادم. متاسفانه من هیچ وقت نمیتونم زندگی واقعی و مورد علاقه خودمو بسازم. این یه واقعیته. نمیتونم خودمو گول بزنم و بگم هیچ اتفاقی نیوفتاده و به قول شماها زندگی رو از نو شروع کنم. اصلا از نو شروع کردن معنایی نداره. گذشته چیزیه که لحظه به لحظه سایشو روی زندگیت انداخته. منم مثه خیلیا دوست داشتم لحظه به لحظه زندگیمو اونجوری که دوست داشتم بسازم. دقیقا از همون اول همونجوری باشم که باید میبودم. منم مثه خیلیا دوست داشتم مسیر زندگیم از همون ۱۸ سالگی معلوم باشه نه اینجوری. شماها چون تونستین زندگیتون دقیقا همونجوری که دلتون میخواست بسازین حال یکی مثه منو نمیفهمین. یعنی قدرت درکشو ندارین. اصلا نمیفهمین شکست چیه. نمیفهمین بالاجبار زندگی کردن چجوریه. واسه همینم هست که حرفاتون( به قول خودتون راهکاراتون) جوابگو نیس. امثال من باید محو بشن از روی زمین. فقط ای کاش زودتر این اتفاق میافتاد. من مثل شماها نمیتونم به خدا نگاه کنم. من لحظه به لحظه زندگیم دارم از عذاب خدا میترسم. اگه میگم ازدواج نمیکنم واسه اینکه که میدونم و یقین دارم یه بخشی از عذابا خدا ماله ازدواجم.

نوشته
    306
    حضور
    6 روز 21 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1382

بد بختی اینه که من تواناییامو( تواناییای اولیه و استعدادای ذاتی) از دست دادم. متاسفانه من هیچ وقت نمیتونم زندگی واقعی و مورد علاقه خودمو بسازم. این یه واقعیته. نمیتونم خودمو گول بزنم و بگم هیچ اتفاقی نیوفتاده و به قول شماها زندگی رو از نو شروع کنم. اصلا از نو شروع کردن معنایی نداره. گذشته چیزیه که لحظه به لحظه سایشو روی زندگیت انداخته. منم مثه خیلیا دوست داشتم لحظه به لحظه زندگیمو اونجوری که دوست داشتم بسازم. دقیقا از همون اول همونجوری باشم که باید میبودم. منم مثه خیلیا دوست داشتم مسیر زندگیم از همون ۱۸ سالگی معلوم باشه نه اینجوری. شماها چون تونستین زندگیتون دقیقا همونجوری که دلتون میخواست بسازین حال یکی مثه منو نمیفهمین. یعنی قدرت درکشو ندارین. اصلا نمیفهمین شکست چیه. نمیفهمین بالاجبار زندگی کردن چجوریه. واسه همینم هست که حرفاتون( به قول خودتون راهکاراتون) جوابگو نیس. امثال من باید محو بشن از روی زمین. فقط ای کاش زودتر این اتفاق میافتاد. من مثل شماها نمیتونم به خدا نگاه کنم. من لحظه به لحظه زندگیم دارم از عذاب خدا میترسم. اگه میگم ازدواج نمیکنم واسه اینکه که میدونم و یقین دارم یه بخشی از عذابا خدا ماله ازدواجم.

سلام دوست عزیز!
    ما حصل فرمایشات شما و ما ظاهرا به اینجا ختم می شود:

***بسم الله الرحمن الرحیم

هر کسی گناهی انجام داد و به جسمش لطمه هایی ولو قابل جبران وارد کرد و از زندگی کمی عقب افتاد دیگر هیچ راه جبرانی ندارد و باید از روی زمین خدای متعال و بخشنده حذف و محو شود.
    و السلام...

توصیه می کنم حتما مشاوره حضوری تشریف ببرید... چون ظاهرا مشاوره کتبی و مجازی دیگه کارساز نیست...
    موفق باشید.

ویرایش توسط صابر : ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ در ساعت ۱۰:۰۹

علاقه
    بازی های رایانه ای- فوتبال- سینما- خطاطی
    نوشته
    48
    حضور
    4 روز 9 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    46

نقل قول نوشته اصلی توسط صابر نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز!
    ما حصل فرمایشات شما و ما ظاهرا به اینجا ختم می شود:

***بسم الله الرحمن الرحیم

هر کسی گناهی انجام داد و به جسمش لطمه هایی ولو قابل جبران وارد کرد و از زندگی کمی عقب افتاد دیگر هیچ راه جبرانی ندارد و باید از روی زمین خدای متعال و بخشنده حذف و محو شود.
    و السلام...

توصیه می کنم حتما مشاوره حضوری تشریف ببرید... چون ظاهرا مشاوره کتبی و مجازی دیگه کارساز نیست...
    موفق باشید.
    سلام
    بله دقیقا همین چیزی که جنابعالی فرمودین هستش.
    تو پستامم گفتم که مراجعه کردم به مشاور.
    ممنون بابت وقتی که گذاشتین.

نوشته
    306
    حضور
    6 روز 21 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1382

سلام
    بله دقیقا همین چیزی که جنابعالی فرمودین هستش.
    تو پستامم گفتم که مراجعه کردم به مشاور.
    ممنون بابت وقتی که گذاشتین.

با سلام و عرض ارادت خدمت جناب امید
    مطمئن باشید حت اگر ما دلخور هم باشید ولی همواره ما خودمان را خادم و مددکار شما می دانیم...

با خودتان فکر کرده اید چرا مشكل شما هنوز تا حد زيادي باقي است؟

این سوالي است كه خود شما بايد به آن پاسخ دهيد. جالب است بدانيد هر ماه جواناني با مشكلاتي مانند مشكل شما با ما مكاتبه مي كنيد و بعد از گذشت مدتي و به كار گيري راهنمايي هاي مشاوران اين مركز تا حد زيادي در رفتار آنان تغيير ايجاد مي شود. به نظر شما مشكل كار كجاست؟ چه تفاوتي بين شما و آنان وجود دارد؟ راهكارها كه به آنان پيشنهاد شده به شما هم توصيه شده است، پس چرا نتيجه يكسان نيست. مشكل كار كجاست؟

روان شناسان و مشاوران بر اين باورند كه مراجع زماني كه براي مشاوره و درمان مراجعه مي كند، داراي دو نيرو مي باشد:

الف)نيروي مقاومت:نيرويي كه فرد با آن در برابر جريان درمان مقاومت مي كند و سعي مي كند رفتارهاي خود را طبيعي و عدم موفقيت خود در درمان و حل مشكل را به درمانگر يا مشاور استناد دهد.

ب) نيروي همكاري:نيروي كه مراجع با مشاور خود در راه حل مشكلش همكاري لازم را مي كند و به فرايند درمان اميدوار است. تا زماني كه در مراجع نيروي همكاري بر نيروي مقاومت غلبه پيدا نكند بهترين مشاورها هم نمي توانند مشكل فرد را حل كنند. به نظر مي رسد در اولين گام بايد شما به فرايند مشاوره باور داشته باشيد و به اين نكته اعتقاد داشته باشيد كه فرايند مشاوره و به كار گيري نكات آن مي تواند به شما در حل مشكلتان كمك كند. در ضمن در فرايند درمان به جاي اينكه به دنبال نكاتي كه (توسط مشاور بيان شده است) و به نظرتان منفي مي باشد بگرديد بهتر است نكات كاربردي آن را در زندگي به كار بريد و نتيجه آن را در زندگي خود مشاهده كنيد.
    لطفا کمی تأمل فرمایید...

صفحه 9 از 9 نخست ... 789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۷/۰۷/۱۹, ۱۲:۰۸ : 40

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری