.:فلسفه حقوق بشر:. نوشته آیت اله عبداله جوادی آملی

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
.:فلسفه حقوق بشر:. نوشته آیت اله عبداله جوادی آملی

این کتاب یکی از آثار و تالیفات آیت اله عبداله جوادی آملی است. مطالب این کتاب که تحت نظر و اشراف حضرت استاد تنظیم و تدوین شده مباحث و درسهای حضرت مولف پیرامون تبیین مبانی و منابع حقوق بشر که به عبارتی فلسفه حقوق بشر است می باشد گرچه به طور ضمنی به برخی از مواد حقوق بشر نیز اشاره و تحلیل کوتاهی از آن به عمل آمده است. تدوین و کتابت مقدمه مبسوط و عمیق این کتاب ارزشمند است که به قلم استاد مولف نگاشته شده و از اتقان و صلابت خاصی برخوردار است و همانطوری که در خود مقدمه تذکار داده ـ.شده سطح مطالب و مباحث مقدمه با خود کتابتفاوت چشمگیری داشته و تنها محققین و دانش پژوهان این رشته با التفات و دقت خاص به اشارات و نکات عمیق آن می توانند بهره مند شوند.

این لینک خرابه در ثانی آیا ایشون راضی هستند ما کتابشون رو از اینترنت بگیریم؟

سلام
عرض ادب و احترام
این مطلب از این سایت است
http://www.portal.esra.ir/Pages/Index.aspx
که سایت رسمی و پیشتبانی کننده اثار استاد است
البته ظاهرا کتاب مذکور را فعلا ندارد
با تشکر

ضرب المثل;181313 نوشت:
این لینک خرابه در ثانی آیا ایشون راضی هستند ما کتابشون رو از اینترنت بگیریم؟

به نام خدا
عرض سلام ودرود
لینک داده شده به سایت بنیاد بین المللی وحیانی اسراء تحت اشراف حضرت آیت الله العظمی
جوادی آملی (حفظه الله) است
که ظاهرا از خود سایت برداشته شده!

توضیحات : فلسفه حقوق بشرتدوين حقوق بشر، به بررسي فلسفهٴ حقوقي آن و تبيين جهان‌بيني و پيوند انسان با جهان نياز دارد، زيرا تدوين حقوق بشر به منبع مشتركي نياز دارد كه انسان توان شناخت آن منبع مشترك را ندارد و تنها در حيطهٴ قدرت خداست.كتاب فلسفهٴ حقوق بشر، با طرح مباحث حق و مسائل پيرامون آن، حق تعيين حقوق بشر تنها از آن خداست، كلياتي در باب منابع و مباني حقوق بشر، پايه‌هاي اعتقادي بحث حقوق بشر در اسلام، منابع حقوق بشر در اسلام، مباني حقوق بشر در اسلام و... موضوعات مربوط به حقوق بشر را مورد بررسي قرار داده است.

منبع

با او
سلام و ادب؛

کتاب فلسفه ی حقوق بشر آیت الله جوادی آملی را در کتابخانه ی سایت آپلود کردم که از لینک زیر، بعد از تایید مدیریت سایت، می تونید دانلود کنید.
دقت بفرمائید که اگر زدید و دانلود ممکن نشد، باید صبر کنید تا لینک دانلودش بعد از تایید مدیریت سایت، فعال بشه.

http://www.askdin.com/downloads.php?do=file&id=815

پیوسته متعالی
یاحق

بابا يه كاري مي كنيد يا احسن باشه يا حسن كارهاي اردء انجام نديدين .
من كتاب رو دانلود كردم اصلا سر در نيوردم كه چه جور شده ؟؟

MSZaher;273478 نوشت:
اصلا سر در نيوردم كه چه جور شده ؟؟

با سلام ودرود
من کتاب را تست کردم
مشکلی نداشت
وقتی کتاب رو باز می کنید
با چند لینک مواجه می شید
مثل این ها:
[SPOILER]

[/SPOILER]
رو هر کدام که کلیک می کنید
به ترتیب باز میشه