مدیر گروه فرهنگی تبلیغی مبلغان جوان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از ایجاد یك مرجع واحد برای پاسخگویی به سوالات و شبهات دینی دانشجویان تا پایان تابستان امسال خبر داد.
حجت الاسلام ابراهیم سعدی گفت: پراكندگی وجامع نبودن منابع علمی ودینی، در طول تاریخ باعث بوجود آمدن یك سری شبهاتی شده كه امروز به یك مسئله برای جوانان تبدیل شده است.
وی افزود: با بررسی كتاب ها ومقالات متعدد، بیش از هزار سوال جمع آوری شد تا سوالاتی كه جامعه آماری بیشتری داشتند در اختیار دانشجویان وطلاب جوان قرارگیرد و مسائلی كه دغدغه ذهنی روز آنان است، مشخص شود.
حجت الاسلام سعدی ‌بیان كرد: درادامه اجرای این طرح، منابع قابل دسترس در این خصوص را برای مقایسه و تجزیه و تحلیل براساس آیات وروایات در اختیار دانشجویان و طلاب قرار می دهیم تا پس از برگزاری كنفرانس‌های علمی، مطالب جمع‌بندی و به صورت كتاب، كتابچه، مقاله و نرم افزار در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد.
وی تعداد مسائل بررسی شده در این طرح را 100 موضوع عنوان كرد وافزود: موضوعاتی نظیر عفاف وحجاب، اقتصاد اسلامی، برده داری و نام ائمه در قرآن مسائلی هستند كه تا پایان تابستان در قالب 100 محصول برای جامعه هدف تولید می شوند.


منبع