جمع بندی مشاوره درباره رشته دانشگاهی مرتبط با معارف دینی

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مشاوره درباره رشته دانشگاهی مرتبط با معارف دینی

سلام خسته نباشید من مدرک کارشناسی دارم . و اینکه الان میخواستم دوباره رشته جدید بخونم...انتخاب خودم رشته الهیاته ولی الان اون دانشگاهی که میخوام برم این رشترو نداره لطفا راهنماییم کنید که کدوم رشته بیشترین شباهتو به این رشته داره ؟؟؟؟جدیدا خیلی رشته های این شکلی زیاد شده و نمیدونم کدوم بیشتر به کارم میخوره...من دوس دارم اطلاعات دینیم زیاد شه...الانرشته های کلام و فلسفه اسلامی هست تاریخ اسلامی هست اخلاق و معارفو حدیثو ....... ممنون

width: 700 align: center

[TD="align: center"]با نام و یاد دوست

[/TD]

[TD="align: center"][/TD]

کارشناس بحث: استاد راهنما

[TD][/TD]

nahiid;993464 نوشت:
سلام خسته نباشید من مدرک کارشناسی دارم . و اینکه الان میخواستم دوباره رشته جدید بخونم...انتخاب خودم رشته الهیاته ولی الان اون دانشگاهی که میخوام برم این رشترو نداره لطفا راهنماییم کنید که کدوم رشته بیشترین شباهتو به این رشته داره ؟؟؟؟جدیدا خیلی رشته های این شکلی زیاد شده و نمیدونم کدوم بیشتر به کارم میخوره...من دوس دارم اطلاعات دینیم زیاد شه...الانرشته های کلام و فلسفه اسلامی هست تاریخ اسلامی هست اخلاق و معارفو حدیثو ....... ممنون

با عرض سلام و ادب خدمت شما و همه اسک دینی های عزیز
از حسن اعتماد شما به انجمن اسک دینی سپاسگذارم
در انتخاب رشته آنچه مهم است و اولویت دارد علاقه می باشد و پس از آن استعداد و امکانات و نیازها.
اگر به علوم دینی علاقمند هستید و می خواهید دانش دینی خود را افزایش دهید رشته های عمومی و مناسب در مقطع کارشناسی، الهیات و معارف اسلامی می باشد و در مقطع ارشد رشته های معارف قرآن و علوم قرآن و حدیث رشته های عمومی تری هستند چرا که سایر رشته ها نسبت به بخشی از دین به شما اطلاعات می دهند لذا تخصصی تر می باشند. که لازم است براساس علاقه انتخاب گردد.
اما بهترین راه برای آشنایی بیشتر و عمیق نسبت به دین، ورود به حوزه های علمیه و کسب علم از آن طریق می باشد.

در پناه قرآن و عترت موفق باشید
یا علی

nahiid;993464 نوشت:
رشته های کلام و فلسفه اسلامی هست تاریخ اسلامی هست اخلاق و معارفو حدیثو

سلام
به نظرم فلسفه و کلام بخونین

البته اگه ریاضیات و فیزیک و هندسه شما قوی باشه فیلسوف بزرگی میشین مثل استاد حسن زاده که ریاضی دان بزرگی هست و سخت ترین مسائل لاینحل رو هفته ها روش فکر می کنه حل میکنه!

پرسش:
من مدرک کارشناسی دارم . و اینکه الان میخواستم دوباره رشته جدید بخونم...انتخاب خودم رشته الهیاته ولی الان اون دانشگاهی که میخوام برم این رشته رو نداره لطفا راهنماییم کنید که کدوم رشته بیشترین شباهت رو به این رشته داره ؟؟؟؟جدیدا خیلی رشته های این شکلی زیاد شده و نمیدونم کدوم بیشتر به کارم میخوره...من دوست دارم اطلاعات دینیم زیاد شه...الان رشته های کلام و فلسفه اسلامی هست تاریخ اسلامی هست اخلاق و معارف و حدیث رو ....... ممنون
پاسخ:
از حسن اعتماد شما به انجمن اسک دینی سپاسگذارم
در انتخاب رشته آنچه مهم است و اولویت دارد علاقه می باشد و پس از آن استعداد و امکانات و نیازها.
اگر به علوم دینی علاقمند هستید و می خواهید دانش دینی خود را افزایش دهید رشته های عمومی و مناسب در مقطع کارشناسی، الهیات و معارف اسلامی می باشد و در مقطع ارشد رشته های معارف قرآن و علوم قرآن و حدیث رشته های عمومی تری هستند چرا که سایر رشته ها نسبت به بخشی از دین به شما اطلاعات می دهند لذا تخصصی تر می باشند. که لازم است براساس علاقه انتخاب گردد.
اما بهترین راه برای آشنایی بیشتر و عمیق نسبت به دین، ورود به حوزه های علمیه و کسب علم از آن طریق می باشد.

در پناه قرآن و عترت موفق باشید
یا علی

موضوع قفل شده است