صفحه 3 از 3 نخست 123
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: راهنمایی در مورد همزاد جن

علاقه
    روانشناسی، کتاب، گفتگو
    نوشته
    285
    حضور
    12 روز 10 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    910

نقل قول نوشته اصلی توسط manmehdiam نمایش پست ها
    فقط ای کاش میشد ازیشان پرسید چگونه است که غسل نکردن دست کم 4میلیارد انسان غیرمسلمان برایشان جذابیتی ندارد و فقط شمای غسل نکرده برایشان جذابید.
    بعضی وقت ها موجودات ماورائی، استعدادهایی را در افراد خاصّی می یابند و تشخیص می دهند که باید آن فرد را به راهِ دیگری راهنمایی کنند. مطمئن نباشید که جنّ ها از غسل نکردنِ انسان های غیر مسلمان ناراحت نمی شوند و عکس العمل نشان نمی دهند. می دانید در خارج از ایران چقدر خانه وجود دارد که هیچ کس وارد آنها نمی شود و متروکه شده اند؛ چون افراد زیادی در آن خانه ها آثار غیرطبیعی دیده اند و گزارش کرده اند. فقط در فرهنگ غیرمسلمان ها به این موجودات ماورائی، ارواحِ خبیث اِطلاق می شود.

2. صلوات

علاقه
    برنامه نویسی
    نوشته
    288
    حضور
    19 روز 5 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    12
    صلوات
    751

در ضمن کتابی به اسم قانون (the book of law) از آلیستر کراولی پدر بزرگ نامشروع جرج دبلیو بوش هست که در این کتاب از دیدارش با آیواس (موجودی شبیه به مگامایند جنی آبی) صحبت می کرد و این موجود قوانینی رو به این جن گیر و جادوگر بزرگ می گه که خیلی هاشون توسط سازمانهای مخفی جهانی در حال دنبال شدن هست! از این نوع آثار زیاد هستند که اگر بخواهید سرچ کنید خیلی خیلی زیاد هست!
    حتی عکس اون موجود رو هم ترسیم کرده!
    کافیه همینو سرچ کنید تا ببینیدش!
    ویرایش توسط ++Hadi++ : ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ در ساعت ۰۰:۳۱

علاقه
    برنامه نویسی
    نوشته
    288
    حضور
    19 روز 5 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    12
    صلوات
    751

نقل قول نوشته اصلی توسط امید نمایش پست ها
    بعضی وقت ها موجودات ماورائی، استعدادهایی را در افراد خاصّی می یابند و تشخیص می دهند که باید آن فرد را به راهِ دیگری راهنمایی کنند. مطمئن نباشید که جنّ ها از غسل نکردنِ انسان های غیر مسلمان ناراحت نمی شوند و عکس العمل نشان نمی دهند. می دانید در خارج از ایران چقدر خانه وجود دارد که هیچ کس وارد آنها نمی شود و متروکه شده اند؛ چون افراد زیادی در آن خانه ها آثار غیرطبیعی دیده اند و گزارش کرده اند. فقط در فرهنگ غیرمسلمان ها به این موجودات ماورائی، ارواحِ خبیث اِطلاق می شود.

بنده شنیده بودم انگلستان، منبع خیلی معروف موجودات غیر ارگانیک در دوره های زمانی مختلفی بوده و همین الان هم گویا قصر ها و خانه های قدیمی زیادی در اونجا وجود داره که اصطلاحا نفرین شده هستند و کسی وارد اونها نمی شه!
    شاید به این خاطر که از قدیم معدن انسانهای رذلی بوده که موجب انحرافات شدیدی در بشریت شدن! مسلما آنگلو ساکسونها و مردمان زیادی در بریتانیا کارها و جنایاتی رو مرتکب شدن که الان بهش روباه قرمز لقب دادن!

ویرایش توسط ++Hadi++ : ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ در ساعت ۰۰:۳۲

5. صلوات

نوشته
    3
    حضور
    3 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8

الان چند روزی است که روال غسل را در پیش گرفتم و تقریبا هیچ مشکلی ندارم . حتی دیگر خبری از ان موهای بلند و طلایی که هر روز مخصوصا صبح ها در لباس زیرم بود نیز نیست و تقریب به روال عادی برگشتم و امیدوارم که مشکل همینجا ختم به خیر شود.

7. صلوات ها 2

علاقه
    روانشناسی، کتاب، گفتگو
    نوشته
    285
    حضور
    12 روز 10 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    910

جمع بندی

پرسش:

چند ماهی است که صبح زود چیزهای عجیبی می بینم. می بینم سایه ای به سمتم می آید؛ تا می خواهم بلند شوم، بدنم به شدت منقبض می شود. چند شب است که خانه خودم نمی توانم بخوابم. به محض اینکه خوابم می برد، چیزی بیدارم می کند؛ یا وقتی نشسته ام، ناگهان همه بدنم شروع به لرزیدن می کند.
    من آدم مذهبی نیستم؛ یعنی تا قبل از این ماجراها کلا دین را قبول نداشتم. برای همین هیچ وقت غسل نمی کردم. چند روز پیش وقتی همه چیز را امتحان می کردم، غسل جنابت کردم و در عین ناباوری تا صبح بی هیچ مشکلی خوابیدم. این موضوع گذشت تا اینکه بعد از چند روز غسل بر من واجب شد؛ ولی فقط دوش گرفتم و غسل نکردم. دوباره شرایط به شکل قبل شد. مُدام بیدار می شدم، بدنم عرق سرد می کرد، ناگهان احساس سردی می کردم و می لرزدیم. چه کار کنم؟

پاسخ:

همه احکام دین اسلام حکمت و فلسفه ای دارد که در منابع دینی به بعضی از آن حکمت ها اشاره شده و به بعضی اشاره نشده است. در مورد اثر جنابت باید بگویم: امام صادق (علیه السلام) می فرماید:« لاتَحْضُرُ الحائضُ و الجُنُبُ عند التَلقین، لأنَّ الملائِکةَ تَتأذّی بِهِما» یعنی « خانمی که پریود است و فرد جُنُب هنگام تلقین به فردی که در حال احتضار است، (در آن محلّ) حاضر نباشند؛ زیرا فرشتگان از آنها اذیّت می شوند» (1).
    ماجراهای واقعی که در کتاب های معتبر ذکر شده، نشان می دهند که جنابت باعثِ ایجادِ حالتی پَلیدگونه در روحِ انسان می شود که با غسل جنابت از بین می رود. این موجوداتی که به گونه ای با شمادر ارتباط هستند و گاهی شما را اذیّت می کنند، احتمالاً موجوداتی با ایمان هستند که از حالتِ جنابتِ شما اذیّت می شوند. این ماجراها تلنگری برای شماست تا بیشتر در مورد دینِ اسلام تحقیق کنید و ان شاءالله راه درست را در زندگی در پیش بگیرید.

پی نوشت:
    شیخ محمد بن الحسن. الحُرّ العاملیّ، وسائل الشیعة إلی تحصیل مسائل الشریعة، ج 2. ص672، دار الإحیاء التراث العربیّ، بیروت، لبنان، 1391ه.ق

ویرایش توسط امید : ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ در ساعت ۱۳:۳۷

9. صلوات ها 2

صفحه 3 از 3 نخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)