صفحه 2 از 2 نخست 12
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: راهنمایی در مورد همزاد جن

علاقه
    فلسفه و علوم اجتماعی و ..
    نوشته
    581
    حضور
    10 روز 21 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1402

نقل قول نوشته اصلی توسط ++Hadi++ نمایش پست ها
    ضمنا بخش هایی از بعضی مناطق مثل مازندران و بافق یزد و یحتمل همدان و ... به گفته بعضی افراد پتانسیل بالایی برا زندگی قبیله جن ها و یا موجودات ماورایی دیگر هست! البته بخش هایی از این شهرها!
    شما هیچگاه فکر نکردید که قبایل اجنه چرا هیچ تمایلی به زندگی در کشورهای غیرمذهبی ندارند؟ یا اصلا آنها که نیازی به گرین کارت و ویزا هم ندارند ، چرا دست کم بخشی از آنها جلای وطن نمیکند! تا در کشورهای اسکاندیناوی و اروپای غربی ساکن نمیشوند؟ شما مثلا در کشور دانمارک که بیشترین آمار خداناباوران و در عین حال یکی از بالاترین شاخص های خوشبختی و رفاه را دارد، چرا هیچ آماری از آزار و ایذا اجنه یا اصلا وجود چنین موجوداتی گزارش نمیشود که اقلا مقداری از شاخص رفاه این ملحدین بی خدا را پایین بیاورد؟ بالاخره باید دلیلی باشد. نه؟
    به نام خداوند جان و خرد
    کزین برتر اندیشه برنگذرد

علاقه
    نوشته
    581
    حضور
    10 روز 21 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1402

نقل قول نوشته اصلی توسط prsma22 نمایش پست ها
    هنگام گرگ میش وقتی که افتاب تقریبا طلوع کرده میبینم که چیزهایی از در روبرویم با عجله بیرون می ایند و به سمت حیاط غیب می شوند .با توجه به اینکه در هیچ جای خانه عنکبوتی نیست بین نیمه شب تا طلوع افتاب رختخوابم پر از عنکبوت میشود جوری که نمیتوانم بخوابم .پیش سیدی رفتم و گفت که همزاد دارم .

دوست عزیز، لطفا و حتما به روانشناس مراجعه بفرمایید. با وجود اینکه در این زمینه تخصص ندارم ولی طبق مطالعاتی که داشته ام احتمال قریب به یقین باید در فامیل شما (افرادی که نسبت ژنتیکی با ایشان دارید) نیز چنین اختلالات روانی بوده باشد. اگر چنین است شما حتما و حتما باید زیر نظر روانشناس باشید. لطفا دقت بفرمایید که در بسیاری از موارد حالات غیر معمول میتواند به شکل دوره ای تشدید شده و در دوره ای نشانه ای از آن نباشد بنابراین در صورت از بین رفتن موقتی این علائم هم حتما نیاز دارید که تراپی بگیرید.
    به نام خداوند جان و خرد
    کزین برتر اندیشه برنگذرد

علاقه
    زندگی
    نوشته
    1,155
    حضور
    25 روز 7 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    3735

با سلاماحتراما اینجانب متولد 8 فروردین 1372 مرد از شهر همدان . از دوران کودکی که به خاطر دارم همیشه در خانه تنها بودم تا پدر و مادرم از سر کار بیایند . و همیشه با سایه ای روی دیوار بازی میکردم و این به صورت یک عادت شده بود . ولی فقط روی یک دیوار خاص میتوانستم با او بازی کنم که البته جزییات زیادی به خاطر ندارم چون حدود 3 سال داشتم . پس از ان در سن حدود 6 سالگی صبح که از خواب بیدار میشدم و تنها بودم همیشه سایه ای را در اشپزخانه میدیدم که مدام مسیر ثابتی را به صورت رفت برگشت در اشپزخانه طی میکند و به محض اینکه از تخت بیرون میامدم ناپدید میشد تا صبح روز بعد.بعد از ان تا سن 19 سالگی اتفاقی نیفتاد تا اینکه در شهر گرگان دانشجو شدم . و خانه ای اجاره کردم . خانه دوبلکس بود و از طریق پله دو طبقه به هم مرتبط میشد. پله ها از یک طرف باز بودند بجز قسمت کوچکی که بین دو دیوار قرار داشت و محفوظ بود از همه طرف. در هر فصلی از سال هنگام عبور از اون ناحیه گرمایی احساس میشد . تا اینکه بعد چند هفته برای اولین بار اتفاقات شروع شد.اولین روز بین گرگ و میش صبح داشتم به پنجره نگاه میکردم و نام دوستم که کنارم خوابیده بود را گفتم که احساس کردم صدایم تکرار شد دوباره صدا کردم و دوباره تکرار شد که ناگهان دیدم دوستم چرخید و بالای سر من امد ولی با این تفاوت که چشم های ذاغ و دهانش بزرگ تر شده بود . چشمانم را بستم و بسم الله گفتم و نام خدا را بردم و دوباره باز کردم دیدم دوستم بدون هیچ تغییری سرجایش خواب خواب است.بعد از ان همیشه قبل از طلوع افتاب بیدار میشدم و تا طلوع صبر میکردم بعد میخوابیدم.تا اینکه یک روز دو نفر از دوستانم به خانه من امدند.یکی از انها در همان مکان راه پله نشسته بود و کمرش را به یک دیوار و پایش را به دیوار جلویی زده بود و اهنگ گوش میداد .که ناگهان به سرعت پایین امد و در کنار ما نشست و رنگش پریده بود.هرچی سوال پرسیدم چیزی نگفت . چند دقیقه بعد که تنها شدیم گفت که دیده که نوری که جلوش بوده شروع کرده به بازی کردن و بعد توی گوشش صدایی اومده که گفته اگه نری پایین میندازمتا .به این صدا بی توجه بوده تا اینکه دوباره میگه اگه نری پایین میندازمتا . و ناگهان در ذهنش در یک چشم به هم زدن مثل یک فیلم میبیند که از پله ها پایین میفتد و دستش اسیب میبیند ما او را به بیمارستان میبریم و درمانش میکنیم و همه این ها در کسری از ثانیه از جلوش چشمش میگذرد و سریع پایین می اید . البته باید گفت که هیچ کدام از این دو نفر هیچ اطلاعی از اتفاقاتی که برای من در ان خانه افتاده بود نداشتند.روزی در طبقه پایین خوابیده بودم ، وقتی بیدار شدم گرگ و میش عصر بود و ناگهان به یاد اوردم که باید به دوستم زنگ میزدم و در ذهنم نام او را اوردم که ناگهان مثل همان شب اول صدایی اسم اورا تکرار کرد که صدا دقیقا از همان نقطه در راه پله بود . وقتی سرم را چرخاندم دیدم که یک هاله نوری تقریبا سفید یا طلایی خیلی خیلی روشن ایستاده که چشمان به شدت ذاغ و دهانی بزرگ و خندان دارد.در کمتر از یک چشم بهم زدن از راه پله ها به روبرویم رسید و ناگهان تمام بدنم به شدت منقبض شد جوری که نفسم تنگ شد و چیزی به ذهنم نمیرسید جز اینکه خواهش کنم مرا ول کند و ناگهان ازاد شدم . بعد از ان دیگر در گرگ و میش صبح و عصر نمی خوابیدم .مدتی برق خانه قطع بود و از شمع استفاده میکردم . دیگر به حضورش عادت کرده بودم و نمیترسیدم ، هرگاه که احساس میکردم نزدیک من است شعله های شمع و سایه شعله شروع به بازی کردن میکرد و میفهمیدم که حضور دارد و از او خواهش میکردم تا اذیتم نکند و در ذهنم با من ارتباط برقرار میکرد.خرگوشی داشتم که در هرجایی جز خانه ارام قدم برمیداشتی و میچرخید ولی درخانه همیشه میدوید و از روی چیزی میپرید که من نمیدیدم . دیگر برایم عادی شده بود قبول کرده بودم که کسی جز من در این خانه زندگی میکند . روزی که خانه را تخلیه کردم قبل از اینکه بیرون بیایم وسط خانه ایستادم و صدایش کردم و گفتم من دارم میروم خدانگهدار که ناگهان تمام وسایلی که به دیوار تکیه داده بودم افتادن.بعد از ان در خواب چیزی هایی میدیدم که به بیداری بسیار شبیه بودند . افرادی که مرده بودند و با من رابطه احساسی داشتند را در خواب میدیدم و با ان ها سخن میگفتم و میدانستم که انها مرده هستند و البته انها نیز به من درباره جایی که هستند میگفتند .حالا چند ماهی است که باز هنگام گرگ و میش صبح چیزهای عجیبی میبینم یا اینکه مبینم سایه ای به سمت میاد و تا میخوام بلند شم بدنم به شدت منقبض میشود . هنگام گرگ میش وقتی که افتاب تقریبا طلوع کرده میبینم که چیزهایی از در روبرویم با عجله بیرون می ایند و به سمت حیاط غیب می شوند .با توجه به اینکه در هیچ جای خانه عنکبوتی نیست بین نیمه شب تا طلوع افتاب رختخوابم پر از عنکبوت میشود جوری که نمیتوانم بخوابم .پیش سیدی رفتم و گفت که همزاد دارم . خواستم موضوع را با شما مطرح کنم شاید نظری یا راهنمایی برایم داشته باشید. با سپاس فراوان26/3/97
    بقدری وحشتناک نوشتین که من هر بار سعی میکنم کل متن و بخونم نمیتونم...

علاقه
    برنامه نویسی
    نوشته
    242
    حضور
    16 روز 13 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    12
    صلوات
    658

شما هیچگاه فکر نکردید که قبایل اجنه چرا هیچ تمایلی به زندگی در کشورهای غیرمذهبی ندارند؟ یا اصلا آنها که نیازی به گرین کارت و ویزا هم ندارند ، چرا دست کم بخشی از آنها جلای وطن نمیکند! تا در کشورهای اسکاندیناوی و اروپای غربی ساکن نمیشوند؟ شما مثلا در کشور دانمارک که بیشترین آمار خداناباوران و در عین حال یکی از بالاترین شاخص های خوشبختی و رفاه را دارد، چرا هیچ آماری از آزار و ایذا اجنه یا اصلا وجود چنین موجوداتی گزارش نمیشود که اقلا مقداری از شاخص رفاه این ملحدین بی خدا را پایین بیاورد؟ بالاخره باید دلیلی باشد. نه؟
    برای مثال در مورد آلمان لطفا خانم آنلیز میشلز رو سرچ بفرمایید! همچنین علومی مثل کابالا و جادوی سیاه و آبلیسک و اینها رو سرچ بفرمایید!
    ناگا و ناگال و ... رو در کشورهای مختلف سرچ بفرمایید! بوهیمن گرو و الکس جونز رو سرچ بفرمایید!
    راستی آلیستر کرولی و کتاب معروفش که در اون ارتباطش با یه جن و حتی تصویر اونو کشیده بود رو سرچ بفرمایید!
    یا مثلا اینکه اگر همه این حرفها چرندیات هستند چرا باید در اسکاندیناوی و علل الخصوص نروژ، مهد Black Metal و Satanism باشه؟ با وجود اینکه بسیاری از این گروهها از نوادگان وایکینگ ها هستند و دارند با مسیحیت تحریف شده و علل الخصوص مسیحیانی که در قرون گذشته به آیین و سرزمین اونها حمله کردند مبارزه می کنند! ولی این همه اصرار و مبارزه و دشمنی با حضرت مسیح (ع) یا خدا یا ... چیه؟ این همه تلاش برای برپایی آبلیسک در مکانهای مختلف دنیا چیه؟
    این داستان سر دراز داره و مجبورید بررسی های بیشتری رو انجام بدین! این حرفها رو بنا می گذارم رو عدم تحقیقتون!

ویرایش توسط ++Hadi++ : ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ در ساعت ۰۳:۰۵

5. صلوات

علاقه
    نوشته
    581
    حضور
    10 روز 21 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1402

نقل قول نوشته اصلی توسط ++Hadi++ نمایش پست ها
    برای مثال در مورد آلمان...
    من که عرض نکردم در کشورهای اروپایی هیچ فردی با این باورهای خرافی که هیچ پایه و اساسی ندارد، وجود ندارد. بدیهی است در سرتاسر دنیا افرادی با اختلالات روانی یا باورهای خرافی پیدا میشود. ولی نکته اینجاست که این چیزها هیچ گاه به شکل ساختارمند و نهادینه تبلیغ نمیشود دلیل آن هم این است که چنین مواردی در فضای غالب جامعه به دلیل تسلط خردگرایی هیچگاه مقبولیتی نمیتواند پیدا کند. حتی در جوامع مذهبی و سنتی شبیه جامعه خودمان هم چنین اموری از کمترین مقبولیت برخوردار است .

مساله این است که حتی یک نمونه پیدا نشده است که به شکل مستند وجود چنین اموری را اثبات کند. حتی یک نمونه که مورد تایید مجامع علمی و تحقیقاتی قرار گرفته باشد نیست. اگر هست شما آدرسش را بدهید.
    به نام خداوند جان و خرد
    کزین برتر اندیشه برنگذرد

نوشته
    2
    حضور
    2 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4

سلام مجدد

در جواب دوستی که گفتن بعد از نماز دعا را بخوان باید بگم من اصلا نماز نمیخونم کلا این چیزایی که دین گفته انجام نمیدم قران هم فقط در دوران تحصیل خواندم و دیگه نخواندم .

از روزی که این تاپیک رو نوشتم. باتوجه به اینکه بیشتر این اتفاقات در منزل پدرخانومم می افتاد کمتر اونجا می مونم و اگرم بمونم تا طلوع افتاب بیدارم.ولی خونه خودمون مشکلی نداشتم.البته یه سنگ که روش 4قل رو نوشته به تشک اویزون کردم و قران بالای سرم.چند شبی هست که خونه خودمون هم نمیتونم بخوابم.به محض اینکه خوابم میبره یه چیزی بیدارم میکنه. یا همینطور که نشستم یهو همه بدنم شروع میکنه به لرزیدن.
    من ادم مذهبی نیستم یعنی تا قبل از این ماجرا ها کلا دین و این ها رو قبول نداشتم.برای همین هیچوقت غسل نمیکردم.یه بار وقتی همه چیز رو امتحان میکردم چند روز پیش غسل جنابت کردم و در عین ناباوری تا صبح بی هیچ مشکلی خوابیدم.این موضوع گذاشت تا اینکه بعد از چند روز غسل واجب شدم ولی فقط دوش گرفتم و غسل نکردم.باز شرایط به شکل قبل شد مدام بیدار میشدم بدنم عرق سرد میکرد یهو سردم میشد و میلرزدیم.دیوار پشت اتاق خواب خالیه و تا چندین متر اونطرف تر ساختمانی با ارتفاع خانه ما نیست شب ها صدای خراشیدن یا کوبیدن دقیقا در پشت سرم میاد که خانومم هم میشنوه ولی بهش گفتم پشت دیوار دارن ساخت و ساز میکنن که نترسه.خونه ما طبقه اخر بعضی شبا صدای راه رفتن یا دویدن میاد میرم بالا میبینم هیچی نیست و در پشت بام قفل ولی به خانومم میگم کولر همسایه خرابه.

تا الان تنها چیزی که فهمیدم اینه که وقتی غسل کنم همه چیز حل میشه . نمیدونم علتش چیه ولی خب حل میشه . حتی صداها.

علاقه
    نوشته
    581
    حضور
    10 روز 21 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1402

من اصلا نماز نمیخونم کلا این چیزایی که دین گفته انجام نمیدم

من ادم مذهبی نیستم یعنی تا قبل از این ماجرا ها کلا دین و این ها رو قبول نداشتم.برای همین هیچوقت غسل نمیکردم
    تا الان تنها چیزی که فهمیدم اینه که وقتی غسل کنم همه چیز حل میشه . نمیدونم علتش چیه ولی خب حل میشه . حتی صداها.
    راه حل را که دارید . پس مساله حل شد!
    تازه شما به دستاورد جدیدی هم به عنوان آزمایش تجربی رسیده اید. و آن هم اینکه اجنه به غسل کردن و غسل نکردن شما خیلی حساس هستند. فقط ای کاش میشد ازیشان پرسید چگونه است که غسل نکردن دست کم 4میلیارد انسان غیرمسلمان برایشان جذابیتی ندارد و فقط شمای غسل نکرده برایشان جذابید.

اینکه خانم بزرگوارتان هم تجربه مشابهی دارد اگر صادقانه گزارش میدهند و شما بیان میکنید ایشان هم مشکلات شما را دارند و یا برای دلخوشی شما و عادی چلوه دادن موضوع اینگونه بیان کردند.

من یک خواهشی دارم. ظاهرا حضور اجنه در پیش شما بسیار امر عادی است. یعنی به طور معمول همیشه هستند بجز وقتی که مثلا غسل کردید. چرا از این وقایع با حضور افراد ذیصلاح مراکز علمی ترجیحا، فیلم و عکس تهیه نمیکنید ؟! اگر مستند باشد و امر واقع احتمالا در صدر اخبار جهان قرار میگیرید و احیانا بزرگترین خبری که تاکنون در دنیا منتشر شده مربوط به شما خواهد بود!

ضمنا چند چایزه میلیون دلاری هم که چندین مرکز علمی برای کسی که بتواند یک امر فرامادی را اثبات علمی نماید کسب خواهید کرد!

پس اگر صادقانه این موارد را گزارش کردید لطفا حتما تحت نظر روانشناس باشید.
    به نام خداوند جان و خرد
    کزین برتر اندیشه برنگذرد

علاقه
    نقاشی/سفر/حقوق
    نوشته
    1,441
    حضور
    29 روز 43 دقیقه
    دریافت
    17
    آپلود
    0
    گالری
    21
    صلوات
    5600

من قبول دارم وتجربه اش هم دارم
    چیزی که خیلییییییییی کمک ما کرد و در روایات هم اومده داشتن پرنده توی خونه به خصوص کبوتر هست...

ما هم مرغ و خروس رو تجربه کردیم که همه چی تمام شد و هم کبوتر را...واقها واقها موثر!

نمیدونم علتش چیه ولی خب حل میشه . حتی صداها.

امام سجاد (ع):
    خدایا
    اگر مرابه بهشت ببری پیامبرت شاد میشود واگر به جهنم ببری دشمنت(شیطان)شاد میشود و من بخدا قسم میدانم که تو شادی پیامبرت را بیش از شادی دشمنت دوست داری
    دعای ابو حمزه ثمالی

علاقه
    برنامه نویسی
    نوشته
    242
    حضور
    16 روز 13 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    12
    صلوات
    658

عزیزم
    به علوم ماوراءالطبیعه اصطلاحا علوم غریبه هم می گن علتش اینه در حوزه درک ماها نیست! (مادی نیست)
    بنده ویدیویی قدیمی رو دیده بودم که گفته می شد مورد تایید دانشگاههای خاصی (جهانی) بود و در مورد همین چیزها بود! شاید سرچ کنم و پیداش کنم و اینجا بگذارم! در واقع فیلمی مستند بود!
    وجود شمایلی از دیوها در آثار هنری اهرام ثلاثه و آثار دیگر مصریان باستان و همچننی آسیای شرقی و ایران خودمون و ... آثاری تاریخی در مورد این موجودات هست!
    می تونید عرفان حلقه و آقای طاهری رو سرچ کنید تا ببینید چه بلاهایی سر جوونهای مردم آوردن! و مصاحبه مردم آسیب دیده ای که ازشون گزارش تهیه شد رو ببینید!
    در موارد علمی مورد تایید دانشگاهی می تونید در یوتیوب به انگلیسی سرچ کنید. حجم ویدیوهای مرموز در این زمینه خیلی زیاد هست منتها یحتمل 99 درصدشون فیک و ساختگی هست و اون یک درصدی که می تونه واقعی و مورد تایید دانشگاهی باشه رو هم می تونید بدست بیارید.
    یکی از دوستان آتئیست بنده ویدیویی از برخورد درب های یکی از دانشگاههای آمریکا به صورت مرموز به هم رو به بنده نشون داد و گفت این مورد تایید اون دانشگاه (معروف که اسمش یادم نیست) هست و این فیلم رو از دوربین های مدار بسته اش در شب تهیه کرده! البته ایشون خیلی بدتر از شما مقاومت می کردند ولی این ویدیو رو خود ایشون به بنده فرستادن و گفتن مورد تایید دانشگاه مربوطه هست.
    در نهایت باز هم شما رو به سرچ بیشتر در این موارد و تاریخ شوالیه های تمپلر و کتابهایی که زیر معبد سلیمان نبی ع پیدا کردند و ... دعوت می کنم و بیشتر از این کمکی از بنده حقیر ساخته نیست!

صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 2 مهمان ها)

1. prsma22