ترس از چشم زخم

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ترس از چشم زخم

با عرض سلام

دو نفر در فاميل ما هستن كه احساس مى كنم چشم ديدن پيش رفتمو ندارن جورى كه هر بار به هر چيزيم نظر داشتن اونو از دست دادم بارها چاق شدم به محض اين كه اون مادر و دختر منو ديدن و گفتن چاق شدى لاغر شدم يه بار مادره موهامو گرفت تو دستش و گفت چه موهايى انگار آبشارى از طلاس همون روز دس مى زدم به موهام يه عالمه مو به اندازه ى غير طبيعى مى ريخت چن وقت يه خواستگار برام اومد پسره منو پسنديده بود منم اونو پسر خيلى خوشتيپ و پولدارى بود تو سن كم صاحب يه شركت تو خارج بود واسطه شماره ى منو از دختره خواسته بود موقعى كه بهم زنگ زد حس كردم يه جورى حرف مى زنه و مدام مى گفت تا شانست چى باشه البته دختره خودشم ازدواج كرده خارج زندگى مى كرد ولى الان وضع ماليشون مث قبلنا نيس و برگشته ايران منم اگه با اين پسره ازدواج مى كردم بايد مى رفتم خارج باورتون نمى شه شماره ى خونمونو برداشت واسطه كه گفت مامانش مى خواد زنگ بزنه اينقد قضيه جدى بود كه برادر من رفت تحقيق يعنى خودشون گفتن تحقيق كنين ولى الان بيست روزه از قضيه مى گذره و زنگ نزدن حتى يه پيام نمى دن كه پشيمون شدن حالا من بايد چى كار كنم اين چشم زخم بى اثر شه؟!

با نام و یاد دوست

سلام

پاسخ سوال فوق در تاپیک های زیر توسط کارشناس محترم ارائه شده است:

عدم موفقیت در زندگی و چشم زخم

وسواس (ترس از چشم زخم)

شیوه ابطال چشم زخم

مکافات چشم زخم

نقد برخی از افكار دكتر فرهنگ هولاکويی (چشم زخم)

خواهشمندم تاپیک های فوق را به دقت مطالعه نمایید، اگر به پاسخ سوال تون نرسیدید حتما با پیام خصوصی اطلاع دهید.

در همین جا از کاربران محترم درخواست دارم قبل از ایجاد موضوع و طرح سوال ، حتما از گزینه جستجوی سایت استفاده کنند

تا اگر بحث مشابهی قبلا در سایت وجود داشت مطالعه کنند

و در صورتی که به پاسخ سوال خود نرسیدند نسبت به ایجاد موضوع جدید اقدام نمایند.

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

موضوع قفل شده است