صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: فراماسونری:حقیقت چیست؟

نوشته
    161
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1154

فراماسونری:حقیقت چیست؟

سلام
    یک متنی نوشته بودم در مورد فراماسونری و نشانه هاش و دجال
    امروز در این مورد بحثی داشتم،که نتیجه اینکه من درک درستی ندارم!!از فراماسون ها و به همین دلیل رو به تخریب و یا انکار اونها آوردم...در واقع هدف اونها خداپرستی استت نه به اشتباه من شیطان پرستی...
    برای همین دوست دارم مطلبی که اینجا آوردم رو بخونید و در تصحیح شدن تفکر من کمک کنید.

حتما اسم فرقه فراماسونی یا حداقل شیطان پرستی به گوشتون خورده است...این گروه به سرعت در حال گسترش فرقه خود می باشند و بنا برآن چه گفته اند در سال 2012 تمام ادیان از بین می روند و شیطان پرستی تنها دین!!در دنیا خواهد بود...همون طور که در فیلم 2012 هم دیدید که در آن سال زندگی جدیدی در زمین آغاز شد.این گروه فعالیت های خود را از 200 سال پیش آغاز کرده است و در هر جایی می توان نشانه های آنان را دید اما چون آگاهی نسبت به آنان نداریم توجهی نکرده و می بینیم که بسیاری از جوانان ایرانی هم از این نشانه ها استفاده می کنند.
    یک نکته :این که فراماسون ها برای به ابتذال کشوندن تفکر دین داران جهان شیطان پرستی را به وجود آورده اند.
    موضوع جالب و دردناک اینجاست که آنها برای عقیده خود چه ها که نمی کنند و ما با این ظرفیت بالا و این کتاب و عترتی که پیامبر به یادگار گذاشتند و از همه مهم تر مهدی موعود (عج)که به عنوان یک شیعه وظایف سنگینی در زمینه مهدویت به عهده داریم دست روی دست گذاشته و هیچ نمی کنیم.
    تصمیم گرفتم تعدادی از نشانه های و فعالیت هایشان را معرفی کنم تا هم آگاهی مان بالاتر رود و هم شاید تلنگری باشد تا بیدار شویم و ببینیم ما برای عقیده و هدف خود چه کرده ایم؟
    همه ما در مورد دجال خواندیم.همان یک چشمی که در احادیث آمده است.از کنار هم قرار دادن احادیث به این نتیجه می رسیم که دجال یک فرد نیست بلکه شاید بتوان گفت یک فرقه است.در نشانه های فراماسونی این چشم که چشم چپ دجال هم است زیاد دیده می شود.
    1.نماد پرگار و گونیای بر عکس و یک چشم بالای آن
    2.Isis و کلید دست آن که آنخ نام دارد که نماد زن هم هست و در میان فمینیست ها هم دیده می شود.
    3.ستاره 6 گوش که بر روی پرچم اسرائیل دیده می شود.

4.ستاره 5 پر یا پنتاگرام که در میان آن سر یک بز است و بز در دیدگاه آنان نماد شیطان است.GOAT نام دارد.و G آن در میان نماد پرگار و گونیا دیده می شود.
    ساختمان پنتاگون در آمریکا هم به همین شکل یعنی ستاره 5 پر است.
    5.یک دلاری:
    -عکس جرج واشنگتن که دارای درجه 33 بود یعنی فراماسون اعظم بود.
    -چشمی که در بالای هرمی روی یک دلاری دیده می شود.
    -اعداد مقدس آنان 11 و 13 و 33 است.هرم روی دلار 13 طبقه دارد.
    عقاب روی دلار:دم آن 13 پر دارد.بالای سرش 13ستاره(که همان ستاره 6 پر است) و خطوط روی بدنش 13 تا،زیتونی که بر دست دارد 13 برگ دارد.
    در روایات است که جای چشم راست دجال خالی است،و چشمش،چشم چپ اوست.چشم این عقاب و چشم روی هرم هم چشم چپ است.
    اگر پرگار و گونیا را روی هرم یک دلاری بذاریم در 5 ناحیه آن حروفی بدست میاد که MASON است!

6.علامت دست شاخدار که نماد سر بز است.بسیاری از روسای جمهور از جمله بوش،برلوسکونی و مرکل و.... از آن در مجامع و عکس ها استفاده کردند.مرد عنکبوتی هم خود نماد منجی است که از این نماد دست استفاده می کرد!!در میان گروه متال هم دیده می شود.
    7. در فیلم هری پاتر1 اگر دیده باشید پروفسور؟(اسمش یادم رفته)دستار یا همون عمامه مشکی رنگی به سر دارد که وقتی باز می کند از زیرش شیطان دیده می شود!!این چه معنی می دهد؟
    8. در فیلم 300 یکی از یاران اسپارتا در حال نگاه کردن به پدر خودش است که یک سفید پوش سوار بر اسبی سفید از میان گرد و خاک پیدا می شود و سر او را جدا می کند.سوار سفید پوش؟!
    9.رئیس جمهور آمریکا،کندی که ترور شد در دالاس که نزدیکی خط 33 درجه بود.نبرد آرماگدون در دشت آرماگدون که روی خط 33 درجه است آغاز می شود.
    10.عدد 666 شماره تماس شیطان است!! عکس 999 عدد مقدس مسیحیان است
    11.منسون یکی از خواننده های شیطان پرست که چشم چپ او بسیار معروف است و حالت خاصی دارد.

..........................
    خب حالا تحلیل درست این نشانه ها چیست؟
    بنا بر گفته خیلی ها هرم و چشم یک دلاری نماد به خدا رسیدن
    و روشن گریه
    هرم نماد سعود و به خدا رسیدن است.خیلی از دانشمندان مثل نیوتن و انیشتین عضوش بودند...پس این حرف ها و تحلیل ها اشتباست؟!
    راهنمایی بفرمایید...
    ویرایش توسط دلتنگ مهدی (عج) : ۱۳۸۹/۰۴/۲۲ در ساعت ۲۱:۲۷
    با دل تنگت بگو دلدار می آید ز راه ..... این حقیقت را من از گل های نرگس خوانده ام
    .............
    "ای شهید! ای آنکه بر کرانه ازلی و ابدی وجود برنشسته ای. دستی بر آر و ما قبرستان نشینان عادات سخیف را نیز از این منجلاب بیرون کش".

"اللهم الرزقنا توفیق الشهادة فی سبیلک تحت رایة ولیک"

2. صلوات ها 17

3.  

علاقه
    علاقه مندِ علاقه مندی هاش!
    نوشته
    6
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    65

السلام علیک یا سید الشهداء
    سلام و درود
    ممنون بابت توضیحات تون...
    من زیاد حوصله ی نوشتن ندارم...
    اما خب یه تاریخچه ی کوچولو از فراماسونری می گم...

ماسون در انگلیسی یعنی بنّا... از حدود قرن دوازده میلادی این گروه کار خودش رو شروع کرد... این گروه یک گروه معماری بوده که ساختن کلیسا ها و شهر ها و مراکز مذهبی رو انجام می دادند... بسیار هم معماران زبر دستی بودند... بیشتر کلیسا های اروپا حاصل کار این گروهه... این گروه ماسون ها یک گروه صنفی بوده در گذشته... و گروهی اجتماعی یا سیاسی نبوده...
    بعد ها در یکی از جنگ های داخلی اروپا که انجام می شه و صنف ها از زیر حکومت پادشاهان خلاص می شند، همه ی گروه ها کلمه ی free به معنی آزاد رو به اول گروه شون اضافه می کنند. و از این تاریخ به بعد نام این گروه میشه فری ماسون... یا همون فراماسون خودمون... یعنی بنایان آزاد... یا به عبارتی سنگ بنای آزاد...
    و اما...
    از سال 1700 میلادی به بعد همه چیز عوض میشه... دیگه کار ساخت کلیسا ها و شهر ها تموم شده بود و مردم هم برای ساخت اماکن مذهبی پول خرج نمی کردند... کم کم کارشون دیگه بی رونق میشه... اما این گروه همچنان به یاد دهی اصول معماری به شاگردانشون می پرداختند...
    کم کم یه سری از اشراف و سردمداران کلیساها که هیچ علاقه و یا آشنایی ای با معماری نداشتند وارد گروه می شند که کم کم سازمان مخوف فراماسونری جدید شکل می گیره...
    فراماسونری یک گروه سیاسیه...
    خیلی ها فکر می کنند یه گروه فرهنگی ادبیه... یا همون طور که گفتید خدا پرستی... اما در واقع خلاف این است.
    اونها با ادبیات مهربانی و فرهنگی کار های خودشون رو پیش می برند.
    در واقع فراماسونری جدید ساخته ی صهیونیسم است.
    شعارشون: آزادی، برابری و برادری است. اما همان طور که خودشون هم می گند برای مشغول کردن و جذب مردم است و فقط این شعار رو برای اعضای خودشون قائل هستند.
    در اصل تمدن غرب یه اتاق فکر داره به نام فراماسون... که همه ی سیاست هاش رو به اروپا و غرب دیکته می کنه... خود غرب به این شیوه ی حکومت می گه حکومت سایه.
    در کل اروپا و آمریکا، تا کسی فراماسون نباشه نمی تونه به قدرت آنچنانی برسه... اما خب می گند که جان اف کندی یکی از روسای جمهور آمریکا فراماسون نبود... به همین خاطر هم ترور شد...

و دیگر مطالب که ان شاء الله در آینده قرار خواهم داد...

سلام
    یک متنی نوشته بودم در مورد فراماسونری و نشانه هاش و دجال
    امروز در این مورد بحثی داشتم،که نتیجه اینکه من درک درستی ندارم!!از فراماسون ها و به همین دلیل رو به تخریب و یا انکار اونها آوردم...در واقع هدف اونها خداپرستی استت نه به اشتباه من شیطان پرستی...
    برای همین دوست دارم مطلبی که اینجا آوردم رو بخونید و در تصحیح شدن تفکر من کمک کنید.
    خب حالا تحلیل درست این نشانه ها چیست؟
    بنا بر گفته خیلی ها هرم و چشم یک دلاری نماد به خدا رسیدن
    و روشن گریه
    هرم نماد سعود و به خدا رسیدن است.خیلی از دانشمندان مثل نیوتن و انیشتین عضوش بودند...پس این حرف ها و تحلیل ها اشتباست؟!
    راهنمایی بفرمایید...

دوست عزیزم، دلتنگ مهدی (عج) گرامی...
    فراماسونری و شیطان پرستی کمی با هم متفاوتند... البته شیطان پرستی مدرن ساخته ی صهیونیسم و فراماسونری است...
    و از یه سری علائم مشترک هم استفاده می کند...
    اما بدونید که گروه خدا پرستی! نیست...

نمی دونم کتاب "نماد گم شده" اثر دن براون رو خوندید یا نه...
    دن براون نویسنده ی محبوب منه... کلا کتاب های عالی ای داره... رمان نویسه... اما مذهبی - سیاسی - معمایی می نویسه...
    این کتاب در مورد فراماسونریه... خیلی هم جذابه... توش یه سری از حقایق فراماسونری بیان شده... اما طوری که اگه تو اطلاعات دقیقی از فراماسونری نداشته باشی، آخرش فکر می کنی چه گروه خدایی و فرهنگی و با حالی بود!
    اما اشتباهه...

ان شاء الله وقت کنم در آینده بیشتر در مورد این گروه می نویسم...

اما خوش حال میشم که شما هم اطلاعاتی که از این گروه دارید رو قرار بدید و بگید که تفکرتون در مورد این گروه چیه...

در ضمن انیشتین عضو فراماسونری نبوده... اگه مدرکی معتبر دارید بفرمایید...

در پناه ارحم الراحمین...
    شهید آقا حسن باقری
    «باید سعی کنیم تا خداوند عاشقمان بشود و ما را ببرد.»

5. صلوات ها 12

نوشته
    161
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1154

نقل قول نوشته اصلی توسط .:صافات:. نمایش پست ها
    السلام علیک یا سید الشهداء
    سلام و درود
    ممنون بابت توضیحات تون...
    من زیاد حوصله ی نوشتن ندارم...
    اما خب یه تاریخچه ی کوچولو از فراماسونری می گم...

ماسون در انگلیسی یعنی بنّا... از حدود قرن دوازده میلادی این گروه کار خودش رو شروع کرد... این گروه یک گروه معماری بوده که ساختن کلیسا ها و شهر ها و مراکز مذهبی رو انجام می دادند... بسیار هم معماران زبر دستی بودند... بیشتر کلیسا های اروپا حاصل کار این گروهه... این گروه ماسون ها یک گروه صنفی بوده در گذشته... و گروهی اجتماعی یا سیاسی نبوده...
    بعد ها در یکی از جنگ های داخلی اروپا که انجام می شه و صنف ها از زیر حکومت پادشاهان خلاص می شند، همه ی گروه ها کلمه ی free به معنی آزاد رو به اول گروه شون اضافه می کنند. و از این تاریخ به بعد نام این گروه میشه فری ماسون... یا همون فراماسون خودمون... یعنی بنایان آزاد... یا به عبارتی سنگ بنای آزاد...
    و اما...
    از سال 1700 میلادی به بعد همه چیز عوض میشه... دیگه کار ساخت کلیسا ها و شهر ها تموم شده بود و مردم هم برای ساخت اماکن مذهبی پول خرج نمی کردند... کم کم کارشون دیگه بی رونق میشه... اما این گروه همچنان به یاد دهی اصول معماری به شاگردانشون می پرداختند...
    کم کم یه سری از اشراف و سردمداران کلیساها که هیچ علاقه و یا آشنایی ای با معماری نداشتند وارد گروه می شند که کم کم سازمان مخوف فراماسونری جدید شکل می گیره...
    فراماسونری یک گروه سیاسیه...
    خیلی ها فکر می کنند یه گروه فرهنگی ادبیه... یا همون طور که گفتید خدا پرستی... اما در واقع خلاف این است.
    اونها با ادبیات مهربانی و فرهنگی کار های خودشون رو پیش می برند.
    در واقع فراماسونری جدید ساخته ی صهیونیسم است.
    شعارشون: آزادی، برابری و برادری است. اما همان طور که خودشون هم می گند برای مشغول کردن و جذب مردم است و فقط این شعار رو برای اعضای خودشون قائل هستند.
    در اصل تمدن غرب یه اتاق فکر داره به نام فراماسون... که همه ی سیاست هاش رو به اروپا و غرب دیکته می کنه... خود غرب به این شیوه ی حکومت می گه حکومت سایه.
    در کل اروپا و آمریکا، تا کسی فراماسون نباشه نمی تونه به قدرت آنچنانی برسه... اما خب می گند که جان اف کندی یکی از روسای جمهور آمریکا فراماسون نبود... به همین خاطر هم ترور شد...

و دیگر مطالب که ان شاء الله در آینده قرار خواهم داد...

دوست عزیزم، دلتنگ مهدی (عج) گرامی...
    فراماسونری و شیطان پرستی کمی با هم متفاوتند... البته شیطان پرستی مدرن ساخته ی صهیونیسم و فراماسونری است...
    و از یه سری علائم مشترک هم استفاده می کند...
    اما بدونید که گروه خدا پرستی! نیست...

نمی دونم کتاب "نماد گم شده" اثر دن براون رو خوندید یا نه...
    دن براون نویسنده ی محبوب منه... کلا کتاب های عالی ای داره... رمان نویسه... اما مذهبی - سیاسی - معمایی می نویسه...
    این کتاب در مورد فراماسونریه... خیلی هم جذابه... توش یه سری از حقایق فراماسونری بیان شده... اما طوری که اگه تو اطلاعات دقیقی از فراماسونری نداشته باشی، آخرش فکر می کنی چه گروه خدایی و فرهنگی و با حالی بود!
    اما اشتباهه...

ان شاء الله وقت کنم در آینده بیشتر در مورد این گروه می نویسم...

اما خوش حال میشم که شما هم اطلاعاتی که از این گروه دارید رو قرار بدید و بگید که تفکرتون در مورد این گروه چیه...

در ضمن انیشتین عضو فراماسونری نبوده... اگه مدرکی معتبر دارید بفرمایید...

در پناه ارحم الراحمین...
    سلام خدمت صافات عزیز
    ممنون از توضیحاتتون
    میدونم شیطان پرستی متفاوت است با فراماسون...برای همین در قسمت یک نکته گفتم که این گروه توسط فرماسون ساخته شد برای به ابتذال کشوندن ادیان
    نه،متاسفانه نخوندم
    اما همون فردی که امروز باهاش بحث داشتم گفتند که برای روشن شدن و درک درست این کتاب رو بخونم!
    انیشتین رو هم ایشون گفتند...من نمیدونم
    تمام اونچه که در پست بالاست خودم نوشتم یعنی اطلاعات من و تفکرم در مورد این گروه اون چیزی است که گفتم...
    و حالا میخوام ببینم درسته یا نه؟
    منتظر مطالب خوبتون هستم
    با دل تنگت بگو دلدار می آید ز راه ..... این حقیقت را من از گل های نرگس خوانده ام
    .............
    "ای شهید! ای آنکه بر کرانه ازلی و ابدی وجود برنشسته ای. دستی بر آر و ما قبرستان نشینان عادات سخیف را نیز از این منجلاب بیرون کش".

7. صلوات ها 9

علاقه
    خدا هنر فلسفه دین مادر...
    نوشته
    534
    حضور
    31 روز 17 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    21
    آپلود
    0
    گالری
    23
    صلوات
    3743

سلام
    من با اجازه دوست خوبم دلتنگ مهدی یه سری مطالب درباره ی فراماسونری میزارم
    پیشنهاد میکنم دوستان مطالعه کنند چون در زندگی ما بی تاثیر نیس!!!!!!!!!

9. صلوات ها 8

علاقه
    نوشته
    534
    حضور
    31 روز 17 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    21
    آپلود
    0
    گالری
    23
    صلوات
    3743

سلام

بیشتر مردم در مورد فراماسونها و نقش مخرب اونها در جهان چیزی نمی دونن و از دشمن پنهان خودشون غافلند.

این سازمان به اعتراف خود فراماسون ها زاده ناپاک صهیونیسم است.

پاسخ این سوال که این سازمان برای چیست و چه هدفی دارد را از زبان فراماسون ها میشنویم که میگویند :

"هدف حکومت ماست ......تمام حکومت ها را به جز حکومت خودمان از بین خواهیم برد (انگاه ) با دستهای محکم و قوی حکمفرمایی میکنیم و چون قدرت را از دست کسانی که مطیع ما شدند بدست اووردیم جاه طلبی های بی مورد ، حرص و آز و انتقام بی رحمانه و کینه را منحصر به خود مینمائیم ما هستیم که با ترور همه جا را احاطه میکنیم و افراد زیادی را با عقاید مختلف و روش های متفاوت در اختیار میگیریم "

هدف شوم و نمای وحشتناک این گروه را از کلام خودشان به راحتی میتوان فهمید .

فراماسونری یک تشکیلات منتظم یافته جهانی است که بر ارکان دولت های جهان و اکثر وجوه زندگی سیاسی،اقتصادی و فرهنگی جوامع سلطه یافته است و بسیار هم آزادانه عمل می کند.کسی که عضو فراماسون باشد ماسون نامیده می شود.ساختمانی كه مركز فعالیت ماسونهاست لژ نامیده می شود. فراماسونری جمعیتی سری است که کسی را بر حریم راس آن راه نیست،و اگر هم راه یافت مکلف است اسرار آن را مکتوم نگه دارد.اما با این وجود کسانی توانستند بر راس آن نفوذ کنند و یا به اسناد و مدارک مهمی دست یابند و موفق به کشف اسرار آنها بشوند و همه ی آنها متفق الرای هستند که: مسأله یک توطئه است که این توطئه از اواخر قرن نوزدهم آغاز شده تا به امروز هم با موفقیت تمام ادامه دارد.هدف نهایی آن برپایی یك حكومت جهانی است و برای پیاده كردن آن در سراسر عالم به یك مبارزه وسیع و بی امان دست زده اند.

11. صلوات ها 8

علاقه
    نوشته
    534
    حضور
    31 روز 17 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    21
    آپلود
    0
    گالری
    23
    صلوات
    3743

فراماسونری چیست؟

فراماسونری چیست؟
    می توان گفت این سؤالی است که افراد بسیاری قادر به پاسخ دادن نیستند و یا اطلاعات دقیقی در این رابطه ندارند. این در حالی است که این تشکیلات و اعضای آن، نقش مهمی در تاریخ داشته اند و شناخت این تشکیلات، برای ما مسلمانان امری لازم و ضروری است.کلمه ی ماسون (mason) یعنی بنّا، فراماسون (Freemason) یعنی بنّای آزاد. ماسونری یک تشکیلات منظم جهانی است که بر ارکان دولت های جهان و اکثر وجوه زندگی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جوامع، سلطه یافته است و بسیار هم آزادانه عمل می کند. کسی که عضو فراماسونری است، ماسون یا فراماسون نامیده می شود. ساختمانی که مرکز فعالیت ماسونهاست لژ نام دارد. یکی از بزرگترین اهداف گروه های ماسونی این است که زمینه را برای حکومت فردی از بین ماسون ها با عنوان نمادین ضد مسیح (Antichrist = دجال)، یا به تعبیر بعضی از گروه های ماسونی، فرعون جدید (New Pharaoh) آماده کنند. فراماسونری جمعیتی سرّی است که کسی به راحتی نمی تواند در حریم آن نفوذ کند و اگر هم راه یافت، مکلف است اسرار آن را مکتوم نگه دارد؛ اما با این وجود، کسانی توانستند به حریم آن نفوذ کنند و به اسناد و مدارک مهمی دست یابند و موفق به کشف و افشای اسرار آنها شوند. همه ی این افراد متفق الرأی هستند که: «مسئله یک توطئه است که این توطئه از اواخر قرن هجدهم آغاز شده و تا به امروز هم با موفقیت تمام ادامه دارد و هدف نهائی آن ایجاد یک حکومت جهانی «شیطانی» است و برای پیاده کردن آن در سراسر عالم، به یک مبارزه وسیع و بی امان دست زده اند.»
    کتاب «کمیته 300 کانون توطئه های جهانی» نوشته ی دکتر جان – کولمن، در این زمینه چنین می گوید: « دلیل موجودیت نظامهای پنهانی مانند سلحشوران اورشیلم، سنت جان و مردان میزگرد و گروه میلنر و سایر اجتماعات مخفی (ماسونی) چه می تواند باشد؟ اینان، بخشی از زنجیره ی گسترده ی فرماندهی سلطه گری جهانی را تشکیل می دهند که از باشگاه رم ، سازمان ناتو، مؤسسه ی سلطنتی امور بین المللی تا سرسلسله ی توطئه گران، یعنی کمیته ی 300، امتداد دارد. این افراد و گروه ها به این اجتماعات پنهان و اسرار آمیز نیاز دارند، چرا که اعمالشان شیطانی است و بایستی از چشم جهانیان به دور بماند. »
    یک توضیح: در کشور های غربی گروه های مختلف مخفی و سری فعالیت می کنند که بعضآً نام های اغواگری چون ( Illuminati = روشن ضمیران، روشن فکران ) و ... دارند. اکثر گروه های نامبرده ، گروه هایی توطئه گر و پیرو اهداف شیطانی هستند که دست بسیاری از آن ها برای محققین رو شده است.
    اکثر این گروه ها با وجود تفاوت های ظاهری، عقاید مشترک و اهداف یکسانی دارند. اسامی که به این گروه ها اطلاق می شود عبارتند از: Theosophical Society (نامی که به هیچ عنوان درخور آنان نیست)، Occult، Secret Society، Illuminati، The Committee of 300،Masonry و Freemasonry. از این به بعد وقتی از ماسون ها یا فراماسون ها سخن می گوییم ، علاوه بر اعضای Freemasonry و Masonry به طور خاص، منظورمان اعضای گروه های دیگر نیز به طور عام می باشند. چرا که این گروه ها همگی عقاید و اهداف مشترکی دارند.

منبع:تبیان

13. صلوات ها 7

نوشته
    161
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1154

نقل قول نوشته اصلی توسط ریحانه71 نمایش پست ها
    هدف شوم و نمای وحشتناک این گروه را از کلام خودشان به راحتی میتوان فهمید .
    سلام ریحانه عزیز
    من همین حرف ها رو زدم و این اطلاعات رو دادم ولی کسانی که مخالف بودند گفتند اون ها اگر اینقدر محرمانه هستند و این اهداف رو دارند نمیان که خودشون اعلام کنند.این ها ساخته پرداخته ذهن شماست!چون نسبت به همه چیز بدبینید!
    .............

15. صلوات ها 8

علاقه
    مطالعه و تفکر
    نوشته
    5,135
    حضور
    59 روز 23 ساعت 23 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    15170

راهنما در بارۀ اسناد و مدارک تشکیلات فراماسونری

نقل قول نوشته اصلی توسط دلتنگ مهدی (عج) نمایش پست ها
    سلام ریحانه عزیز
    من همین حرف ها رو زدم و این اطلاعات رو دادم ولی کسانی که مخالف بودند گفتند اون ها اگر اینقدر محرمانه هستند و این اهداف رو دارند نمیان که خودشون اعلام کنند.این ها ساخته پرداخته ذهن شماست!چون نسبت به همه چیز بدبینید!

با سلام و تشکر از دلتنگ مهدی و ریحانه 71

با وجود اینهمه شواهد و مدارک و اسناد موجود در مرکز اسناد ملی، اعم از اسنادی که پس از فروپاشی نظام شاهنشاهی در ایران، و مدارکی که طی مطالعات بنیادین محققین داخل و خارج، به رابطه شعارها، نمادها، اصول و فلسفه و اقدامات تشکیلات فراماسونری با سازمان های رژیم صهیونیستی (یهود) و ایالت متحده آمریکا و نیز تعاملات مخفی با سازمان ملل پی برده و برای همگان فاش نمودند.

در این میان،
    رفتار کسانیکه این همه اسناد واضح و آشکار را انکار نموده و نادیده می گیرند، دقیقاً شبیه رفتار کبک در کوهستانی برفی ماند، که برای مخفی کردن آنچه دوست دارد،(جانش) سرش را در برف فرو می کند و گمان می کند که از دیدگان دیگران مخفی مانده است، در حالیکه همه او را می بینند الا خودش.

حکایت سران فراماسونری هم چیزی شبیه کبک است، جزو اصول و قواعدشان اینست که برنامه و اقداماتشان مخفی باشد، در حالیکه همین سران باصطلاح مخفی کار، آنقدر فاش و مفتضح شطرنج بازی می کنند و در جریان اقدامات و موضع گیری هاشان، مفتضح و علنی مهره ها را جابجا می کنند، که هر کسی با کمترین آشنائی به قواعد بازی، به راحتی می تواند عملشان را رصد کند.

و این در حالیست که خودشان کبک وار، گمان می کنند که خیلی مخفی و دور از چشم همگان فعالیت حذبی شان را پیش برده اند.

موفق باشید ...

17. صلوات ها 10

نوشته
    10,905
    حضور
    84 روز 15 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    18
    صلوات
    40521

با سلام
    و تشکر از دوستان گرامی که مطالب خوبی را عنوان کردند!!

فراماسونري،يك تشكيلات مخفي است كه در سطحي جهاني‏ و با عمق و دامنه بسيار وسيعي در بسياري مسائل سياسي و اقتصادي‏ و فرهنگي دخالت و اعمال نظر مي‏نمايد و در بسياري از رويدادهاي‏ عمده تاريخ نقش مؤثري داشته و دارد.

فراماسونها معمولا اعضاء خود را از بين افراد سرشناس و ذي‏نفوذ جوامع انتخاب كرده و با تمهيدات و تدابير خاصي آنان را واردجرگه خود مي‏نمايند و با استفاده از انواع وسايل از تطميع و تهديد گرفته تا محاصره ذهني و انجام مراسم خاص،از افراد معمولي،اشخاصي سرسپرده و مطيع به وجود مي‏آورند كه از هر گونه منطق و استدلال شخصي و مستقل تهي شده و همه روابط عاطفي و اخلاقي و خانوادگي را نفي نموده و تنها در اختيار كامل اين سازمان قرار گيرند و با اطاعت محض،در جهت منافع آنان گام بردارند.طبيعي است كه‏ در چنين تشكيلات مخفي ، حفظ اسرار از اهم وظائف است و به كار بردن رموز و اشارات و نشانه‏ها و علامات از وسائل ضروري مي‏باشد.

فراماسونها،جلسات خود را در محلي كه معمولا ساختمان‏ مخصوصي هم دارد و«لژ»ناميده مي‏شود تشكيل داده و مقيد به اجراء آداب و مراسم ويژه خويشند.

آنها درجات و مراتب متعددي دارند كه‏ براي عبور از هر كدام و صعود به درجه بالاتر بايد آموزشهاي لازم را ديده و مراتب اعتماد و سرسپردگي را به طور كامل ثابت كرده باشند.
    اينان در مراسم خويش از وسايل و ابزاري استفاده مي‏كنند(مثل گونيا و چكش و پرگار و پيش‏بند و غيره)كه براي آنها قائل به رموز و مفاهيم‏ و معاني ويژه‏اي هستند و به هر حال همه اين آداب و رسوم،براي رشد روحيه اطاعت و ايمان قلبي به اين تشكيلات است.

هر لژ فراماسونري يك رئيس كل به نام استاد اعظم دارد كه همه‏ اعضاء بايد مطيع او بوده و از صميم قلب استادي و رياست او را پذيرفته‏ باشند.
    سه مركز اصلي فراماسوني(در پاريس،لندن و آمريكا) فرماندهي اصلي همه لژهاي تابعه را در كشورها و شهرهاي جهان به‏ عهده دارند كه در عين حال نقش سازماندهي و هماهنگي را نيز ايفا مي‏كنند.
    فراماسونها با تشكيلات مفصل و منظم و پيچيده و حفاظت‏ شده و با سابقه طولاني كه طي قرون و به ويژه از اوائل قرن هيجدهم، داير كرده‏اند در بسياري از حوادث تاريخ نقش داشته‏اند:جرج‏ واشنگتن اولين رئيس جمهور آمريكا و بسياري از رؤساي جمهور ديگر آن كشور تا امروز،ادوارد هفتم پادشاه انگليس و بسياري از گردانندگان انقلاب كبير فرانسه از قبيل منتسكيو و روبسپير و مارا و دانتون و...و قبل از آنها علماء و هنرمندان در فرانسه مثل مولير و اصحاب دايرةالمعارف و...و بسيار افراد سرشناس ديگر از اعضاء مشهور فراماسوني هستند.
    در ايران نيز افراد مؤثري قبل و بعد از انقلاب مشروطيت‏ فراماسون‏اند:ميرزاآقاخان نوري(عامل قتل اميركبير و جانشين‏ وي)محمدحسين فروغي و پسرش محمدعلي فروغي،ميرزاملكم‏خان‏ و پدرش ميرزا يعقوب،حاج سيد نصراللّه تقوي،تقي‏زاده،اديب الممالك، بسياري از شاهزادگان قاجار،تعداد زيادي از وكلاي مشروطه و زعماي‏ دولت،افراد بيشماري از نويسندگان و مشاهير صدر مشروطيت و بعد از آن،همگي فراماسون بودند تا برسد به حسين علاء و شريف‏ امامي و آل و تبار اينان كه كم و بيش هر كس كه با كتاب و مطالعه و تاريخ‏ سر و كار دارد تا حدودي با كار و حال اينان آشنايي دارد.
    از آنجا كه قصد ما،توضيح و تشريح فراماسونري نيست و به‏ دليل آنكه منابع و مآخذ فراواني براي مطالعه در اين زمينه وجود دارد، به همين مقدار بسنده كرده و در زير تعدادي از مدارك قابل مراجعه‏ براي تحقيق درباره فراماسونها را ارائه كرده و به اصل مسأله مورد نظر خود مي‏پردازيم؛با اين توجه كه مآخذ زير،درجه اعتبار و ارزش‏ يكساني ندارند و حتي تعدادي از آنها نوشته خود فراماسونهاست:

1-فراموشخانه و فراماسونري در ايران؛نوشته‏ اسماعيل رائين؛سه جلد.
    2-سازمان جهاني فراماسونري؛ولي اللّه يوسفيه.
    3-سياستگران دوره قاجار؛خان ملك ساساني.
    4-تاريخ روابط ايران و انگليس؛محمود محمود.
    5-قصيده ماسونيه؛اديب الممالك فراهاني.
    6-غرش طوفان و ژوزف بالسامو؛دو داستان بلند از الكساندر دوما. 7-جنگ و صلح؛لئوي تولستوي.
    8-نيمه راه بهشت؛سعيد نفيسي.
    9-تاريخ جمعيتهاي سري و جنبشهاي تخريبي؛محمد عبداللّه عنان؛ترجمه علي هاشمي حائري. 10
    -از ماست كه برماست؛هما ناطق.
    11-فراماسونري در ايران؛محمود كتيرايي.
    12-فراماسون در انقلاب فرانسه؛نجفقلي معزي‏
    13-دايرةالمعارف فارسي؛به سرپرستي غلامحسين‏ مصاحب.
    14-دايرة المعارف‏هاي خارجي مثل لاروس و بريتانيكا و آمريكانا و غيره...
    15-و...

ویرایش توسط رضا : ۱۳۸۹/۰۷/۲۷ در ساعت ۲۳:۵۶
    حسن خزّاز گفت:از امام رضا ( عليه السّلام ) شنيدم كه فرمود:
    بعضى از كسانى كه ادّعاى محبّت و دوستى ما را دارند،ضررشان براى شيعيان ما از دجّال بيشتر است.
    حسن گفت: عرض كردم اى پسر رسول خدا( صلّى اللَّه عليه و آله و سلّم ) به چه علّت؟فرمود: به خاطر دوستى‏شان با دشمنان ما و دشمنى‏شان با دوستان ما. و هر گاه چنين شود، حقّ و باطل به هم در آميزد و امر مشتبه گردد و مؤمن از منافق باز شناخته نشود.
    ( صفات الشيعه ص 8 )

19. صلوات ها 4

نوشته
    10,905
    حضور
    84 روز 15 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    18
    صلوات
    40521

منشأ فراماسونری:

فراماسونری عمده ی تعلیمات خود را از حکومت طاغوتی و شیطانی مصر باستان کسب کرده است، هر چند تعالیم اندکی نیز از بقیه ی حکومت های الحادی فراگرفته است. در هر صورت رد پای حکومت طاغوتی فرعون های مصر باستان را می توان در سراسر تعالیم ماسونی یافت.

شواهدی که بر این مدعا صحه می گذارند، به قرار زیرند:

1 – نقوش اهرام، مجسمه های ابوالهول و همچنین نوشته های هیروگلیف در سراسر لژها و نشریات ماسونی به چشم می خورد.(3)
    2 – دعاهایی که فراماسون ها می خوانند، مملو از عبارات مصری است که در زمان فراعنه استفاده می شد. برای نمونه: (مَعَت نِب مِن آ، مَعَت بَ آ = بزرگ است استاد فراماسونری ، بزرگ است روح فراماسونری) (4)
    3 – یکی از نمادهایی که در فراماسونری کاربرد فراوان دارد، علامت و نماد « چشم جهان بین :All seeing eye » است که به صورت یک هرم و چشم در انتهای آن می باشد. این نماد مربوط به یکی از خدایان مصر باستان بوده است.(5)

علامت معروف فراماسونری چشم horus یا چشم ra (خدای خورشید ) در مصر باستان

4 – « ستاره ی شش گوش » علامت و نماد بحث برانگیز فراماسونها.(6)

مراسم ماسونی افراد رده پایین لژ (به دو علامت ستاره 6 گوشه در بالای در ورودی لژ توجه فرمایید.)

این علامت در افکار عمومی به عنوان نماد «یهودی ها» شناخته شده است و به آن « ستاره ی داوود » یا « مهر سلیمان » هم می گویند؛ ولی در حقیقت این نماد هم جزء نمادهای الحادی بوده که بر اساس تفکرات الحادی مصر باستان ساخته شده است و نماد تعادل طبیعت بین زن و مرد، طبع سرد و گرم، الهه های ماه و خورشید و.... است. البته علامت مذکور در مکتب های الحادی دیگر، مانند هندوییسم و دیگر مکتب های شرقی نیز با مفاهیم مشابهی به کار می رود. نکته ی مهم این است که این تفکر تعادل عالم خلقت، متفاوت با دیدگاه اسلام است. در اسلام نیز مفهوم تعادل وجود دارد، اما در دیدگاه اسلامی، این تعادل مخلوق خداوند یکتاست. امّا در مکاتب شرک آمیز نامبرده، این تعادل را خدایان مختلفی با کمک هم ایجاد کرده اند. برای مثال در تفکر مصر باستان، از امتزاج قدرت خدایانIsis و Osiris، تعادل در عالم خلقت ایجاد شده است.

ستاره 6 گوشه : نماد تعادل خلقت از دیدگاه مکاتب شرک آمیز

نکته ی عجیبی که وجود دارد، این است که شیطان پرستان نیز علامت مذکور را قویترین علامت خود می دانند و از آن در مراسم شیطانی خود استفاده می نمایند. در کتاب « Web of Darkness : شبکه ی تاریکی » اثرSean Sellars (شیطان پرست معروف) در زیر این علامت نوشته شده است :

« این علامت، قوی ترین علامت در شیطان پرستی است. ستاره ی شش گوشه از شش ضلع، شش گوشه (زاویه) و شش مثلث کوچک درست شده است که معرّف عدد 666 می باشد. » این عدد در بین مسیحیان و نیز شیطان پرستان عددی ویژه و خاص است و نشان دهنده ی دجال یا Antichristمی باشد.

هدف اصلی شیطان پرستان و فراماسونها به حکومت رساندن Antichrist است؛ به همین دلیل است که ستاره ی شش گوش، بهترین و قوی ترین نمادشان محسوب می شود.

در ادامه در کتاب نوشته شده است که حتی کلمه ی « hex » که در زبان انگلیسی به معنی نفرین و تلاش برای آسیب رساندن می باشد، از کلمه ی « HEXAGRAM : ستاره ی شش گوش » گرفته شده است. »(7)

5 – افسانه ی ایزس (Isis) یا زن بیوه، نیز از دوران مصر باستان اقتباس شده است. فراماسونها اعتقاد دارند که تمام ماسونها فرزندان زن بیوه می باشند.(8) همان طور که ذکر شد در باور مصریان قدیم، Isis و Osiris الهه های مصر باستان بودند که در اثر ازدواج آنان تعادل طبیعت به وجود آمد. بعد از مدتی Osiris مرد و خدای شهر های مردگان گشت. بدین ترتیب Isis بیوه شد.

Isis Isis

6 – علامت آنخ (Ankh) که نماد Isis است و در لژهای ماسونی به کار می رود.(9) این علامت امروزه به عنوان سمبل جنس زن و نشانه ی فمینیست ها (Feminists) نیز به کار می رود.(10) رواج تفکر فمینیستی در جهان نیز مشکوک بوده و احتمالاً توطئه ای از جانب ماسون ها می باشد. (فمینیسم دیدگاه تساوی حقوقی زن و مرد اسلام و سایر ادیان الهی را قبول ندارد و به بهانه ی احقاق حقوق زنان، در جهت اهداف استعماری قدم برمی دارد.)

آنخ امروزی آنخ مصر باستان آنخ ماسونی آنخ فمینیسم سمبل کنونی زن

7 – ستون سنگی با نوک هرمی (Obelisk): این نماد که نماد زایندگی و باروری در مصر باستان بوده است، در بناهای ماسونی متعددی به کار رفته است.(11)

Obelisk پارک مرکزی نیویورک بنای یادبود ماسونی جرج واشنگتن Obelisk مقبره یکی از فراعنه

توجه کنید که Obelisk ها دقیقاً به شکل فوق می باشند و به صورت ستون سنگی منشوری شکل هستند که سطح مقطع مربعی دارند و در انتهای آن ها نیز همیشه هرم وجود دارد. بنابراین بناهایی که ویژگی های فوق را نداشته باشند، Obelisk محسوب نمی شوند. برای درک بهتر این مطلب به اشکال زیر توجه فرمایید:

مقایسه Obelisk (تصویر سمت راست) با یک بنای غیر Obelisk (تصویر سمت چپ) . توجه کنید که Obelisk ها دقیقا" به صورت ستون سنگی منشوری شکل هستند که سطح مقطع مربعی دارند و در انتهای آنها نیز همیشه هرم وجود دارد. بنابر این بناهایی که ویژگیهای مذکور را نداشته باشند , Obelisk محسوب نمی شوند.

ویرایش توسط رضا : ۱۳۸۹/۰۷/۲۸ در ساعت ۰۰:۵۵

21. صلوات ها 4

صفحه 1 از 7 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۳/۰۹/۰۹, ۱۲:۳۸ : 2

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری