جمع بندی احساس وجود جن در اتاق

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
احساس وجود جن در اتاق

سلام و عرض ادب
بنده چند وقتی هست که در اتاقم چیزی مانند جن را حس میکنم . آیا در خانه ای که نماز و روزه گرفته میشه جن وجود داره ؟ و اینکه چرا باید کارهایی برای آزار و اذیت انجام بدهد ؟

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد معتمد

saba74;983810 نوشت:
سلام و عرض ادب
بنده چند وقتی هست که در اتاقم چیزی مانند جن را حس میکنم . آیا در خانه ای که نماز و روزه گرفته میشه جن وجود داره ؟ و اینکه چرا باید کارهایی برای آزار و اذیت انجام بدهد ؟

با سلام و احترام. طاعات و عبادت شما قبول باشد

اخیرا سوالی شبیه سوال شما مورد بحث و پاسخگویی قرار گرفته است. لطفا مطالب مطرح شده در آن را به دقت مطالعه کرده و بعد اگر سوالی بود در خدمت شما خواهیم بود.

کمک خواستن برای حل این مشکل (اذیت شدن توسط اجنه)

پیروز و سربلند

جن ها مگه اجازه دارند که بی جهت وارد دنیای ما بشن و مارو اذیت کنن ؟

saba74;983810 نوشت:
سلام و عرض ادب
بنده چند وقتی هست که در اتاقم چیزی مانند جن را حس میکنم .
آیا در خانه ای که نماز و روزه گرفته میشه جن وجود داره ؟
و اینکه چرا باید کارهایی برای آزار و اذیت انجام بدهد ؟

با سلام

بعد نماز صبح و عشاء صد بار استغفرالله و اتوب الیه و صلوات بگویید.

بعد نماز صبح و عشاء و قبل خواب هم این تعویذ را حتما بخوانید:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ أُعِیذُ نَفْسِی وَ دِینِی وَ أَهْلِی وَ مَالِی وَ وُلْدِی وَ خَوَاتِیمَ عَمَلِی وَ مَا رَزَقَنِی رَبِّی وَ خَوَّلَنِی بِعِزَّةِ اللَّهِ وَ عَظَمَةِ اللَّهِ وَ جَبَرُوتِ اللَّهِ وَ سُلْطَانِ اللَّهِ وَ رَحْمَةِ اللَّهِ وَ رَأْفَةِ اللَّهِ وَ غُفْرَانِ اللَّهِ وَ قُوَّةِ اللَّهِ وَ قُدْرَةِ اللَّهِ وَ بِآلَاءِ اللَّهِ وَ بِصُنْعِ اللَّهِ وَ بِأَرْکَانِ اللَّهِ وَ بِجَمْعِ اللَّهِ عَزَّ وَ جَلَّ وَ بِرَسُولِ اللَّهِ صَلَّی اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آله وَ قُدْرَةِ اللَّهِ عَلَی مَا یَشَاءُ مِنْ شَرِّ السَّامَّةِ وَ الْهَامَّةِ وَ مِنْ شَرِّ الْجِنِّ وَ الْإِنْسِ وَ مِنْ شَرِّ مَا دَبَّ فِی الْأَرْضِ وَ مِنْ شَرِّ ما یَخْرُجُ مِنْها وَ مِنْ شَرِّ ما یَنْزِلُ مِنَ السَّماءِ وَ ما یَعْرُجُ فِیها وَ مِنْ شَرِّ کُلِّ دَابَّةٍ، رَبِّی آخِذٌ بِناصِیَتِها، إِنَّ رَبِّی عَلی صِراطٍ مُسْتَقِیمٍ وَ هُوَ عَلی کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ وَ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ وَ صَلَّی اللَّهُ عَلَی سَیِّدِنَا مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ أَجْمَعِینَ

این دعا رو میتونید چاپ کنید یا اگه تلگرام یا.. دارید یه کانال خصوصی بسازید و این دعا رو توش برای خودتون ذخیره کنید و...

نکات عمومی که بعضا در مستحبات دین هم آمده رو در زیر ذکر کردم این مطالب برای عموم است:

-توصیه میکنم اذان در نماز را بلند بخوانید. و اگر صدای تلویزیون موقع اذان دادن بلند باشه خوبه.

-توصیه اکید اینکه نقاشی و تصاویر حیوانات در منزل نباشد و نیز حیواناتی مثل گربه، سگ و... در منزل نگهداری نکنید! ماهی و پرنده اشکال ندارد! اگر گربه و چنین حیواناتی در منزل دارید بعد بیرون کردن حیوان، تمام جاهایی که آنجا قدم زده و بوده را بشورید

-قبل ورود به حمام خصوصا شبها، سوره های فلق و ناس بخوانید. موقع ورود به مکان تاریک و یا ریختن آب داغ روی خود ، بسم الله الرحمن الرحیم بگویید.

-لخت نخوابید البته اینجا منظورم کسانی است که آیت الکرسی یا فلق و ناس یا دستوری برای حفظ نمیخوانند و بطور کلی همه دختران و زنان را شامل میشود!

-در حمام تا زمانی که لازم نیست عورت خود را پوشیده نگه دارید.

-قبل در آوردن لباسها بگویید بسم الله الرحمن الرحیم

-در حمام آواز نخوانید و گریه نکنید و فریاد نکشید

-وقتی نجس شدید مثل حالت جنابت، غسل کنید و با جنابت نخوابید. یا اگه آن موقع نمیتوانید آن ناحیه را بشورید و لباس تمیز بپوشید تا بعدا که غسل میکنید.

-بهداشت و پاکیزگی در منزل را رعایت کنید

-خوشبو بودن هم خوبه

-زمان رابطه جنسی که قصد لخت شدن دارید نیز بسم الله بگویید ولی خواندن سوره ناس و فلق بهتر است

-از خودبینی بپرهیزید!

saba74;983810 نوشت:

اگرچه من وجود جن رو منکر نمیشم بخاطر ایات قرآن
ولی بهت بگم تصور و فکر کردن به هر چیزی باعث میشه توهمات بهت چنین القا کنن که چنین چیزی واقعا بهت نزدیک شده.پس تا میتونی به این موارد اصلا فکر نکن تا ذهنت اروم بگیره و بعدش کاملا ازین فکر های ازار دهنده خلاص میشی و دیگه حس اینکه اتاقت جن هست رو از دست میدی.
پس سعی کن دیگه به این مورد فکر نکنی تا این حس از ذهنت بپره

واقعا بهش فکر نمیکنم

سوال:
بنده چند وقتی هست که در اتاقم چیزی مانند جن را حس میکنم. آیا در خانه ای که نماز و روزه گرفته می شود جن وجود دارد؟ و اینکه چرا باید کارهایی برای آزار و اذیت انجام بدهد؟
پاسخ:
در غالب موارد احساس وجود جن در محیط ناشی از توهمات و تخیلات است و نباید به آن اعتنا کرد. اینکه جن در چه محیطی حضور دارد مشخص نیست و هر جایی ممکن است باشد؛ ولی این مسئله دلیل بر این نیست که او حتما قابل مشاهده بوده و آزار و اذیتی از سوی وی متوجه انسان است. جن نیز مانند انسان خوب و بد دارد. علاوه بر اینکه این امکان برای انسان وجود دارد که با اقداماتی از هر گونه اذیت و آزار اجنه شرور پیشگیری نماید که می توانید در مطالب مرتبط مطالعه کنید:

از دست اجنه دارم اذیت میشم!
رفت و آمد اجنه در خانه و ایجاد مزاحمت شبانه!
نقش جن در اختلالات رواني : كتاب:‌ مشاوره زير گنبد فيروزه اي2 ( استفتائات فقهي در حوزه فراروان شناسي)
دعایی برای دفع جن!!!
من توسط اجنه مورد آزار و اذیت قرار می گیرم ؛ چه راهکاری دارید؟
استمنا و ازار جن
از دست اجنه دارم اذیت میشم!

.

موضوع قفل شده است