جمع بندی کمک خواستن برای حل این مشکل (اذیت شدن توسط اجنه)

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
کمک خواستن برای حل این مشکل (اذیت شدن توسط اجنه)

باسلام وخسته نباشید
من دختری 23سال که الان نزدیک به یک سال هست توسط کسی طلسم شده ام .که بی ان که خودم بخوام یاحتی شوهرم هرشب باجنی که میبینمش وحتی صدایش را میشنوم درحال ترس ام شده وقتی که جن رامیبینم نه خواب کامل هستم نه بیدارحتی متوجه بقیه چیزهای دیگرهم میشوم دراتاق امانمیتوانم سخن یاتکان بخورم.حتی باکسی که سیدوموکل دینی دارن برایم دعاهای قرانی زیادی فرستاده امافرقی نکرده درحالی که خودسید هم بهم میگویدباکسی که جن داشته باشدپیش ان بایدبروم. اماکسی رانمیشناسم من بدبخت حتی هم سید برام کتاب بازکرده گفته تادیوونه شدنم پیش می روم. بایدچکارکنم کسی میدانه
خواهش میکنم بگه حالم خیلی بده

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد معتمد

حلما*;982735 نوشت:
باسلام وخسته نباشید
من دختری 23سال که الان نزدیک به یک سال هست توسط کسی طلسم شده ام .که بی ان که خودم بخوام یاحتی شوهرم هرشب باجنی که میبینمش وحتی صدایش را میشنوم درحال ترس ام شده وقتی که جن رامیبینم نه خواب کامل هستم نه بیدارحتی متوجه بقیه چیزهای دیگرهم میشوم دراتاق امانمیتوانم سخن یاتکان بخورم.حتی باکسی که سیدوموکل دینی دارن برایم دعاهای قرانی زیادی فرستاده امافرقی نکرده درحالی که خودسید هم بهم میگویدباکسی که جن داشته باشدپیش ان بایدبروم. اماکسی رانمیشناسم من بدبخت حتی هم سید برام کتاب بازکرده گفته تادیوونه شدنم پیش می روم. بایدچکارکنم کسی میدانه

با سلام و احترام و عرض قبولی طاعات و عبادات

حالتی که برای شما اتفاق افتاده است مختص شما نیست و افراد زیادی هستند که این شرایط را تجربه کردند؛ منتها نسبت دادن این حالت به طلسم و اذیت کردن جن در وهله اول درست نیست. هر چند کسی منکر وجود جن و حتی ارتباط او با انسان نیست؛ منتها این مسئله آنقدر محدود و بعید است که تفکر و توجه به آن خیلی عاقلانه به نظر نمی رسد. انسان دارای قوه خیال است که توانایی بالایی در خیال پردازی و تحریف واقعیات دارد؛ به خصوص اگر خوراک فکری افراد سالم نباشد این مسئله در آنها تشدید خواهد شد. لذا سعی کنید توجه خود را از مسئله جن و طلسم دور کرده و با بالابردن سطح آگاهی خود به مسائل نگاه واقع بینانه داشته باشید. به نکات ذیل توجه کنید:

1- تا زمانی که یقین به وجود طلسم پیدا نکرده اید لزومی به مراجعه به فردی جهت رفع طلسم نیست؛ به خصوص که غالب افراد مدعی در این مسئله نه تنها توانایی حل مشکل را ندارند بلکه بر مشکلات می افزایند. برخی معتقد اند یکی از شیوه های افراد سودجو که خود را دعانویس یا سید معرفی می کنند رفع ظاهری یک مشکل و ایجاد سحر و طلسم جدید برای مراجعه مجدد شماست تا به منفعت اقتصای خود برسند. البته گاهی اوقات این مسئله از سوی اجنه کافر مدیریت می شود تا بتوانند با این روند مسلمانان را از خدا دور کرده و با تشدید شرک خفی (توسل به غیر خدا برای حل مشکلات) ایمان را از آنها بگیرند.

2- اینکه در خواب نمی توانید تکان بخورید و حرف بزنید و گمان می کنید جن دست و پای شما را گرفته است تصوری نادرست است. در علم روانشناسی یکی از اختلالات خواب، فلج خواب یا همان بختک نام دارد که ناشی از شرایطی جسمی و روانی فرد می باشد. در چنین شرایطی قوه خیال فعال شده و آن زمان شما چیزهایی می بینید یا می شنوید که غیر واقعی است و چون یکی از ترس های همیشگی ما از جن بوده آن را به اجنه نسبت می دهیم. اضطراب و استرس فرد در طول روز و نوع خوابیدن نقش بسزایی در ایجاد این حالت دارد که قابل کنترل و مدیریت است. اگر خودتان توان مدیریت آن را نداشتید حتما به یک روانشناسی بالینی یا روانپزشک مراجعه کنید تا شما را در درمان این مسئله همراهی کنید.

3- خداوند متعال در قرآن کریم به وجود جن اشاره می کند و حتی به شیطنت های ناشی از آن هم می پردازند منتها در کنار تمام اینها می گوید این موجودی که از جانب من خلق شده با انجام برخی کارها مثل تقویت ایمان، خواندن معوذتین (ناس و فلق)، خواندن سوره جن و ... توان تسلط بر شما را نخواهد داشت و به عبارتی تمام کانال های ارتباطی او با شما قطع خواهد شد. لذا به کلام معصومین علیهم السلام و خداوند متعال باید اعتماد کنیم و هر آنچه غیر از این را از ذهن خود دور نماییم.

این مطالب را نیز مطالعه کنید:

از دست اجنه دارم اذیت میشم!

رفت و آمد اجنه در خانه و ایجاد مزاحمت شبانه!

نقش جن در اختلالات رواني : كتاب:‌ مشاوره زير گنبد فيروزه اي2 ( استفتائات فقهي در حوزه فراروان شناسي)

دعایی برای دفع جن!!!

من توسط اجنه مورد آزار و اذیت قرار می گیرم ؛ چه راهکاری دارید؟

استمنا و ازار جن

مطالب مرتبط با جن در سایت اسک دین

پیروز و سربلند

باسلام .من هم پیش مشاوره رفتم گفت سالمم.هم پیش دعانویس قرانی رفتم تامشکلم گفتم چندتادعای قرانی نوشت گفت مشکلم اگرباقران حل نشدپس بایدکسی که جن داشته باشه برم ولی مشکلم همینه کسی رونمیشناسم

حلما*;983112 نوشت:
باسلام .من هم پیش مشاوره رفتم گفت سالمم.هم پیش دعانویس قرانی رفتم تامشکلم گفتم چندتادعای قرانی نوشت گفت مشکلم اگرباقران حل نشدپس بایدکسی که جن داشته باشه برم ولی مشکلم همینه کسی رونمیشناسم

با سلام و عرض ادب و احترام

به خدا توکل کنید

غیر خدا رو از ذهنتون بیرون کنید

همه موجودات حتی اجنه مخلوق خداوند هستند و در برابر خداوند قدرتی ندارن اگر فقط به خدا توکل کنید و ایمان داشته باشید ...

لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم رو همیشه تکرار کنید

سوره ناس و فلق رو هم تکرار کنید تا ملکه ذهنتون بشه

ان شا ء الله مشکل حل می شه اگر ایمانتون رو قوی کنید ...

در پناه حق تعالی

[="Arial"]

حلما*;982735 نوشت:
گفته تادیوونه شدنم پیش می روم.

[=arial]سلام
چرت گفته خودتو عذاب نده با این فکرا
کسی به صرف دیدن اجنه دیوونه نشده که تو دومیش باشی
ولی اگه با اینهمه ترس و اضطراب به زندگیت ادامه بدی به دیوونگی هم میرسی

اولا چندتا نکته میگم خوب گوش کن
1- تو اینجور قضایا همیشه درصدی رو به شوخی بی نمک یا حتی غرض ورزی اطرافیان اختصاص بده
2- گیریم این قضیه صددرصد از طرف اجنه اس
ترس تو فقط جریترشون میکنه
3- هیچ جنی انقدر بیکار نیست و اجازش رو نداره فقط محض دیدن سراغ انسانی بره
جنی اگر مومن باشه هرگز هرگز بیخودی سراغ بشری نمیره
مگر اینکه طرف جزئی از اولیاءالله باشه که به نظر نمیاد شما جزوشون باشی
و اگر کافر باشه حضورش حتما دلیلی خواهد داشت
و اعمال و رفتار خودمون بیشترین دلیل و باعث این حضوره
4- متوجه نشدم
گفتی همسرت هم این جن رو میبینه؟؟؟
اینکه همسرت ببینتش کمی قضیه رو مشکوک میکنه

اگه کمی جزئیات رو بیشتر شرح بدی بهتر میتونیم کمکت کنیم.

حلما*;983112 نوشت:

سلام مجدد

لطفا موضوعات ارجاعی را مطالعه کنید و به راهکارهایی که گفته شده عمل کنید. همانطور که عرض کردم رفتن پیش دعا نویس یا فردی که جن دارد در وهله اول کار درستی نیست و ریسک آن بالاست به خصوص که شناسایی افرادی که عمل آنها مورد رضای خدا باشد سخت است. اگر با مطالعه مطالب گفته شده و عمل به راهکارهای داده شده مشکلتان حل نشد مجددا به یک مشاور با تجربه و متعهد مراجعه کنید. البته می توانید قبل از این اقدام به صورت تلفنی با مشاوران ما (096400) موضوع را در میان بگذارید و از آنها نیز کمک بگیرید.

حلما*;982735 نوشت:
باسلام وخسته نباشید
من دختری 23سال که الان نزدیک به یک سال هست توسط کسی طلسم شده ام .که بی ان که خودم بخوام یاحتی شوهرم هرشب باجنی که میبینمش وحتی صدایش را میشنوم درحال ترس ام شده وقتی که جن رامیبینم نه خواب کامل هستم نه بیدارحتی متوجه بقیه چیزهای دیگرهم میشوم دراتاق امانمیتوانم سخن یاتکان بخورم.
حتی باکسی که سیدوموکل دینی دارن برایم دعاهای قرانی زیادی فرستاده امافرقی نکرده
بایدچکارکنم کسی میدانه

با سلام

ببینید وقتی شبها منزل دیگران هستید باز هم این اتفاق برای شما و شوهرتان میفتد یا نه؟

اگر اتفاق نمیفتد، ببینید از وقتی در این خانه ساکن شدید این مشکل بروز کرده یا نه؟ اگر جواب مثبت است پس باید خانه را عوض کنید و مشکل ارواح داخل منزل هستند که مزاحمت ایجاد میکنند!

اما اگر چند سال هست که در این منزل هستید و همین یه سال اخیر این مشکل بروز کرده، زیر فرشها، لای مبلها و پشت تابلوها و... خوب بگردید شاید جادو را بیابید!

به امثال این افرادی که پیششون رفتید اعتماد نکنید حتی اگر سیّد باشد! این چیزی بلد نیستند فقط چهار کلمه از روی کتابی چیزی خوندند! چیزی هم که میدن تاثیر خاصی نداره!

معتمد;983174 نوشت:
رفتن پیش دعا نویس یا فردی که جن دارد در وهله اول کار درستی نیست و ریسک آن بالاست به خصوص که شناسایی افرادی که عمل آنها مورد رضای خدا باشد سخت است.

سلامhappy@};-

جن بستگی به منطقه داره که چه جوری درمان کنند بعضی مناطق واقعا زمین ها ومنازل مسکونی قدیمی خصوصا جن هست که اگه اذیت بشن مثلا آب داغ بریزن بسم الله نگن دیگه دست از سر صاحبخونه تا تخلیه کامل برنمی دارن!!

اون جن که خدا مامور کرده با بنده بمونه وقتی که اهل خدا ودین نباشه اذیتاش شروع می شه!!

معمولا با خوردن غذاهای مقوی و خوراندن بادام و آجیل و مغز گردو و پسته این خیالات هم اگه واقعی نباشه از سرمی افته(نمونه عملی وتجربی)

جن و بسم الله هم درسته مرتب آیت الکرسی و چهار قل بخونید به خودی خود دست از سرتون برمی دارنL-)@};-

اگر تیغ عالم بجنبد زجای

نبرّد رگی تا نخواهد خدای

و این هم ملاحظه کنید

گر از هر باد چون بیدی بلرزی

اگر کوهی شوی کاهی نیرزی

به خدا توکل کن و بانذرونیاز مشکل خودت حل کن

^:)^@};-

حلما*;982735 نوشت:
باسلام وخسته نباشید

سلام علیکم.
به این حالت میگن فلج خواب. چیز عادی ای هست. منتها همونطور که گفتید چون بین خواب و بیداری هست، جوری میشه که آدم خوابشو در واقعیت تجربه میکنه به نوعی. و باعث میشه احساس کنه واقعی هست!
این چیزا رو از ذهنتون خارج کنید. کسی که با خدا باشه اجنه نمیتونن بهش مسلط بشن. عالم هستی انقدر ها هم هرج و مرج نیست! از ذهنتون بیرون کنید و بهش فکر نکنید. همش خواب و الکیه. قبل از خواب دعا کنید و از خدا بخواید دیگه همچین خواب هایی سراغتون نیاد. آیت الکرسی هم بخونید. ان شاء الله برطرف بشه

[="Tahoma"][="Blue"]

حلما*;982735 نوشت:
باسلام وخسته نباشید

یکی از فامیلهای ما هم اینطوری شده بود رفت دکتر اعصاب و روان دار براش نوشت یه ماه بعدش کاملا خوب شد ولی دارو ها باید بیشتر از یه ماه و طبق نظر پژشک باید مصرف شود والا این حالت دوباره برمی گرده.عالم هستی هم در دست قدرت خداست و هرکی هرکی نیست جن و طلسم در هر موقعیتی و هر زمانی تاثیر بگذاره.[/]

سوال:
دختری 23 ساله هستم که حدودا یک سال طلسم شده ام و بدون آنکه خودم یا اطرافیان بخواهیم مورد اذیت جن قرار می گیریم. وقتی جن را می بینم بین خواب و بیداری هستم و متوجه اتفاقات اطراف هم می شوم ولی نمی توانم تکان بخورم. کسی که سید و موکل دینی دارد برایم دعا نوشته ولی فایده نداشته است. این سید می گوید باید پیش کسی بروم که جن داشته باشد. خودش برایم کتاب هم باز کرده و می گوید تا دیوانه شدن پیش می روم! خواهش می کنم کمکم کنید.

پاسخ:
حالتی که برای شما اتفاق افتاده است مختص شما نیست و افراد زیادی هستند که این شرایط را تجربه کردند؛ منتها نسبت دادن این حالت به طلسم و اذیت کردن جن در وهله اول درست نیست. هر چند کسی منکر وجود جن و حتی ارتباط او با انسان نیست؛ منتها این مسئله آنقدر محدود و بعید است که تفکر و توجه به آن خیلی عاقلانه به نظر نمی رسد. انسان دارای قوه خیال است که توانایی بالایی در خیال پردازی و تحریف واقعیات دارد؛ به خصوص اگر خوراک فکری افراد سالم نباشد این مسئله در آنها تشدید خواهد شد. لذا سعی کنید توجه خود را از مسئله جن و طلسم دور کرده و با بالابردن سطح آگاهی خود به مسائل نگاه واقع بینانه داشته باشید. به نکات ذیل توجه کنید:

1- تا زمانی که یقین به وجود طلسم پیدا نکرده اید لزومی به مراجعه به فردی جهت رفع طلسم نیست؛ به خصوص که غالب افراد مدعی در این مسئله نه تنها توانایی حل مشکل را ندارند بلکه بر مشکلات می افزایند. برخی معتقد اند یکی از شیوه های افراد سودجو که خود را دعانویس یا سید معرفی می کنند رفع ظاهری یک مشکل و ایجاد سحر و طلسم جدید برای مراجعه مجدد شماست تا به منفعت اقتصای خود برسند. البته گاهی اوقات این مسئله از سوی اجنه کافر مدیریت می شود تا بتوانند با این روند مسلمانان را از خدا دور کرده و با تشدید شرک خفی (توسل به غیر خدا برای حل مشکلات) ایمان را از آنها بگیرند.

2- اینکه در خواب نمی توانید تکان بخورید و حرف بزنید و گمان می کنید جن دست و پای شما را گرفته است تصوری نادرست است. در علم روانشناسی یکی از اختلالات خواب، فلج خواب یا همان بختک نام دارد که ناشی از شرایطی جسمی و روانی فرد می باشد. در چنین شرایطی قوه خیال فعال شده و آن زمان شما چیزهایی می بینید یا می شنوید که غیر واقعی است و چون یکی از ترس های همیشگی ما از جن بوده آن را به اجنه نسبت می دهیم. اضطراب و استرس فرد در طول روز و نوع خوابیدن نقش بسزایی در ایجاد این حالت دارد که قابل کنترل و مدیریت است. اگر خودتان توان مدیریت آن را نداشتید حتما به یک روانشناسی بالینی یا روانپزشک مراجعه کنید تا شما را در درمان این مسئله همراهی کنید.

3- خداوند متعال در قرآن کریم به وجود جن اشاره می کند و حتی به شیطنت های ناشی از آن هم می پردازند منتها در کنار تمام اینها می گوید این موجودی که از جانب من خلق شده با انجام برخی کارها مثل تقویت ایمان، خواندن معوذتین (ناس و فلق)، خواندن سوره جن و ... توان تسلط بر شما را نخواهد داشت و به عبارتی تمام کانال های ارتباطی او با شما قطع خواهد شد. لذا به کلام معصومین علیهم السلام و خداوند متعال باید اعتماد کنیم و هر آنچه غیر از این را از ذهن خود دور نماییم.

این مطالب را نیز مطالعه کنید:
رفت و آمد اجنه در خانه و ایجاد مزاحمت شبانه!
نقش جن در اختلالات رواني : كتاب:‌ مشاوره زير گنبد فيروزه اي2 ( استفتائات فقهي در حوزه فراروان شناسي)
دعایی برای دفع جن!!!
من توسط اجنه مورد آزار و اذیت قرار می گیرم ؛ چه راهکاری دارید؟
استمنا و ازار جن

موضوع قفل شده است