جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آنچه دختران تمایل دارند پسران بدانند

 1. #1

  عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۹
  علاقه
  قرآن، اهل بيت
  نوشته
  2,058
  حضور
  15 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  17932

  آنچه دختران تمایل دارند پسران بدانند
  این می تواند احساس خیلی از شماها باشد: خسته شده اید. احساس می کنید که هر کاری که لازم است را برای به دست آوردن زنی بااصالت با ویژگی های ممتاز انجام می دهید اما خانم ها به شما جواب نمی دهند. تصور شما این است که خانم ها معمولاً دنبال مردی کامل هستند که در واقعیت وجود خارجی ندارد.


  اما اگر از دختران سؤال کنید، مطمئناً پاسخ دیگری دریافت خواهید کرد. درست است که آنها زیبایی ظاهری، جذابیت و رمانتیک بودن را در مرد ایدآلشان دوست دارند، اما آنقدرها هم که شما فکر میکنید درگیر این مسائل نیستند. اگر میخواهید بدانید واقعاً به چه فکر میکنند، به مطالب زیر توجه کنید.  کمی احترام بگذارید. وقتی نوبت به احترام گذاشتن به خانم ها می رسد، مردهای ایرانی فرقی با بقیه مردهای جهان ندارند. خانم ها وقتی بشنوند که طرفشان در مورد زنان دیگر غیرمحترمانه صحبت می کند، خیلی سریع عقب می کشند. من با مردان زیادی روبرو بوده ام که به خاطر اینکه علاقه ای به من نداشتند، به خودشان اجازه میدادند که وقتی زن زیبایی می بینند آنها را جذاب قلمداد کنند یا زنانی که جذابیت کمتری دارند را به عناوین ناخوشایند بخوانند. حتی اگر این نحوه صحبت کردن به صورت شوخی هم بیان شود، باز اگر خانم ها ببینند که طرفشان زنان را نوعی شیء قلمداد میکند، آزرده خاطر خواهند شد.


  مردها به صورت های دیگر هم می توانند احترامشان را به خانم ها نشان دهند. وقتی در را برای خانم ها باز می کنند، به آنها صندلی تعارف می کنند، یا او را تا اتومبیلش همراهی می کنند، در نظر خانم ها بسیار مؤدبانه می آید. اکثر مردها وقتی با یک خانم قرار ملاقات میگذارند، چنین رفتارهایی از خود نشان می دهند، اما با دوستان دختر معمولیشان چنین برخوردی ندارند.


  با همه مهربان باشید. ممکن است تعجب کنید اگر بفهمید که خانم ها شما را حتی در عادی ترین برخوردهایتان با دیگران هم ارزیابی می کنند. آنها نه تنها به رفتار شما با خودشان، بلکه به نحوه برخورد شما با دیگران هم توجه می کنند. مهربانی، بخشندگی، و خدمت رسانی، از دیدگاه آنها خصوصیاتی قابل تحسین است.


  به دنبال مشاوره و راهنمایی های معنوی باشید. خیلی از مردها از اینکه میبینند خانم ها به دنبال مردان باایمان و معنوی هستند تعجب می کنند. آنها تصور می کنند که ایدآلی که خانم ها دنبال آنند، وجود ندارد اما من از زبان خانم های زیادی شنیده ام که این ویژگی برایشان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. خانم ها معتقدند که افراد باایمان و متقی، در ازدواج هم کمتر مرتکب گناه می شوند و بیشتر می توان به آنها اعتماد کرد.


  خانواده تان را دوست داشته باشید. خانم ها همچنین به نحوه برخورد آقایون با مادر، خواهر و حتی مادربزرگشان هم دقت میکنند. آنها از اینکه می بینند مردی با زنان خانواده خود نیز رفتار خوبی داشته و به آنها علاقه دارد، احساس امنیت بیشتری میکنند و تاحدودی مطمئن می شوند که با آنها نیز رفتاری پایین تر از آن نخواهند داشت.


  ازدواج را جدی بگیرید. برای خیلی از آقایون، ازدواج چیزی است که هیچوقت از آن صحبت نمی کنند. حتی اگر در خیالشان باشد که یک روز ازدواج کنند، معلوم نیست که هیچ برنامه ای برای آن داشته باشند.


  یکی از دوستان من یکسال پیش ازدواج کرد. کمی بعد از ازدواجشان اتفاقی برای آنها افتاد که مجبور می شدند به فرانسه رفته و آنجا زندگی کنند. بعد از سه ماه دیدم که آماده رفتن شده اند. وقتی از او پرسیدم که چطور به این سرعت توانستند مشکلات مادیشان را حل کرده و برنامه رفتن را جور کنند، دوستم رازی را با من در میان گذاشت. او گفت که همسرش از سالها قبل از ازدواج برای زندگی خانوادگی خود در آینده پس انداز میکرده است، به همین ترتیب بوده که توانسته بود بدهی شهریه دانشگاه او و همچنین ماشین های هردوشان را بپردازد.


  من واقعاً چنین دوراندیشی را تحسین می کنم. بااینکه همه ی آقایون ممکن است قادر به رسیدن به چنین اهداف مالی نباشند، اما برداشتن قدم هایی کوچک هم که به خانم ها نشان دهد خود را برای ازدواج آماده می کنند،
  هم خوب است.


  یکی دیگر از نشانه های میل به ازدواج، آمادگی پذیرفتن مسئولیت است. خیلی از مردها می خواهند با همان آزادی و بی بند وباری که در دوران دانشگاه داشتند، تا آخر عمر زندگی کنند و از قبول مسئولیت های جدید سر باز می زنند. این آدم ها باید بدانند که خانم ها دنبال یک پسربچه نیستند، آنها دنبال مرد زندگیشان هستند، کسی که بتواند از آنها حمایت کرده و از خیلی جهات تامینشان کند.


  پیشقدم شوید. وقتی از خانمی خوشتان می آید و احساس او را نسبت به خودتان نمی دانید، این شما هستید که باید پیشقدم شوید. خیلی از مردها را می شناسم که از روی غرور هیچوقت جلو نمی روند و از باب آشنایی را با زن مورد علاقه شان باز نمی کنند. خیلی دیگر از اینکه طرف مورد نظر دست رد به سینه شان بزند می ترسند و جلو نمیروند. گروه اول باید بدانند که با غرور هیچوقت به آنچه میخواهند، نمی رسند و گروه دوم هم باید به خدا توکل داشته باشند و بدانند اگر خواست خدا در آن باشد، حتماً موفق می شوند.


  ریسک کنید. خیلی اوقات مردها باعث می شوند که رابطه شان بر هم بخورد چون وقتی که نوبت به تصمیم گیری می رسد، اقدامی نمی کنند. آنها باید بدانند که شجاعت و جسارت مردان برای خانم ها ارزش زیادی دارد. با طرفتان روراست باشید و حرفی که می خواهید بزنید را بدون این پا و اون پا کردن به او بگویید. رک و راست بودن همیشه مورد تحسین خانم ها بوده است.

  شما آقایونی که فکر میکنید خانم ها به دنبال مرد کامل و رویایی توی قصه ها هستند، بدانید که اشتباه می کنید. شما تصور درستی از خواسته های خانم ها ندارید. آنها به دنبال مهربانی و محبت، احترام و توجه، و صداقت و ابتکار عمل هستند. آنها به دنبال آن مرد کاملی هستند که درون شما وجود دارد، پس معطل نکنید.

  از خلق جهان کناره کردیم *

  سر رشته عقل پاره کردیم *

  کس چاره ما نکرد و ما خود *

  بی منت خلق چاره کردیم *

  ننمود رهی بجز ره عشق *

  هر چند که استخاره کردیم*

 2. صلوات ها 28


 3.  

 4. #2

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۹
  نوشته
  43
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  4
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  293  باسلام مطالبتون خوب بود ولی یک نکته رو غفلت کردید و ان اینکه با کمال تاسف شما بعضی از مردها رو نمیشناسید چون درواقع شما دارید راهکارهای جلب قلوب خانمهارو یاد میدید برای ازدواج که امر مقدسی است ولی ایا تا بحال فکر کردید که اگر مردهوس بازی این نکات کلیدی رو خوند راه فریب دختران جوان وکم تجربه رو بدون زحمت بدست اورده

 5. صلوات ها 9


 6. #3

  عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۹
  نوشته
  5,227
  حضور
  68 روز 6 ساعت 54 دقیقه
  دریافت
  253
  آپلود
  48
  گالری
  41
  صلوات
  22069  نقل قول نوشته اصلی توسط ازاداندیش نمایش پست ها
  باسلام مطالبتون خوب بود ولی یک نکته رو غفلت کردید و ان اینکه با کمال تاسف شما بعضی از مردها رو نمیشناسید چون درواقع شما دارید راهکارهای جلب قلوب خانمهارو یاد میدید برای ازدواج که امر مقدسی است ولی ایا تا بحال فکر کردید که اگر مردهوس بازی این نکات کلیدی رو خوند راه فریب دختران جوان وکم تجربه رو بدون زحمت بدست اورده

  علی علیه السلام :
  خداوند، ملائكه را از نيروى عقل محض ، حيوانات را از غرائز و شهوات محض و انسان را تركيبى از هر دو آفريد. آن كس كه نيروى انديشه و فكرش ‍ بر شهوتش غلبه كند، از ملائكه برتر و آن كس كه نيروى شهوت و غريزه اش ‍ بر قوه عقل غالب شود از حيوانات پست تر است . ( بحارالانوار، ج 57، ص 299، حديث 5 )

 7. صلوات ها 5


 8. #4

  عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۹۰
  علاقه
  قدم زدن زیر باران
  نوشته
  80
  حضور
  2 روز 6 ساعت 16 دقیقه
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  602  بسم الله الرحمان الرحیم

  جناب سادات از مطالب جذاب و جالبتون ممنون .

  خدمت ازاداندیش عرض کنم آدم ها خودشان باید ظرفیت داشته باشند و هرکس باید مراقب رفتارهای خودش باشد یک چاقو را به مادری بدهید او غذای دلپذیری درست می کند و اگر همان چاقو را به یک جانی بدهید او با آن چاقو کار های خلافی می کند پس مهم این است که آدم ها از امکانات و دانسته ها ی شان چگونه استفاده کنند بنابراین دانستن هرچیزی بد نیست در واقع استفاده ی درست از آن ها مهم است .
  با تشکر

  ویرایش توسط باران رحمت : ۱۳۹۰/۰۱/۲۳ در ساعت ۲۰:۵۶

 9. صلوات ها 6


 10. #5

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۹
  علاقه
  مطالعه بازی و دین و بحث
  نوشته
  6,441
  حضور
  98 روز 20 ساعت 6 دقیقه
  دریافت
  95
  آپلود
  0
  گالری
  33
  صلوات
  27323  نقل قول نوشته اصلی توسط سادات نمایش پست ها
  آنها به دنبال آن مرد کاملی هستند که درون شما وجود دارد، پس معطل نکنید.

  سلام

  خوب چه کار کنیم؟

  اسلام درخشانترین راه است
  غررالحکم امدی ترجمه ادیب فقید محمد علی انصاریحدیث505

  موسسه انتشاراتی امام عصر(عج)
  عقل آدمی را به گفتار نیک و نهاد پاکیزه و کردار نیکو دلیل آورند
  (همان ح-10811) 11. صلوات ها 2


 12. #6

  عضویت
  جنسیت تير ۱۳۹۱
  علاقه
  نقاشی/سفر/حقوق
  نوشته
  1,374
  حضور
  27 روز 3 ساعت 55 دقیقه
  دریافت
  17
  آپلود
  0
  گالری
  21
  صلوات
  5770  این حرفا رو که میخونم با خودم میگم این زنای بدی که میشناسم هم همینطورن؟؟؟

 13. #7

  عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۹۱
  نوشته
  619
  حضور
  12 روز 16 ساعت 46 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  1
  صلوات
  3035  سلام
  عنوان این بحث هم در شان سایت نیست
  بهتره گفته بشه آنچه همسران دوست دارند در مورد شوهرشون بدانند
  آقای ناظم کجایی پس
  همیشه ما رو فقط رصد می کردید؟


 14. #8

  عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۹۱
  نوشته
  42
  حضور
  17 ساعت 36 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  114  خيلي توپه اين تاپيك!
  چقد خنديدم!
  1جاهايي 1چيزايي نوشته شده
  بود،مثلا اينكه "امابادوستان دخترمعموليشان ..."
  عجب!
  مگه دوست دختر خاص و معمولي داره؟
  عجب مرد زندگي بشه اين مرد!
  :-d
  :-d
  ;-)
  What I've felt,what I've known,never shine through in what I've shown.
  Never free,never me,so I dub the unforgiven!

  "UNFORGIVEN"
  "Metallica"

 15. #9

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۹
  نوشته
  533
  حضور
  7 روز 4 ساعت 18 دقیقه
  دریافت
  5
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  2119  جناب سادات
  سلام
  احتمالاً مطلبی که نوشتید، بیش از آنچه راهکاری برای ازدواج محسوب شود، راهکار « برقراری دوستی » به نظر می رسد!

  استحضار دارید که به هر حال، « دوستی » غیر از « ازدواج » است.

  این مطلب، ناظر به روابط بین همسران نیست. حتی ناظر به روش خواستگاری رفتن یا پیدا کردن همسر مناسب هم نیست. گرچه عنوان خود مطلب، به خوبی بیانگر موضوعش است. مگر اینکه بگوییم انشاء الله گربه بوده است! البته برخی جمله ها به هدف مطلب و موضوع آن و فضای کلی بحث تصریح کرده اند:
  نقل قول نوشته اصلی توسط سادات نمایش پست ها
  اما با دوستان دختر معمولیشان چنین برخوردی ندارند. .
  این جمله هم تصریح می کند که موضوع کلی مورد بحث، دوستی است نه ازدواج:
  نقل قول نوشته اصلی توسط سادات نمایش پست ها
  حتی اگر در خیالشان باشد که یک روز ازدواج کنند، معلوم نیست که هیچ برنامه ای برای آن داشته باشند.
  به احتمال قوی، این متن از کتابی نوشته نویسندگان خارجی می باشد چون بوی فرهنگ غرب، شدیداً از آن به مشام می رسد.

  اگر مطلب فوق توجه شما را به خودش جلب کرده بود، به نظرم درست نبود که بدون هیچ گونه تغییری آن را منعکس کنید بلکه کمی اصلاح و تغییر کلمات جهت سازگارتر کردن آن با فرهنگ اسلامی (به طوری که معانی مورد نظر شما را هم انتقال بدهد) و پرهیز از برخی مفسده های محتمل، لازم و ضروری بود.

  به نظرم جای احتیاط بیشتری در انتخاب مطلب وجود داشت.
  ویرایش توسط میهمان خدا : ۱۳۹۱/۰۶/۲۶ در ساعت ۲۱:۱۰

 16. صلوات ها 2


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود