زیارت امام حسین (ع) و دیدار امام خامنه‌ای آرزوی «حاج کاکا»

زیارت قبر شش‌گوشه اباعبدالله الحسین (ع)، دیدار مقام معظم رهبری و پوشیدن لباس پرافتخار سبز سپاه بر تن پسرش آرزوی این جانباز لرستانی است، او می‌گوید تاکنون کربلا نرفته‌ام و آرزوی زیارت حرم امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) رادارم، خیلی دلم می‌خواهد مرا به کربلا ببرند، آرزوی دیگرم سلامتی و تندرستی مقام معظم رهبری است و دوست دارم حضرت آقا را زیارت کنم.
وی بیان کرد: در سال ۶۰ توفیق یافتم سه بار مقام معظم رهبری را زیارت کنم، زمانی که مجروح شدم و در بیمارستان شهید مصطفی خمینی بستری بودم، آقا در بیمارستان به عیادت جانبازان می‌آمد و سه بار نیز بر بالینم آمد.
از او خواستم از دیدار با رهبری برایمان بگویید حاج کاکا گفت: در یکی از این دیدار‌ها مقام معظم رهبری فرمودند: تو در این دنیا باید یک‌عمر روی زمین باشی، دین خود را از دست نده و همیشه مواظب دین خود باش، مقام معظم رهبری در حال ترک کردن اتاق بود که گفتم آقا عرضی دارم گفت: بفرماید گفتم زمانی که امام حسین (ع) در عرصه نبرد قرار گرفت به یارانش رو کرد و گفت: هرکدام بدهکار هستید بدهی خود را بدهید اگر کشته شوید شهید نمی‌شوید، چون آن بدهی حق‌الناس است اکنون من هشت هزار بدهکارم، مقام معظم رهبری پس از شنیدن این سخن یک نفر را از تهران مأمور کرد تا به منزلمان برود تا قرضی که داشتم را ادا و مقداری پول به همسرم بدهد.