آیا شخصی که یک بار لواط کند هیچ وقت از حالت جنابت خارج نمی شود؟

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آیا شخصی که یک بار لواط کند هیچ وقت از حالت جنابت خارج نمی شود؟

آیا شخص که لواط یا همجنس بازی کرده برای همیشه جنب می ماند حتی با انجام غسل جنابت؟

من این مطلب را از شخصی شنیدم و جهت رفع شک می پرسم.

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد شفا

Noobone;976233 نوشت:
آیا شخص که لواط یا همجنس بازی کرده برای همیشه جنب می ماند حتی با انجام غسل جنابت؟

سلام علیکم

طبق نظر مقام معظم رهبری:

شخصی که مرتکب گناه بزرگ لواط شده، اگر غسل جنابت انجام دهید، از حالت جنابت خارج شده، و پاک محسوب می شود.

Noobone;976233 نوشت:

اصلا با عقل هم سازگار نیست شخصی که لواط کند تا ابد پاک نشود حتی اگر غسل جنابت انجام دهد. شاید شخص لواط کار پشیمان شده و قصد نماز خواندن دارد آیا باید به خاطر یک اشتباه در تمام طول زندگی از ستایش پروردگار خود محروم بماند؟؟؟؟

شما اگر داستان حضرت لوط را در قرآن کریم مطالعه کنید حضرت لوط برای اینکه مردم بدکاره شهر را از این عمل شنیع باز دارد پیشنهاد ازدواج با دختران خود را به آنها میدهد پس باید بسته به ناپاک بودن قوم خود پیامبر نبایستی همچین پیشنهادی به آنها میداد

Mehran71;976591 نوشت:
اصلا با عقل هم سازگار نیست شخصی که لواط کند تا ابد پاک نشود حتی اگر غسل جنابت انجام دهد. شاید شخص لواط کار پشیمان شده و قصد نماز خواندن دارد آیا باید به خاطر یک اشتباه در تمام طول زندگی از ستایش پروردگار خود محروم بماند؟؟؟؟

شما اگر داستان حضرت لوط را در قرآن کریم مطالعه کنید حضرت لوط برای اینکه مردم بدکاره شهر را از این عمل شنیع باز دارد پیشنهاد ازدواج با دختران خود را به آنها میدهد پس باید بسته به ناپاک بودن قوم خود پیامبر نبایستی همچین پیشنهادی به آنها میداد

با سلام

خداوند همه گناهان را به جز شرک می بخشد(طبق آیات قرآن)

البته به شرط توبه خالصانه و اصلاح امور

موضوع قفل شده است