جمع بندی به همجنسم علاقه پیدا کردم

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
به همجنسم علاقه پیدا کردم

سلام من دختری نوجوانم که به همجنسم علاقه پیدا کردم البته اون خیلی شبیه پسراس...ولی الان من همجنسگرا هستم..؟

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد راهنما

سوال:
سلام من دختری نوجوانم که به همجنسم علاقه پیدا کردم البته اون خیلی شبیه پسراس...ولی الان من همجنسگرا هستم..؟
پاسخ:
علاقه شما به همجنس خودتون با توجه به سنتون کاملا طبیعی است و این تنها یک نوع رفاقت عمیق می باشد که البته لازم است مواظب باشید که تبدیل به وابستگی نشود.
در رفاقت سالم،ما دل می بندیم اما عقل را نمی بندیم (دل بسته و عقل باز است)مثل رابطه مادر و فرزند،که مادر جان خود را فدای فرزندش می کند ولی اگر مثلا بگوید نماز نخوان و یا فلان گناه را انجام بده گوش نمی کند. در واقع دلبستگی است.در دلبستگی عدم حضور طرف مقابل ما را در کارهای روزمره دچار چالش جدی نمی کند.
اما در وابستگی،عدم حضور یا قطع ارتباط با طرف مقابل سبب اضطراب و ایجاد چالش جدی در زندگی ما می شود.(دل و عقل هر دو بسته است)

در همجنس گرایی فردی که همجنس گرا می باشد تنها به همجنس خود علاقمند می باشد و نسبت به غیر همجنس تنفر دارد در حالیکه به نظر می رسد شما هم به همجنس و هم به غیر همجنس علاقمند باشید لذا تنها یک علاقه رفاقت گونه می باشد که همجنانکه عرض شد نیاز به مدیریت درست هم دارد.

در پناه قرآن و عترت موفق باشید
یا علی

موضوع قفل شده است