جمع بندی آیا احتمال بیماری و اختلال وجود دارد؟

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آیا احتمال بیماری و اختلال وجود دارد؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام ، در ادامه این تایپک که مشکلاتم رو نوشته بودم :

http://www.askdin.com/showthread.php?t=61865

آخرش مجبور شدم برم دکتر و برای بار دوم رفتم دکتر ، این دفعه به متخصص و جراح مراجعه کردم ولی اونم متوجه نشد به نظرم چمه ، یکم قرص ضد تورم و ضد درد نوشت گفت برو محلتم میشی ! بعضی ها دو ماه طول میکشه محتلم بشن !

بابا نمیفهمن من جادو شدم یا چی نمیدونم شب تا میخوام محتلم بشم از خواب بیدار میشم ! و یه لحظه اصلا کلا حسم میره !

تصمیم دارم برم پیش کسی که جادو باطل میکنه ولی میگن جن سیاه داری و زورشون نمیرسه نمیدونم جن سیاه چیه .

دیگه واقعا گیر کردم چیکار کنم به نظرتون ؟ گفتم یه بار دیگه مشورت کنم .

الان اگه بخوام ازدواج دائم کنم مشکلش اینه که خیلی بچه وار بار اومدم و به خاطر بیماریمم فکر نکنم بتونم کار کنم درست حسابی خرج زندگیمو در بیارم .

اگرم بخوام ازدواج موقت کنم میترسموابسته بشم یا مشکلات دیگه ای به وجود یباد و دیگه کلا بهم دختر ندن و ...

کلا دیدگاهمم به ازدواج فقط نیاز جنسی نیست که بخوام اینکارو بکنم انتظارم از ازدواج بیشتره ! اصلا روحیه ام واسه ازدواج موقت سازگار نیست . تازه ازدواج موقت هم خرج داره مادرمم اصلا راضی نیست .

یه راهش هم گناهه که اجازه ندارم .

واقعا من چیکار کنم ؟ =((

به چند نفر گفتم میترسم بترکم بمیرم ولی گفتن نترس نمیترکی ، میخوام بدونم اگه منی توی بدن یکی زیاد بشه و از طرفی هم شخص رو با جادو بسته باشن و محتلم نشه چی میشه آخرش ؟

درد رو تحمل میکنم ولی میترسم به هلاکت بیوفتم !

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امیـن

به من بیاموز;973378 نوشت:
به چند نفر گفتم میترسم بترکم بمیرم ولی گفتن نترس نمیترکی ، میخوام بدونم اگه منی توی بدن یکی زیاد بشه و از طرفی هم شخص رو با جادو بسته باشن و محتلم نشه چی میشه آخرش ؟

درد رو تحمل میکنم ولی میترسم به هلاکت بیوفتم !

با سلام مجدد.شما نباید نگران باشید.مشکل شما اینه که فقط در خواب محتلم نمی شوید اما شاید شما خودتان هم متوجه نباشید هنگام دفع در توالت، شما منی را هم دفع می کنید.امکان ندارد که بگویید نمی شود.زمانی که کیسه منی پر می شود یا در خواب محتلم می شوید و به این وسیله خالی می شود و یا در هنگام دفع در توالت تخلیه می شود.
در ضمن برای درمان اسکیزوفرنی خود و همچنین درمان خروج منی خود حتما به طبیب سنتی هم مراجعه کنید.با یکی از دوستان در این زمینه صحبت کردم و ایشان مدعی بود که بیمار اسکیزوفرنی را با حجامت و... درمان کرده است.

موضوع قفل شده است