جمع بندی دعا نویسی و خلاص شدن از طلسم

تب‌های اولیه

57 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دعا نویسی و خلاص شدن از طلسم

سلام وقتتون بخیر، من و خانمی باهم آشنا بودیم برای ازدواج و خانواده ی من در جریان بوند و خلاصه مشکلاتی پیش اومد و ایشون به شدت از من سرد شد و قطع ارتباط کرد،من یه جای معروف که سايتاي زیادی هم داره سرکتاب گرفتم،بهم گفتن هم خودت هم اون خانم طلسم دارید و یه سری مشخصات دادن که درست دراومد ، برای باطل کردن طلسم جفتمون گفتن 600 تومن....
الان نمیدونم چکار کنم هم این قضیه فکرمو مشغول کرده هم واقعا 600 تومن زیاده برای این کار مبلغ زياديه واسه دانشجو ، و این دلایل رو آوردن که ایشون نفر اول ايرانه و بخوراتي که می خریم با دلاره و وارداتين،کاره حاج آقا از بقیه بهتره و خلاصه این موارد ،
من باید چکار کنم حالا ? این چیزا رو رد نکنید چون واقعا وجود دارن ...

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد آلاء

عرض ادب و سلام خدمت شما دوست گرامی

m.asr;971796 نوشت:
سلام وقتتون بخیر، من و خانمی باهم آشنا بودیم برای ازدواج و خانواده ی من در جریان بوند و خلاصه مشکلاتی پیش اومد و ایشون به شدت از من سرد شد و قطع ارتباط کرد،من یه جای معروف که سايتاي زیادی هم داره سرکتاب گرفتم،بهم گفتن هم خودت هم اون خانم طلسم دارید و یه سری مشخصات دادن که درست دراومد ، برای باطل کردن طلسم جفتمون گفتن 600 تومن....
الان نمیدونم چکار کنم هم این قضیه فکرمو مشغول کرده هم واقعا 600 تومن زیاده برای این کار مبلغ زياديه واسه دانشجو ، و این دلایل رو آوردن که ایشون نفر اول ايرانه و بخوراتي که می خریم با دلاره و وارداتين،کاره حاج آقا از بقیه بهتره و خلاصه این موارد ،

لازم میدانم در ابتدای بحث به دلیل واضح شدن بحث طلسم ابتدا به تعریف ای مساله بپردازم.انسان موجود پیچیده‌ و ناشناخته ای است، می‌تواند کارهای خارق ‌العاده و غیر طبیعی انجام دهد. این قبیل کارها از ابعاد مادی و غیر مادی وجود انسان سرچشمه می‌گیرد. از جهت مادی انسان می‌تواند با کمک ابزار مادی و با انجام برخی تمرینات، سرعت خود را در انجام برخی کارها افزایش دهد و یا نسبت به برخی پدیده‌ها عادت کند که برای دیگران تعجب آور باشد. از جهت معنوی نیز انسان با به کارگیری نیروی‌های روانی و روحی کارهای فوق العاده انجام می دهد. یکی از این امور خارق العاده طلسم است.

مجمع البحرین در ذیل کلمه طلسم می نویسد: «سه نظریه مشهور درباره واژه طلسم وجود دارد:
1. از دو لفظ طلٌ به معنای اثر و اسم ترکیب یافته است. 2. لفظی است یونای به معنای گره غیر قابل گشودن. 3. مقلوب کلمه مسلط است»1.

نویسنده «کشٌاف اصطلاحات العلوم و الفنون» می نویسد: «عبد العلی بیرجندی در شرح تذکره گوید: طلسم عبارت از خارقی است که مبدأ آن قوای فعٌاله (اثر گذار) آسمانی آمیخته با قوابل زمینی منفعله (اثر پذیر) است، تا بدان امور شگفت و غریب پدید آورند؛ زیرا برای حدوث کائنات عنصری که اسباب آنها قوای آسمانی است، شرایط مخصوصی است و به این شرایط استعداد قابل، کمال می پذیرد و از این رو کسی که احوال قابل و فاعل را بشناسد و بر جمع میان آنها قادر باشد، می تواند به ظهور آثار عجیب و شگفتی پی برد»2.

پس اولاً؛ در طلسم از طریق برخی ابزار و وسایل مادی، نیروهای ماورائی جهت انجام کارها به خدمت گرفته می‌شوند.
ثانیا؛ طلسم کار ساده و راحتی نیست و از دست هر کسی برنمی آید. باید توجه داشت که از هر کسی که ادعای دانستن این امور را دارد، نباید به راحتی پذیرفت؛ چون بسیاری از سودجویان از این راه برای خود منبع درآمد درست کرده و مردم را فریب می دهند.
ثالثاً؛ طلسم خرافه نیست و دارای اثر و واقعیت است. ابن سینا بر این باور است که سبب سحر نفوس قوی هستند که بدون استفاده از ابزار مادی به وقوع می پیوندد؛ ولی طلسم از ارتباط قوای آسمانی و قوای زمینی ناشی می شود. وی می گوید: «پدیده های غیر عادی در جهان طبیعت از سه منشأ سرچشمه می گیرند:

الف. هیئت نفسانی، ب. خواص اجسام عنصری؛ مثل جذب آهن توسط مغناطیس، ج. قوای آسمانی که در اثر ارتباط با قوای زمینی آثار عجیب را در پی دارد. سحر از نوع اول است، ولی طلسم از نوع سوم است»3.
مرحوم شهید اول بعد از بیان تعریفی نزدیک به تعریف یاد شده از بیرجندی، می نویسد: «طلسم حرام و کسب درآمد کردن از این راه نیز حرام است»4.
طلسم علی‌رغم وجود و تأثیرات غیر قابل انکار آن، قابل ابطال است. ابطال طلسم از طرق مختلف امکان پذیر است.

از آن جا که یگانه قدرت مؤثر در عالم خدای قادر متعال است. لذا بهتر است برای حل مشکلات به جای روی آوردن به سحر، طلسم، جادو و امثال آن به درگاه رحمت حضرت حق پناه بریم، «و من یتوکل علی الله و کفی بالله وکیلا». مسبب حقیقی و مسبب الاسباب تنها خداوند است. اگر طلسم و سحر و مانند آن تاثیر و سببیتی نیز داشته باشند، خداوند آنها را سبب قرار داده است.

بنابراین؛ بهترین شیوه برای ابطـال طلسمات، توکـل به خداوند قهـار و جبار و پناه بردن به اقیانوس بی‌کران رحمت او، قرآن کریم است؛ چرا که «ما آنچه از قرآن فرستیم شفا و رحمت الاهی برای اهل ایمان است»5.
برای جلوگیری از تأثیرات سحر و طلسم قرائت قرآن کریم به خصوص سوره‌های کافرون، اخلاص، فلق و ناس بسیار مؤثر است. دعاهایی نیز در برخی از کتب دعا؛ مانند مفاتیح الجنان ذکر شده است که در پست های آتی به برخی از آنها اشاره خواهد شد.

منابع:

1.طریحی، فخر الدین، مجمع البحرین، تحقیق سید احمد حسینی ج5، ص107، المکتبة المرتضویة.
2. طهانوی، کشٌاف اصطلاحات العلوم و الفنون، ج2، ص1138، مکتبة اللبنان، 1996م.
3.صدر حاج سید جوادی و دیگران، دائرة المعارف تشیع، ج 9، ص117، نشر شهید سعید محبی، تهران، 1381ش.
4.قمی، شیخ عباس، سفینة البحار، ج 4، ص91، چاپ دوم، دارالاسوة، 1416 ق. به نقل از الدروس شهید اول.
5. اسراء، 82.

m.asr;971796 نوشت:
سلام وقتتون بخیر، من و خانمی باهم آشنا بودیم برای ازدواج و خانواده ی من در جریان بوند و خلاصه مشکلاتی پیش اومد و ایشون به شدت از من سرد شد و قطع ارتباط کرد،

من یه جای معروف که سايتاي زیادی هم داره سرکتاب گرفتم،بهم گفتن هم خودت هم اون خانم طلسم دارید و یه سری مشخصات دادن که درست دراومد ، برای باطل کردن طلسم جفتمون گفتن 600 تومن....

با سلام

درسته که بعضی حرفاشون درباره شما درست بوده ولی بهشون اعتماد نکنید! بخورات ممکن است از خارج وارد کنند ولی بدون آنها هم میتوان مشکل ملت را حل کرد!

سوره حمد، اخلاص و فلق و ناس را بر مقداری آب بخوانید و بر آب فوت کنید و بنوشید. اگر بعد از نوشیدن احساس تنگی یا استفراغ یا مزه شیرینی یا مزه تلخی ... داشتید یعنی سحر و طلسم شیطانی روی شما هست در غیر اینصورت مشکل شما به سحر مربوط نیست!
البته شاید سحر روی نامزدتان باشد نه شما! در نیتجه باید وی هم این دستور را انجام دهد

شاید مشکل شما طبیعی پیش آمده و یا شاید به چیز دیگری غیر از سحر ولی شیطانی ربط دارد. الله اعلم

آلاء;972293 نوشت:
الف. هیئت نفسانی، ب. خواص اجسام عنصری؛ مثل جذب آهن توسط مغناطیس، ج. قوای آسمانی که در اثر ارتباط با قوای زمینی آثار عجیب را در پی دارد. سحر از نوع اول است، ولی طلسم از نوع سوم است»3.

سلام
قوای اسمانی چیستند که موجب طلسم میشوند؟

[="Navy"]

Miss.Narges;972545 نوشت:
سلام قوای اسمانی چیستند که موجب طلسم میشوند؟
سلام...در ضمیر انسان جهان ها یا طبقاتی از عوالم و سکنات وجود دارد که وقتی روح بر اثر ریاضت به ان عوالم رفت در بیرون علائمی از ماورا الطبیعه دیده میشه که ابتدا اول در خواب اون نیرو ها رو تمرین و مشاهده میکنین و بعد سپس در بیداری به مرور دیده میشه...مثلا در خواب شما می بینین که از سخف اتاقی مدتها اویزون میشین (از کف پا) و نمی افتین و انرژی خرج میکنین ..یا اجسامی مثل تلوزیون را با نگاه کردن بلند میکنین و توی خواب مادر و برادرتون تعجب میکنن و میترسن...بعد در بیداری بهتون الهام میشه که چنین نیرویی در شما هست پس روی اجسام مدتی تمرکز می کنین مثلا روی لامپ سر کوچه تمرکز می کنین اون خاموش میشه یا دری که باز هست مدتی انرژی صرف می کنین با نگاه کردن می بینین که حرکت میکنه نیم لنگ میشه یا اجسام خیلی کوچک رو می تونین حرکت بدین و بغلتونین و خیلی چیزای دیگه...وقتی این چیزا در شما پیدا بشه عوارضی هم داره که باید مواظب باشین مثلا مجری تلوزیون داره اخبار می خونه و شما مثلا دارین یک مقاله ای چیزی می خونین یا تایپ می کنین و روی یک کلمه زوم میکنین چند بار می خونین بعد یک حرف صدا دار اون کلمه که انرژی داره میفته توی جمله مجریه اخبار که پخش مستقیم هست و اون هی تپق میزنه و نمیفهمه چرا این حرفه افتاد توی جمله ای که داره از روی مانیتور جلوش می خونه و خودش خندش میگیره!...این چیزا برای ورم کردن روح انسان و چندگانه شدن ضمیرش بوجود میاد مثلا یک ضمیر توی خونه هست یکی میره شرق دنیا و دیگری میره غرب دنیا ...هرچی اتفاق میفته اونا در کسری از ثانیه میان به مغزت منتقل می کنن و قبل اینکه اخبار اونو منتشر کنه خبرش بصورت الهامی چیزی میاد توی ذهنتون و شما متوجه میشی که اره گمون کنم فلان جا چنین اتفاقی افتاده!....و خیلی چیزای دیگه که من نمی دونم و حتما کارشناس ها بهتر می دونن![/]

[="Navy"]

m.asr;971796 نوشت:
سلام وقتتون بخیر، من و خانمی باهم آشنا بودیم برای ازدواج و خانواده ی من در جریان بوند و خلاصه مشکلاتی پیش اومد و ایشون به شدت از من سرد شد و قطع ارتباط کرد،من یه جای معروف که سايتاي زیادی هم داره سرکتاب گرفتم،بهم گفتن هم خودت هم اون خانم طلسم دارید و یه سری مشخصات دادن که درست دراومد ، برای باطل کردن طلسم جفتمون گفتن 600 تومن.... الان نمیدونم چکار کنم هم این قضیه فکرمو مشغول کرده هم واقعا 600 تومن زیاده برای این کار مبلغ زياديه واسه دانشجو ، و این دلایل رو آوردن که ایشون نفر اول ايرانه و بخوراتي که می خریم با دلاره و وارداتين،کاره حاج آقا از بقیه بهتره و خلاصه این موارد ، من باید چکار کنم حالا ? این چیزا رو رد نکنید چون واقعا وجود دارن ...
سلام...یه بار ما خونمون عروسی بود ادم های جور وا جوری اومدن توی حیاطمون که خیلی خوشایند نبودن...بعد چند روز من یه شب خواب دیدم یه مار سیاه اومد توی اتاقم و تا من هول کنم بپرم اون ماره قولنج منو زد و من هول کردم از ترس همون بیدار شدم و دیدم کتفم تیر میکشه و احساس گرفتگی دارم رفتم دوش اب داغ گرفتم و برگشتم اون شبش تب کردم و چه تبی! یکی دو هفته همینطور موندم خوب نمی شدم! بعد رفتم درمونگاه سُرم وصل کردم تا حالم بهتر شد...من تا مدتها علتش رو نمی دونستم ولی یه شب خواب دیدم توی حیاطمون یکی داره کر کر کر می خنده من کنجکاو شدم رفتم بیرون دیدم همه جا تا کمر دود غلیظ هست و یک جن دندون تیغ تیغی چهار زانو بالای ابرای دود معلق نشسته هر هر هر میخنده و صداش میپیچه تو کله م!!!...یعنی خودم همزمان هم بیرون و درون خواب رو متوجه شدم بعد من ازش پرسیدم این کاری که میکنی علمه!!؟...اون جنه هم گفت نه سحره!...منم اعصابم خورد شد رفتم یک چیزی پیدا کنم اونو دنبال کنم شلوال جمه ی اون درقه کنم چاگ بدم که دیدم یهو فرار کرد غیب شد!...گمون کنم غریبه ها که اومدن خونمون منو چش زده باشن!....ولی من جایی نرفتم بگم و بعد یه مدت خودش خوب شد شما هم زیاد حساس نباشین خودش خوب میشه و حتما یک حکمتی هست که اون دختره زنتون نشد![/]

برای خلاصی از شر دیور و پری جفد و کلاغ و روسری

هر چه که هست بهر زمین و آسمان و رودخونه
هر کی دعا ویخواد و یا ورد سریع
خبر بده براش بنام هم خودش
هم ادد لیست های با وفاش
دعا بدم تو انجمن
دعا بگیم برای هم

باور کنید بلدم...
تست هم میدیم:-w

اتمقلی;972587 نوشت:
خیلی چیزای دیگه که من نمی دونم و حتما کارشناس ها بهتر می دونن!

سلام و عرض ادب

حرفاتون خیلی برام جالب و تفکر بر انگیز هستند

ولی فرد از کجا باید بدونه در چه مرحله ای قرار داره و
همچنین فرمودید که تکان دادن اشیا و ... عوارض دارن منظورتون از عوارض چیا هستند لطفا مثال بزنید؟
فرد همانطور که میتونه تخریب کنه میتونه تولید یا تعمیر هم کنه ؟ مثلا لیوان شکسته رو با تمرکز تکه هاش بهم متصل شوند؟

اتمقلی;972587 نوشت:
سلام...در ضمیر انسان جهان ها یا طبقاتی از عوالم و سکنات وجود دارد که وقتی روح بر اثر ریاضت به ان عوالم رفت

سلام

حرفاتون مستند نیست.
حال ببینیم کارشناس چی میفرمایند
در هر حال متشکر

آلاء;972293 نوشت:
از آن جا که یگانه قدرت مؤثر در عالم خدای قادر متعال است. لذا بهتر است برای حل مشکلات به جای روی آوردن به سحر، طلسم، جادو و امثال آن به درگاه رحمت حضرت حق پناه بریم، «و من یتوکل علی الله و کفی بالله وکیلا». مسبب حقیقی و مسبب الاسباب تنها خداوند است. اگر طلسم و سحر و مانند آن تاثیر و سببیتی نیز داشته باشند، خداوند آنها را سبب قرار داده است.

بنابراین؛ بهترین شیوه برای ابطـال طلسمات، توکـل به خداوند قهـار و جبار و پناه بردن به اقیانوس بی‌کران رحمت او، قرآن کریم است؛ چرا که «ما آنچه از قرآن فرستیم شفا و رحمت الاهی برای اهل ایمان است»5.
برای جلوگیری از تأثیرات سحر و طلسم قرائت قرآن کریم به خصوص سوره‌های کافرون، اخلاص، فلق و ناس بسیار مؤثر است. دعاهایی نیز در برخی از کتب دعا؛ مانند مفاتیح الجنان ذکر شده است که در پست های آتی به برخی از آنها اشاره خواهد شد.

با تشکر از توضیح جامع و کامل شما، بنده هم این علوم و تاثیرات رو قبول دارم و منکرشون نیستم،و اولویت کمک گرفتن من هم ازقرآن و توسل یافتن به معصومین و دعاهای معتبر بوده،
اما چندتا سوال مطرح هست :
1 با توجه به شیادی و کلاهبرداری های این روزا توی این موارد که خیلی هم رواج داره و بسیار از مردم سواستفاده میشه ،چطور بفهمیم واقعا مشکل ما ازین ناحیه هست یا خیر ؟ مرجع مورد اطمینانی برای برسی هست یا اصلا میتونید معرفی کنید ؟ اکثرا درخواست مبالغ زیادی میکنن مه اصلا معلوم نیست کی و چکاره ان حتی، یا واقعا مشکلی هست یا بخاطز بازار گرمی خودشون مشکل مطرح میکنن

2 این که صریح و روشن هست هیچ اتفاقی نمیفته مگر به رضایت خدا همونطور که ایه ی 102 سوره بقره دقیقا در مورد سحر به این قضیه اشاره کرده و توضیحات دیگری هم داده ،ولی با این وجود خود من دیدم که از نزدیکانمون که عقد بودن طلاق گرفتن ، در صورتی که هیچ مشکلی نداشتن و کلی مشتاق هم بودن... و بعد یه لوح سربی پیدا کردن و دیر شده بود خلاصه و کار از کار گذشته بود.. خب اینجا استفاده ی حرام شده از این موضوع و متاسفانه به نتیجه هم رسیده و بازهم آیه 102 سوره بقره هم اشاره کرده که :مردم برخلاف آنچه که به هاروت و ماروت تعهد دادن از آموخنه هاشون برای جدایی مرد از همسرش استفاده کردند.خب با این وجود میبینیم که هرچند این نیات خلاف موازین الهی بوده ولی بازهم اثر گذاشته

3 گفنه میشه برخی از طلسم ها وابسته به لوح های مادی هستن که بر اثر سوختن، آویزان کردن در برابر باد ،به اب انداختن یا مورد اخر (که باطلش کردنش سخت تره )دفن کردن توی خاک هست اثر میکنن و افرادی که میخوان باطلش کنن باید موکلینی داشته باشن که به اون لوح به عنوان علت طلسم دسترسی پیدا کنن، آیا سوره های قرآن هم علت سحر رو به این شکل از بین میتونه ببره؟!
با تشکر

یحبّونه;972460 نوشت:
سوره حمد، اخلاص و فلق و ناس را بر مقداری آب بخوانید و بر آب فوت کنید و بنوشید.

خیلی ممنون
این روشی که گفتید معتبر هست و جواب گوعه؟
اگر ایشون دچار شده باشن که بدتره ، ان شاالله که اینطور نباشه

حُسنلی کالِفت;972591 نوشت:
شب خواب دیدم توی حیاطمون یکی داره کر کر کر می خنده من کنجکاو شدم رفتم بیرون دیدم همه جا تا کمر دود غلیظ هست و یک جن دندون تیغ تیغی چهار زانو بالای ابرای دود معلق نشسته هر هر هر میخنده و صداش میپیچه تو کله م!!!...یعنی خودم همزمان هم بیرون و درون خواب رو متوجه شدم بعد من ازش پرسیدم این کاری که میکنی علمه!!؟...اون جنه هم گفت نه سحره!...

چقدر عجیب... البته من هم حدودا 9_8 ماه پیش این مشکلات برام پیش اومد ، بعضی وقتها خواب میدیدم افرادی با صورت نا معلوم کتکم میزدن و حالت خفگی بهم دست میداد ،و انقدر فریاد میزدم که یا بیدار میشدم یا بیدارم میکردن و رفته رفته این خوابا بیشتر شد که هرشب یا یک شب در میون اتفاق میفتاد افرادی به شکل دود سیاه مدام با شمشیر و چاقو اذیتم میکردن و دردشو حس میکردم ، شاید بعضی ها فکر کنن طبیعیه یا خنده دار به نظر برسه اما کارم به جایی رسیده بود که میترسیدم بخوابم شبا و مدام تو خونه راه میرفتم ... خدا رو شکر خیلی کمتر شده و تقریبا رفع شده ، با اینکه حنی توی اون مدت هم چهار قل و ایت الکرسی و خیلی سوره های دیگه رو همیشه میخوندم

m.asr;972986 نوشت:
البته من هم حدودا 9_8 ماه پیش این مشکلات برام پیش اومد ، بعضی وقتها خواب میدیدم افرادی با صورت نا معلوم کتکم میزدن و حالت خفگی بهم دست میداد ،و انقدر فریاد میزدم که یا بیدار میشدم یا بیدارم میکردن و رفته رفته این خوابا بیشتر شد که هرشب یا یک شب در میون اتفاق میفتاد افرادی به شکل دود سیاه مدام با شمشیر و چاقو اذیتم میکردن و دردشو حس میکردم ،

سلام و عرض ادب

این حالات زمانی به وجود میاد که مزاج سردی بر فرد غلبه کنه و حتی انسان رو به جنون میکشونه در این مواقع فرد باید از میل کردن غذاهای با طبع سرد(مثل دوغ و ماست و پنیر و..)

پرهیز کنه و غذاهای با طبع گرم بیشتر میل کنه

البته میتونه دلایل متافیزیکی هم داشته باشه ...

m.asr;971796 نوشت:
یه سری مشخصات دادن که درست دراومد

درود و تحیت گرامی
اگر این مشخصات قابل بیان در فضای عموم است لطفا بفرمایید تا ببینیم چه اندازه دلالت بر ادعای طلسم شکن دارد
اگر این گفتار ها از اعتبار ساقط شود،با علت و عوامل عادی و روانشناختی سرد شدن ،برسی بهتری صورت خواهد گرفت
موفق باشید

hessam78;973124 نوشت:
اگر این مشخصات قابل بیان در فضای عموم است لطفا بفرمایید تا ببینیم چه اندازه دلالت بر ادعای طلسم شکن دارد

ممنون از توجه شما
راستش این روزا که بازار این مسائل گرمه، این جریان هم برای حدودا 15 روز پیشه... من شاید یکم احساسی برخورد کردم که به این افراد رجوع کردم،اما خب میترسیدم واقعا مشکلی باشه ،موسسه ای بود وابسته به شخصی به اسم دکتر با... که تعریف و ادعای زیادی داشت دیگه نمیدونم واقعی بود این شهرت یا حاصل کلاه برداری و تبلیغات بود
به نطر خودم این موارد که عنوان میکنن به عنوان طالع و سرکتاب چیزاییه که توی زندگی افراد میتونه عمومیت داشته باشه..مثل بدگو داشتن ، زیاد چشم زخم خوردن و دشمن داشتن و ...،اما چیزی که بیشتر باعث توجه بود میگفت که توی کارات بستگی داری و فرکانس منفی اطرافت زیاده و به هرکی محبت کنی رهات میکنه (اینا ملموس تر بود واسه خودم )و روی دوران یک ات (یه همچین چیزی ) طلسم داری ، و بعد هم سرکتاب اون خانم رو برسی کردن گفت ایشونم طلسم داره، الله اعلم که راست گفتن یا بازار گرمیه، یه دلیل دیگرش هم مخالفت ایشون با هر راهکاریه هرچی اطرافیان وساطت میکنن هردف یه بهانه برای مخالفت هست تکلیفش هم با خودشون معلوم نیست خیلی متناقض هست قضایا،کاش فقط سرد بود ولی افسردگی نا امیدی غم حتی میگه به فکر خودکشیم افتادم ،زل زدن به دیوار،گریه کردن با خود،دچار پوچی شدن ، میگه اعتقادمو به خداهم از دست دارم میدم که منم عصبانی شدم گفتم حواست نیست داری کفر میگی ( با اینکه خیلی مذهبی و معتقدن و حافظ قران هستن ، هم خودشون هم خانوادشون) ... کلی ازین موارد، من بیشتر بخاطر ناراحتی اوضاع و احوال ایشون ناراحتم و میخوام اگه علتی هست برطرف بشه، کلا کسی سر در نمیاره یه جوری بهت زده ان همه از این همه تناقض،

یه مورد دیگه هم شاید خنده دار باشه و یا اصلا ربطی نداشته باشه ؛ایشون دانشجو هستن ، هم خودشون هم دوستاشون میگفتن بدون هیچ دلیل خاصی بعضی قسمتای بدنشون خود به خود کبود میشه توی خوابگاه ،مثل شونه و کتف و ... با اینکه مطمئنن اصلا ضربه ای نخوردن

اغاثاذیمون;973068 نوشت:
این حالات زمانی به وجود میاد که مزاج سردی بر فرد غلبه کنه

علیکم سلام
اتفاقا من هم غلبه سودا با ازدیاد بلغم داشتم ، هرچند خوراکی های طبع گرم استفاده میکنم... اما مطمئن هم نیستم به این دلیل بوده یا نه

m.asr;973336 نوشت:
علیکم سلام
اتفاقا من هم غلبه سودا با ازدیاد بلغم داشتم ، هرچند خوراکی های طبع گرم استفاده میکنم... اما مطمئن هم نیستم به این دلیل بوده یا نه

من پیشنهاد میکنم سکنجبین میل کنید یا دم کرده افتیمون که خیلی برای رفع سردی مزاج خوب هست (اگر افتیمون ایجاد سنگینی و سر درد کند باید باجوشانده بنفشه میل شود) افتیمون برای درمان کردن تفکرات ماورایی -هذیانی و غیر منطقی-جنون و وسواس عالی هست
برای گرم مزاج ها باید با مصلحش مصرف بشه

معمولا سکنجبین رو در غذای دلمه کلم استفاده میکنیم خیلی هم خوشمزه میشه

به نظر من رجوع کردن به یه فالگیر و رمال خودش کار خطرناکیه من ازینجور جماعت میترسم
(چون ممکنه هیچ طلسمی در کار نباشه ولی فرد برای کار و کاسبی خودش طلسم بنویسه و
خودش بازش کنه)

بهتره از ایات قران کمک بگیرید من تو اینترنت یک ویدیوای دیدم که دختر جن زده رو با قراعت قران جن رو از بدنش خارج کردن میتونید جستجو کنید من خودم شخصا اعتقادم به قران
قویتر شده Smile

m.asr;973335 نوشت:
ممنون از توجه شما
راستش این روزا که بازار این مسائل گرمه، این جریان هم برای حدودا 15 روز پیشه... من شاید یکم احساسی برخورد کردم که به این افراد رجوع کردم

سلام و سپاس فراوان از فهم شما
ضمن آرزوی داشتن سالی خوش
خب اینکه شما پیگیری کردید و به افراد مختلف رجوع کردید برای من قابل تحسینه،اما اینکه احساسی برخورد کردید،این هم بنظرم مشکلی نداره،فقط باید احساستونو متقاعد کنید راه های جانبی و اکثرا زود بازده نتیجه ای ممکنه نداشته باشه

m.asr;973335 نوشت:
به اسم دکتر با... که تعریف و ادعای زیادی داشت دیگه نمیدونم واقعی بود این شهرت یا حاصل کلاه برداری و تبلیغات بود

ی حدیثی هست انظر الی ماقال و لاتنظرالی من قال،به گفته ها بنگر نه گوینده آن ،حالا چون مذهبی هستید عرض میکنم،ابدا به شهرت و بزرگی اسم توجه نکنید
چون ببینید پدیده ای وجود داره به عنوان همنوایی سالمون اش،این پدیده میگه اگه در یک آزمایشی با 5 شرکت کننده مجازی و دروغی و یک شرکت کننده حقیقی که من باشم،3 خط رو نشون میدن و به ترتیپ میپرسن کدام خط بزرگتره،(شرکت کننده های دروغین چون از قبل هماهنگی کردن ،کوچک تره رو میگن از همه بزرگتره)ووقتی نوبت به من میرسه با اینکه میدونم بزرگتر نیست در مرتبه دوم یا سوم به بعد همنوا میشم ویک دروغ رو میپذیرم و میگم این خط کوچیکه از همه بزرگتره
از این دست پدیده ها بسیاره،مثل آزمایش ذهنی مایکل مایکلکو با 5 میمون و..
پس شهرت و این مسائل رو کنار بذارید
m.asr;973335 نوشت:
به نطر خودم این موارد که عنوان میکنن به عنوان طالع و سرکتاب چیزاییه که توی زندگی افراد میتونه عمومیت داشته باشه.

دقیقا غرض من از سوال پی بردن به همین نکته بود،حالا خودتون که چنین نظری دارید بسیار بهتر،
من که احتمال میدم طلسم شکن کاری نمیتونه کنه،ولی اگه بازم خواستید انجام بدید،حداقل امید زیادی نداشته باشید،تا پول از دست رفته ناراحتی ببار بیاره و..
m.asr;973335 نوشت:
فرکانس منفی اطرافت زیاده و به هرکی محبت کنی رهات میکنه

این اصطلاح ها بوی شبه علم میده،فرکانس منفی دیگه چیه؟اگه پدیده فیزیکه که جاذبه منفی باعث جذب میشه !این مسائل روانشناسی کوانتومی ،عرفان حلقه و این مسائل شبه علمه،تاثیرمختصری که فراتر از اثر پلاسیبو هم نیست، نمیتونه روی شما بذاره

m.asr;973335 نوشت:
الله اعلم که راست گفتن یا بازار گرمیه

حقیقتا من جز چند جمله عام و ابهام دار چیزی ندیدم!یعنی این جملات رو من هم میتونم همذات پنداری کنم باهاشون!
m.asr;973335 نوشت:
یه دلیل دیگرش هم مخالفت ایشون با هر راهکاریه

عوامل مختلفی میتونه داشته باشه

m.asr;973335 نوشت:
کاش فقط سرد بود ولی افسردگی نا امیدی غم

خب این عوالم روسعی کنید بیشتر کنید ببینید دیگه چه فاکتور هایی نشون میده
طبعا افسردگی باعث نا امیدی و غم میشه
سرد شدن هم ممکنه رابطه خطی یا درختی با این موضوع داشته باشه

m.asr;973335 نوشت:
حتی میگه به فکر خودکشیم افتادم ،زل زدن به دیوار،گریه کردن با خود،دچار پوچی شدن ، میگه اعتقادمو به خداهم از دست دارم میدم که منم عصبانی شدم گفتم حواست نیست داری کفر میگی ( با اینکه خیلی مذهبی و معتقدن و حافظ قران هستن ، هم خودشون هم خانوادشون) ... کلی ازین موارد

احتمالا بخاطر مسائل روحیشون اینگونه حرف میزنن،و با بهتر شدن حالشون ممکنه مثل قبل یا بهتر از قبل بشوند

m.asr;973335 نوشت:
یه مورد دیگه هم شاید خنده دار باشه و یا اصلا ربطی نداشته باشه ؛ایشون دانشجو هستن ، هم خودشون هم دوستاشون میگفتن بدون هیچ دلیل خاصی بعضی قسمتای بدنشون خود به خود کبود میشه توی خوابگاه ،مثل شونه و کتف و ... با اینکه مطمئنن اصلا ضربه ای نخوردن

خب این علت میتونه بخاطر بیماری های مختلفی مثل
[=irssr]تومبوسیتوپنی باشه (نمیگم این بیماری رو دارن چون باید توسط دکتر ،برسی شه)
--------------
در کل نظرم اینه که ایشون رو پیش یک روانپزشک ببرید،در صورتی که حاضر به همکاری نشدن،به واسطه یک فردی که برایشون عزیزه سعی کنید اطلاعات بگیرید
مثلا یک دختری بودند،ایشون اختلالات سایکوتیک و اسکیزوفرنی داشتند،هرچی میگفتی برو دکتر ببین چیهگوش نمیکرد،میگفت من باید دوره گرد شم نیروهای اهریمنی رو از جان مردم بزدایم!
خب این اطلاعات عمومی رو به دکتر نشون دادن،دکتر هم یشنهاد جالبی داد(البته انسانیتی هم داشت)،که در یک جایی قرار گذاشته شه تا این دختر بیاد این دکتر رو از نیروهای اهریمنی نجات بده،که بعدپروسه درمانشون رو شروع کردند!
میخوام بگم یک پدیده تقریبا سخت مثل اسکیزوفرنی راه حل های اینچنینی میتونه داشته باشه،
افسردگی و... هم پس بایستی راه خوبی براش پیدا کنید
من تو ذهنتون همهمه ای حس میکنم برای همین راه حل های ممکن رو بنویسید
مسیر من برای شما اینگونه است

[SPOILER][/SPOILER]
[=irssr]
شما پس اول راهای پزشکی روطی کنید،جواب نداد سراغ بقیه مسائل بروید
بنظر من 2 راه پیش شما قرار داره
1-فاکتور های بیشتری جمع کنید
2-متقاعد کنید ببریدش پزشکی ،نشد با پزشک مشورت کنید و فاکتور ها رو در اختیارش بذارید

---------
[SPOILER][=arial black]ببینید هرزمان که با چنین حرف هایی که میگویند طلسم میکنیم جن میگیریم،نمیدونم ...،شما در یک دفتر جمله ای بنویسید،از ایشان بخواهید آن جمله را برایتان بخوانند بدون اینکه دیده باشند..اگر توانستند،که پدیده ای فراتر از علم هستش به متخصصان رجوع کنید!(من این آزمایش را با هر فردی که چنین ادعایی داشت انجام دادم،عده ای میگفتن از این توانایی برای این کار استفاده نمیکنند،عده ای پیش پول!میخواستند و...
من از زمان راهنمایی و 8 سالگی به این مسائل مجیکال و ماورا علاقه مند بوده و هستم!تا کنون هر موردی که با آن برخورد داشتم در حد حرف بوده و بس!مخلص کلام،راحتهر ادعایی را باور نکنید،ادعا های بزرگ شواهد بزرگی می طلبند،مخصوصا ادعا هایی که علم هیچ نظری راجب آن نداده
موفق باشید[/SPOILER]

اغاثاذیمون;973382 نوشت:
من پیشنهاد میکنم سکنجبین میل کنید یا دم کرده افتیمون

اتفاقا این دو مورد و یه سری چیزای دیگه هم یه طبیب سنتی پیشنهاد کردن ، من تنبلی کردم و بعد یه مدت مصرف نکردم ،حتما سعی میکنم پیگیری کنم ، خیلی ممنون

اغاثاذیمون;973382 نوشت:
به نظر من رجوع کردن به یه فالگیر و رمال خودش کار خطرناکیه من ازینجور جماعت میترسم
(چون ممکنه هیچ طلسمی در کار نباشه ولی فرد برای کار و کاسبی خودش طلسم بنویسه و
خودش بازش کنه

بله من خودم خیلی دلهره داشتم که پای موکل و جن وطلسم و ... به زندگیمون باز بشه و همچنین به قول شما ممکنه خودشون سواستفاده کنن ، که امیدوارم تا الان نکرده باشن :l

اغاثاذیمون;973382 نوشت:
بهتره از ایات قران کمک بگیرید من تو اینترنت یک ویدیوای دیدم که دختر جن زده رو با قراعت قران جن رو از بدنش خارج کردن میتونید جستجو کنید من خودم شخصا اعتقادم به قران
قویتر شده :)

نمیدونم درست باشه یا نه ولی من هم شنیدم ایات قرآن هم خودشون موکل دارن حتی ،اون کلیپ رو هم دیدم شکی نیست که قرآن برای هر مشکلی راهی داره اما برای ماها فک کنم سخت باشه کشف این راهکارا،
ممنون از راهنمایی شما

m.asr;973335 نوشت:
ممنون از توجه شما
یه دلیل دیگرش هم مخالفت ایشون با هر راهکاریه هرچی اطرافیان وساطت میکنن هردف یه بهانه برای مخالفت هست تکلیفش هم با خودشون معلوم نیست خیلی متناقض هست قضایا،کاش فقط سرد بود ولی افسردگی نا امیدی غم حتی میگه به فکر خودکشیم افتادم ،زل زدن به دیوار،گریه کردن با خود،دچار پوچی شدن ، میگه اعتقادمو به خداهم از دست دارم میدم که منم عصبانی شدم گفتم حواست نیست داری کفر میگی
( با اینکه خیلی مذهبی و معتقدن و حافظ قران هستن ، هم خودشون هم خانوادشون) ... کلی ازین موارد، من بیشتر بخاطر ناراحتی اوضاع و احوال ایشون ناراحتم و میخوام اگه علتی هست برطرف بشه، کلا کسی سر در نمیاره یه جوری بهت زده ان همه از این همه تناقض،

باسلام

بنده رک و صریح میگم قصدم ترساندن افراد نیست. شما هم مرد هستید! جنهای بد هم موذی و شرور هستند اما
شما رو نمیخورند! این رو گفتم چون تو سایت میگن این حرفا رو نزن و...

با این شرحی که دادید نشون میده اون خانم در اصل مشکل داره!

اگر قبل ازدواج چنین رفتاری نداشته و این چند وقت دچارش شده این دلیل بر سحر میتواند باشد

اما اگر قبلا هم اینگونه بوده علت این مشکلاتش بخاطر مسائل دیگر جن هست!

در مورد این چیزایی که گفتم به خودش یا خانوادش و.. چیزی نگید چون ترس ایجاد میکنه.

بنده فکر نمیکنم ایشون حافظ قرآن باشند احتمالا در خانواده حافظ قرآن دارند! درست میگم؟؟

در خصوص مذهبی بودنش بیشتر بگید؟ قرآن خوان هست؟ مثلا در هفته چقدر قرآن میخواند؟ چه خوابهایی می بیند؟

در خواب هم ارضای جنسی میشود ؟

در ضمن تو این سایت بعضیها میان در خصوص این مسائل نظر میدن، به حرف هر کسی گوش نکن! بعضی یا نمیدونند و حرفی میزنند یا براساس نگرش و افکار خودشون میخوان راه رو بهت نشون بدن! حتی بعضی کاربران کافر هم در این سایت داریم که میخوان نظر بدن و راهنمایی کنند!

سراغ اونایی هم که گفتی رفتی پیششون و گفتند طلسم داری و نرو‍!

hessam78;973386 نوشت:
ضمن آرزوی داشتن سالی خوش
خب اینکه شما پیگیری کردید و به افراد مختلف رجوع کردید برای من قابل تحسینه،اما اینکه احساسی برخورد کردید،این هم بنظرم مشکلی نداره،فقط باید احساستونو متقاعد کنید راه های جانبی و اکثرا زود بازده نتیجه ای ممکنه نداشته باشه

متشکر ، ان شاالله که شماهم سالی خوش و پر از اتفاقای خوب داشته باشید
راستش من به این مسایل اعتقاد دارم اخه تاثیراتش رو دیدم، واسه همین به این نتیجه رسیدم که اگه دلیلی متافیزیکی،ماورایی یا وابسته به موجودات غیر ارگانیک و امثالهم و ... تا اون علت رفع نشه ، نمیشه کاری از پیش برد،واسه همین خواستم اگه علتی دیگه داره رفع بشه و اگه این علتا نیست خیالم از بابتش رفع بشه

hessam78;973386 نوشت:
ی حدیثی هست انظر الی ماقال و لاتنظرالی من قال،به گفته ها بنگر نه گوینده آن ،حالا چون مذهبی هستید عرض میکنم،ابدا به شهرت و بزرگی اسم توجه نکنید

درسته البته من مبنا رو رو این گذاشتم که این شهرت با توجه به رضایت بدست اومده تا تبلیغات...

hessam78;973386 نوشت:
اگه بازم خواستید انجام بدید،حداقل امید زیادی نداشته باشید،تا پول از دست رفته ناراحتی ببار بیاره و..

پیشنهاد منطقی ای هست!

hessam78;973386 نوشت:
این اصطلاح ها بوی شبه علم میده،فرکانس منفی دیگه چیه؟اگه پدیده فیزیکه که جاذبه منفی باعث جذب میشه !این مسائل روانشناسی کوانتومی ،عرفان حلقه و این مسائل شبه علمه،تاثیرمختصری که فراتر از اثر پلاسیبو هم نیست، نمیتونه روی شما بذاره

اتفاقا این موردش باعث جلب توجه من شد، چون فکر میکنم این طلسمات با افزایش انرژی منفی و ایجاد دافعه یا جاذبه ، باعث دفع و جذب اتفاقات یا افراد خاصی میشن... البته انواعیشون هم شنیدم که با وسوسه ی جن باعث تصرف در اراده ی طرف میشه، متاسافانه من احاطه کامل به این موضوعات ندارم تا بتونم نظر صد در صدی بدم

hessam78;973386 نوشت:
طبعا افسردگی باعث نا امیدی و غم میشه
سرد شدن هم ممکنه رابطه خطی یا درختی با این موضوع داشته باشه

دقیقا منطقی به نظر میرسه، این مسائل حدودا از 6_7 ماه پیش شدت گرفت که یکسری مسائل باعث ازرده خاطر شدن ایشون شد ، البته من مطالبی خوندم مبنی بر اینکه : زمانی که انسان غم و اندوه بزرگی بهش میرسه راه نفوذ اجنه به انسان باز میشه بخاطر عواملی مثل ضعیف شدن حاله انرژی انسان که سد ورود این موجودات هست ، یعنی گاها فکر میکنم این مسائل علت وضع موجوده

hessam78;973386 نوشت:
احتمالا بخاطر مسائل روحیشون اینگونه حرف میزنن،و با بهتر شدن حالشون ممکنه مثل قبل یا بهتر از قبل بشوند

ان شاالله که اینطور باشه، واقعا اگر دلایل دیگه ای باشه فکرم قد نمیده چطور رفعشون کنم

hessam78;973386 نوشت:
خب این علت میتونه بخاطر بیماری های مختلفی مثل
تومبوسیتوپنی باشه (نمیگم این بیماری رو دارن چون باید توسط دکتر ،برسی شه)

تمام افراد اون اتاق کبود میشه بدنشون نه فقط ایشون... و این قضیه از پارسال بوده تا الان، اما مشکلات ما حدودا 6_7 ماهه شدت گرفته ، یه مدتم قرآن و ادعیه استفاده کرده بودن که بهتر شده بود این جریانات و دیگه کابوس نمیدیدن

hessam78;973386 نوشت:
در کل نظرم اینه که ایشون رو پیش یک روانپزشک ببرید،در صورتی که حاضر به همکاری نشدن،به واسطه یک فردی که برایشون عزیزه سعی کنید اطلاعات بگیرید

اگه بتونم چشم حتما...من که از خدامه ایشون بهبود پیدا کنه...
hessam78;973386 نوشت:
شما پس اول راهای پزشکی روطی کنید،جواب نداد سراغ بقیه مسائل بروید
بنظر من 2 راه پیش شما قرار داره
1-فاکتور های بیشتری جمع کنید
2-متقاعد کنید ببریدش پزشکی ،نشد با پزشک مشورت کنید و فاکتور ها رو در اختیارش بذارید
---------
خیلی ممنونم بی نهایت لطف کردید که وقت گذاشتید امیدوارم درست بشه این مشکلات

hessam78;973386 نوشت:
ا کنون هر موردی که با آن برخورد داشتم در حد حرف بوده و بس
این شکلی که نه...اما من دیدم مقداری طلا از بستگانمون دزدیده شد توی عروسی ... رفتن پیش یه رمال ادرس اون کیف طلاها رو داد که کجا افتاده و رفتن پیداش کردن! اما گفته بود اجازه ندارم بگم کی دزیده ولی فردی با همچین مشخصات ظاهری بوده! یا حتی دیدم به محض باطل کردن طلسماتی زندگی ای که بدون دلیل بهم خورده بود ، به همون شکل به حالت عادی برگشته...

hessam78;973386 نوشت:
من تو ذهنتون همهمه ای حس میکنم برای همین راه حل های ممکن رو بنویسید

همهمه برای یک لحظه هست...دارم دیوانه میشم خودمم... ایشون فرد عزیزی برای من هست و منم میبینم دارن زجر میکشن و کاری نمیتونم کنم... اگر صرفا با قطع رابطه و بهم خوردن همه چیز حال ایشون خوب میشد من حاضر بودم این شکست رو قبول کنم و خودم تنهایی این ناراحتیو به دوش بکشم ، اما با این کار هم ایشون بیشتر حالت شکست بهش القا میشه و واقعا میدونم خوب نمیشه

m.asr;973433 نوشت:
تمام افراد اون اتاق کبود میشه بدنشون نه فقط ایشون... و این قضیه از پارسال بوده تا الان، اما مشکلات ما حدودا 6_7 ماهه شدت گرفته ، یه مدتم قرآن و ادعیه استفاده کرده بودن که بهتر شده بود این جریانات و دیگه کابوس نمیدیدن

سلام مجدد
خب من دیگه علمم قد نمیده که چه بیماری همه گیری باعث این موضوع میتونه بشه،البته تحقیق میکنم ،جوابی پیدا کردم عرض میکنم
بنظرم شما چن نفر از هم اتاقیاشونو ببرید که آزمایش خون بدن و بعدش به متخصص پوست مراجعه کنند،شاید علت واگیری داشته باشه

m.asr;973433 نوشت:
این شکلی که نه...اما من دیدم مقداری طلا از بستگانمون دزدیده شد توی عروسی ... رفتن پیش یه رمال ادرس اون کیف طلاها رو داد که کجا افتاده و رفتن پیداش کردن! اما گفته بود اجازه ندارم بگم کی دزیده ولی فردی با همچین مشخصات ظاهری بوده! یا حتی دیدم به محض باطل کردن طلسماتی زندگی ای که بدون دلیل بهم خورده بود ، به همون شکل به حالت عادی برگشته...

خب با این پیشامد هایی که براتون رخ داده،اعتقاد به این مسائل طبیعی هستش،یعنی من هم جای شما بودم باور میکردم،به شرطی که مطمئن میشدم شناخت قبلی نداشته باشه

m.asr;973433 نوشت:
ان شاالله که اینطور باشه، واقعا اگر دلایل دیگه ای باشه فکرم قد نمیده چطور رفعشون کنم

خودشون نمیگن چه مشکلی دارند؟
از چه چیزی اذیت میشند؟

m.asr;973433 نوشت:
دقیقا منطقی به نظر میرسه، این مسائل حدودا از 6_7 ماه پیش شدت گرفت که یکسری مسائل باعث ازرده خاطر شدن ایشون شد ، البته من مطالبی خوندم مبنی بر اینکه : زمانی که انسان غم و اندوه بزرگی بهش میرسه راه نفوذ اجنه به انسان باز میشه بخاطر عواملی مثل ضعیف شدن حاله انرژی انسان که سد ورود این موجودات هست ، یعنی گاها فکر میکنم این مسائل علت وضع موجوده

خب طبیعیه که غم واندوه حساسیت روانی رو بالا میبره و فرد غالبا شکننده تر میشه

m.asr;973433 نوشت:
راستش من به این مسایل اعتقاد دارم اخه تاثیراتش رو دیدم، واسه همین به این نتیجه رسیدم که اگه دلیلی متافیزیکی،ماورایی یا وابسته به موجودات غیر ارگانیک و امثالهم و ... تا اون علت رفع نشه ، نمیشه کاری از پیش برد،واسه همین خواستم اگه علتی دیگه داره رفع بشه و اگه این علتا نیست خیالم از بابتش رفع بشه

ابدا من کاری با اعتقادتون ندارم در این بخش،چون اینجا مسئله راه حله
چن تا مثال بزنم،ی خانوم معلمی،دچارسرطان سینه شدند ولی چون حرف دکترا رو گوش نکردند و عقیده داشتند،که علم نوین بدرد نخوره،با گزنه تراپی و راه های درمانیدیگه متاسفانه به علت پیشرفته شدن سرطان خودشونو به کشتن دادند!
اصلا این منحصر به آدم عادی نمیشه!ی فردی مثل استیو جابز هم به علم پزشکی اعتماد نکرد و با روش های شرقی و گیاه خواری ،خود درمانی خواست انجام بده که متاسفانه بدرود حیات گفت
من میگم شما اول خیالتونو از پزشکی راحت کنید(اگه جواب نداد)وارد هر مسله دیگه بشید،اتفاقا خیلی هم کار درستیه،منم جای شما باشم چنین کاری میکنم
m.asr;973433 نوشت:
خیلی ممنونم بی نهایت لطف کردید که وقت گذاشتید امیدوارم درست بشه این مشکلات

خواهش میکنم،لطف نیست،علاقه من به اینه که،چیزایی که بنظرم کمک کننده هست روبگم(و ممکنه هم کمک کننده نباشه)
امیدوارم حل شه

m.asr;973433 نوشت:
اگر صرفا با قطع رابطه و بهم خوردن همه چیز حال ایشون خوب میشد من حاضر بودم این شکست رو قبول کنم و خودم تنهایی این ناراحتیو به دوش بکشم ، اما با این کار هم ایشون بیشتر حالت شکست بهش القا میشه و واقعا میدونم خوب نمیشه

الان علت ناراحتیشون مبهمه
برای چی افسرده هستند؟ریشه یابی کنید حتما
بهش بگید حرفش رو قبول میکنید به شرطی که مطمئن بشید ازینکه خوب شدند، و الا تا خوب شدن کنارشون هستید

یحبّونه;973429 نوشت:
اسلام

بنده رک و صریح میگم قصدم ترساندن افراد نیست. شما هم مرد هستید! جنهای بد هم موذی و شرور هستند اما
شما رو نمیخورند! این رو گفتم چون تو سایت میگن این حرفا رو نزن و...

اگر قبل ازدواج چنین رفتاری نداشته و این چند وقت دچارش شده این دلیل بر سحر میتواند باشد

اما اگر قبلا هم اینگونه بوده علت این مشکلاتش بخاطر وجود جن تابع یا جن همزاد هست!

سلام به شما
ترسیدم یکم، یعنی چی در اصل مشکل داره؟!

نه ...این کبودی و این چیزا بود و یا حتی بعضی وقتها کابوس ...ولی افسردگی نداشتن...از زمانی شروع شد که یکم مشکلات پیش اومد، خیلی هم علاقه مند بودیم بهم... البته شخصیت منفی و درونگرایی هم دارن

یحبّونه;973429 نوشت:
اگر در خواب هم ارضای جنسی میشود پس احتمالا جن عاشق میتواند باشد!

این مورد رو نشنیدم کلا تا حالا! و ترجیح میدم بهش فکر نکنم... اصلا حس خوبی بهم نداد

یحبّونه;973429 نوشت:
بنده فکر نمیکنم ایشون حافظ قرآن باشند احتمالا در خانواده حافظ قرآن دارند! درست میگم؟؟

در خصوص مذهبی بودنش بیشتر بگید؟ قرآن خوان هست؟ مثلا در هفته چقدر قرآن میخواند؟ چه خوابهایی می بیند؟

یه مدت کابوس میدید که رفع شد البته منم میدیدم به شکل خیلی وحشتناک ، که افرادی منو روی زمین میکشیدن و با چاقو وشمشیر ضربه میزدن بهم! خوشبختانه الان رفع شده...هردو خانواده مذهبی و مقید هستیم... حدودا ده جز حفظ هستن ، برخی اعضای خانوادشون هم حافظ کل هستن، البته ظاهر و حجاب و سبک زندگی روزمره شبیه بقیه مردم... منظورم اینه اونقدرا سخت گیر نیستیم ، اما خب در حدی که من نماز اول وقت نمیخوندم گاها ، سرزنشم میکرد و خودش سعی میکرد اول وقت بخومه ، یا حتی میگفت وضعیت الان ما بخاطز اینه کارایی کردیم و نماز صبحامون قضا شده که خدا دوستمون نداره و به اینجا رسیدیم Fool نمیدونم دقیقا این احساس گناهه بخاطر چیه!!
یحبّونه;973429 نوشت:
سراغ اونایی هم که گفتی رفتی پیششون و گفتند طلسم داری و نرو‍!
پس چکار کنم که خیالم راحت بشه ازین بابت،به کی رجوع کنم ؟!

hessam78;973434 نوشت:
شرطی که مطمئن میشدم شناخت قبلی نداشته باشه

شناخت قبلی از محیط و افراد ؟ نه... کلا دوتا شهر مختلف بودن اصلا

hessam78;973434 نوشت:
خودشون نمیگن چه مشکلی دارند؟
از چه چیزی اذیت میشند؟

چرا... ولی بیشتر شبیه بهانس..اخه راهکار منطقی قبول نمیکنن،خیلی درونگرا و یه خرده منفی گرا هستن البته، فکر میکنم مگر شرایط و مشکلات موجود در مقام عمل تغیر کنه نه صرفا حرف، تا شاید اوضاع بهبود پیدا کنه و ایشون دلگرم شه

hessam78;973434 نوشت:
اینجا مسئله راه حله
درسته حق با شماست

hessam78;973434 نوشت:
الان علت ناراحتیشون مبهمه
برای چی افسرده هستند؟ریشه یابی کنید حتما
بهش بگید حرفش رو قبول میکنید به شرطی که مطمئن بشید ازینکه خوب شدند، و الا تا خوب شدن کنارشون هستید

مثلا میگن من با قضیه ی a نمیتونم کنار بیام بعد من میگم خب این راهکار هست حل میشه، میگه خب مشکل b و و ... در آخر میگه من میدونم ما نمیتونیم زندگی خوبی داشته باشیم، شاید باورتون نشه در عرض 3_4 روز کلا قرینه شدن ...
حس میکنم باید یک سری چیزا حل بشه و این حل شدن هم نیازمند زمان هست برای من حداقل چند ماه زمان نیاز دارم
اما مخالفت بی چون و چرای ایشون با هرچیزی و رفتار متناقضشون منو یکم گیج کرده خیلی تناقض احساسی رفتاری وجود دارع... و از طرفیم چون پیش خودشون به این نتیجه رسیدن که شکست خوردن با وجود بهم خورد این قضایا، احساس پشیمانی و سرخوردگی میکنن

من پیش یک دعانویس یهودی رفتم به امام حسین چنان طلسم شده بودم که الان میترسم از اسمش داستانش زیاده ولی بدونید هست و خدانکنه اجنه بیاد تو بدنتون اوایلش طلسم خوب عمل میکنه یا بگم عالی ولی بعدش چنان بهم میریزتت که قصد خودکشی داری, بله دوستان جن وجود داره وتا قبل این اعتقاد نداشتم جن شیطانی نه رحمانی

سلام

m.asr;971796 نوشت:
این دلایل رو آوردن که ایشون نفر اول ايرانه

به نظرم به اولین بودن در ایران اکتفا نکنید. تحقیق کنید در آسیا و مسابقات جهانی طلسم شکنی چه مقامی بدست آوردند. به دلیل سهولت حمل و نقل دلیلی نداره به اولین بودن در ایران راضی بشید.
آلاء;972293 نوشت:
. خواص اجسام عنصری؛ مثل جذب آهن توسط مغناطیس

کی فکرشو میکرد جذب آهن توسط مغناطیس غیرعادی به حساب بیاد. استفاده از کلمه مغناطیس توسط ابن سینا هم که خیلی جالبه. ممنون از این اطلاعات مفید.

m.asr;973435 نوشت:
سلام به شما
ترسیدم یکم، یعنی چی در اصل مشکل داره؟!

نه ...این کبودی و این چیزا بود و یا حتی بعضی وقتها کابوس ...ولی افسردگی نداشتن...از زمانی شروع شد که یکم مشکلات پیش اومد، خیلی هم علاقه مند بودیم بهم... البته شخصیت منفی و درونگرایی هم دارن

این مورد رو نشنیدم کلا تا حالا! و ترجیح میدم بهش فکر نکنم... اصلا حس خوبی بهم نداد

یه مدت کابوس میدید که رفع شد البته منم میدیدم به شکل خیلی وحشتناک ، که افرادی منو روی زمین میکشیدن و با چاقو وشمشیر ضربه میزدن بهم! خوشبختانه الان رفع شده...هردو خانواده مذهبی و مقید هستیم... حدودا ده جز حفظ هستن ، برخی اعضای خانوادشون هم حافظ کل هستن، البته ظاهر و حجاب و سبک زندگی روزمره شبیه بقیه مردم... منظورم اینه اونقدرا سخت گیر نیستیم ، اما خب در حدی که من نماز اول وقت نمیخوندم گاها ، سرزنشم میکرد و خودش سعی میکرد اول وقت بخومه ، یا حتی میگفت وضعیت الان ما بخاطز اینه کارایی کردیم و نماز صبحامون قضا شده که خدا دوستمون نداره و به اینجا رسیدیم Fool نمیدونم دقیقا این احساس گناهه بخاطر چیه!!
پس چکار کنم که خیالم راحت بشه ازین بابت،به کی رجوع کنم ؟!

با سلام

بنده مطلب رو باز نمیکنم و لازم هم نیست زیاد بدونید. در مورد این چیزایی که گفتم به خودش یا خانوادش و.. چیزی نگید چون ترس ایجاد میکنه.

شما الان باز میگید که بقیه دخترای خوابگاه هم بدنشون کبود میشه! خب آیا اونا هم خوابهای بد می بینند یا حالاتی مثل این خانم دارند؟

اگر آنها هم اینگونه اند و خوابهای بد می بینند و... پس باید خوابگاه را عوض کنید تا مشکل حل شود

اما اگر همه خانمها فقط مشکل کبودی و مشکلات جسمانی دارند این مشکلات شاید به خاطر یک بیماری واگیردار یا آلوده بودن آن محیط و.... باشد!

البته این خانم مذکور مشکل جن هم دارد علاوه بر بیماریی که ممکن است جسمانی باشد

و موقعی که در تعطیلات هستند میتوان بررسی کنید که در منزل خودشان چه وضعیتی داشتند مثلا از نظر خواب و کبودی و....

نکات عمومی که بعضا در مستحبات دین هم آمده رو در زیر ذکر کردم که باید اون خانمها همیشه رعایت کنند خصوصا در خوابگاه. این مطالب برای عموم است و شاید بعضیهاش به این قضیه مربوط نباشه ولی همش رو گذاشتم تا بیشتر بدانید:

-توصیه میکنم اذان در نماز را بلند بخوانید. و اگر صدای تلویزیون موقع اذان دادن بلند باشه خوبه.

-توصیه اکید اینکه نقاشی و تصاویر حیوانات در منزل نباشد و نیز حیواناتی مثل گربه، سگ و... در منزل نگهداری نکنید! ماهی و پرنده اشکال ندارد! اگر گربه و چنین حیواناتی در منزل دارید بعد بیرون کردن حیوان، تمام جاهایی که آنجا قدم زده و بوده را بشورید

-گوش دادن به آهنگهای شیطان پرستی ممنوع!

-قبل ورود به حمام خصوصا شبها، سوره های فلق و ناس بخوانید. موقع ورود به مکان تاریک و یا ریختن آب داغ روی خود ، بسم الله الرحمن الرحیم بگویید.

-لخت نخوابید البته اینجا منظورم کسانی است که آیت الکرسی یا فلق و ناس یا دستوری برای حفظ نمیخوانند و بطور کلی همه دختران و زنان را شامل میشود!

-در حمام تا زمانی که لازم نیست عورت خود را پوشیده نگه دارید.

-قبل در آوردن لباسها همیشه بگویید بسم الله الذى لا اله الا هو یا بسم الله الرحمن الرحیم

-در حمام آواز نخوانید و گریه نکنید و فریاد نکشید

-وقتی نجس شدید مثل حالت جنابت، غسل کنید و با جنابت نخوابید. یا اگه آن موقع نمیتوانید آن ناحیه را بشورید و لباس تمیز بپوشید تا بعدا که غسل میکنید.

-بهداشت و پاکیزگی در منزل را رعایت کنید

-خوشبو بودن هم خوبه

-زمان رابطه جنسی که قصد لخت شدن دارید نیز بسم الله بگویید ولی خواندن سوره ناس و فلق بهتر است

-از خودبینی بپرهیزید!

برای این بدونید بنده روی هوا و همینطوری چیزی نمیگم برای نمونه این احادیث رو هم میذارم:

امير مؤمنان(ع): در تمام مدت حضور در حمام، حتي الامکان كاملاً عريان نباشيد، زيرا عريان بودن مطمع شيطان خواهد بود

امير مؤمنان (ع) فرمايد: هر كس عريان شود شيطان به او بنگرد و طمع نمايد پس لُنگ ببنديد.

اغاثاذیمون;973382 نوشت:

اصلا اون کلیپ هیچ معلوم نیست واقعی باشه یا نه. شما اینجا نوشتید من رفتم گشتم و دیدم و اصلا نمی تونم باور کنم. یک فیلمه بدون این که بشه متوجه شد درسته یا نه.

همین پست قبلیم را دوباره بخوانید ویرایش کردم

m.asr;973436 نوشت:
شناخت قبلی از محیط و افراد ؟ نه... کلا دوتا شهر مختلف بودن اصلا

آدرس اون دوست ،که بدون اطلاعات،محل طلا رو مشخص کردن،اگه ممکنه و مشکلی نداره پیام خصوصی کنید،تا خودم یا دوستانم که هم استانشون باشند دقیق برسی کنن(البته اگه با غریبه ملاقات میکنن و مشکلی با این موضوع ندارند)
باز باید بپرسم،خودتون با چشمتون دیدید؟یا شنیدید از کسایی؟
برای چنین پدیده ای جایزه های میلیون دلاری قرار دادند که میتونه در مسیر های خیری استفاده بشه،علاوه بر این موضوع
امر مهم تر اینه که،هیچ توجیه ساینسی نداره،اگه ثابت بشه یک دریچه نوینی بر این موضوع است

m.asr;973436 نوشت:
چرا... ولی بیشتر شبیه بهانس..اخه راهکار منطقی قبول نمیکنن،خیلی درونگرا و یه خرده منفی گرا هستن البته، فکر میکنم مگر شرایط و مشکلات موجود در مقام عمل تغیر کنه نه صرفا حرف، تا شاید اوضاع بهبود پیدا کنه و ایشون دلگرم شه

موضوع مهم مشکلات موجود است،که باید به مشاورین وارد گفته شود،رواشناس یا روانپزشک

m.asr;973436 نوشت:
مثلا میگن من با قضیه ی a نمیتونم کنار بیام بعد من میگم خب این راهکار هست حل میشه، میگه خب مشکل b و و ... در آخر میگه من میدونم ما نمیتونیم زندگی خوبی داشته باشیم، شاید باورتون نشه در عرض 3_4 روز کلا قرینه شدن ...

خب ببینید این رفتار رو فقط با شما دارند یا همه دوستان صمیمیشون چنین چیزی راجب این خانوم میگویند؟
اگه فقط با شما باشه که این موضوع کمی پیچیده تر میشه
امیدوارم موضوع حل شود

بسم الله.;973469 نوشت:
من پیش یک دعانویس یهودی رفتم به امام حسین چنان طلسم شده بودم که الان میترسم از اسمش

سلام بر شما
ان دعا یا ورد را میتوانید برای من بخوانید؟یا اگر ان متن با شرایطش را دارید بدید من رو خودم انجام بدم ،ببینم چه طلسمی صورت میگیره؟!
نگران من هم نباشید جفر جامع رمل و.. را انجام دادیم!فعلا که زنده ماندیم!!

hessam78;973589 نوشت:
سلام بر شما
ان دعا یا ورد را میتوانید برای من بخوانید؟یا اگر ان متن با شرایطش را دارید بدید من رو خودم انجام بدم ،ببینم چه طلسمی صورت میگیره؟!
نگران من هم نباشید جفر جامع رمل و.. را انجام دادیم!فعلا که زنده ماندیم!!

دادا معلوم نبود چه طلسمی یا وردی بود تمام کارهای عمرم رو گفت بخدا گفت همش رو,شیطان یهودی داره به راحتی میتونه دونفر رواشتی بده یا از هم جدا کنه, و این که مبلغش تا 30 میلیون هم میره دروغ چرا من یکی مزاحم یکی شد به قران عین موم مزاحم رو درهم پیجید دیگه میترسم ازش چیزی بگم چون خاطره بدی از طلسم شدنش دارم

به هیچ وجه نباید طرف این ا برید چون با شیطان همراه هستن, تا حالا اعتقادی به جن و شیطان نداشتم ولی دیدم شیطان وجن رو, یه لحظه خوشی ارزش یه عمر پشیمانی نداره, چون شیطان وارد بدنت میشه وقتی شیطان یا جن وارد شد دیگه بدبختی شروع میشه, تورو خدا بترسید وسمتش خرید توروخدا قسمتون میدم من سرم اومده الته کم میدونم چه هیولایی هستش شما این کار رو نکنید

[SPOILER]

بسم الله.;973591 نوشت:
دادا معلوم نبود چه طلسمی یا وردی بود تمام کارهای عمرم رو گفت بخدا گفت همش رو,شیطان یهودی داره به راحتی میتونه دونفر رواشتی بده یا از هم جدا کنه, و این که مبلغش تا 30 میلیون هم میره دروغ چرا من یکی مزاحم یکی شد به قران عین موم مزاحم رو درهم پیجید دیگه میترسم ازش چیزی بگم چون خاطره بدی از طلسم شدنش دارم

برای اینکه روند تاپیک از پرسش دوستمون دور نشه ،با عرض پوزش نوشته رو مخفی میکنم
سلام برادر گرامی
این مسائل ماورایی،مثل چاکرا،چشم آجنا،کندالینی،تله کنیزی،هیدرو کنیزی و کلا مشتقات کنیزی، تله پاتی و وو
همه این مسائل قبل از آنکه اینترنتی شوند و پخش شود،توسط پروژه های نظامی کشور های پیشرفته مثل دارپا ،تحقیقات صورت میگیرد
در زمانی قبل آنکه تله کنیزی(خم کردن قاشق با نیروی ذهن بصورت گسترده مطرح شود،مثل کودک فیلم ماتریکس و..) یک فردی ادعای چنین حرکتی رو کرد،پروژه نظامی و تحقیقاتی آمریکا،میلیون ها دلار خرج این افراد کردند تا،بمب های روسیه رو در کشور خودش منفجر کند،یا شمن های افریقایی و..
اگر یهود های کابالیست چنین قدرتی داشتند،که دیگر به دشمنانشان رحم نمیکردند
همین اسرائیل و ایران را در نظر بگیرید،اگریک فرد یهودی کابالا و..قابلیت چنین کاری را داشته باشه،ایران را زمین گیر میکنه!شما میگید بهای این کار 30 میلیونه ولی دیگر یک کشور که خواستار قدرته،30هزار میلیون دلار هم خرج میکنه!
مگر اینکه خیلی مجیکال فکر کنیم،ی هری پاتری بسازیم بگیم شیطان پرستان مثل ولدرمورت با نیروی اهریمنی اتفاقا درحال حمله هستندلکن نیروهای حوزوی ما همچون پروفسور دامبلدور شر آنان را دفع میکنند!
اگه قدرت جدایی باشه،ایران رو با تمام کشور ها جدا میکردند!و..
ویدئو های جیمز رندی و همچنین
مناظره پروفسور ریچارد داوکینز با شیطان پرستان جالبه
https://www.aparat.com/v/fUgxi/%D8%B1%DB%8C%DA%86%D8%A7%D8%B1%D8%AF_%D8%AF%D8%A7%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%86%D8%B2_%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%87_%D8%B4%DB%8C%D8%B7%D8%A7%D9%86_%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86
[/SPOILER]

[SPOILER]البته ابدا حرف من این نیست،حرفی که شما میزنید طبق واقعیت نیست،بلکه میگم،ممکنه راه های دیگه و عادی وجود داشته باشه،مثالی بزنم
اولین داده های ثبت شده EEG از مغز انسان در سال 1920 توسط هانس برگر آلمانی انجام شد که او هم به EEG نام خود يعني موج برگر را لقب داد. علاقه برگر به مطالعه مغز بخاطر تجربه وحشتناک او در زمان جوانی شدت یافت. بعد از شروع تحصیلاتش در ریاضیات و نجوم در دانشگاه برلین، برگر از زندگی در دانشگاه در این کلانشهر بخاطر خدمت سربازی در سال 1892 فاصله گرفت.
در یک روز بهاری، در حالی که سوار اسب بود و توپخانه سنگین چرخداري را برای تمرینات نظامی از تپه به بالا میکشید، اسب او ناگهان ازعقب برگشت و مرد جوان را روی تپه درست در مقابل چرخ توپ به زمین زد. توپی که توسط اسب کشیده میشد در لحظه آخر توقف کرد و برگر از مرگ حتمی نجات یافت و بسیار ترسید. در عصر همان روز، او از پدرش تلگرافی دریافت کرد که جویای حالش بود. برگر بعدا متوجه شد که خواهر بزرگتر او در Coburg در صبح آن روز دلشوره ای در مورد یک حادثه دارد و از پدرش درخواست کرده است تا جویای حال هانس جوان باشد و او قانع شد که چیزی وحشتناک برای او اتفاق افتاده است. او قبل از این از پدرش تلگرافی دریافت نکرده بود و او بدنبال درک این همزمانی حادثه و دلشوره خواهرش بر مبنای علوم طبیعی بود. به نظر میرسید که وحشت شدید برگر به شکلی فیزیک در آمده و به خواهرش در چند صد مایلی رسیده باشد به بیان دیگر برگر و خواهرش تله پاتی ذهنی با یکدیگر برقرار کرده اند. برگر هرگز این تجربه را فراموش نکرد
بعد از خدمت سربازی، برگر مجددا تحصیلات دانشگاهی خود را از سر گرفت اما در رشته پزشکی با این هدف که مغز انسان و ارتباط آن با ذهن را بررسی کند. او امید داشت که ساز و کارهای فیزیکی مرتبط با تجربه تله پاتی خواهرش را در زمان تصادف خود کشف کند كه منجر به اختراع دستگاه EEG گشت (تله پاتی: احساس از فاصله دور؛ tele در زبان یونانی به معنای فاصله و pathos به معنای احساس، درد کشیدن است).اليته همانطور كه ميدانيد امروزه تله پاتي به جز در حضور دستگاههاي تقويت كننده و فرستنده و گيرنده امكانپذير نميباشد
[/SPOILER]

hessam78;973608 نوشت:
بعد از خدمت سربازی، برگر مجددا تحصیلات دانشگاهی خود را از سر گرفت اما در رشته پزشکی با این هدف که مغز انسان و ارتباط آن با ذهن را بررسی کند. او امید داشت که ساز و کارهای فیزیکی مرتبط با تجربه تله پاتی خواهرش را در زمان تصادف خود کشف کند كه منجر به اختراع دستگاه EEG گشت (تله پاتی: احساس از فاصله دور؛ tele در زبان یونانی به معنای فاصله و pathos به معنای احساس، درد کشیدن است).اليته همانطور كه ميدانيد امروزه تله پاتي به جز در حضور دستگاههاي تقويت كننده و فرستنده و گيرنده امكانپذير نميباشد

خوب من آخرش نفهمیدم چی شد. هانس برگر به نتیجه ای رسید از اون اتفاق یا نه؟ فهمید که تله پاتی وجودا داره یا خیر؟

zahra*;973615 نوشت:
خوب من آخرش نفهمیدم چی شد. هانس برگر به نتیجه ای رسید از اون اتفاق یا نه؟ فهمید که تله پاتی وجودا داره یا خیر؟

خب نه دیگه!تبیین علمی پیدا نکرده تله پاتی
فرکانس های مغزی هم کم اثر تر از این موضوعاتن
من مکتبم شک گرایی هستش،یعنی همیشه چیزایی در گذشته ماورایی خونده میشدن که علمی نبودن،امابابرسی علمی،راهکار علمیشون نشون داده شد اگه،این موضوع واقعیت داشته باشه ،مثل فهمیدن اسم بدون اطلاعات قبلی و...،به دوست متخصصی میگم که پژوهشی انجام بده روش(واسه همین پیگیر این موضوعات هستم)
چون مسلما علم به منتهی الیه خودش نرسیده

بسم الله الرحمن الرحیم

عرض ادب و سلام و احترام

یحبّونه;973429 نوشت:

اما اگر قبلا هم اینگونه بوده علت این مشکلاتش بخاطر مسائل دیگر جن هست!

در مورد این چیزایی که گفتم به خودش یا خانوادش و.. چیزی نگید چون ترس ایجاد میکنه.

دوست گرامی امکان دارد برای بنده و دوستان دلیل این نظرتون را هم بفرمایید ؟

با تشکر .

hessam78;973588 نوشت:
آدرس اون دوست ،که بدون اطلاعات،محل طلا رو مشخص کردن،

راستش این قضیه برای چندسال پیشه، اون فرد هم توی شهر نهاوند بود خیر فک نکنم بخاطر جو فامیلی بتونم ازشون پرس و جو کنم زیاد... محل طلا ها رو نگفته بود، گفته بود طلا ها توی یه کیف قرمز بودن یه زن سبزه ی اندام متوسط توی عروسی دزدیدشون و اون کیف رو هم فلان جا انداخته ...
hessam78;973588 نوشت:
باز باید بپرسم،خودتون با چشمتون دیدید؟یا شنیدید از کسایی؟

نه از شاهد های عینی شنیدیم افراد خیلی نزدیک ،گفتن که طرف تا برگشته به خونه رفته فلان جا و دستکش پوشیده و کیف طلا ها رو بیرون کشیده

hessam78;973588 نوشت:
خب ببینید این رفتار رو فقط با شما دارند یا همه دوستان صمیمیشون چنین چیزی راجب این خانوم میگویند؟
اگه فقط با شما باشه که این موضوع کمی پیچیده تر میشه
پرسیدم گفتن رفتارش مثل قبله باماها فقط خیلی بیشتر میخوابه و غیبت کلاس هاش نسبت به قبل بیشتر شده، میگه حال ندارم برم... با اینکه درس و نمراتشون خیلی خوب هست

آلاء;973634 نوشت:
دوست گرامی امکان دارد برای بنده و دوستان دلیل این نظرتون را هم بفرمایید ؟

منم با شما موافقم

آلاء;973634 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم
عرض ادب و سلام و احترام
دوست گرامی امکان دارد برای بنده و دوستان دلیل این نظرتون را هم بفرمایید ؟با تشکر

باسلام

بنده تا اسم جن رو میارم کاربران خصوصا خانمها سریع میترسند یا مدیران سایت اعتراض میکنند. بنده درباره مشکلات سحر و جن در تاپیک زیر به اندازه کافی بحث کردم و مطلب و احادیث و ادله ذکر کردم

ارتباط میان بیماری های روانی و جن
http://www.askdin.com/showthread.php?t=45699

رفتارهای این خانم علائمی شبیه همان علائم مشکلات مربوط به جن و سحر را دارد ولی همین ها در روانشناسی مادی گرا را علائم فلان بیماری ذکر میکنند و از علاج آن هم عاجزند. نمونه اش اوتیسم و بیماریهای مشابه آن هست!

اگر علائم تازگی آشکار شده باشد میتواند دلیل بر سحر باشد. کم نیست مواردی که حسودان و پلیدان در پی برهم زدن زندگی افراد هستند مثلا خواستگاری که جواب رد شنیده یا ... از طریق ساحران اقدام به اختلاف و ... میکنند

اگر قبلا این علائم را داشته: یا منزل شخص، ارواح پلید دارد یا خود شخص کاری انجام داده که موجب ازار جنها شده و آنها وی را اذیت میکنند
یا بدلیل عدم رعایت توصیه های پیامبر و ائمه نازنین در خصوص انعقاد نطفه و آداب بارداری و بچه داری و... جن با فرزند، قرین میشود و.....

مثلا خانمهای بارداری که به سحر سقط مبتلایند در خواب می بینند که مارهایی داخل رحمشان هست و...

یا خصوصا خانمها که به جن عاشق بیشتر مبتلا میشوند یکی از علائمش اینست که در خواب زیاد ارضای جنسی میشوند و....

فقط چند مورد از سخنان ائمه نازنین رو میذارم تا بدانید حرفهای بنده مبنا دارد و در علوم غریبه اسلامی به احادیث و قرآن هم توجه دارند و استناد میکنند. مطالب و احادیث بیشتر در همان تاپیکی که لینکش رو گذاشتم هست

در دعای عرفه موقعی که حضرت از عنایت خداوند در طفولیت سخن میگویند دقیقا بعد سخن از دایه و مادر میفرمایند:

وَعَطَفْتَ عَلَىَّ قُلُوبَ الْحَواضِنِ وَكَفَّلْتَنى الاُْمَّهاتِ الرَّواحِمَ دل دايه‏ ها را بر من مهربان نمودى و مادران پرمهر را به پرستارى‏ ام گماشتى

وَكَلاَْتَنى مِنْ طَوارِقِ الْجآنِّ
مرا از شر جنّیان در امان داشتی

چرا گفتند موقع اقدام برای بچه دار شدن بسم الله و... بگوییم؟
موقع آمیزش و انعقاد نطفه، شیطان وارد کالبد مرد میشود و نطفه دو گانه شکل میگیرد یعنی فرزندی همراه با جنی از شیاطین بوجود می آید! در سوره قاف که سخن از قرین آمده همین همزاد شیطانی است! این همزاد بعد از 18 سالگی فعال میشود.
البته نماز و قرآن خواندن و حجامت تاثیرش رو کم میکنه و میشه از شرش در امان ماند!

اِذا جامَعَ اَحَدُکُمْ فَلْیَقُلْ بِسم اللهِ وَ بِاللهِ اَلّلهُمَّ جَنِّبْنی الشَّیْطانَ وَ جَنِّبْ الشَّیْطانَ ما رَزَقَتَنی قالَ فَأِنْ قَضَی اللهُ بَیْنَهُما وَلَداً لایَضُرُّهُ الشَّیْطانُُ بِشَیءٍ اَبَداً.

حضرت امیر (ع) فرمود: هنگام آمیزش بگوئید بِسم اللهِ وَ بِاللهِ اَلّلهُمَّ جَنِّبْنی الشَّیْطانَ وَ جَنِّبْ الشَّیْطانَ ما رَزَقَتَنی (بنام خدا و استعانت او، خدایا مرا و آنچه بمن روزی می‌کنی (فرزند) از شیطان دور بدار)
بعد فرمود اگر خداوند فرزندی به آن دو دهد شیطان هرگز بدو ضرر نرساند! (در روایات متعددی ذکر شده است که هنگام آمیزش جنسی شیطان می‌تواند بر روی نطفه اثر بگذارد و اگر نام خدا برده شود این اثر خنثی خواهد شد)!
در کافی از ابابصیر نقل گردیده از امام صادق علیه السلام پرسیدم: چه گونه شیطان در فرزند شریک می شود؟!
امام فرمودند: «هرگاه در حال مقاربت با همسر خود، «بسم الله» نگویی، شیطان حاضر شود و با تو در عمل شرکت کند. نطفه یکی است لکن عمل از هر دوی شما.»

در حدیث دیگری آمده: «هرگاه هنگام وضو گرفتن نام خدا را نبری شیطان در وضوی شما شرکت می جوید.»«هرگاه هنگام غذا خوردن نام خدا را نبرید شیطان در طعام شما شریک می شود.»

تقریبا خلاصه مطالبم تو تاپیک (ارتباط میان بیماری های روانی و جن) در پست لینک زیر هم هست

شیطان که دشمن اصلی و آشکار انسان است نباید شرورتر و ظالمتر و موذی تر از دیگر مخلوقات باشد؟!

http://www.askdin.com/showthread.php?t=61018&p=952894&viewfull=1#post952894

zahra*;973546 نوشت:
اصلا اون کلیپ هیچ معلوم نیست واقعی باشه یا نه. شما اینجا نوشتید من رفتم گشتم و دیدم و اصلا نمی تونم باور کنم. یک فیلمه بدون این که بشه متوجه شد درسته یا نه.

سلام و عرض ادب

خب تنها فیلم دیدن نیست / من بارها از خوندن قران نتیجه گرفتم.

یحبّونه;973545 نوشت:
این خانم بهتر است هفت بار سوره فلق و ناس را بخوانند و بعد از چهل روز میتواند سه بار بخوانند. حتی اگر مشکل رفع شد نباید خواندن سوره ها ترک شود وگرنه مشکل برمیگردد!!!

در نمازها هم در رکعت اول سوره فلق و رکعت دوم سوره ناس را بعد سوره حمد بخواند!

برای خلاصی و شفای کامل از مشکلاتی مثل سحر یا ارواح بد و.. این دستور رو هم حتما انجام دهد:

یکی از اعضای خانواده اش (نه خودش) در خلوت و بدون مشغول شدن به کاری، مقداری کندر یا هشت نه دانه کندر را جلوی قرار داده و سوره بقره،یس و جن را یکبار بر کندر خوانده و در آخر بر کندرها فوت کنند.

بعد بمدت یک هفته موقع غروب آفتاب یکی دو کندر را دود دهد طوری که دود به خود آن خانم بخورد و استشمام هم کند!

ممنون از راهنمایی شما، بنده خودم هم اطلاعات کمی در مورد جن عارض و عاشق و ازار همزاد و... دارم،مشکل اینجاست اگه بخاطر این مسائل باشه و مشکل پزشکی نباشه ، چطور به ایشون بگم؟!علاوه بر اینکه ارتباط بسیار کم هست، طبیعتا زیره بار حرفم نمیرن این افراد یا شاید به فردی اینو بگی تمسخر کنه ، البته روشی مد نظر دارم که فک کنم کمک کنه به یقین برسم مشکل از چیه
اگه پای موکل سحر در میون باشه فک نکنم به این سادگی ها خارج و دفع بشه ، روشی بلدید که نیاز به حضور فرد مبتلا نداشته باشه و بشه این جریانات رو ازش دور کرد ؟ یا همه ی روش ها نیاز به حضور فیزیکی کنار اون شخص و انجام اعمال مستقیم دارن؟
حرز ابی دجانه هم فک کنم موثر باشه...

انجام نده دختر هرچی قسمت خدا گذاشته, من جن رفته بود بدنم جریان رو گفتم بخدای احد واحد کاری کرد باهام که بازار جن ام خارج شد, شوهری که با طلسم بیاد بعد 3 یا4 ماه طلاق میگیریم از هم, تازه من پیش دعا نویس یهودی رفتم که از سراسر کشور بهش زنگ میزنن یعنی ثانیه ای نبود گوشیش زنگ بخوره, توروخدا اگه میخوای عاقبت بخیر بشی دست از سرش بردار,شما طلسم یهودی ندیدیم چه بدبختیت تازه دعا نویس ها همه بی عقل و فقط قصد گرفتن پول دارم, این دع نویس یهودی برا زنده نگه داشتن شوهر زنی 100 میلیون خواست دقیق یادمه صداش اومد,طلسم و کارهای یهودی وحشتناکه بع راحتی آب خوردن دونفر رو بهم میرسونه یا ازهم جدا, من دیدم که یک نفر گفت باورت ندارم بعد دعا نویس یهودی گفت اشکال نداره خداحافظ, اون یارو هرچی کرد نتونست زره ای بلند بشه به و از بره, جن ها رو شانس بودن یعنی ذره ای هرچی کرد بلند نشد, بعد دعا نویسه دستور داد و با وردی ولش کردن وبلند شد, اون یارو اعتقاد اورد وطلسم محبت با قیمت یم و دویست براش نوشت البته گفت تا 8ماه دیگه انجام میدم

m.asr;973712 نوشت:
ممنون از راهنمایی شما، بنده خودم هم اطلاعات کمی در مورد جن عارض و عاشق و ازار همزاد و... دارم،مشکل اینجاست اگه بخاطر این مسائل باشه و مشکل پزشکی نباشه ، چطور به ایشون بگم؟!

علاوه بر اینکه ارتباط بسیار کم هست، طبیعتا زیره بار حرفم نمیرن این افراد یا شاید به فردی اینو بگی تمسخر کنه ، البته روشی مد نظر دارم که فک کنم کمک کنه به یقین برسم مشکل از چیه

اگه پای موکل سحر در میون باشه فک نکنم به این سادگی ها خارج و دفع بشه ، روشی بلدید که نیاز به حضور فرد مبتلا نداشته باشه و بشه این جریانات رو ازش دور کرد ؟ یا همه ی روش ها نیاز به حضور فیزیکی کنار اون شخص و انجام اعمال مستقیم دارن؟
حرز ابی دجانه هم فک کنم موثر باشه...

با سلام

از روی کتاب و سایت و سرخود کاری انجام ندهید.

اگر دستورات بنده را انجام نمیدهید از شاگردان مرحوم سید حسین یعقوبی قائنی سوال کنید تا یک دعانویس به شما معرفی کنند. شاید کسی را بشناسند خصوصا روحانیون دعانویس!

میتونید تو سایت ایشون به آدرس زیر سوال کنید

http://sadeghin.net/Contact/Contact.aspx

از راه دور هم میتوان این قبیل مشکلات را رفع کرد ولی باز بعدش باید آن خانم، دستور حفظ مثل سوره فلق و ناس یا حرزی استفاده کند تا مشکل برنگردد. دستورات از راه دور توسط یک دعانویس باید انجام شود نه شما!

میتوانید به خانوادش بگید که من از یه دعانویس پرسیدم و گفته دخترتون مشکلی شبیه چشم زخم قوی داره! و باید توسط یک دعانویس معالجه بشه. و اینکه اگر به دعانویسها اعتماد ندارید و میترسید رمال و جادوگر در اصل باشند نه دعانویس واقعی! خب میتونید به یک روحانی دعانویس مراجعه کنید و.... (اسمی از جن و... تو حرفهاتون نبرید)

در ضمن گفتید خودشون یه بار برای دخترشون دعا و... گرفته بودند. خب اشتباهشون این بوده که دعا یا حرزی که باید میخونده یا حمل میکرده رو بعد حل مشکلش ترک کرده لذا دوباره مشکلات و عوارض برگشته! در حالیکه باید همیشه حرز همراهش باشه

یحبّونه;973733 نوشت:
از روی کتاب و سایت و سرخود کاری انجام ندهید.
خیر ، قرآنی هستن
یحبّونه;973733 نوشت:
از راه دور هم میتوان این قبیل مشکلات را رفع کرد ولی باز بعدش باید آن خانم، دستور حفظ مثل سوره فلق و ناس یا حرزی استفاده کند تا مشکل برنگردد. دستورات از راه دور توسط یک دعانویس باید انجام شود نه شما!

حرز ابودجانه رو در نظر دارم برای این مسئله
یحبّونه;973733 نوشت:
در ضمن گفتید خودشون یه بار برای دخترشون دعا و... گرفته بودند. خب اشتباهشون این بوده که دعا یا حرزی که باید میخونده یا حمل میکرده رو بعد حل مشکلش ترک کرده لذا دوباره مشکلات و عوارض برگشته! در حالیکه باید همیشه حرز همراهش باشه
نه همچین چیزی نبوده تا حالا، من هم نگفتم این مورد رو

یحبّونه;973733 نوشت:
از شاگردان مرحوم سید حسین یعقوبی قائنی سوال کنید

چشم میپرسم، البته فردی به اسم حاج نصر بروجردی هم تو این زمینه تالیفات زیادی داره اما متاسفانه دسترسی به ایشون سخته

m.asr;973734 نوشت:
خیر ، قرآنی هستن
حرز ابودجانه رو در نظر دارم برای این مسئله

جنها با کسی شوخی ندارند اینقدر این امور را آسان نگیرید!

قرآنی هم باشد نباید انجام دهید. دستورات بنده را هم انجام ندهید همان روحانی دعانویس بیابید بهتر است!

با سلام به دوستان کانون دینی .

و با عرض ادب به یحبونه بزرگوار .

ببخشید من می خواستم بدانم آیا در اینروزگار و قرن

21 گفتن این سخنان جنبه علمی و دینی دارد.

این موضوعاتی که شما مطرح می کنید به چه معنا است.

و آیا میشود کمی برایم توضیح دهید .چون من به

جادو و این گونه خرافات اعتقادی ندارم .

اما مشکلی برای یکی از نزدیکانم پیش آمده که به

دنبال راه چاره می گردم .و اگر کسی که بتواند کمکم

کند تقاضای پول کند .بیشتر بی اعتقاد می شوم.

و به این عقیده میرسم که تنها راه سرکسیه کردن

است. حالا شما چه نظری دارید و کارشناسان چه

عقیده ای دارند. لطفا راهنمایی کنید.

فریده بنده خدا;973765 نوشت:
با سلام به دوستان کانون دینی .
و با عرض ادب به یحبونه بزرگوار .ببخشید من می خواستم بدانم آیا در اینروزگار و قرن گفتن این سخنان جنبه علمی و دینی دارد.
این موضوعاتی که شما مطرح می کنید به چه معنا است.
و آیا میشود کمی برایم توضیح دهید .چون من به جادو و این گونه خرافات اعتقادی ندارم .
اما مشکلی برای یکی از نزدیکانم پیش آمده که به دنبال راه چاره می گردم .و اگر کسی که بتواند کمکم کند تقاضای پول کند .بیشتر بی اعتقاد می شوم.و به این عقیده میرسم که تنها راه سرکسیه کردن است. حالا شما چه نظری دارید و کارشناسان چه عقیده ای دارند. لطفا راهنمایی کنید.

باسلام

آیا انسان بدون دلیل میشود مریض شود؟ طبیعی است که خواهید گفت حتما دلیلی دارد و بدون علت کسی بیمار نمیشود!

خب روانشناسان مادی گرا با بررسی بیماران اوتیسم و... دلیل و علت بیماری را نیافتند و تنها علائم بیماری را یافتند!

خب این قبیل بیماریها چه علتی میتواند داشته باشند که با ادراک حسی و علوم پزشکی نمیتوان آن را کشف کرد؟!!!

آیا ما باید حرف پیامبر و امامی را باور کنیم و برامون ارجح باشه که 1400 سال پیش مثلا فرموده که موقع خروج از حمام روی پاها آب سرد بریز (مثل حوضچه آب سرد حمام عمومی) یا پزشکانی که تو این قرن اخیر کشف کردند و تازه میگن بعد حمام دمپایی باید پاتون کنید

امام صادق علیه السلام: ....... مبادا در حمام آب سرد یا نوشابه سرد دیگر بنوشى که معده را بیمار می‌کند. آب سرد بر سر مریز که تن را ضعیف کند، بلکه هنگام خروج از حمام آب سرد بر پاها بریز که بیماری را از بدن خارج می‌کند. و چون لباس پوشیدى بگو: «اللَّهُمَّ أَلْبِسْنِی التَّقْوَى وَ جَنِّبْنِی الرَّدَى‏»خداوندا لباس تقوا بر من بپوش و از پستى و سقوط نگهدار. و اگر این کارها را رعایت کنى از هر بیمارى در امان خواهى بود

یعنی امام ما در آن زمان میدانستند که منافذ پوست خصوصا پاها بدلیل گرمی حمام باز شده و با آب سرد میتوان منافذ را بست تا هم از ابتلا به عفونتهای قارچی و... در امان باشیم و هم اینکه دمای بدن را متعادل میکند و از گرفتار شدن به بیماریهای سرماخوردگی و... جلوگیری میکند!

و پزشکان امروزی بجای آب سرد، استفاده از دمپایی بعد حمام را برای جلوگیری از ابتلا به عفونت و... توصیه میکنند!

عده ای رمال و ساحر برای اینکه کسی بهشان کاری نداشته باشد و مردم به آنها رجوع کنند خود را دعانویس معرفی میکنند! و هم سحر میکنند و هم سحر رو ابطال میکنند و..

عده ای کلا مقابل ساحران هستند و علوم غریبه اسلامی بلدند. بعضی از آنها فقط چهار تا کتاب خواندند و همینطوری یه چیزی مینوییسند که معلوم نیست جواب میده یا نه ؟
بعضی ها استاد دارند و زیر نظر استاد این علوم را یاد میگیرند و حرفه ای هستند ولی بعضیها هم دیدم که استاد خوبی نداشتند و خوب بلد نیستند!
بعضی ها هم متاسفانه علوم غریبه بلدند ولی پول زیادی میگیرند!

دعانویسی و حل این مشکلات هزینه دارد مثلا هزینه بخورات(کندر،صندل و...) و گلاب و زعفران و عطرها و... هزینه نوشتن دعا و...
در ضمن این افراد زیر نظر استاد سالها باید ریاضت بکشند و یه دفعه متخصص این علوم نمیشن!

بعضیها که مشتری بیشتری دارند شغلشان اینست و نمیتوانند به شغل دیگری بپردازند.

مطالب لینکهای زیر رو هم بخونید اونجا بیشتر بحث کردم دراین خصوص

ارتباط میان بیماری های روانی و جن
http://www.askdin.com/showthread.php?t=45699

تقریبا خلاصه مطالبم تو تاپیک (ارتباط میان بیماری های روانی و جن) در پست لینک زیر هم هست

شیطان که دشمن اصلی و آشکار انسان است نباید شرورتر و ظالمتر و موذی تر از دیگر مخلوقات باشد؟!
http://www.askdin.com/showthread.php...l=1#post952894

موضوع قفل شده است