جمع بندی درخواست راهنمایی برای رهایی از وضع فعلی

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
درخواست راهنمایی برای رهایی از وضع فعلی

سلام دوستان من تازه عضو شدم اگه جای اشتباهی تاپیک زدم منو ببخشید و پاک نکنید
اول یکم از خودم بگم من ناشکر نیستم الان ۱۸ سالمه دانشجوی نرم افزار
من در بچگی ۶ ماهه دنیا اومدم و یکم جسمم ضعیفه یکی از چشمام مشکل داره
من در کودکی ی چیزایی مثل جن میدیدم رفتیم پیش کسی رفع کرد الان باشدت خیلی بیشتری برگشته بدنم هرروز ضعیف میشه هرشب جنب میشم نمیدونم چیکار کنم میاد تو ذهنم خودمو بکشم و خیلی چیزای دیگه .....اون کسی که دربچگی رفتیم پیشش فوت کردن
بعد ی سری عشق و عاشقی هم بود که روم تاثیر گذاشته ی چیزی من دیپلمم طراحی وب ک کارودانش بوده و الان کنکور دادم اومدم نرم افزار فنی میترسم نتونم بخونم من ازبچگی به رایانه علاقه داشتم الان ناامیدم ازهمه چی درس و زندگی و فکر میکنم نمیتونم خودمو به اینا برسونم یا اصلا اینده ندارم و خیلی فکرهای دیگه من الان اومدم خیلی خیلی خلاصش کنم اگه سوالی بود بپرسید التماس دعا واسه همه

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد راهنما

morteza31;967979 نوشت:
سلام دوستان من تازه عضو شدم اگه جای اشتباهی تاپیک زدم منو ببخشید و پاک نکنید
اول یکم از خودم بگم من ناشکر نیستم الان ۱۸ سالمه دانشجوی نرم افزار
من در کودکی ی چیزایی مثل جن میدیدم رفتیم پیش کسی رفع کرد الان باشدت خیلی بیشتری برگشته بدنم هرروز ضعیف میشه هرشب جنب میشم نمیدونم چیکار کنم میاد تو ذهنم خودمو بکشم و خیلی چیزای دیگه .....اون کسی که دربچگی رفتیم پیشش فوت کردن
بعد ی سری عشق و عاشقی هم بود که روم تاثیر گذاشته ی چیزی من دیپلمم طراحی وب ک کارودانش بوده و الان کنکور دادم اومدم نرم افزار فنی میترسم نتونم بخونم من ازبچگی به رایانه علاقه داشتم الان ناامیدم ازهمه چی درس و زندگی و فکر میکنم نمیتونم خودمو به اینا برسونم یا اصلا اینده ندارم و خیلی فکرهای دیگه من الان اومدم خیلی خیلی خلاصش کنم اگه سوالی بود بپرسید التماس دعا واسه همه

با عرض سلام و ادب خدمت شما برادر گرامی و همه اسک دینی های عزیز

از حسن اعتماد شما به این انجمن سپاسگذارم و ورود شما را تبریک می گویم.
سوال خود را بسیار مختصر بیان نمودید و برای راهنمایی کامل نیاز است بیشتر توضیح دهید
اما این را بدانید که انسان به گونه ای آفریده شده و توانمندیها و یارانی دارد که می تواند با توجه به آنها بر هر مسئله ای غلبه نماید و تنها عامل شکست انسان نشناختن خود و توانمندیها و یاوران است که البته سبب ناامیدی هم می شود.
هرگز ناامید نشوید بسیاری از افراد وضعیت بسیار بدتری از شما دارند ولی ناامید نشده اند.دوست عزیز هرچند شما مشکلات جسمانی دارید ولی این را بدانید که وضعیت شما می توانست به مراتب بدتر از این باشد.

به فلسفه مشکلات و مسائل فکر نمایید روزی فردی به پروانه ای که تلاش می کرد که از پیله در بیاید نگریست دلش سوخت تصمیم گرفت پروانه را نجات دهد چاقویی را برداشت تا پیله را پاره کند و پیله را پاره کرد پروانه از پیله نجات پیدا کرد ولی دیگر تا آخر عمر از نعمت پرواز محروم شد چرا که پروانه در داخل با تلاشش بالهایش را هم کامل می کرد و تلاش و سختی راهی برای کمال او بود.دوست عزیزم مشکلات راهی برای کمال است البته به شرطی که بدانیم و از کوره در نرویم(برای پخته شدن کافیست از کوره در نرویم)

مشکلات نظیر سنگهای جلوی رودخانه هستند و ما نظیر آن رودخانه.رودخانه در مسیر خود به سنگهای مختلفی برخورد می کند اگر کوچک باشند آنها را براحتی برمی دارند و اگر بزگتر باشند و رودخانه نتواند آنها بردارد از کنار آن عبور می کند و راهش را به طرف هدفش ادامه می دهد. و اگر بزرگتر باشد نظیر سدها می ماند و به آرامی هدف خود را تغییر می کند تا بحال سعی می کرد به دریا برسد و الان سعی می کند خود دریا شود و به مزارع اطراف و یا انسانهای نیازمند آب دهد ما نیز اینگونه باشیم اگر مسئله ای قابل حل باشد حل کنیم و الا از کنار آن عبور نماییم و اگر نشد هدف خود را عوض نماییم.

در مورد بیماری و سابقه درمان و تغذیه خود بیشتر توضیح دهید تا بهتر راهنمایی نماییم ولی در کنار درمان و تغذیه ،یکی از راهکارهای رهایی از جنب شبانه ،خواندن سوره طارق می باشد.

در پناه قرآن و عترت موفق باشید
یا علی

سلام...برای شما جنگ خیلی اموزنده است اگر می بینی عمرت داره هدر میره برو سوریه ثبت نام کن جنگ تازه داره شروع میشه ازین به بعد تازه جنگ اصلی بین ایران و امریکا و اسرائیل و حزب ا... تازه داره شروع میشه و تعداد زیادی نیرو باید برن سوریه...درس مرس همش وقت تلف کنیه هیچی نمیشی یک غول های علمی و مغزهای انچنانی تو کشور هستن که هیچی نشدن که اصلا علاج نمیشه ...خوب فکر کن

سوال:
بعد ی سری عشق و عاشقی هم بود که روم تاثیر گذاشته ی چیزی من دیپلمم طراحی وب ک کارودانش بوده و الان کنکور دادم اومدم نرم افزار فنی میترسم نتونم بخونم من از بچگی به رایانه علاقه داشتم الان ناامیدم ازهمه چی درس و زندگی

پاسخ:
از حسن اعتماد شما به این انجمن سپاسگذارم و ورود شما را تبریک می گویم.
سوال خود را بسیار مختصر بیان نمودید و برای راهنمایی کامل نیاز است بیشتر توضیح دهید
اما این را بدانید که انسان به گونه ای آفریده شده و توانمندیها و یارانی دارد که می تواند با توجه به آنها بر هر مسئله ای غلبه نماید و تنها عامل شکست انسان نشناختن خود و توانمندیها و یاوران است که البته سبب ناامیدی هم می شود.
هرگز ناامید نشوید بسیاری از افراد وضعیت بسیار بدتری از شما دارند ولی ناامید نشده اند.دوست عزیز هرچند شما مشکلات جسمانی دارید ولی این را بدانید که وضعیت شما می توانست به مراتب بدتر از این باشد.
در زمینه تحصیل هم لازم است بدانید که :

علاقه+تلاش و پشتکار+استعداد=موفقیت

به فلسفه مشکلات و مسائل فکر نمایید روزی فردی به پروانه ای که تلاش می کرد که از پیله در بیاید نگریست دلش سوخت تصمیم گرفت پروانه را نجات دهد چاقویی را برداشت تا پیله را پاره کند و پیله را پاره کرد پروانه از پیله نجات پیدا کرد ولی دیگر تا آخر عمر از نعمت پرواز محروم شد چرا که پروانه در داخل با تلاشش بالهایش را هم کامل می کرد و تلاش و سختی راهی برای کمال او بود.دوست عزیزم مشکلات راهی برای کمال است البته به شرطی که بدانیم و از کوره در نرویم(برای پخته شدن کافیست از کوره در نرویم)

مشکلات نظیر سنگهای جلوی رودخانه هستند و ما نظیر آن رودخانه.رودخانه در مسیر خود به سنگهای مختلفی برخورد می کند اگر کوچک باشند آنها را براحتی برمی دارند و اگر بزرگتر باشند و رودخانه نتواند آنها بردارد از کنار آن عبور می کند و راهش را به طرف هدفش ادامه می دهد. و اگر بزرگتر باشد نظیر سدها می ماند و به آرامی هدف خود را تغییر می کند تا بحال سعی می کرد به دریا برسد و الان سعی می کند خود دریا شود و به مزارع اطراف و یا انسانهای نیازمند آب دهد ما نیز اینگونه باشیم اگر مسئله ای قابل حل باشد حل کنیم و الا از کنار آن عبور نماییم و اگر نشد هدف خود را عوض نماییم.

در مورد بیماری و سابقه درمان و تغذیه خود بیشتر توضیح دهید تا بهتر راهنمایی نماییم ولی در کنار درمان و تغذیه ،یکی از راهکارهای رهایی از جنب شبانه ،خواندن سوره طارق می باشد.
در مورد جن و راهکارهای مواجهه با افکار مرتبط با آن به تاپیکهای زیر مراجعه نمایید:
http://www.askdin.com/showthread.php?t=28097&p=352487&viewfull=1#post352487
http://www.askdin.com/showthread.php?t=28097&p=352341&viewfull=1#post352341
http://www.askdin.com/thread25084.html
http://www.askdin.com/showthread.php?t=40022
http://www.askdin.com/showthread.php?t=46644&p=900764&viewfull=1#post900764

در پناه قرآن و عترت موفق باشید
یا علی

موضوع قفل شده است