جمع بندی راهنمایی برای یافتن شجره نامه

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
راهنمایی برای یافتن شجره نامه

سیدجوادمیریعقوبی هستم ۳نسل ساکن زنجانیم ولی قبل ان اجداومان ساکن روستای مرنی نمین اردبیل بودنددنبال شجره نامه هستم دراون روستا امامزاده میرهاشم هست اجدادمن به ترتیب این چنین بیان شده پدرم سیدجلال پدربزرگم میرجعفر پدرشون میراحد پدرش میرعزیز پدرش میرعظیم پدرش میریعقوب به احتمال بنده ازنوادگان امامزاده میرهاشم هستن خواستم خواهش کنم که شجره نامه ماروکه دراثر مهاجرت میراحد براثرقحطی ایران دران زمان به باکو مفقودشده بیابید باتشکر اززحمات وسایت خوبتون

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد عماد

سلام علیکم

بحث شجره نامه سادات از مباحثی است که دست یابی به آن بسیار مشکلی، در برخی موارد غیر ممکن است. اما برخی با داشتن اطلاعات در مورد اجداد خود به علمای نسابه مراجعه و گاهی می توانند شجره نامه خود دست یاببند.

امروزه آیه الله رجائی در قم در این مسئله تبحر داشته و می توانید به ایشان مراجعه کنید.

جمع بندی

پرسش:
برای یافتن شجره نامه سادات چکار کنیم؟
پاسخ:
بحث شجره نامه سادات از مباحثی است که دست یابی به آن بسیار مشکل و در برخی موارد غیر ممکن است. اما برخی با داشتن اطلاعات در مورد اجداد خود به علمای نسابه مراجعه و گاهی می توانند شجره نامه خود دست یاببند.

امروزه آیت الله رجائی در قم در این مسئله تبحر داشته و می توانید به ایشان مراجعه کنید.

موضوع قفل شده است