شک در حق الناس

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شک در حق الناس

سلام

سالها پیش ، بیش از 18 سال پیش وقتی دانشجو بودم دانشگاه (دولتی ) ما جهت فراهم کردن خوابگاه برای دانشجویان یکی از مسافرخانه ها را کرایه کرد .

دوستان من در یک اتاق چهار تختی در این مسافرخانه بمدت بک ترم بودند. و خوابگاه من در جایی دیگر تعیین شد. بخاطر تنهایی و ... من خوابگاه را رها می کردم و بیشتر یا شاید آنطور

که یادم است تمام این یک ترم را در این اتاق گذراندم.

چون اتاق 4 تخته بود من روی زمین می خوابیدم.

آنطور که یادم هست داشتن یک مهمان هم در شب اشکالی نداشت.

البته مسافرخانه آنچنان بزرگی نبود و صاحب یا نگهبان آنجا هم در زمان ورود و خروج چیزی به من نمی گفتند و مانع من نمی شدند.

حالا بعد از این همه سال این فکر به ذهنم آمده که آیا در آن زمان کار من درست بوده آیا زمانی که از آب و حمام و امکانات دیگر استفاده می کردم غصبی نبوده؟

بعضی اوقات این فکر به ذهنم می رسه اگه کار من اشکال داشت چرا صاحب مسافرخانه چیزی نمی گفتند . شاید آنها کرایه را از دانشگاه بابت هر اتاق گرفته بودند و برایشان مهم نبوده دانشجویی اضافه در اتاق باشد.

لطفا بگویید تکلیف من چیست؟ممنون.

مرجع تقلید : مقام معظم رهبری

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نور

ham20;966241 نوشت:
سلام

سالها پیش ، بیش از 18 سال پیش وقتی دانشجو بودم دانشگاه (دولتی ) ما جهت فراهم کردن خوابگاه برای دانشجویان یکی از مسافرخانه ها را کرایه کرد .

دوستان من در یک اتاق چهار تختی در این مسافرخانه بمدت بک ترم بودند. و خوابگاه من در جایی دیگر تعیین شد. بخاطر تنهایی و ... من خوابگاه را رها می کردم و بیشتر یا شاید آنطور

که یادم است تمام این یک ترم را در این اتاق گذراندم.

چون اتاق 4 تخته بود من روی زمین می خوابیدم.

آنطور که یادم هست داشتن یک مهمان هم در شب اشکالی نداشت.

البته مسافرخانه آنچنان بزرگی نبود و صاحب یا نگهبان آنجا هم در زمان ورود و خروج چیزی به من نمی گفتند و مانع من نمی شدند.

حالا بعد از این همه سال این فکر به ذهنم آمده که آیا در آن زمان کار من درست بوده آیا زمانی که از آب و حمام و امکانات دیگر استفاده می کردم غصبی نبوده؟

بعضی اوقات این فکر به ذهنم می رسه اگه کار من اشکال داشت چرا صاحب مسافرخانه چیزی نمی گفتند . شاید آنها کرایه را از دانشگاه بابت هر اتاق گرفته بودند و برایشان مهم نبوده دانشجویی اضافه در اتاق باشد.

لطفا بگویید تکلیف من چیست؟ممنون.

مرجع تقلید : مقام معظم رهبری

با سلام و احترام

این موارد تابع قوانین و مقررات است و باید از همان محل اسکان سوال کنید درصورتی که نیاز به پرداخت وجهی باشد پرداخت نمایید.

موفق و موید باشید

موضوع قفل شده است