صفحه 2 از 2 نخست 12
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: مشاهده سایت مستهجن توسط دخترم!

نوشته
    14
    حضور
    23 ساعت 19 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    57

سلام
    بنده مطئنم بدون نرم افزارهای خاص که گفتم امکان دسترسی به همچون سایتی نیست چون خودم ازین نسلم نه پدر و مادر

این سایت ها به صورت خودکار با کلماتی که داخلشون هست فیلتر میشن و امکان فیلتر نبودنشون به هیچ وجه وجود نداره

2. صلوات

501

علاقه
    خــدا » همه چیز
    نوشته
    6,596
    حضور
    160 روز 12 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    22
    آپلود
    0
    گالری
    3313
    صلوات
    45470

نقل قول نوشته اصلی توسط roosta88 نمایش پست ها
    امروز از مدرسه که اومد بهم گفت: "مامان، یکی از همکلاسیهام داستانهای خیلی زشت در مورد زن وشوهر مینویسه ومیده به من ویکی از دوستام که بخونیم من حالم بد شده وگفتم دیگه به من نده بخونم."

به نظر شما دخترمن اسم این سایت رو از کجا پیدا کرده خیلی برام مهمه.
    دارم داغون میشم.به پدرش هم چیزی نگفتم لطف کنید تا دیر نشده کمکم کنید.

با سلام

همان طور که در مدرسه بیماری های ویروسی شیوع پیدا میکنه

برخی موارد این چنینی هم از طریق هم نوعان دست به دست میشه و شیوع پیدا میکنه . . .
    همیشه مکان هایی که زندگی به شکل عمومی هست احتمال شیوع ویروس هست بیشتر هست و باید مراقب بود

به احتمال زیاد همین هایی که داستان می نویسند ادرس سایت رو به دختر نوجوان شما داده اند

سنی نوجوانی ، سن کنجکاوی هست و نوجوان هم میخواد یه چیزایی بدونه

یه سری کتاب هایی هست که در حد نیاز نوجوان رو با مسائل بلوغ و جنسی آشنا میکنه
    و نوجوان میدونه که در مواجهه باید چیکار کنه

بهتر هست رفتارهای دخترتون رو زیر نظر داشته باشید و طوری بهش نزدیک باشید که بتونه مسائل رو باهاتون در میون بزاره

مشاهده سایت مستهجن توسط دخترم!

4. صلوات

501

نوشته
    88
    حضور
    7 روز 2 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    155

سلام....

عالمی میگفت در ضمیر عالم مشاهده کردم بر سر دختران شما در اینده چنان بلایی میاورن که اگر می دانستید همه از همین حالا فرزندانتان را به حوزه علمیه پناه میدادید!

ویرایش توسط حُسنلی کالِفت : ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ در ساعت ۰۸:۴۲

علاقه
    وکالت و حقوق
    نوشته
    495
    حضور
    9 روز 21 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    30
    آپلود
    3
    گالری
    0
    صلوات
    510

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria نمایش پست ها
    سلام
    بنده مطئنم بدون نرم افزارهای خاص که گفتم امکان دسترسی به همچون سایتی نیست چون خودم ازین نسلم نه پدر و مادر

این سایت ها به صورت خودکار با کلماتی که داخلشون هست فیلتر میشن و امکان فیلتر نبودنشون به هیچ وجه وجود نداره
    با سلام
    راههای مختلفی وجود دارد که بدون استفاده از قند شکن می توان به این محتوا ها دسترسی داشت
    مثلاً جستجوی گوگل قسمت تصاویر
    گروه های تلگرامی
    و ...
    بهترین کار نصب نرم افزارهای کنترل والدینی مثل
    https://play.google.com/store/apps/d...ntime.rc&hl=en
    هست
    مشاوره ژنتیک قبل از ازدواج را جدی بگیرید
    @
    به نام جهانی که آمد پدید حقیقت کجا نیست پاسخ دهید
    @
    برای صلح می نویسم

7. صلوات ها 2

نوشته
    940
    حضور
    32 روز 7 ساعت 55 دقیقه
    دریافت
    38
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4191

جمع بندی

سوال :
    من مادر خانواده و 38 سال دارم و همسرم 41 سال و هر دو دیپلمه هستیم. دو دختر با سن های 15 و 13 ساله دارم.
    به غیر از من وپدرشون کسی گوشی ندارد. دیشب متوجه شدم که دختر 13ساله ام از طریق اینترنت گوشی وارد سایتی شده که پراز عکسهای سکس خارجی هست.خودش چیزی نگفت ولی وقتی داشتم برای درمان سرماخوردگی ،صفحه ای رو باز می کردم ،اینو دیدم چیزی بهش نگفتم.
    ماهم خونواده ای هستیم که به واجبات دینی اهمیت میدهیم.دخترم در حضور ما نماز نمی خواند نماز خواندن یا نخواندن او ،واقعا باعث دل نگرانی برایم شده هست.در مدرسه ی قرآنی تحصیل میکند اما در آن ،همه جور آدمی هست اگه به مسئولین مدرسه بگوییم بچه‌ها مشکل دارند ناراحت می شوند ،به جای کار روی اخلاق دانش آموزان ،بیشتر به فکر رقابت درسی هستند. حجاب چادر از سال چهارم اجباری هست اما بچه ها بیرون از مدرسه راحت هستند.مورد دیگر این است که دخترم به دوستانش وابسته هست .این سایتی که رفته، سایت خارجی هست وبه نظر نمی آید تا بی هدف کلید کنی پیداش کنی.
    امروز از مدرسه که آمد بهم گفت: "مامان، یکی از همکلاسیهام داستانهای خیلی زشت در مورد زن وشوهر مینویسه ومیده به من ویکی از دوستام که بخونیم من حالم بد شده وگفتم دیگه به من نده بخونم."
    به نظر شما دخترمن اسم این سایت رو از کجا پیدا کرده است برایم خیلی مهم است.دارم داغون میشم.به پدرش هم چیزی نگفتم لطف کنید تا دیر نشده کمکم کنید.

پاسخ :

از حسن اعتماد شما به این انجمن سپاسگذارم و از مسئله ایکه با آن مواجهید بسیار متاسفم البته این مسئله مختص به شما نیست و در جامعه متاسفانه شیوع دارد.

1. مادر بزرگوار ابتدا نیاز است آرامش خود را حفظ نمایید و از انجام هرگونه برخورد شتابزده و وسواس گونه و حساسیت زا خودداری نمایید.و به گونه ای رفتار نکنید که دچار طردشدگی شوند.
    2. به هیچ عنوان برخورد تند و مستقیم ننمایید.
    3. سعی نمایید رفاقت و صمیمیت خود با فرزندتون را بسیار بیشتر نمایید تا حرفهای بیشتری را با شما در میان گذارد و از مخفی کاری دوری نمایید.
    4. سعی نمایید ایمان او را تقویت نمایید.
    5. بخاطر رفاقت و صمیمت زیاد دخترتون با دوستانش به هیچ عنوان به صورت مستقیم او را از دوستانش جدا نکنید .بلکه از شیوه تقویت افتراقی استفاده نمایید بدین صورت که از دوستان بدش چیزی نگویید و از دوستان خوب و مناسبش تعریف کنید و زمینه آشنایی و ارتباط بیشتر با آنها را فراهم آورید.
    6. تذکرات لازم را به مدرسه بدهید البته به آنها نیز بگویید برخورد تند و نامناسب انجام ندهند.
    7. دوستان مناسب را شناسایی نمایید و زمینه رفت و آمد بیشتر را حتی در حد خانواده ها (در صورت مناسب بودن خانواده طرف مقابل)برقرار نمایید.
    8. رفت و آمد خود را به مجالس و مکانهای مذهبی بیشتر نمایید تا زمینه های یافتن دوستان مناسب بیشتر شوند.
    9. توجه و نظارت غیرمحسوس خود را نسبت به دخترتون بیشتر نمایید.
    10. از استفاده نامناسب از اینترنت به چهارصورت جلوگیری نمایید اول: نصب نرم افزارهای کنترل کننده دوم:بوک مارک کردن سایتهای مناسب سوم: آموزشهای مناسب با سن چهارم: قرار دادن فضای عمومی برای استفاده از کامپیوتر یا تبلت و گوشی و...
    11. آموزشهای لازم در مورد حریم خصوصی و نحوه و میزان ارتباط با دیگران
    12. نسبت به نرمافزارها و امکانات گوشیها و...از فرزندان همیشه جلوتر باشید
    13. اوقات خوش بسیار بیشتری را با فرزندانتون داشته باشید.
    14. برنامه ریزی مناسب و متنوع و جذاب برای فرزندانتون که موجب شادابی و نشاط و موفقیت فرزندان و البته پر کردن اوقات روزانه گردد.
    15. با مدرسه در مورد دوستان فرزندانتون و محیط مدرسه صحبت نمایید و در صورت عدم توجه سعی کنید با سایر مادران ارتباط گرفته و ضمن آگاهی دادن،فشار بر مدرسه را در جهت اصلاح و دقت در برنامه ها و تنظیم برنامه مناسب بیشتر نمایید.
    16. دقت نمایید در مورد آموزش و تربیت جنسی فرزندان دچار افراط و تفریط نشوید وافراط آنست که هم اکنون در مدارس شاهد آن هستیم که متاسفانه بدون در نظر گرفتن سن و شرایط فرزندان و فرهنگ حاکم بر جامعه کتبی را غربی ها نوشته اند را معرفی نموده و اجرا می کنند و تفریط آن است که هیچگونه آموزش داده نشود و البته این آموزش بسیار حساس و همچون راه رفتن بر لبه پرتگاه است که متاسفانه گریزی هم از آن نیست.مناسب است تاپیکی در این زمینه ایجاد گردد.
    17. با توجه به اینکه احتمال دیدن تصاویر نامناسب و شنیدن سخنان و مطالعه نامناسب در فرزند شما وجود دارد ابتدا نیاز است میزان اطلاعات و آگاهی ایشان را رصد نمایید و طبق آن اطلاعات با ایشان صحبت نمایید و حتما نیاز است نسبت به امور فوق بسیار بسیار بسیار جدی تر از سایر افراد اقدام نمایید.
    18. در صوتی که پدر خانواده منطقی است حتما موضوع و راهکارها را با او درمیان گذارید تا عملکرد شما مناسب تر شود و از حمایت ایشان نیز بهره گیرید.
    19. و...

در پناه قرآن و عترت موفق باشید
    یا علی

ویرایش توسط راهنما : ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ در ساعت ۰۵:۴۴

9. صلوات ها 2

صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 7

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری