علائم غیر عادی در سجاده نماز

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
علائم غیر عادی در سجاده نماز

سلام خدمت همه بزرگواران

حقیقتا مطمئن نیستم اینجا جاش باشه اما احساس کردم بهتره این موضوع رو عنوان کنم حالا اگر جای بهتری برای عنوانش میشناسید ممنون میشم اطلاع بدید.

مدتی پیش سجاده ای خریدیم و همان روز های اول هنگام رکوع متوجه غیر عادی بودن نقش و نگار های روی سجاده شدم.
وقتی کمی دقت کردم موجه شباهت های این نقش و نگار با یکی از نماد های شیطان پرستی شدم.

خیلی سعی کردم به خودم بقبولونم که این نقش و نگار ها مشکلی ندارند و این فکر ها فقط زاده ذهن منه ولی از جایی که موارد بسیار زیادی بوده و هست (هم در داخل و هم خارج) که اینطور علائم رو بصورت پنهانی در عکس ها و محصولاتی قرار میدن نتونستم به یقین بگم که این ممکنه فقط تصورات من باشه.
کل بازار رو این مدل سجاده فراگرفته و ملت روی این سجاده ها نماز میخونن از این رو احساس نگرانی کردم و خواستم راهنمایی بگیرم شاید واقعا مسئله جدی باشه.

عکس سجاده رو میتونین اینجا مشاهده کنین: http://uupload.ir/files/vgv4_23.jpg

پیشاپیش از راهنمایی های شما ممنونم.

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد هادی

به_نام_او;962184 نوشت:
سلام خدمت همه بزرگواران

حقیقتا مطمئن نیستم اینجا جاش باشه اما احساس کردم بهتره این موضوع رو عنوان کنم حالا اگر جای بهتری برای عنوانش میشناسید ممنون میشم اطلاع بدید.

مدتی پیش سجاده ای خریدیم و همان روز های اول هنگام رکوع متوجه غیر عادی بودن نقش و نگار های روی سجاده شدم.
وقتی کمی دقت کردم موجه شباهت های این نقش و نگار با یکی از نماد های شیطان پرستی شدم.

خیلی سعی کردم به خودم بقبولونم که این نقش و نگار ها مشکلی ندارند و این فکر ها فقط زاده ذهن منه ولی از جایی که موارد بسیار زیادی بوده و هست (هم در داخل و هم خارج) که اینطور علائم رو بصورت پنهانی در عکس ها و محصولاتی قرار میدن نتونستم به یقین بگم که این ممکنه فقط تصورات من باشه.
کل بازار رو این مدل سجاده فراگرفته و ملت روی این سجاده ها نماز میخونن از این رو احساس نگرانی کردم و خواستم راهنمایی بگیرم شاید واقعا مسئله جدی باشه.

عکس سجاده رو میتونین اینجا مشاهده کنین: http://uupload.ir/files/vgv4_23.jpg

پیشاپیش از راهنمایی های شما ممنونم.

با سلام و عرض ادب و تقدیر از پرسشتان

در طی 25 سال گذشته به دنبال روی آوردن مردم به سوی‌ معنویات و به منظورجلوگیری ازگرایش مردم به سوی ادیان الهی 2500 فرقه جدید ساخته شده است، یكی از این فرقه ها كه خود دارای اشكال مختلفی است شیطان پرستی است كه نزدیكی بسیار زیادی با جادوگری –witchcraft – دارد كه جوانان بسیاری را به دنبال خود كشانده است.
لذا به جهت جلوگیری از گرایش مردم به ادیان الهی فرقه ی ضالّه ی شیطان پرستی تا جایی که می تواند برای تبلیغ این فرقه تلاش می کند و از این رهگذر نمادهای شیطان پرستی را در برخی از اقلام مورد نیاز روزمره، یا در برخی از ساختمان ها، ایستگاه های و برنامه های تلویزیونی و ... بکار می بندد.
برای نمونه شرکت هایی که متعلق به صهیونیست‌هاست، از نماد مقدس کعبه برای تبلیغ نماد شیطان پرستی استفاده کرده است.
سایه شیطانی ابراج البیت بر سر بیت الله الحرام بزرگترین مأموریّت وهّابیون تا سال ۲۰۱۲ بود و امسال در حج تمتع سجاده هایی که نماد ساعت را برجسته تر کرده بودند، به فروش رساندند.
در این طرح که بر روی سجاده ی نماز است، کعبه تقریبا بی اهمیت واقع شده و برج ساعت یهود که در راس سجاده و برجسته قرار داده اند که هنگام سجده پاها روی کعبه و پیشانی روی نماد فراماسیونی ساعت شیطانی قرار می گیرد.
و نمونه دیگر استفاده از نماد شیطان پرستی در ایستگاه متروی امام خمینی (ره) تهران و نمونه های فراوانی که می توان اشاره کرد.
حاصل سخن اینکه
حضور فراماسونرها و نمادهای موجود در برخی اقلام مانند سجاده ی نماز با هدف از بین بردن هویت دینی و نیز تحریف شخصیت‌های دینی است. در سجاده ای که حضرت عالی عکسش را ارسال فرمودید به وضوح یکی از علائم شیطان پرستی دیده می شود و حساسیت شما نسبت به این موضوع کاملا بجاست. ضروری است که خود حضرت عالی نماد شیطان پرستی را از بین ببرید و نسبت به دیگر افرادی که از این نوع سجاده های استفاده می کنند اطلاع رسانی داشته باشید.

برای مطالعه ی بیشتر ر.ک: نصیری فرد ،واکاوی سه فرقه «بهائیت، وهابیت، شیطان پرستی»

هادی;962578 نوشت:
به_نام_او;962184 نوشت:
سلام خدمت همه بزرگواران

وقتی کم�%8

سلام استاد بزرگوار,

فکر میکنم پاسخ شما دچار مشکل شده و به درستی ارسال نشده.

ویرایش: پاسخ شما به طور کامل رو در ایمیل مشاهده کردم
خیلی ممنون که جواب دادید. از این به بعد از سجاده دیگه ای استفاده میکنم.

فقط یک مسئله ای که میمونه اینه که این سجاده رو از بازار رضای مشهد تهیه کرده بودیم و اونجا هم شاید بیش از 100 مغازه در حال فروش این سجاده هستن در رنگ های مختلف. آیا نهادی هست که ما اطلاع رسانی کنیم تا به سراغ تولید کننده یا حداقل توزیع کننده این چنین محصولاتی بره؟

ویرایش 2: متن پاسخی که دادید رو اینجا میذارم تا دیگران هم استفاده کن و نیازی نباشه دوباره زحمتش رو بگشین.

نقل قول:
با سلام و عرض ادب در طی 25 سال گذشته به دنبال روی آوردن مردم به سوی‌ معنویات و به منظورجلوگیری ازگرایش مردم به سوی ادیان الهی 2500 فرقه جدید ساخته شده است، یكی از این فرقه ها كه خود دارای اشكال مختلفی است شیطان پرستی است كه نزدیكی بسیار زیادی با جادوگری [=arial]–witchcraft – دارد كه جوانان بسیاری را به دنبال خود كشانده است. لذا به جهت جلوگیری از گرایش مردم به ادیان الهی فرقه ی ضالّه ی شیطان پرستی تا جایی که می تواند برای تبلیغ این فرقه تلاش می کند و از این رهگذر نمادهای شیطان پرستی را در برخی از اقلام مورد نیاز روزمره، یا در برخی از ساختمان ها، ایستگاه های و برنامه های تلویزیونی و ... بکار می بندد. برای نمونه شرکت هایی که متعلق به صهیونیست‌هاست، از نماد مقدس کعبه برای تبلیغ نماد شیطان پرستی استفاده کرده است. سایه شیطانی ابراج البیت بر سر بیت الله الحرام بزرگترین مأموریّت وهّابیون تا سال ۲۰۱۲ بود و امسال در حج تمتع سجاده هایی که نماد ساعت را برجسته تر کرده بودند، به فروش رساندند. در این طرح که بر روی سجاده ی نماز است، کعبه تقریبا بی اهمیت واقع شده و برج ساعت یهود که در راس سجاده و برجسته قرار داده اند که هنگام سجده پاها روی کعبه و پیشانی روی نماد فراماسیونی ساعت شیطانی قرار می گیرد. و نمونه دیگر استفاده از نماد شیطان پرستی در ایستگاه متروی امام خمینی (ره) تهران و نمونه های فراوانی که می توان اشاره کرد. حاصل سخن اینکه حضور فراماسونرها و نمادهای موجود در برخی اقلام مانند سجاده ی نماز با هدف از بین بردن هویت دینی و نیز تحریف شخصیت‌های دینی است. در سجاده ای که حضرت عالی عکسش را ارسال فرمودید به وضوح یکی از علائم شیطان پرستی دیده می شود و حساسیت شما نسبت به این موضوع کاملا بجاست. ضروری است که خود حضرت عالی نماد شیطان پرستی را از بین ببرید و نسبت به دیگر افرادی که از این نوع سجاده های استفاده می کنند اطلاع رسانی داشته باشید.

به_نام_او;962597 نوشت:
سلام استاد بزرگوار,

فکر میکنم پاسخ شما دچار مشکل شده و به درستی ارسال نشده.

ویرایش: پاسخ شما به طور کامل رو در ایمیل مشاهده کردم
خیلی ممنون که جواب دادید. از این به بعد از سجاده دیگه ای استفاده میکنم.

فقط یک مسئله ای که میمونه اینه که این سجاده رو از بازار رضای مشهد تهیه کرده بودیم و اونجا هم شاید بیش از 100 مغازه در حال فروش این سجاده هستن در رنگ های مختلف. آیا نهادی هست که ما اطلاع رسانی کنیم تا به سراغ تولید کننده یا حداقل توزیع کننده این چنین محصولاتی بره؟

در ابتدا از اشکال بوجود آمده از حضرت عالی عذرخواهی می کنم و این مطلب رو خدمت شما عرض می کنم که الحمد لله در جوانان ایرانی برخی کنترل کننده های درونی مانند اعتقادات دینی اجازه پذیرش مبانی شیطان پرستی را نمی دهد و لذا شیطان پرستی بعد از 15 سال تبلیغ در ایران هیچوقت نتوانسته در جااندازی اعتقادات خود موفقیت به دست آورد ولی در بحث نمادهای شیطان پرستی موفقیت های بسیاری دارند.
نهادی که به این امر رسیدگی می کند با توجه به اطلاعات اندکی که حقیر در این رابطه دارم «رئیس پلیس پیشگیری از انهدام باند خرید و فروش لوازم شیطان پرستی» شهر رو در جریان بگذارید . ان شاء الله رسیدگی می کنند.

هادی;962759 نوشت:

در ابتدا از اشکال بوجود آمده از حضرت عالی عذرخواهی می کنم و این مطلب رو خدمت شما عرض می کنم که الحمد لله در جوانان ایرانی برخی کنترل کننده های درونی مانند اعتقادات دینی اجازه پذیرش مبانی شیطان پرستی را نمی دهد و لذا شیطان پرستی بعد از 15 سال تبلیغ در ایران هیچوقت نتوانسته در جااندازی اعتقادات خود موفقیت به دست آورد ولی در بحث نمادهای شیطان پرستی موفقیت های بسیاری دارند.
نهادی که به این امر رسیدگی می کند با توجه به اطلاعات اندکی که حقیر در این رابطه دارم «رئیس پلیس پیشگیری از انهدام باند خرید و فروش لوازم شیطان پرستی» شهر رو در جریان بگذارید . ان شاء الله رسیدگی می کنند.

بسیار سپاسگذارم بابت راهنمایی ای که دادید.
پیگیری میکنم و انشاءالله نتیجه رو همینجا اعلام خواهم کرد.

پاداشتون با خدا

موضوع قفل شده است