تبلیغ شرط‌بندی توسط دیگران در سایت من

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
تبلیغ شرط‌بندی توسط دیگران در سایت من

سلام. فرض بگیرید ما صاحب یک شبکه اجتماعی بین‌المللی هستیم که کاربرا با ادیان مختلف از اقصی نقاط جهان توش فعالیت میکنن.
هر کسی میتونه توی این سایت، یک صفحه (کانال) درست کنه. شخصی از یک جایی توی جهان میاد صفحه‌ای درست میکنه که توش تبلیغات شرط‌بندی انجام میده.
تکلیف من که مدیر این سایت هستم چیه ؟ چه واکنشی باید در قبال این صفحه‌ها داشته باشم ؟ اگر صفحه رو حذف کنم اعتبار و کسب و کار سایت تحت تاثیر قرار میگیره.
آیا بر من واجبه که در چنین مواردی واکنشی نشون بدم ؟ چون شرط‌بندی توی همه ادیان حرام نیست

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد شفا

username1;961596 نوشت:
سلام. فرض بگیرید ما صاحب یک شبکه اجتماعی بین‌المللی هستیم که کاربرا با ادیان مختلف از اقصی نقاط جهان توش فعالیت میکنن.
هر کسی میتونه توی این سایت، یک صفحه (کانال) درست کنه. شخصی از یک جایی توی جهان میاد صفحه‌ای درست میکنه که توش تبلیغات شرط‌بندی انجام میده.
تکلیف من که مدیر این سایت هستم چیه ؟ چه واکنشی باید در قبال این صفحه‌ها داشته باشم ؟ اگر صفحه رو حذف کنم اعتبار و کسب و کار سایت تحت تاثیر قرار میگیره.
آیا بر من واجبه که در چنین مواردی واکنشی نشون بدم ؟ چون شرط‌بندی توی همه ادیان حرام نیست

سلام علیکم

طبق نظر مقام معظم رهبری:

با توجه به اینکه شرط بندی حرام است، اگر شبکه مجازی شما به صورتی است که در آن ترویج امر حرامی می شود از باب نهی از منکر باید جلوی آن را بگیرید.
و باید به صورتی مدیریت شود، که این فضا یک فضای سالم و دور از گناه باشد، و باید توجه داشت که، کسب منفعت موجب این امر نمی شود که افراد در مقابل معصیت چشم پوشی کرده و آن را نادیده بگیرند.

موضوع قفل شده است