دختران احساساتی و خواندن داستان و رمان

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دختران احساساتی و خواندن داستان و رمان

سلام دختر مجرد 24 ساله ای هستم چندین سال است رمان میخوانم و بعضی از آنها توصیفی از رابطه زناشویی دارند ابتدا اصلا درباره این مسائل چیزی نمیدانستم و نمیدانم تحریک میشدم یا نه اما یک زمانی که درباره خودارضایی مطالبی خواندم فکرکردم این کار خودارضایی محسوب میشود و غسل جنابت میکردم و بعد از آن هم همیشه اگر در باره این مسائل میخواندم یا تصور میکردم حالتی میشدم که فکر میکنم جنب شده ام اما الان حتی وقتی این مسائل را نمیخوانم و تصور نمیکنم. هر حالتی که به من دست میدهد احساس میکنم جنب شده ام و با هربار استحمام غسل میکنم در حدی که به وسواس دچارشده و فکر میکنم نه تنها خودم که همه جا را نجس میکنم.
من از اوج لذت چیزی نمیدانم و فقط حالتی به من دست میدهد مانند انقباض و یا بوجود آمدن نبض که این در هر حالتی که باشم برایم اتفاق می افتد حتی در حال نماز یا کارهای روزمره. چه به اینگونه مسائل فکر کنم یا نه این اتفاق می افتد و حتی هنگام غسل نیز این احساس را دارم.
البته با توجه به مطالعاتی که داشتم حالت از خود بیخود شدن که اوج لذت است در من رخ نمیدهد اما این حس انقباض یا نبض را دارم ضمن اینکه گاهی اوقات رطوبتی هم خارج میشود اما گاهی اوقات رطوبتی هم وجود ندارد.
من حتی در موقع خواندن این سوالات و احکام هم دچار همین حس میشوم. این جنب شدن است یا خیر؟
حالا تکلیف من چه می شود با این حالات غسل جنابت بر من واجب است؟
لطفا جواب دهید چون این مسئله از لحاظ روحی خیلی مرا اذیت میکند
مرجع تقلید: آیت الله فاضل لنکرانی

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نور

tarane12;956492 نوشت:
سلام دختر مجرد 24 ساله ای هستم چندین سال است رمان میخوانم و بعضی از آنها توصیفی از رابطه زناشویی دارند ابتدا اصلا درباره این مسائل چیزی نمیدانستم و نمیدانم تحریک میشدم یا نه اما یک زمانی که درباره خودارضایی مطالبی خواندم فکرکردم این کار خودارضایی محسوب میشود و غسل جنابت میکردم و بعد از آن هم همیشه اگر در باره این مسائل میخواندم یا تصور میکردم حالتی میشدم که فکر میکنم جنب شده ام اما الان حتی وقتی این مسائل را نمیخوانم و تصور نمیکنم. هر حالتی که به من دست میدهد احساس میکنم جنب شده ام و با هربار استحمام غسل میکنم در حدی که به وسواس دچارشده و فکر میکنم نه تنها خودم که همه جا را نجس میکنم.
من از اوج لذت چیزی نمیدانم و فقط حالتی به من دست میدهد مانند انقباض و یا بوجود آمدن نبض که این در هر حالتی که باشم برایم اتفاق می افتد حتی در حال نماز یا کارهای روزمره. چه به اینگونه مسائل فکر کنم یا نه این اتفاق می افتد و حتی هنگام غسل نیز این احساس را دارم.
البته با توجه به مطالعاتی که داشتم حالت از خود بیخود شدن که اوج لذت است در من رخ نمیدهد اما این حس انقباض یا نبض را دارم ضمن اینکه گاهی اوقات رطوبتی هم خارج میشود اما گاهی اوقات رطوبتی هم وجود ندارد.
من حتی در موقع خواندن این سوالات و احکام هم دچار همین حس میشوم. این جنب شدن است یا خیر؟

با سلام و احترام

رطوبتی که از زن در اوج لذت جنسی خارج شود و همزمان ترشح خارج شود غسل جنابت واجب است و درصورت شک اگر همراه شهوت خارج شود غسل جنابت واجب است. برای دریافت پاسخ دقیق نام مرجع زنده را هم ارسال بفرمایید.

استفتائات موجود طبق نظر آیه الله فاضل در سایت
Pasokhbesoalat.ir

نور;957289 نوشت:
با سلام و احترام

سلام
ایشون برای تشخیص وتطبیق مصداق جنب شدن سوال کردن ودرخواست دارن که در شناخت این مصداق کمک شون کنید
-برای شناخت مصداق هم نیازی به دانستن نام مرجع است؟مگر مراجع در مصداق جنابت یک زن اختلاف دارد؟
-با این تعداد ودفعات زیادی که این حالت به ایشون دست میده ، میشه گفت این حالت ها ارضاء جنسی وجنابت است؟میشه گفت در صورت شک اگر همراه شهوت باشدپس جنابت است؟
تعریف شهوت چیه؟یعنی هر نوع لذتی؟

عذرخواهی میکنم امیدوارم ناراحت نشید . واقعا با کتاب خوندن چنین احساساتی پیدا کردین؟ منم خیلی رمان تاریخی خوندم اما هیچ وقت این جوری نشدم فک کنم من سنگم

عبد آبق;957312 نوشت:
سلام
ایشون برای تشخیص وتطبیق مصداق جنب شدن سوال کردن ودرخواست دارن که در شناخت این مصداق کمک شون کنید
-برای شناخت مصداق هم نیازی به دانستن نام مرجع است؟مگر مراجع در مصداق جنابت یک زن اختلاف دارد؟
-با این تعداد ودفعات زیادی که این حالت به ایشون دست میده ، میشه گفت این حالت ها ارضاء جنسی وجنابت است؟میشه گفت در صورت شک اگر همراه شهوت باشدپس جنابت است؟
تعریف شهوت چیه؟یعنی هر نوع لذتی؟

با سلام و احترام

بله در تشخیص مصادیق هم نیاز به نام مرجع تقلید می باشد چراکه بعضی مراجع ترشح زیاد حتی بدون یقین به اوج لذت جنسی را در مورد بانوان مصداق جنابت می دانند و مشهور مراجع هر دو شرط اوج لذت و خروج ترشح را همزمان مصداق جنابت بیان کرده اند.
تعداد دفعات تحریک لزوما دلیل بر جنابت نیست و بستگی دارد که شرایط باشد یا خیر و همانطور که در متن استفتا بیان شده است درصورتی که شک باشد ولی ترشح همراه با شهوت خارج شود غسل جنابت واجب است. شهوت حالت نفسانی است که تشخیص آن برعهده مکلف است اما اجمالا حالتی است که نیاز جنسی برطرف شود و آتش شهوت فروکش کند.

موفق و موید باشید

fateme 88;957321 نوشت:
عذرخواهی میکنم امیدوارم ناراحت نشید . واقعا با کتاب خوندن چنین احساساتی پیدا کردین؟ منم خیلی رمان تاریخی خوندم اما هیچ وقت این جوری نشدم فک کنم من سنگم

مزاج افراد با هم فرق داره ، برخی افراد گرم مزاج هستن و بسیار سریع تحریک میشن

tarane12;956492 نوشت:

با سلام

غسل جنابت زمانی واجب می شود که فرد به اوج لذت جنسی برسد یا به آن نزدیک شود (که معمولا با خروج ترشحات همراه است)

صرف احساس لذت و تحریک نیاز به غسل ندارد هر چند بهتر هست از اموری که باعث تحریکتون میشه دوری کنید
تا زمان ازدواج

احتمالا گرم مزاج هستید
اگر اینطوره میتونید مقالاتی که در این مورد هست رو مطالعه کنید و با انجام برخی امور و خودداری از برخی امور و برنامه غذایی این مشکل رو حل کنید
تو اینترنت سرچ کنید مقالات زیادی در این مورد هست

موضوع قفل شده است