خونریزی بعد از ده روز لکه بینی

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خونریزی بعد از ده روز لکه بینی

با سلام
من بخاطر بیماری آندومتریوز سه ماه هست که هر ۲۸ روز یک آمپول میزنم که درواقع از پریود شدنم جلوگیری میکنه اما در هر ماه چند روز دچار لکه بینی شدم و نماز نخوندم و بعد از پاک شدن غسل حیض کردم.اما در این ماه لکه بینی طولانی شد و من تا ده روز را حیض قرار دادم و بعد از اون غسل حیض کردم اما بعد از غسل لکه بینی شدید شد و به نوعی مثل خونریزی و پریود شده.
حالا سر در گم شدم و نمیدانم تکلیفم چیست این خون بعد از ده روز لکه بینی چه حکمی دارد برای خواندن نماز سر در گم شده ام.چکار کنم؟

مرجع بنده امام خامنه ای مد ظله العالی هستند

با تشکر

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نور

مریم68;956256 نوشت:
با سلام
من بخاطر بیماری آندومتریوز سه ماه هست که هر ۲۸ روز یک آمپول میزنم که درواقع از پریود شدنم جلوگیری میکنه اما در هر ماه چند روز دچار لکه بینی شدم و نماز نخوندم و بعد از پاک شدن غسل حیض کردم.اما در این ماه لکه بینی طولانی شد و من تا ده روز را حیض قرار دادم و بعد از اون غسل حیض کردم اما بعد از غسل لکه بینی شدید شد و به نوعی مثل خونریزی و پریود شده.
حالا سر در گم شدم و نمیدانم تکلیفم چیست این خون بعد از ده روز لکه بینی چه حکمی دارد برای خواندن نماز سر در گم شده ام.چکار کنم؟

مرجع بنده امام خامنه ای مد ظله العالی هستند

با تشکر

با سلام و احترام

اگر وقت و عدد عادت منظمی در حیض ندارید اما از ابتدا حداقل سه روز پشت سر هم آلودگی با نشانه های حیض یعنی خون قرمز یا تیره حتی به مقدار کم از درون واژن اتصال داشته است، از ابتدا حيض محسوب میشود و بعد از ده روز واجب است طبق استحاضه نماز بخوانید.

استفتا از دفتر مقام معظم رهبری در قم

موضوع قفل شده است