جمع بندی مشکل من در رابطه با خودارضایی

تب‌های اولیه

17 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مشکل من در رابطه با خودارضایی

بسم الله الرحمن الرحیم

مشکل خاصی که من دارم :

من وقتی خودارضایی نمیکنم شکمم درد میگیره به دکتر هم نمیتونم مراجعه کنم چون خجالت میکشم ، ولی وقتی خودارضایی و استمنا میکنم مشکلم حل میشه و تا حدود یک ماه درد نمیگیره شکمم، بعد اینکه حدود یک ماه خودارضایی نمیکنم شروع میکنه شکمم به درد گرفتن و احساس میکنم از درون داره منفجر میشه !

نمیدونم چیکار کنم ؟! لطفا بگین چیکار باید کنم، البته غیر از مراجعه به پزشک که اصلا مایل نیستم

در ضمن خیلی مراقبه میکنم که تحریک نشم ولی با این حال شکمم درد میگیره بعد حدود یک ماه و علاوه بر اون در خواب هم محتلم نمیشم ، نمیدونم شاید به خاطر قرص هایی هستش که میخورم

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امـیـن

دو راهی;955772 نوشت:
مشکل خاصی که من دارم :

من وقتی خودارضایی نمیکنم شکمم درد میگیره به دکتر هم نمیتونم مراجعه کنم چون خجالت میکشم ، ولی وقتی خودارضایی و استمنا میکنم مشکلم حل میشه و تا حدود یک ماه درد نمیگیره شکمم، بعد اینکه حدود یک ماه خودارضایی نمیکنم شروع میکنه شکمم به درد گرفتن و احساس میکنم از درون داره منفجر میشه !

نمیدونم چیکار کنم ؟! لطفا بگین چیکار باید کنم، البته غیر از مراجعه به پزشک که اصلا مایل نیستم

در ضمن خیلی مراقبه میکنم که تحریک نشم ولی با این حال شکمم درد میگیره بعد حدود یک ماه و علاوه بر اون در خواب هم محتلم نمیشم ، نمیدونم شاید به خاطر قرص هایی هستش که میخورم

با سلام و تشکر بابت طرح سؤالتان در انجمن

مردان هم به لحاظ عاطفی و هم به لحاظ جسمی نیاز به ازدواج دارند.
در بعد جسمی، ساختار فیزیکی بدن آقایان طوری است که کیسه منی بعد از گذشت چند روز پر می شود و نیاز به تخلیه دارد.این تخلیه، راه حل منطقی آن با ازدواج است و اگر نشد در فرایند احتلام یا همراه با ادرار، خارج می شود.اما واقعیت آن است که در بیشتر موارد اگر کسی ازدواج نکند،دچار مشکلات اورولوژیکی خواهد شد،چون عدم دفع این مواد،موجب جمع شدن و در نتیجه عفونی شدن آن می شود. بنای خدا برآن نبوده که ازدواج اینقدر سخت و پردردسر باشد. این ما انسانها هستیم که چنین بلایی سر خودمان آورده ایم.
پاسخ سؤال شما نزد پزشک است.حال که خجالت می کشید بهتر است طوری آن را نزد پزشک عنوان کنید که خجالت آور نباشد.
مثلا می توانید بگویید:آقای دکتر! بنده چون محتلم نمی شوم شکم درد دارم.چاره چیست؟(بدون اینکه بگویید خود ارضایی می کنید.)
حتی اگر خجالت می کشید به این نکته توجه کنید که شما گرفتار گناه بزرگی شده اید و به خاطر رضای خداوند متعال به دنبال راهی باشید که بدون گناه،مشکلتان حل شود.پزشکان اورولوژی این چیزها برایشان کاملا عادی است و امثال شما در جامعه کم نیستند.
چنانچه پزشک هم توصیه به خود ارضایی کرد و گفت راهی نیست، آنگاه حکم آنرا از دفتر مراجع سؤال کنید.

امین;956473 نوشت:

با سلام و تشکر بابت طرح سؤالتان در انجمن

مردان هم به لحاظ عاطفی و هم به لحاظ جسمی نیاز به ازدواج دارند.
در بعد جسمی، ساختار فیزیکی بدن آقایان طوری است که کیسه منی بعد از گذشت چند روز پر می شود و نیاز به تخلیه دارد.این تخلیه، راه حل منطقی آن با ازدواج است و اگر نشد در فرایند احتلام یا همراه با ادرار، خارج می شود.اما واقعیت آن است که در بیشتر موارد اگر کسی ازدواج نکند،دچار مشکلات اورولوژیکی خواهد شد،چون عدم دفع این مواد،موجب جمع شدن و در نتیجه عفونی شدن آن می شود. بنای خدا برآن نبوده که ازدواج اینقدر سخت و پردردسر باشد. این ما انسانها هستیم که چنین بلایی سر خودمان آورده ایم.
پاسخ سؤال شما نزد پزشک است.حال که خجالت می کشید بهتر است طوری آن را نزد پزشک عنوان کنید که خجالت آور نباشد.
مثلا می توانید بگویید:آقای دکتر! بنده چون محتلم نمی شوم شکم درد دارم.چاره چیست؟(بدون اینکه بگویید خود ارضایی می کنید.)
حتی اگر خجالت می کشید به این نکته توجه کنید که شما گرفتار گناه بزرگی شده اید و به خاطر رضای خداوند متعال به دنبال راهی باشید که بدون گناه،مشکلتان حل شود.پزشکان اورولوژی این چیزها برایشان کاملا عادی است و امثال شما در جامعه کم نیستند.
چنانچه پزشک هم توصیه به خود ارضایی کرد و گفت راهی نیست، آنگاه حکم آنرا از دفتر مراجع سؤال کنید.

اخیرا متوجه شدم به خاطر قرص هایی که میخورم در بیداری هم منی از من خارج نمیشه، ولی شکمم پر میشه x_x

به پدرم گفتم منو ببر دکتر میگه دکتر معاینه میکنه تو هم نمیزاری ممکنه عکس بگیرن و اینا منم هم مشکل روانی دارم اصلا اجازه نمیدم خیلی هم خجالتی ام چیکار کنم ؟

تازه من الان حدود یک یا دو هفته وقت دارم در این مدت که نمیتونم ازدواج کنم هر چند کلا شرایط ازدواج ندارم به خاطر بیماریم x_x

تازه اگه دکتر گفت پس چرا تا الان مشکلی نداشتی چطوری تحمل کردی مجبور به توضیح میشم و این برام خیلی سخته Sad

دو راهی;956496 نوشت:
اخیرا متوجه شدم به خاطر قرص هایی که میخورم در بیداری هم منی از من خارج نمیشه، ولی شکمم پر میشه x_x

به پدرم گفتم منو ببر دکتر میگه دکتر معاینه میکنه تو هم نمیزاری ممکنه عکس بگیرن و اینا منم هم مشکل روانی دارم اصلا اجازه نمیدم خیلی هم خجالتی ام چیکار کنم ؟

تازه من الان حدود یک یا دو هفته وقت دارم در این مدت که نمیتونم ازدواج کنم هر چند کلا شرایط ازدواج ندارم به خاطر بیماریم x_x

تازه اگه دکتر گفت پس چرا تا الان مشکلی نداشتی چطوری تحمل کردی مجبور به توضیح میشم و این برام خیلی سخته =((

سلام.

حالا یه بار به خاطر من خجالتی بودن رو کنار بزارید!
پدر رو نبرید اصلا. تنها برو پیش دکتر، دکتر هم که غریبه هست نمیشناسه شمارو که بخواید ازش خجالت بکشید. موقعیت های خجالتی اینطوریه که تا وقتی به موقعیتش نرسیدی همش استرسه که قراره چی بشه! وقتی که در موقعیتش قرار میگیری میبینی همچین چیز خاصی هم نبوده ها! منم چون تا حدی خجالتی ام از روی تجربه میگم Smile

برید دکتر هیچی نمیشه.

راستی چه قرص هایی میخوری برادر؟

خدارا خدارا;956502 نوشت:
سلام.

حالا یه بار به خاطر من خجالتی بودن رو کنار بزارید!
پدر رو نبرید اصلا. تنها برو پیش دکتر، دکتر هم که غریبه هست نمیشناسه شمارو که بخواید ازش خجالت بکشید. موقعیت های خجالتی اینطوریه که تا وقتی به موقعیتش نرسیدی همش استرسه که قراره چی بشه! وقتی که در موقعیتش قرار میگیری میبینی همچین چیز خاصی هم نبوده ها! منم چون تا حدی خجالتی ام از روی تجربه میگم Smile

برید دکتر هیچی نمیشه.

راستی چه قرص هایی میخوری برادر؟

قرص اعصاب میخورم بلد نیستم تنهایی برم Sad

دو راهی;955772 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

مشکل خاصی که من دارم :

شما همین راهی که بلد هستید برای حل مشکلتون رو انجام بدید و سخت نگیرید. بالاخره هر کسی نیازهایی داره. خودارضایی هم ضرر پزشکی خاصی نداره. بنا به گفته خمینی (توضيح المسائل محشّٰى - خمينى جلد 1 صفحه های 789 و 790 و 978) هم در صورتی که نیاز پزشکی باشد خودارضایی جایز است.

پس سخت نگیرید.

وایسلی گوجا;956664 نوشت:
شما همین راهی که بلد هستید برای حل مشکلتون رو انجام بدید و سخت نگیرید. بالاخره هر کسی نیازهایی داره. خودارضایی هم ضرر پزشکی خاصی نداره. بنا به گفته خمینی (توضيح المسائل محشّٰى - خمينى جلد 1 صفحه های 789 و 790 و 978) هم در صورتی که نیاز پزشکی باشد خودارضایی جایز است.

پس سخت نگیرید.

سلام.
اولا انقدر راحت تجویز نکنید، اون دنیا میتونید این گناه رو به گردن خودتون بگیرید؟

ثانیا وقتی با دکتر احتمال درمان هست موندن در این وضع جایزه به نظرتون؟! مطمئنا نه.

ثالثا هرکسی باید از مرجع تقلید خودش تقلید کنه. اینکه امام خمینی (ره) همچین حکمی دادند ربطی به من که مرجعم امام خامنه ای هست و یا ربطی به این جوان که مطمئنا مرجعش امام خمینی نیست، نداره.

دو راهی;956653 نوشت:
قرص اعصاب میخورم بلد نیستم تنهایی برم

من اطلاعات پزشکی ندارم ولی نمیدونم فکر نکنم قرص اعصاب ربطی به منی و غیره داشته باشه.

خب اگه بلد نیستید خجالتو بزارید کنار به بابا بگید(به همون روشی که کارشناس گفتند بگید تا فکر بد نکنن). طوری نمیشه که یه چند هفته که میگذره از یاد همه میره. خجالت نداره.
تازه اگر ضایع هم بشید باز به نظرم می ارزه. چون این مشکلتون شاید نشونه ی یه بیماری و مشکل بدتر باشه با دکتر رفتن حل میشه راحت میشید. و از یک طرف از گناه هم خلاص میشید. حالا فوقش یه روز از خجالت سرخ میشید بعد از یاد ها میره. به نظرم می ارزه، نه؟

خدارا خدارا;956696 نوشت:
سلام.
اولا انقدر راحت تجویز نکنید، اون دنیا میتونید این گناه رو به گردن خودتون بگیرید؟

بله دقیقا. گناه ایشون گردن من. کل گناه های خودارضایی ایشون از لحظه اول زندگی تا پایان زندگی برای من.

وایسلی گوجا;956664 نوشت:

پس سخت نگیرید.

وایسلی گوجا;956703 نوشت:
له دقیقا. گناه ایشون گردن من. کل گناه های خودارضایی ایشون از لحظه اول زندگی تا پایان زندگی برای من.

سلام
ممنون که در تاپیک حضور دارید و وارد گفت و گو می شوید گل

یکی از ویژگی های انتخاب مرجع تقلید، در قید حیات بودن اوست، لذا در مشاوره دادن در این خصوص دقت لازم را بعمل آورید، و

مباحث مربوط به احکام را به انجمن احکام و کارشناسان آن بخش واگذار کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما@};-

دو راهی;956496 نوشت:
.....

جهت اطلاع شما استارتر گرامی،

با توجه به کاربر محور بودن انجمن همه مطالب سایت مورد تائید نمی باشد و نام کاربری کارشناسان سایت با رنگ آبی و سبز مشخص شده است.

سلام
خجالت از مطرح کردن مشکلتون می کشید یا از اینکه ایشون بخوان شما رو معاینه کنند؟
در هر دو حالت به نظرم مشکل شما کمی عجیب هست و شاید بهتر باشه با ایشون در میون بگذارید.
شاید اگر پزشک هم سن خودتون باشه، راحت تر مساله رو مطرح کنید. خوب اگر باشه می تونید پزشکتونو عوض کنید تا ساده تر مطرحش کنید!
پزشکان روزی با ده ها و صد ها مورد مشابه شما برخورد می کنند و براشون عادی هست و به محض خروج شما از مطب، فراموش می کنند و فرد دیگری رو معاینه می کنند.
بنابراین با وجود اینکه براتون سخت هست، ولی سعی کنید جلوی شر بزرگتر مثل عود یک بیماری بزرگتر و یا مشکلات زناشویی آینده رو بگیرید!
در ضمن طبق صحبت های کارشناس محترم این تایپیک، سعی کنید بگید هر وقت به دوران آستانه احتلام می رسم شکمم درد می کنه! و مساله قرص رو هم مطرح کنید. می تونید بگید در ایام نوجوانی با تخلیه شبانگاهی اتومات منی، از شر درد راحت می شدید و الان هم دیگه محتلم نمی شم و از درد خسته شدید!
احتمالا یه تصویر رادیولوژی یا سونوگرافی پروستات بنویسند و که دستگاه سونوگرافی رو زیر شکم بالاتر از خط کمر حرکت بدن تا وضعیت پروستات شما رو معاینه کنند! خدای ناکرده اگه فردا روزی متوجه شدید پرستات شما دچار مشکل هست و پزشکان بخوان در شرایط سخت تری از راه مقعد بیمار رو جراحی کنند که براتون سخت تر می شه! پس سعی کنید هر چه سریعتر خجالت رو کنار بگذارید و قبل از برخورد با مشکلات بزرگتر، خودتونو مداوا کنید، اگر مشکلی باشه الان با قرص و واکسن حل می شه ولی اگر مداوا نشید خدای ناکرده شاید به بیماری های سخت تری مثل سرطان پرستات و ... ختم بشه و می دونید عملش بسیار سخته!
موفق باشید...

من هم پیشنهاد میکنم به پزشک مراجعه کنید... شکم درد از این نوع دلیلش «تحریک شدن و عدم انزال» است و اگر توضیح شما دقیق باشه حتما نیاز به پزشک دارید

[=Times New Roman]

خدارا خدارا;956696 نوشت:
انقدر راحت تجویز نکنید، اون دنیا میتونید این گناه رو به گردن خودتون بگیرید

دادش مگه اینا به اون دنیا و گناه و این صحبتا باور دارند؟!
فکر کنم طرفت رو نشناختی،
با هر کسی به اندازه باورهای خودش حرف بزن وگرنه فکر میکنه که احمقی.

اما در مورد توسل به راه حرام در امور درمانی که ایشون اشاره کرده، اون هم براساس قاعده ضرورات مشروط بر این است که راه دیگری از راه‌های حلال پیدا نشود.

وایسلی گوجا;956703 نوشت:
بله دقیقا. گناه ایشون گردن من. کل گناه های خودارضایی ایشون از لحظه اول زندگی تا پایان زندگی برای من.

سلام

[=iransans]هیچ گناهکاری گناه دیگری را بر دوش نمی کشد

دو راهی;956496 نوشت:

تازه اگه دکتر گفت پس چرا تا الان مشکلی نداشتی چطوری تحمل کردی مجبور به توضیح میشم و این برام خیلی سخته =((

با عرض سلام

قرص هایی که الان مصرف می کنید رو مگه دکتر تجویز نکرده؟

به همون دکتری که قرص رو تجویز کرده مراجعه کنید ومشکلتون رو بگید

اگه نمیتونید بگید روی کاغذ بنویسید بهش بدید

اگه نمیتونید بهش بدید، بدید یه پیک یا دوست ببره به دکتر بده

مراجعه به دکتر کار سختی نیست!
به این نکته دقت کنید که آیندتون در خطر هست و ممکنه مشکلات بزرگتری براتون پیش بیاد

بلد نیستم یعنی چی؟
چند سالتونه؟
به دکتر خوب توی نت پیدا کنید. نوبت بگیرید و برید؟
کاملا مستقل

سلام
دکتر اورلوژ بیش از صدها مورد حتی بیشتر از شما دیده اصلا تخصصش همین هست برایش خیلی عادیست پس شرم و خجالت جایی ندارد انگار از آمپول زن خجالت بکشی. رجوع به دکتر یک کار عاقلانه هست اگر دیر اقدام کنید شاید موجب آسیب شود

عنوان:احتیاج به خود ارضایی

سؤال:
وقتی خودارضایی نمیکنم شکمم درد میگیرد. با خودارضایی مشکلم تا یک ماه حل میشود.چه باید کرد؟ البته غیر از مراجعه به پزشک، چون خجالت می کشم. در ضمن خیلی مراقبم که تحریک نشوم ولی با این حال شکمم درد میگیرد. در خواب هم محتلم نمیشوم نمیدانم شاید به خاطر قرص هایی است که میخورم.

پاسخ:
مردان هم به لحاظ عاطفی و هم به لحاظ جسمی نیاز به ازدواج دارند.در بعد جسمی، ساختار فیزیکی بدن آقایان طوری است که کیسه منی بعد از گذشت چند روز پر می شود و نیاز به تخلیه دارد.این تخلیه، راه حل منطقی آن با ازدواج است و اگر نشد در فرایند احتلام یا همراه با ادرار، خارج می شود.اما واقعیت آن است که در بیشتر موارد اگر کسی ازدواج نکند،دچار مشکلات اورولوژیکی خواهد شد،چون عدم دفع این مواد،موجب جمع شدن و در نتیجه عفونی شدن آن می شود.
حال که خجالت می کشید بهتر است طوری آن را نزد پزشک عنوان کنید که خجالت آور نباشد.مثلا می توانید بگویید: آقای دکتر! بنده چون محتلم نمی شوم شکم درد دارم.چاره چیست؟(بدون اینکه بگویید خود ارضایی می کنید.)حتی اگر خجالت می کشید به این نکته توجه کنید که شما گرفتار گناه بزرگی شده اید و به خاطر رضای خداوند متعال به دنبال راهی باشید که بدون گناه،مشکلتان حل شود.پزشکان اورولوژی این چیزها برایشان کاملا عادی است و امثال شما در جامعه کم نیستند.چنانچه پزشک هم توصیه به خود ارضایی کرد و گفت راهی نیست، آنگاه حکم آنرا از دفتر مراجع سؤال کنید.

موضوع قفل شده است