طهارت و نجاست در صورت آغشته شدن خون

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
طهارت و نجاست در صورت آغشته شدن خون

[=&quot]سلام روزتون بخیر ببخشید مزاحم شدم دیروز بازوی شوهرم خون اومده بودمثل اینکه دستش کشیده شدهبود جایی و خونه پخش شده بودو یک کرفه از خون رو دستش بود بهش گفتم بشورش رفت با دست اب ریخت روی دستش که من گفتم نه باید بگیری زیر اب تا پاک بشه سوالم اینه ابهایی که از دستش چکیده پاک هست ؟ [/][=&quot]
[/][=&quot]یک جوش هم بالاترش بود که خون اومدهبود قدر یک سر سوزن که با دستمال پاکش کردم براش ولی نمیدونم موقعی که اب ریخت خون بند اومده بود یا هنوز میومده این حکمش چیه با دست اب ریخت ؟
من میخوام بدونم ابهایی که از دسش چکیده نجس هست ؟ یک نفر بمن گفت تو از کجا میدونی ابی که ریخته روزمین همون ابی هست که با خون برخورد داشته
میخواستم نظر شمارو بدونم

[/]

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نور

بلک رز;955115 نوشت:
سلام روزتون بخیر ببخشید مزاحم شدم دیروز بازوی شوهرم خون اومده بودمثل اینکه دستش کشیده شدهبود جایی و خونه پخش شده بودو یک کرفه از خون رو دستش بود بهش گفتم بشورش رفت با دست اب ریخت روی دستش که من گفتم نه باید بگیری زیر اب تا پاک بشه سوالم اینه ابهایی که از دستش چکیده پاک هست ؟
یک جوش هم بالاترش بود که خون اومدهبود قدر یک سر سوزن که با دستمال پاکش کردم براش ولی نمیدونم موقعی که اب ریخت خون بند اومده بود یا هنوز میومده این حکمش چیه با دست اب ریخت ؟
من میخوام بدونم ابهایی که از دسش چکیده نجس هست ؟ یک نفر بمن گفت تو از کجا میدونی ابی که ریخته روزمین همون ابی هست که با خون برخورد داشته
میخواستم نظر شمارو بدونم

با سلام و احترام

اگر یقین نداشته باشید آبهایی که از دست چکیده از نجاست گذشته باشد پاک است در مورد سوال دوم هم همین طور است اگر یقین به انتقال نجاست نداشته باشید بنابر پاکی است.

موفق و موید باشید

موضوع قفل شده است