در جشن نابودی داعش چه پیامی برای #حاج_قاسم دارید؟

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
در جشن نابودی داعش چه پیامی برای #حاج_قاسم دارید؟

بسم الله القاصم الجبارین

سرویس سیاست مشرق - سرلشکر قاسم سلیمانی که در سال های گذشته همچون یک اسطوره واقعی به نبرد دشمنان و تروریست ها رفته بود، پس از چندسال حضور مستمر و هدایت و حمایت از نیروهای جبهه مقاومت، صبح امروز در پیامی خطاب به رهبری معظم انقلاب خبر از پایان شجره خبیثه گروهک تکفیری-صهیونیستی داعش داد.

[FLV]https://cdn.mashreghnews.ir/d/2017/11/21/0/2115056.mp4[/FLV]

در بخشی از پیام مهم حاج قاسم خطاب به رهبرانقلاب آمده است:حقیر به‌عنوان سرباز مکلف‌شده از جانب حضرت‌عالی در این میدان، با اتمام عملیات آزادسازی ابوکمال آخرین قلعه‌ی داعش با پایین کشیدن پرچم این گروه آمریکایی – صهیونیستی و برافراشتن پرچم سوریه، پایان سیطره‌ی این شجره‌ی خبیثه‌ی ملعونه را اعلام می‌کنم و به نمایندگی از کلیه‌ی فرماندهان و مجاهدین گمنام این صحنه و هزاران شهید و جانباز مدافع حرم ایرانی، عراقی، سوریه‌ای، لبنانی، افغانستانی و پاکستانی که برای دفاع از جان و نوامیس مسلمانان و مقدسات آنان جان خود را فدا کردند، این پیروزی بسیار بزرگ و سرنوشت‌ساز را به حضرت‌عالی و ملت بزرگوار ایران اسلامی و ملت‌های مظلوم عراق و سوریه و دیگر مسلمانان جهان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و پیشانی شکر را در مقابل پیشگاه خداوند قادر متعال به شکرانه‌ی این پیروزی بزرگ بر زمین می‌ساییم.

[FLV]https://cdn.mashreghnews.ir/d/2017/11/21/0/2115174.mp4[/FLV]

وعده صادق حاج قاسم برای پایان داعش
حال که پس از گذشت سال‌ها مجاهدت خستگی ناپذیر نیروهای گمنام جبهه مقاومت، شر داعش از سر منطقه کم شد، جا دارد ما نیز سهم خود را در حمایت از زحمات و خدمات سربازان بیشماری که برای حفاظت از حریم اسلام و انقلاب از جای‌جای جهان خود را به کشورهای درگیر جنگ با داعش رسانده‌اند ادا کنیم و در چند جمله از رشادت‌های این نسل برومند و خانواده‌های صبور آن‌ها تقدیر نماییم.

خدا قوت ســــــردار

سلام و درود.
حاجی کاش من تو بودم!
به مقام بلندت حسودیم میشه.

ولی حالا که تو نیستم، نوکرتم.
خدا عمر دراز بهت بده چون میدونم هر یک ساعت عمر بیشتری که بگیری ازش در راه پروردگارت استفاده میکنی.
خاک زیر پاتم سردار گل

خدا قوت سردار.

واقعا باید به وجود شما افتخار کرد. خوش به حال خانواده

شما و مادری که چنین قهرمانی را پرورش داد.

ای کاش قبل از اینکه این زمین و دنیای مادی را ترک

کنم برای یکبار هم شده روی ماهتان را میدیدم.

واقعا از اعماق وجودم ارزوی دیدار شما را دارم.

هر چند که من نقطه ای کوچک در این عالم لایتناهی

هستم و هرگز به ارزوهای بلند پروازانه خود نرسیده ام.

اما خدا را چه دیدی شاید من هم به ارزوی دیدار

سردار سلیمانی این اسطوره مقاومت و قهرمانی

نائل شدم.

با ارزوی رسیدن به ان روز.

کلیک روی تصویر برای +

سلام
حقیقتا سردار رشید اسلام که می گن همینه!
فردی که به درجه ای از انسانیت و حریت و خودسازی رسیده که دوست و دشمن اونو مورد تمجید قرار می دند.
از قبل آیت ال... خمینی و آیت ال... خامنه ای و آیت ال... سیستانی و آیت ال... بهجت و ... مورد تمجید همه اقشار و جناح ها بودند و رهبر معظم انقلاب به نوعی خط قرمز نظام بودند و هستند... حالا حاج قاسم هم به این عرصه پیوسته!
این نشون می ده هر کی پا در مسیر درست بگذاره و دنبال اهداف گروهی و جناحی نباشه و به دنبال حق و رضای خداوند بزرگ باشه، دوست و دشمن عاشقش می شند.
یادمه قبلا همیشه نقشه ها و اخبار عراق و سوریه رو دنبال می کردم تا ببینم عاقبت سگان و زامبیها و وحوش داعش چه خواهد شد...
خدا رو شاکرم که توسط بزرگانی همچون سردار سلیمانی و یارانشون و حشد الشعبی ها و ... بالاخره این غده سرطانی رو از بین بردند... چه سخت بود دیدن اعدامها و جنایات داعش که با پررویی تمام روی نوامیس و کودکان و جوانان و پیرها و خاندانهای مسلمین و ایزدی ها و ... پیاده می کردند...
یادمه زمانی وقتی به هیات های محرم پا می گذاشتم تا عزاداری کنم، با خودم می گفتم نهایت یه مسلمون شیعه چی باید باشه که اهداف عاشورا رو نه فقط به صورت حرفی که به صورت عملی پیاده کنه... حالا که حاج قاسم و شهید حججی ها رو دیدم، فهمیدم نهایتش همین مسیر هست! مسیر جهاد و شهادت در راه آزادگی و حق!
تا باشه که منبع غده های سرطانی جهان ریشه کن شند!
سردار دوست داریم...@};-

[="Arial Black"][="Blue"]مقام حاج قاسم چیزی نیست جز "عبد صالح" بودن.
این آن مقامی است که برتر از همه مدالها و مسندهای دنیاست. این چیزی است که دشمن خدا آن را نمی فهمد.
"عبد صالح" بودن تحقق پیدا نمیکند مگر با "مطیع محض رهبری" بودن.

حرف من به حاج قاسم:
سردار ، ما خودمان را برای جنگ با اسراییل آماده می کنیم. عملیات نابودی داعش تنها یک مانور آمادگی برای نابودی اسراییل بود.[/]

تمجید و تعریفی بهتر از حرفهای دشمنانش ندیدم .

۱ - تهدید به ترور از طرف صهیونیست ها ! یعنی بیچاره و مستاصل شان کردی
۲ - زمان این قهرمان پوشالی هم میگذرد (داخل کشور) ! یعنی بزرگی ای که سوزانده حامی داعش رو
۳ - ... ادامه داره

[="Arial"]سلام..

منم تبریک میگم به تک تک رزمنده ها و جوان هایی که با شجاعت مث شهید حججی ها با داعش جنگیدن و از هستی محو کردن نام داعش کثیف رو

تقدیم به حاج قاسم و دوستان شهیدشون @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-