جلوگیری از خروج منی و انزال

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
جلوگیری از خروج منی و انزال

سلام
من بعد از حمام ، دراز کشیدم تا کمی استراحت کنم که بعد از گذشت چند دقیقه بر اثر حالتی(از روی بیماری یا ... نمیدانم) نزدیک بود ارضا شوم(بیدار بودم و حساسیت و حس شدیدی برای ارضا شدن در آلت بود بدون آنکه در فکر چیزی باشم) در این هنگام تغییر حالت دادم و نشستم و از خروج منی جلوگیری شد اما کمی گرمی در همه بدنم حس کردم. اما وقتی چند دقیقه بعد(یکی دو دقیقه) لباسهای زیر را چک کردم چیز نجسی ندیدم و بویی حس نکردم و البته آلت هم خشک بود(لباسها رطوبت داشتند و من آنرا از خیس بودن بدن بر اثر حمام میدانم). برای اطمینان ادرار کردم و مایع لزجی هم خارج نشد. جهش مایع به بیرون هم اتفاق نیفتاده بود.

من بنا را بر پاک بودن گذاشتم و غسل هم نکردم. آیا درست عمل کردم؟
اگر این حالت بر اثر بیماری(روانی یا بیماری بدنی) باشد تغییری در حکم میشود؟
برای شخص سالم، مریض و وسواسی هر کدام وظیفه چیست؟

(مرجع : آیت اله خامنه ای)

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نور

yertodegna;952868 نوشت:
سلام
من بعد از حمام ، دراز کشیدم تا کمی استراحت کنم که بعد از گذشت چند دقیقه بر اثر حالتی(از روی بیماری یا ... نمیدانم) نزدیک بود ارضا شوم(بیدار بودم و حساسیت و حس شدیدی برای ارضا شدن در آلت بود بدون آنکه در فکر چیزی باشم) در این هنگام تغییر حالت دادم و نشستم و از خروج منی جلوگیری شد اما کمی گرمی در همه بدنم حس کردم. اما وقتی چند دقیقه بعد(یکی دو دقیقه) لباسهای زیر را چک کردم چیز نجسی ندیدم و بویی حس نکردم و البته آلت هم خشک بود(لباسها رطوبت داشتند و من آنرا از خیس بودن بدن بر اثر حمام میدانم). برای اطمینان ادرار کردم و مایع لزجی هم خارج نشد. جهش مایع به بیرون هم اتفاق نیفتاده بود.

من بنا را بر پاک بودن گذاشتم و غسل هم نکردم. آیا درست عمل کردم؟
اگر این حالت بر اثر بیماری(روانی یا بیماری بدنی) باشد تغییری در حکم میشود؟
برای شخص سالم، مریض و وسواسی هر کدام وظیفه چیست؟

(مرجع : آیت اله خامنه ای)

با سلام و عرض ادب

اگر یقین به خروج منی نداشته باشید یا یقین به بیماری ندارید بنابر عدم نجاست و عدم خروج منی است و نیاز به غسل ندارد درصورت وسواس هم اصلا نباید اعتنا کنید و درواقع درست عمل کرده اید.

همواره موفق و موید باشید

نور;953357 نوشت:
نیاز به غسل دارد

با سلام
فکر می کنم منظور جنابعالی "ندارد" است.
یاعلی

normal;953538 نوشت:
با سلام
فکر می کنم منظور جنابعالی "ندارد" است.
یاعلی

با سلام و احترام

تشکر از همراهی شما