صفحه 37 از 40 نخست ... 717273536373839 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: بالا رفتن سن ازدواج؛چرا؟!

علاقه
    شهادت در راه امام زمان و بعد از ظهور حضرت، استاد رائفی پور ، استاد حسن عباسی
    نوشته
    211
    حضور
    11 روز 18 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    494

ادم هایی رو میشناسم که. به قول خودش چند تا عمل انتحاری انجام داده
    ی دفعه بعد سه ترم, ترک تحصیل دانشگاه روکرده, ی دفعه ازدواج کرده, بدون پول و کار, اما باور. داشتن که خدا وعدش حقه
    الان یکی از بزرگترین انیمیشن سازهای دنیاست

التماس دعا

"عمر و عاصی نشوی پشت "امامت" خالیست"
    "بی علی دست تو فردای قیامت خالیست"
    با علی باش
    "با علی بـــاش که دَه ضربه ی دیگر مانده"
    "این علی دوستی از مــالک اشتر مانده"

2. صلوات ها 3

علاقه
    دشمن شناسی - سرودن شعر
    نوشته
    6,437
    حضور
    150 روز 2 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    19879

نقل قول نوشته اصلی توسط ++Hadi++ نمایش پست ها
    چه در سینمای هالیوود چه توسط ماهواره چه توسط فیلم های مستهجن، وقتی افراد ایده آل رو می بینند، ذائقه ها بالاتر می ره....
    سلام
    من هیچ وقت معنی این صحبت را نفهمیدم برادر
    یعنی در اطراف ما هر چه پسر و دختر هست همه شبیه به گودزیلا هستند؟ یا اگر ماهواره حذف بشود ، دیگر تمام ذائقه ها برابر و در یک حد مشخص خواهد بود؟
    فکر می‌کنم روی من شناخت دارید و می‌دانید خودم از منتقدین برنامه های غربی هستم
    منتهی حرفم این است که باید یک سری حقایق را هم قبول کنیم. چرا نمی‌خواهیم این حقیقت که ذائقهء جنسی و زیباپسندی جزئی از وجود انسان است را بپذیریم؟

حتی همان دوستانی که میگویند برای ما در ازدواج فقط باطن مهم است ، آیا حاضرند کنار همسری ژولیده و با دهان یا بدن بدبو بخوابند؟
    پس چیزی به اسم
    "فقط باطن" نداریم و این حرف دروغ محض است

از طرفی ارضای جنسیِ طرف مقابل ، چه برای مرد و چه زن یک هنر است
    کاری که غرب انجام داده (و بخشی از آن غلط بوده) توجه به این نیاز و هنر است. به خیلی از نیازهایی که ما منکر آنها می‌شویم

مثلاً شما یک فیلم غربی را می‌بینید که در آن نشان می‌دهد
    زنی یا مردی ، با همسرش مشکل پیدا کرده و دست به خیانت میزند و متاسفانه خیانت را هم خیلی خوب نشان می‌دهد
    یا نشان می‌دهد که
    زوجی مشکلات جنسی دارند و برای حل مشکل جنسی خود رو به کارهای غیراخلاقی میاورند

ما مسلمانان فقط بخش قرمز رنگ را می‌بینیم و میائیم از ابتذال غرب کتاب‌ها می‌نویسیم و گفتگوها می‌کنیم
    درست هم میگوئیم ، بخش قرمز رنگ نادرست است ، اما چرا بخش سبز را انکار می‌کنیم؟ چرا به آن نمی‌پردازیم؟
    غرب آن بخش‌های سبزرنگ را هم دیده، نیاز انسان‌ها را دیده ، امیال طبیعی را شناخته و به روش خودش برایش راهکار معرفی کرده
    خب؟ راهکار ما چیست؟ ما حتی از طرح این حقایق در سخنرانی‌ها و فیلم‌ها ترس داریم ، چه رسد به اینکه راهکار ارائه کنیم!

بخش‌های سبز رنگ چه بخواهیم و چه نخواهیم وجود دارند و وقتی ما راهکاری برای آنها ارائه نکنیم ، مردم از داروی تجویزی غرب استفاده خواهند کرد
    حالا ما مسلمانان هی بگوئیم خاک عالم بر سرم چه کار زشتی! با این حرفها جامعه اصلاح نمی‌شود

ویرایش توسط Reza-D : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ در ساعت ۱۳:۵۳

به مرد بودنم افتخار می‌کنم
    حتی اگر بهشت زیر پایم نباشد

4. صلوات ها 5

نوشته
    526
    حضور
    67 روز 21 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1281

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza-D نمایش پست ها
    سلام
    من هیچ وقت معنی این صحبت را نفهمیدم برادر
    یعنی در اطراف ما هر چه پسر و دختر هست همه شبیه به گودزیلا هستند؟ یا اگر ماهواره حذف بشود ، دیگر تمام ذائقه ها برابر و در یک حد مشخص خواهد بود؟
    سلام علیکم.
    به نظرم هادی جان درست میگن.
    درسته که گوزیلا نیستند ولی غربی ها تو فیلمای مستهجنشون چیزای خیلی بیشتری دارند. زن ایرانی خودشو بکشه هم نمیتونه مثل اون زنای فیلمای مستهجن بشه. چون اونا کلی رو تن و بدنشون خرج میکنن کلی عمل و اینا. پول خرج میکنن چرا چون شغلشون از راه تن فروشیه باید تن و بدنشونو هرچه زیباتر و شهوانی تر کنند تا برای بازیگری مستهجن بهشون پول داده بشه!
    خب زن ایرانی هم نمیپسنده که این کارو بکنه هم پولشو نداره! هم امکانات همچین کارایی فک کنم نیست در کشور خداروشکر.
    خب جوانی که مرتبا به فیلمای مستهجن نگاه میکنه دیگه بدنش با همونا سازگاری پیدا میکنه به کمتر از اون راضی نمیشه. ولی زن بگیره میبینه همچین چیزی نیست اصلا تحریکش هم کم میشه. بالاخره ذائقه اش فرق کرده.
    تو خود دیدن فیلمای مستهجن هم بحث ذائقه هست. مثلا اونی که عادت کرده به فیلمای مستهجن زن با زن و یا لواط نگاه کنه دیگه فیلم رابطه نامشروع معمولی ارضاعش نمیکنه. چون اولیه شهوانی تره. ذائقه اش رفته اون سمت.

البته خبر خوش اینه که همه این موارد با ترک دیدن این مزخرفات طی یه مدتی حل میشه.

وبسایت انقلابی:

www.englabi.ir

6. صلوات ها 4

علاقه
    دشمن شناسی - سرودن شعر
    نوشته
    6,437
    حضور
    150 روز 2 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    19879

نقل قول نوشته اصلی توسط خدارا خدارا نمایش پست ها
    درسته که گوزیلا نیستند ولی غربی ها تو فیلمای مستهجنشون چیزای خیلی بیشتری دارند
    زن ایرانی خودشو بکشه هم نمیتونه مثل اون زنای فیلمای مستهجن بشه. چون اونا کلی رو تن و بدنشون خرج میکنن کلی عمل و اینا
    پول خرج میکنن چرا چون شغلشون از راه تن فروشیه باید تن و بدنشونو هرچه زیباتر و شهوانی تر کنند تا برای بازیگری مستهجن بهشون پول داده بشه!
    سلام
    دقت نکردید برادر ، عرض کردم اگر ماهواره حذف بشود تمام ذائقه ها برابر میشوند؟
    بخش‌های که بولد کرده ام را دقیقاً چه کسی گفته؟! اتفاقاً بیشتر هنرپیشه‌های این صنعت ، ظاهر و اندامی کاملاً معمولی دارند. حتی در موارد زیادی ضعیف‌تر و زشت‌تر از زنهای ایرانی
    نیازهای مورد بحث فقط با دیدن فیلم ایجاد نمی‌شوند ، بلکه کاملاً طبیعی هستند و باید باشند. منتهی بصورت مدیریت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط خدارا خدارا نمایش پست ها
    خب جوانی که مرتبا به فیلمای مستهجن نگاه میکنه دیگه بدنش با همونا سازگاری پیدا میکنه
    شما هم دارید درمورد بخش‌های قرمز رنگ صحبت می‌کنید. اصلاً بنده صحبتی از دیدن اینجور فیلمها نکردم!
    پیشنهاد می‌کنم آن پست بنده را یکبار دیگر مطالعه بفرمائید (لطفاً )

8. صلوات ها 3

نوشته
    526
    حضور
    67 روز 21 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1281

سلام
    دقت نکردید برادر ، عرض کردم اگر ماهواره حذف بشود تمام ذائقه ها برابر میشوند؟
    بخش‌های که بولد کرده ام را دقیقاً چه کسی گفته؟! اتفاقاً بیشتر هنرپیشه‌های این صنعت ، ظاهر و اندامی کاملاً معمولی دارند. حتی در موارد زیادی ضعیف‌تر و زشت‌تر از زنهای ایرانی
    نیازهای مورد بحث فقط با دیدن فیلم ایجاد نمی‌شوند ، بلکه کاملاً طبیعی هستند و باید باشند. منتهی بصورت مدیریت شده

شما هم دارید درمورد بخش‌های قرمز رنگ صحبت می‌کنید. اصلاً بنده صحبتی از دیدن اینجور فیلمها نکردم!
    پیشنهاد می‌کنم آن پست بنده را یکبار دیگر مطالعه بفرمائید (لطفاً )
    نه رضا جان. من با باقی پستت کاری نداشتم. فقط اون جمله ای که نقل قول کردم رو جواب دادم. که این موضوعات به نظرم واقعا روی ذائقه تاثیر داره.
    یا حق

وبسایت انقلابی:

www.englabi.ir

10. صلوات ها 2

علاقه
    برنامه نویسی
    نوشته
    242
    حضور
    16 روز 13 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    12
    صلوات
    659

بله آقا رضا شما کاملا حق دارید...
    منظور منم این نیست که اونها شر مطلقند و ما خیر مطلق....
    ولی جوون عذب ایرانی بخش منفی اونو می پذیره و روش تاثیرات منفی می گذاره...شاید درصدی هم از بخش های درستش درس بگیرند..
    می دونم شما مخاطب اساتید عباسی و رائفی پور هستید و اتفاقا در سخنان این بزرگواران هم همین موارد بیان شده...
    کلا فیلم و موسیقی و تئاتر و .... در کل رسانه و هنر روی سلیقه آدمی تاثیر می گذاره و مطمئنا سلایق خیلی از مردم ما به خاطر موسیقی های موج نو و ... دست خورده شده. نه فقط الان...که در گذشته و آینده هم وضع همینه!
    غرب برا نوع رسانه خودش، زیر ساختهای فرهنگی خاص خودش رو داره که از زمان مدرسه شروع می شه (از پوشش و لایف استایل و موسیقی و سینما و دید هنرمندانه بر خلاف روسپی به بازیگران مستهجن و ...) و کاری به درست و غلطش ندارم. وقتی یه جوون می رسه به دوره جوونی دیگه خیلی از کاراشو کرده و دیگه مسایل جنسی براش یه روتین معمولی می شه. با فلانی رابطه داشته یا نداشته یه امر طبیعی می شه.
    در کشور ما با توجه به روند فرهنگیمون علل الخصوص برا دهه زیر هفتادی ها (شصتی ها و ..) به نوعی فرهنگسازی شده که از جنس مخالف، یه هیولا ساخته می شه و تهش وقتی جوون با این ساختارهای غرب رو در رو می شه، رسما مخش چت می کنه و دچار انحرافات خاص جنسی و ... می شه. من نمی گم این درسته ولی اون هم درست نیست!
    البته این منحصر به ایران نیست، وضع برا جوونای اونورکی هم همینه. اعتیاد به صنعت مستهجن بارها در bbc بحث شده و خودشون هم به این موارد اعتراف کردن و قطعا فردی که درگیر این موارد شده، با فردی که از سنین جوونی زن ایده آلشو گرفته و درگیر این مزخرفات نشده، از نظر عشق و عاطفه خیلی تفاوت خواهند داشت!
    ساختارها متاسفانه به گونه پیش رفته که انجام معاصی کبیره از انجام واجبات ساده تر شده... به تعبیری انجام واجبات برا قشر نیمه مذهبی نشدنی شده!
    اون هم با توجه به اینکه قشر نیمه مذهبی ما خیلی زیاد هستند و شاید نتونن صد در صد به خدا توکل کنن و برن برا تشکیل زندگی با جیب خالی و ...
    موفق باشید...

12. صلوات ها 3

علاقه
    دشمن شناسی - سرودن شعر
    نوشته
    6,437
    حضور
    150 روز 2 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    19879

ولی جوون عذب ایرانی بخش منفی اونو می پذیره و روش تاثیرات منفی می گذاره...شاید درصدی هم از بخش های درستش درس بگیرند..
    هادی جان من نگفتم باید قسمت‌های سبز رنگ را در فیلم‌های غربی ببینیم و درس بگیریم
    میگویم اصلاً اینها را باید قبل از غرب
    می‌دیدیم و خودمان درموردش فیلم می‌ساختیم و نظریه پردازی می‌کردیم

حرفم این است که ما با نادیده گرفتن بخش سبز رنگ ، در واقع صورت مسئله را پاک می‌کنیم
    به قول خود شما:

در کشور ما با توجه به روند فرهنگیمون علل الخصوص برا دهه زیر هفتادی ها (شصتی ها و ..) به نوعی فرهنگسازی شده که از جنس مخالف، یه هیولا ساخته می شه
    و تهش وقتی جوون با این ساختارهای غرب رو در رو می شه، رسما مخش چت می کنه و دچار انحرافات خاص جنسی و ... می شه

خب پس حرف مرا به خوبی درک کرده ای. حالا نقد اصلی من چیست؟
    فرمودید:
    فردی که از سنین جوونی زن ایده آلشو گرفته و درگیر این مزخرفات نشده، از نظر عشق و عاطفه خیلی تفاوت خواهند داشت
    حرف من این است که یا باید ایده آلِ منِ جوانِ امروزی مثل پدربزرگ و مادربزرگم باشد ، یا اینکه متهم می‌شوم که گرفتار ابتذال غرب شده ام!
    یعنی هر نوع ذائقه و ایده آل جدید از سوی جوان را جزء همان مزخرفات قرار می‌دهیم
    (شما را نمی‌گویم کلی عرض می‌کنم)
    ما انتظار داریم تمام جوانان به ازدواج با دید شهادت‌طلبانه! نگاه کنند. آن هم به زور!

مثلاً من اگر خواستم زن بگیرم باید به ننه بزرگم بگویم برو ببین کدام دختر خوب سبزی پاک می‌کند همان را برایم بگیر!
    یا در روابط زناشویی باید به روش‌های اجدادم عمل کنم وگرنه میگویند دچار انحراف شده ای!

صحبتم این است که این تغییر سلیقه یک اتفاق طبیعی بوده بخاطر بلوغ فکری بیشتر نسل جدید نسبت به نسل قدیم
    خب ما این موضوع را نادیده می‌گیریم که نسل جدید دیدگاهش تغییر کرده ، ذائقه اش متفاوت شده ، خواسته های جدید دارد
    ما حتی در هنگام ازدواج هم کوچکترین آموزشی از روابط زن و شوهر نداریم! دوران بلوغ که دیگر حرفش را نزن!
    خب منِ جوان کجا باید روش‌های عشق‌بازی را یادبگیرم؟

وقتی هیچ منبعی نیست ، غرب هم سوء استفاده می‌کند و روش‌های جدید خودش را به جوان مجرد ما آموزش می‌دهد

14. صلوات ها 4

علاقه
    برنامه نویسی
    نوشته
    242
    حضور
    16 روز 13 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    12
    صلوات
    659

هادی جان من نگفتم باید قسمت‌های سبز رنگ را در فیلم‌های غربی ببینیم و درس بگیریم
    میگویم اصلاً اینها را باید قبل از غرب
    می‌دیدیم و خودمان درموردش فیلم می‌ساختیم و نظریه پردازی می‌کردیم

حرفم این است که ما با نادیده گرفتن بخش سبز رنگ ، در واقع صورت مسئله را پاک می‌کنیم
    به قول خود شما:

خب پس حرف مرا به خوبی درک کرده ای. حالا نقد اصلی من چیست؟
    فرمودید:

حرف من این است که یا باید ایده آلِ منِ جوانِ امروزی مثل پدربزرگ و مادربزرگم باشد ، یا اینکه متهم می‌شوم که گرفتار ابتذال غرب شده ام!
    یعنی هر نوع ذائقه و ایده آل جدید از سوی جوان را جزء همان مزخرفات قرار می‌دهیم
    (شما را نمی‌گویم کلی عرض می‌کنم)
    ما انتظار داریم تمام جوانان به ازدواج با دید شهادت‌طلبانه! نگاه کنند. آن هم به زور!

مثلاً من اگر خواستم زن بگیرم باید به ننه بزرگم بگویم برو ببین کدام دختر خوب سبزی پاک می‌کند همان را برایم بگیر!
    یا در روابط زناشویی باید به روش‌های اجدادم عمل کنم وگرنه میگویند دچار انحراف شده ای!

صحبتم این است که این تغییر سلیقه یک اتفاق طبیعی بوده بخاطر بلوغ فکری بیشتر نسل جدید نسبت به نسل قدیم
    خب ما این موضوع را نادیده می‌گیریم که نسل جدید دیدگاهش تغییر کرده ، ذائقه اش متفاوت شده ، خواسته های جدید دارد
    ما حتی در هنگام ازدواج هم کوچکترین آموزشی از روابط زن و شوهر نداریم! دوران بلوغ که دیگر حرفش را نزن!
    خب منِ جوان کجا باید روش‌های عشق‌بازی را یادبگیرم؟

وقتی هیچ منبعی نیست ، غرب هم سوء استفاده می‌کند و روش‌های جدید خودش را به جوان مجرد ما آموزش می‌دهد
    با کلیت بحث شما موافقم...
    بیشتر منظور بنده از تغییر ذائقه، روش ازدواج و دیدگاههای غلط اجدادی نبود، منظور اصلی من بالا رفتن سلیقه جنسی و عدم پسند دختران متوسط جامعه هست. گفته می شه به صورت نرمال وقتی یه جوون درگیر افرادی در جنس مخالف می شه که از نظر هیکل و چهره و ... مرغوب و ایده آل خیلی ها هست، پس نمی تونه به چهره معمولی رضایت بده و در نتیجه دختر ها هم سعی می کنند خودشونو با همون روند وفق بدن تا از قافله عقب نمونند و این می شه که جامعه در بعدی از ابتذال سپری می کنه!

16. صلوات ها 3

علاقه
    my sister - Pleasure
    نوشته
    193
    حضور
    8 روز 13 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    21
    صلوات
    362

از دیدگاه هورنای ، افرادی که رابطه جنسی بی قید و بند دارند ، رابطه جنسیشان نه از روی نیاز بلکه ناشی از اضطراب بنیادی است و همچنین آنها از اختلال روانی ناشی از مازوخیسم (خودآزاری) رنج میبرند
    زیگموند فروید،میلیارد ها سال پیش فرمود،آنچه که در برابر غریزه بایستد محکوم به نابودیست

جوانان شغل ندارند در نتیجه،بیرون الاف میگردند،
    دختر خانوم ها هم نیاز طبیعی به جلوه گری دارند!پس خیابان پر میشود پر از دختر هایی که تمایل طبیعیِ انسانی، به خودنمایی دارند!
    انتخاب شایسته داروینی در مردان وجود دارد، و دنبال فرد سالم و بهتر میگردن،چه چیز بهتر از عمل هایی مانند پروتز ،بینی و... نشان دهنده #درآمد و جایگاه اجتماعی و #سلامت باشد و محرکه ای بر آنان گردد
    دختران دیگر برای اینکه از کارزار عقب نمانند،طبق همنوایی سالمون اش،خود را به شکل آنان و تقلید آنان در می آوردند!و شما اینستاگرام و جامعه را جولانگاه چنین شرایطی میبینید!

در مورد بقیه هم آموزش لازم وجود ندارد،سیستم آموزشی باید بهینه شود،و علم روانشناسی گسترش یابد
    اگر کسی علم کافی داشته باشد و بداند،میفهمد که لذت ازدواج تک همسریِ تک هسته ای،از روابط ازاد،و خارج از ازدواج بیشتر است،
    و چون جوانان شغل ندارند،کاری هم ندارند،پولی هم برای ازدواج ندارند،انرژی هم زیاد دارند،در نتیجه روابط جی اف بی اف و پارتنری گسترش میابد و خارج از ازدواج بیشتر میشود(هر کسی هر فردی که فکر میکند،که جوانی در رابطه خارج از ازدواج، لذت بیشتری میبرد،و قید مذهب به او این اجازه رو نمیدهد،درنتیجه خشمی دارد،که با بیان کردنِ ناپاکی آن افراد و پاکی خود در حال کاستن آن است،در سلامت روان خود شک نموده،و به روانپزشک مراجعه فرماید)

یا نگوییم غرب هیچکاری نمیتواند بکند(چون میبینیم،فحشا و بی بند و باری،عدم اشتغال،کم مطالعه بودن،اغتشاشات اخیر همه را می اندازند گردن غرب) بعد هم میگویند غلطی نمیتواند بکند!
    یا توضیح دهند منظورشان از غلط کردن چیست
    یا چشممان را باز کنیم،پذیرفتن این که مشکل از خودِ ماست،خود نیمی از راه حل است
    دیگر رسیدن سن فحشا به 12 سال که ربطی به ماهواره ندارد!کدام شبکه دختر 12 ساله فحشا میکند!
    ویرایش توسط حسام 1999 : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ در ساعت ۲۲:۰۷

18. صلوات ها 3

علاقه
    شهادت در راه امام زمان و بعد از ظهور حضرت، استاد رائفی پور ، استاد حسن عباسی
    نوشته
    211
    حضور
    11 روز 18 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    494

نقل قول نوشته اصلی توسط حسام 1999 نمایش پست ها
    یا نگوییم غرب هیچکاری نمیتواند بکند(چون میبینیم،فحشا و بی بند و باری،عدم اشتغال،کم مطالعه بودن،اغتشاشات اخیر همه را می اندازند گردن غرب) بعد هم میگویند غلطی نمیتواند بکند!
    یعنی خوردن کلوچه با مخلفات

چهل ساله میگن یه ماه دیگه تمومه

اینجا جای بحثش نیست، اما سنگ سخت رو اونا خوب میدونن چیه

انقلاب حضرت موسی از فرعون ضربه نخورد ، یعنی فرعون هیچ غلطی نتونست بکنه ، سامری فتنه فرهنگی ، قارون فتنه اقتصادی این انقلاب حضرت موسی رو به شکست رسوند

#علی_برکت_الله

"عمر و عاصی نشوی پشت "امامت" خالیست"
    "بی علی دست تو فردای قیامت خالیست"
    با علی باش
    "با علی بـــاش که دَه ضربه ی دیگر مانده"
    "این علی دوستی از مــالک اشتر مانده"

20. صلوات ها 2

صفحه 37 از 40 نخست ... 717273536373839 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۶/۰۹/۰۳, ۱۷:۴۱ : 50

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری