طهارت و نجاست ترشحات زنانه

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
طهارت و نجاست ترشحات زنانه

[=&amp]سلام روزبخیر
ببخشید مزاحم شدم
جسارتا من دیشب با شوهرم نزدیکی داشتم ولی اصلا متوجه نشدم که معذرت میخوام حس تخلیه بهم دست بده که متوجه بشم مایعی از من خارج شده یا نه؟
( معذرت میخوام واضح بیان میکنم ) ولی آلت همسرم کاملا خیس بود، من نمیدونم که آب من اومده بود یا نه؟ چون شوهرم دیشب قطعا انزال نداشت.
حالا اگه آلتش یا جای دیگری از بدنش به همون خیسی خورده باشه و بعد به پتو بالشت ها برخورد داشته باشه ، آیا لازم هست اونها رو بشورم ؟
با تشکر[/]

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نور

بلک رز;952091 نوشت:
سلام روزبخیر
ببخشید مزاحم شدم
جسارتا من دیشب با شوهرم نزدیکی داشتم ولی اصلا متوجه نشدم که معذرت میخوام حس تخلیه بهم دست بده که متوجه بشم مایعی از من خارج شده یا نه؟
( معذرت میخوام واضح بیان میکنم ) ولی آلت همسرم کاملا خیس بود، من نمیدونم که آب من اومده بود یا نه؟ چون شوهرم دیشب قطعا انزال نداشت.
حالا اگه آلتش یا جای دیگری از بدنش به همون خیسی خورده باشه و بعد به پتو بالشت ها برخورد داشته باشه ، آیا لازم هست اونها رو بشورم ؟
با تشکر

با سلام و احترام

به نظر مشهور مراجع اگر یقین به خروج منی با علایم و نشانه ها نداشته باشید ترشحات پاک محسوب میشود و جایی نجس نشده است در بانوان به نظر مشهور مراجع اگر ترشحی در اوج لذت جنسی خارج شود و یقین کند نجس است اما درصورت شک در اوج لذت جنسی غسل جنابت واجب نیست و ترشحات پاک است البته برای دریافت پاسخ دقیق نام مرجع تقلیدتان را ارسال نمایید.

موفق و موید باشید

موضوع قفل شده است