جمع بندی شوهر سرد و بی احساس و مشکلات پیش آمده برای همسر

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شوهر سرد و بی احساس و مشکلات پیش آمده برای همسر

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که طرح آن با آیدی خودشون ممکن نبود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

با سلام
خانمي هستم حدودا 35 ساله
١٢ ساله ازدواج كردم و يه دختر ٢ ساله دارم
الان هم ٥ ماهه باردارم
نميدونم كارشناساي شما ميتونن مشكل من با همسرم رو حل كنن يا نه
همسرم ادم فوق العاده خانواده دوست و احساسيه
خيلي تو كار و كاسبي هم حساس و دقيق هستش
يه خورده موعد چكاش دير و زود ميشه اعصابش ميريزه بهم
شب خوابش نميبره
يه مدت معتاد قرصاي خواب شده بود و بعد مه ديد داره دچار فراموشي ميشه كنار كذاشت الان هم داره به دمنوش و اينطور چيزا كه از عطاري ميخره خودشو عادت ميده
مكل من اينه كه براي همسرم البته به گفته خودش هيچ چيز جز پول و برقراري رفته براي من و بچه خا براش مهم نيس
اونقدر فكر و خيال ميكنه كه اصلا نميتونه رابطه جنسي برقرار كنه
من از وقتي باردار شدم تا حالا هيچ سكسي با ايشون نداشتم
قبلش هم ماه يكبار
يا دوماه يكبار
باور كنيد هر زني جاي من بود شك ميكرد كه پاي يه زن ديگه درميونه
البته هر از گاهي اثار خودارضايي رو رو لباساي زيري كه تو حمام ميزاره ميبينم
بارها بهش گفتم زندگي قط بعد مادي نيس
بايد به من و غرايزم هم توجه كني
يه بار كارو بهانه مياره
يه بار بيخوابي
يه بار شكم منو و هر بار هم بحثمون بي نتيجه ميمونه
در عرض اين سه چهار سال شايد جمعا ٢٠ بار نزذيكي داشتيم اونم همه ش من پيش قدم شدم
خسته شدم
از اين وضع
بر و روي خوبي هم دارم تو سكس هيچي براش كم مزاشتم تا حالا اما دليل اين سرديشو نميدونم
زيگه هم دلم نميخواد درباره ش باهاش صحبت كنم
به خود ارضايي رو اوردم ناخواسته
هربار ابن كارو ميكنم بلافاصله گريه مرميگيره وهمسومو لعنت ميكنم
شما بگيد تكليف من بازاين مردي كه اصلا به غرايز و خواستهزهاي جنسي همسرش توجه نميكنه چيه؟

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

@};-

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد راهنما

مدیر ارجاع سوالات;951623 نوشت:
با سلام
خانمي هستم حدودا 35 ساله
الان هم ٥ ماهه باردارم
شب خوابش نميبره
يه مدت معتاد قرصاي خواب شده بود و بعد مه ديد داره دچار فراموشي ميشه كنار كذاشت الان هم داره به دمنوش و اينطور چيزا كه از عطاري ميخره خودشو عادت ميده
مكل من اينه كه براي همسرم البته به گفته خودش هيچ چيز جز پول و برقراري رفته براي من و بچه خا براش مهم نيس
قبلش هم ماه يكبار
يا دوماه يكبار
يه بار كارو بهانه مياره
يه بار بيخوابي
خسته شدم
از اين وضع
بر و روي خوبي هم دارم تو سكس هيچي براش كم مزاشتم تا حالا اما دليل اين سرديشو نميدونم
شما بگيد تكليف من بازاين مردي كه اصلا به غرايز و خواستهزهاي جنسي همسرش توجه نميكنه چيه؟

با عرض سلام و ادب خدمت شما خواهر گرامی و همه اسک دینی های عزیز
از حسن اعتمادتون به این انجمن سپاسگذارم و از مسئله ایکه با آن مواجهید بسیار متاسفم .
خواهر گرامی، بدون دلیل مسائل را پیچیده و بزرگ نکنید شما فرمودید همسرتون خانواده دوست می باشد و و همچنین درگیر کار می باشد و مشغله فکری و کاری او زیاد می باشد به نحوی که دارو مصرف می کند و خواب شب او دچار مشکل شده است و...اینها همه دلیل بر این است که همسر شما با فرد دیگری ارتباط ندارد بلکه میل جنسی او کم شده است.
تمایل کم به دوصورت می باشد ابتدایی که از همان ابتداء ازدواج می باشد و یا مواردی که در طول زندگی ایجاد شده است.
خواهر بزرگوار شما به خوبی برخی از دلایل عدم تمایل همسرتون را برشمرده اید که لازم است به آنها توجه نموده و برطرف نمایید و از طرق مختلف برای افزایش میل جنسی در ایشان و کاهش میل جنسی در خود تلاش نمایید.
از عوامل کاهش میل جنسی عبارتند از : مشغله فکری و کاری زیاد،رابطه عاطفی نامناسب،مصرف دارو،افسردگی و اضطراب و...
از این بین با توجه به نوشته های شما در همسر شما موارد(مشغله فکری و کاری زیاد،مصرف دارو،رابطه عاطفی نامناسب) وجود دارد که شما لازم است در جهت رفع آنها به صورت گام به گام و تدریجی و حتی المقدور غیرمستقیم اقدام نمایید.
در مرحله اول سعی نمایید آرامش را در زندگی خود بیشتر نمایید و در ادامه روابطه عاشقانه خود را با همسرتون ترمیم نموده و مناسب سازید قطعا این کارها سبب می شود دوران بارداری خوبی را نیز طی نمایید و در این صورت است که می توانید اقدامات بعدی را انجام داده و مسائل بعدی را حل نمایید.
در مرحله بعدی سعی نمایید به صورت غیرمستقیم میزان اهمیت مسائل مالی در زندگی را مشخص نمایید و مسیر درست زندگی را برای او تبیین نمایید برای اینکار می توانید از افرادی که روی ایشان تاثیر گذار هستند استفاده نمایید البته نیازی نیست کمی تمایل راعنوان نمایید بلکه مسئله خواب و قرص و ...را برجسته نمایید.
سعی نمایید محیط خانه،غذا ،پوشش خود و فرزندتان و...را مناسبتر و جذابتر نمایید تا گرایش بیشتری به منزل پیدا نماید و بیشتر از محیط کار فاصیه بگیرند.
در صورتی که مزاج ایشان سرد است از ادویه های گیاهی با مشورت اطباء سنتی همچون زنجبیل و دارچین برای تعدیل مزاج ایشان استفاده نمایید.
متاسفانه شما بنابر فرموده خودتون دچار گناه بسیار بزرگی شده اید که تاثیرات بسیار منفی روی شما و زندگیتون و فرزندتون می گذارد لذا سعی نمایید:

1. خود را با کارهای مختلف مشغول نمایید و از مهارتهای کنترل فکر استفاده نمایید تا کمتر افکار آزار دهنده جنسی به سراغ شما بیاید.
  2. سعی نمایید با توجه به شرایطتون ورزشهای مناسب را انجام دهید.
  3. مواردی که سبب تحریک شما می شود را شناسایی نموده و از آنها دوری نمایید
  4. از راهکارهای مقابله با اضطراب و کسب آرامش استفاده نمایید.
  5. سعی کنید خواب و تغذیه و تحرک خود و خانواده را اصلاح نمایید.
  6. توجه به معنویت را داشته باشید(نماز اول وقت،اذکار صلوات و استغفار و لاحول و لاقوه الا بالله و لا اله الا الله،دعا و توسل به اهل بیت (ع) و مناجات با خداوند)
  7. از تنهایی پرهیز نمایید

در پناه قرآن و عترت موفق باشید
یا علی

منم شرایط مشابه پرسشگر را دارم.کارهایی که آقای راهنما گفتن فقط سرکوب میکنه با این چیزا درست نمیشه.من امتحان کردم همه اینارو.نیازجنسی برای کسس که متاهله و تجربه داشته دیگه قابل مهار نیست با این چیزا.

با سلام

بنظر بنده شما باید کاری کنید که از رابطه با شما لذت بیشتری ببرد تا دیگر شهوت خود را با خودارضایی تخلیه نکند و به رابطه با شما راغب باشد.

یکی از مهمترین کارها تنوع در رابطه هست و نیز اینکه برای افزایش شهوتش میتوانید از تقویت کننده های جنسی در غذاها استفاده کنید تا بیشتر به شما احساس نیاز کند.

برخی داروها میتوانند میل جنسی اش را کاهش دهند لذا باید در این خصوص هم اقدامی بکنید

مطالب خوبی در لینکهای زیر موجود است که توصیه میکنم مطالعه بفرمایید:

تنوع در عشق بازی

راه حل مشکل خودارضایی شوهر

نکاتی در خصوص عشق بازی برای خانمها

روشهای مختلف ارضاء شدن و افزایش لذت جنسی

تقویت کننده های جنسی برای افزایش میل جنسی

لینکهای مطالب بالا از سوی مدیریت حذف شده! یا مطالب رو تو وبلاگ عشق ورزی و عشق بازی بگردید و پیدا کنید یا پیام خصوصی بدید که براتون لینکها رو بفرستم!

برای رفع مشکلات روحی روانی از عطاری دارو تهیه نکند بلکه میتواند به پزشکانی که داروی گیاهی تجویز میکنند مراجعه کند تا اول تعادل در بدن وی ایجاد شود

در لینک زیر پزشکانی که در شهرهای مختلف گیاه درمانی میکنند معرفی شدند

این لینک هم حذف شده! ( تو گوگل سایت طبیب شهر رو جستجو کنید!)

راهنما;952615 نوشت:

سعی نمایید آرامش را در زندگی خود بیشتر نمایید و در ادامه روابطه عاشقانه خود را با همسرتون ترمیم نموده و مناسب سازید

سعی نمایید به صورت غیرمستقیم میزان اهمیت مسائل مالی در زندگی را مشخص نمایید و مسیر درست زندگی را برای او تبیین نمایید

سلام

1- اهل معامله هستید؟ با خداوند معامله کنید . چه معامله گری بهتر از خدا هست؟ مطمئن باشید خداوند پاداش شما را در همین دنیا هم میدهد و زندگی شما و فرزندانتان را پر از برکت خواهد کرد (همانطوری که گناه ، برکت را از زندگی شما می برد و تلاشهای شما و شوهر و فرزندانتان در زمینه های مختلف اقتصادی و تحصیلی و تربیتی و ... به نتیجه لازم نمی رسد).

خداوند می فرماید: انما یوفی الصابرون اجرهم بغیر حساب.
یعنی: ما پاداش صابران را بدون حساب (خارج از اندازه) می دهیم.

2- صبر در راه خدا "لذت بخش" است. درست است که تلخ است ، اما در عین تلخی ، لذت بخش هم هست. کسی که گناه میکند ، میداند که گناه ، قبیح است اما به جنبه شیرین بودن (کاذب) آن توجه میکند و توجه خود را از جنبه قبیح بودنش منصرف می کند. شما نیز به جنبه "لذت بخش" بودن "صبر برای خدا" توجه کنید و به جنبه تلخی آن اعتنا نکنید. اینطوری برایتان آسان می شود.

3- هر کاری اولش سخت است اما بعد برایتان آسان می شود.

4- در دنیای ما و در زندگی ما ، یکسرس عوامل نامرئی وجود دارند که باعث خیر برای ما می شوند و یکسری عوامل نامرئی هم وجود دارند که باعث شر برای ما می شوند.

ما میدانیم که فرشتگان وجود دارند. یکی از کارهای فرشتگان ، کمک به مومنین در مسیر کارهای صالح است. همانطور که شیاطین هم وجود دارند و کار آنها کمک به بدان در انجام کارهای بد است.

" با نماز شب خواندن ، یاری فرشتگان را به سوی خود جلب کنید".

4- اگر بگوییم "شرط عام و کلی موفقیت در همه اهداف خوب ، نماز اول وقت خواندن است" شاید سخن اشتباهی نگفته باشیم.

ایشلا که مشکلشون حل بشه

mohsen1990;952643 نوشت:
منم شرایط مشابه پرسشگر را دارم.کارهایی که آقای راهنما گفتن فقط سرکوب میکنه با این چیزا درست نمیشه.من امتحان کردم همه اینارو.نیازجنسی برای کسس که متاهله و تجربه داشته دیگه قابل مهار نیست با این چیزا.

با عرض سلام و ادب
شدت عریزه جنسی نسبت به افراد مختلف متفاوت می باشد و آنچه سبب تولید و شدت یافتن می شود 4 چیز است:

1. نیازی که خداوند در وجود هر فرد قرار داده است.
  2. نوع غذاها و انرژی که وارد بدن ما می شود.
  3. محرکهای پیرامونی نظیر نگاه به نامحرم و...
  4. افکار وسواسی که به سراغ فرد می آید و در حالیکه کمترین انرژی در درون فرد برای اینکار وجود دارد به دفعات مطالبه می نماید.

طبیعتا مورد اول نمی تواند سبب گناه گردد در غیراین صورت ،دوری از گناه تکلیف بیش از توان بود
اما موارد دیگر همه (چه در افراد مجرد و چه متاهل)قابل کنترل و مدیریت می باشند به شرط آنکه بخواهیم.

خواهر بزرگوار نکات گفته شده در پست قبلی بنده در بهبود رابطه شما با همسرتون بسیار کمک کننده می باشد و در مدیریت غریزه شما راهگشا می باشد.

یا علی

[="Arial Black"][="Blue"]

مدیر ارجاع سوالات;951623 نوشت:

خوردن عرق کاسنی (به میزان حدود ده لیوان در هر روز - به صورت خالص و بدون مخلوط کردن با آب یا شکر) غریزه را تا حد صفر پایین می آورد.
این حالت تا زمان مصرف آن ادامه دارد و وقتی مصرفش قطع شود، پس از حدود یک هفته همه چیز به حالت عادی برمیگردد.[/]

هوالنور

سلام و عرض ادب

برای انجام دادن کارهای گناه الود بی اراده و فلج باشیم و نگذاریم موقعیت گناه پیش بیاید.

جمع بندی: شوهر سرد و بی احساس و مشکلات پیش آمده برای همسر

سوال :

با سلام
خانمي هستم حدودا 35 ساله
الان هم ٥ ماهه باردارم
شب خوابش نميبره
قبلش هم ماه يكبار
يا دوماه يكبار
يه بار كارو بهانه مياره
يه بار بيخوابي
خسته شدم
از اين وضع

پاسخ :

با عرض سلام و ادب خدمت شما خواهر گرامی و همه اسک دینی های عزیز
از حسن اعتمادتون به این انجمن سپاسگذارم و از مسئله ایکه با آن مواجهید بسیار متاسفم .
خواهر گرامی، بدون دلیل مسائل را پیچیده و بزرگ نکنید شما فرمودید همسرتون خانواده دوست می باشد و و همچنین درگیر کار می باشد و مشغله فکری و کاری او زیاد می باشد به نحوی که دارو مصرف می کند و خواب شب او دچار مشکل شده است و...اینها همه دلیل بر این است که همسر شما با فرد دیگری ارتباط ندارد بلکه میل جنسی او کم شده است.
تمایل کم به دوصورت می باشد ابتدایی که از همان ابتداء ازدواج می باشد و یا مواردی که در طول زندگی ایجاد شده است.
خواهر بزرگوار شما به خوبی برخی از دلایل عدم تمایل همسرتون را برشمرده اید که لازم است به آنها توجه نموده و برطرف نمایید و از طرق مختلف برای افزایش میل جنسی در ایشان و کاهش میل جنسی در خود تلاش نمایید.
از عوامل کاهش میل جنسی عبارتند از : مشغله فکری و کاری زیاد،رابطه عاطفی نامناسب،مصرف دارو،افسردگی و اضطراب و...
از این بین با توجه به نوشته های شما در همسر شما موارد(مشغله فکری و کاری زیاد،مصرف دارو،رابطه عاطفی نامناسب) وجود دارد که شما لازم است در جهت رفع آنها به صورت گام به گام و تدریجی و حتی المقدور غیرمستقیم اقدام نمایید.
در مرحله اول سعی نمایید آرامش را در زندگی خود بیشتر نمایید و در ادامه روابطه عاشقانه خود را با همسرتون ترمیم نموده و مناسب سازید قطعا این کارها سبب می شود دوران بارداری خوبی را نیز طی نمایید و در این صورت است که می توانید اقدامات بعدی را انجام داده و مسائل بعدی را حل نمایید.
در مرحله بعدی سعی نمایید به صورت غیرمستقیم میزان اهمیت مسائل مالی در زندگی را مشخص نمایید و مسیر درست زندگی را برای او تبیین نمایید برای اینکار می توانید از افرادی که روی ایشان تاثیر گذار هستند استفاده نمایید البته نیازی نیست کمی تمایل راعنوان نمایید بلکه مسئله خواب و قرص و ...را برجسته نمایید.
سعی نمایید محیط خانه،غذا ،پوشش خود و فرزندتان و...را مناسبتر و جذابتر نمایید تا گرایش بیشتری به منزل پیدا نماید و بیشتر از محیط کار فاصیه بگیرند.همچنین سعی نمایید لذت ایشان را از رابطه جنسی بیشتر نمایید
در صورتی که مزاج ایشان سرد است از ادویه های گیاهی با مشورت اطباء سنتی همچون زنجبیل و دارچین برای تعدیل مزاج ایشان استفاده نمایید.
متاسفانه شما بنابر فرموده خودتون دچار گناه بسیار بزرگی شده اید که تاثیرات بسیار منفی روی شما و زندگیتون و فرزندتون می گذارد لذا سعی نمایید:

1. خود را با کارهای مختلف مشغول نمایید و از مهارتهای کنترل فکر استفاده نمایید تا کمتر افکار آزار دهنده جنسی به سراغ شما بیاید.
  2. سعی نمایید با توجه به شرایطتون ورزشهای مناسب را انجام دهید.
  3. مواردی که سبب تحریک شما می شود را شناسایی نموده و از آنها دوری نمایید
  4. از راهکارهای مقابله با اضطراب و کسب آرامش استفاده نمایید.
  5. سعی کنید خواب و تغذیه و تحرک خود و خانواده را اصلاح نمایید.
  6. توجه به معنویت را داشته باشید(نماز اول وقت،اذکار صلوات و استغفار و لاحول و لاقوه الا بالله و لا اله الا الله،دعا و توسل به اهل بیت (ع) و مناجات با خداوند)
  7. از تنهایی پرهیز نمایید.

یا علی

1.سايت انجمن گفتگوي ديني، انجمن مشاوره، كارشناس: راهنما: تاريخ:17/ 09/ 1396

موضوع قفل شده است