آیا بر من غسل واجب شده است؟ (صحبت با نامزدم)

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آیا بر من غسل واجب شده است؟ (صحبت با نامزدم)

با سلام ببخشید اگه با نامزدت صحبت کنی و عشوه گریهایی در صحبت باشه و به خودت فشار بیاری تا تحریک نشی و هیچ چیزی از بدن خارج نشه و همراه ادرار هم چیزی نیاد و در هنگام تطهیر بعد ادارار ترشحی رو حس کنی حالت لزج باشه از حوزه پرسیدم گفتن غسل نمیخواد. ولی این برام وسواس
شده هر روز اگه صحبت کنم باید برم حموم غسل کنم میترسم نمازم درست نباشه و گناه باشه. سیستم عصبیم رو بهم ریخته و نامزدم کلافه چون زیاد باهاش نمیتونم حرف بزنم و بنشینم . چه کار کنم آیا نیازی به غسل هست؟

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نور

س.م.ن;951085 نوشت:
با سلام ببخشید اگه با نامزدت صحبت کنی و عشوه گریهایی در صحبت باشه و به خودت فشار بیاری تا تحریک نشی و هیچ چیزی از بدن خارج نشه و همراه ادرار هم چیزی نیاد و در هنگام تطهیر بعد ادارار ترشحی رو حس کنی حالت لزج باشه از حوزه پرسیدم گفتن غسل نمیخواد. ولی این برام وسواس
شده هر روز اگه صحبت کنم باید برم حموم غسل کنم میترسم نمازم درست نباشه و گناه باشه. سیستم عصبیم رو بهم ریخته و نامزدم کلافه چون زیاد باهاش نمیتونم حرف بزنم و بنشینم . چه کار کنم آیا نیازی به غسل هست؟

با سلام و احترام

به نظرمشهور مراجع اگر خانم یقین کند ترشحی در اوج لذت جنسی خارج شده است غسل جنابت واجب است و درصورتی که شک در اوج لذت جنسی داشته باشد یا ترشح خارج نشده باشد غسل جنابت واجب نیست برای دریافت پاسخ دقیق نام مرجع تقلیدتان را ارسال نمایید.

استفتائات موجود در موضوع جنابت در سایت:
http://www.pasokhbesoalat.ir/

موضوع قفل شده است