جمع بندی نامزدم اصرار به جدایی دارد!

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نامزدم اصرار به جدایی دارد!

سلام خسته نباشین.ب مدت 6 ماهی میشه ک نامزد هستم نامزدم خیلی پسر خوبی بود هیچ مشکل خاصی باهم نداشتیم اگر بحثو ناراحتیم بود چیز مهمی نبوده مسائل عادی بوده .محل کارش یه شهر دیگس هفته گذشته اومد و چن روز رفت خونشون ولی بعدش خیلی غیرمنتظره بنا کرد ب نساختن ک ب درد هم نمیخوریم خانواده ها راضی نیستن ک اللته ما از اول واسه ازدواج مشکلی نداشتیم همه راضی بودن ولی همون روز آشتی کردیم گفت ک بدون من نمیتونه و خبری نبود تا دو روز بعدش ک دوباره باز یهو همون حرفارو زد خودشم گریه میکرد کلافه بود هرچیم میگفتم اخه چرا چی شده واسه چی یه کلام فقط میگفت ب درد هم نمیخوریم خانواده ها راضی نیستن دوس دادی از هم جدا شیم شیش ماه دیگه دوس داریم اردواج کنیم طلاق بگیریم و از این حرفا ولی هیچ دلیل قانع کننده ای نداشت فقط اصرار ب جدایی داشت مطمئنم وای هیچکسم در میون نیست ولی نمیدونم چرا همش حس میکنم کسی دعا براش کرده ک اینجوری کلافه وو عصبی بود گریه میکرد در عین دوس داشتنم الانم رفته سر کار گوشیشم خاموشه خبری ازش ندارم .حتی زنگ زدم ب کسی ک خیلی تعریفش میدادن بدون اینکه از چیزی ازم بپرسه فقط گفت دعاش کردن .حالا میخواستم بدونم دعایی کاری ک بتونم انجام بدم ک باطل بشه هیت? چون اینجا نیست راهی ک بتونم ازش استفاده کنم از راه دور .دسترسی ب نامزدم ندارم.توروخدا کمکم کنین .یک هفتس حال خوبی ندارم

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نشاط

سوال:
مدت 6 ماهی است که نامزد بودیم، نامزدم در یک شهر دیگری کار می کرد، بعد از این مدت الان اصرار به جدایی و طلاق دارد و می گوید ما به درد هم نمی خوریم، نمی دانم چه کار کنم، آیا دعا یا طلسمی در کار است؟! الان هم به گوشی اش جواب نمی دهد، لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ:
چنین تصمیم هایی علتی دارد و باید به خوبی بررسی شود. از این رو بهتر است با گفتگو و تحقیق از منطق و تصمیم حاضر باخبر شویم و الا بدون ورود به فضای فکری و محیطی این بزرگوار، نمی توان گفت که عاملش دعا و طلسم و امثال این مسائل می باشد.
لازم است ابتدا خودتان فرصتی را ایجاد کنید و با هم گفتگو کنید، در این گفتگو ریشه بسیاری از مسائل روشن می شود و می توانید از علت این تصمیم باخبر شوید و اگر به چنین گفتگویی با شما راضی نشد؛ از افرادی که صاحب تجربه بوده و می توانند در حل این مسائل ورود پیدا کنند و به حل مشکل قدمی بردارند حتما موضوع طرح شود و از آنها در حل این مسئله کمک گرفته شود.
در عین حال اگر امکانش هست به طور حضوری با نامزدتان به مرکز مشاوره مراجعه و در مورد این تصمیم مشورت بگیرید!

موضوع قفل شده است