جمع بندی فکر می کنم طلسم شده ام

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
فکر می کنم طلسم شده ام

با سلام
دختری 17 ساله هستم ک از شما طلب کمک میکم اگه میشه منو راهنمایی کنید
طی چند سال اخیر با مشکلات بسیار زیادی روبرو شدم ما ی فامیلی داریم ک زن عموم میشه و به شدت حسود و بخیل هستو طبق شنیده های من از اقوامشون دستی در طلسم و جادو دارن ک ی پسر هم سن من دارن ک نتونست تو ازمون ورودی مدارس خاص قبول شه و زن عموم خیلی حسودیش شد ک من قبول شدم و از همون موقع مشکلات شدیدی برام بوجود اومد من امسال ک کنکور دارم علارغم زیاد درس خوندن هییییچ نتیجه ای عملا دریافت نمیکنم و احساس میکنم یاد گرفتن درسهام خیییلی سخت هس و ذهنم جا نداره و قفل کرده
من عوارض طلسم شدن مثل گر گرفتگی یهوی سردردهای بی موقع نفخ شکم و مشکلات گوارشی مثل بوی خیلی بد دهان و زیاد خوردن و تنگی نفس به شدت و سنگینی قفسه سینه رو دارم
میخواستم بدونم چگونه ممکنه این طلسمو باطل کنم چون انگار زن عموم تو مهمترین سال زندگیم بدترین طلسم رو برام انجام داده اکثر اوقات خشمگینمو گاهی کفر میکنم
تروخدا کمکم کنین

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امیـن

darya97;949313 نوشت:
ا سلام
دختری 17 ساله هستم ک از شما طلب کمک میکم اگه میشه منو راهنمایی کنید
طی چند سال اخیر با مشکلات بسیار زیادی روبرو شدم ما ی فامیلی داریم ک زن عموم میشه و به شدت حسود و بخیل هستو طبق شنیده های من از اقوامشون دستی در طلسم و جادو دارن ک ی پسر هم سن من دارن ک نتونست تو ازمون ورودی مدارس خاص قبول شه و زن عموم خیلی حسودیش شد ک من قبول شدم و از همون موقع مشکلات شدیدی برام بوجود اومد من امسال ک کنکور دارم علارغم زیاد درس خوندن هییییچ نتیجه ای عملا دریافت نمیکنم و احساس میکنم یاد گرفتن درسهام خیییلی سخت هس و ذهنم جا نداره و قفل کرده
من عوارض طلسم شدن مثل گر گرفتگی یهوی سردردهای بی موقع نفخ شکم و مشکلات گوارشی مثل بوی خیلی بد دهان و زیاد خوردن و تنگی نفس به شدت و سنگینی قفسه سینه رو دارم
میخواستم بدونم چگونه ممکنه این طلسمو باطل کنم چون انگار زن عموم تو مهمترین سال زندگیم بدترین طلسم رو برام انجام داده اکثر اوقات خشمگینمو گاهی کفر میکنم
تروخدا کمکم کنین

با سلام.
این علایمی که فرمودید علایم اضطراب است.به علت اینکه کنکوری هستید به طور طبیعی اضطراب کنکور دارید و اکثر کسانی که کنکوری هستند اضطراب دارند ولی در شما این اضطراب بیش از حد است.برای درمان اضطرابتان حتما به روانپزشک مراجعه کنید چرا که بدنتان از تعادل خارج شده است.سعی کنید به آینده فکر نکنید و همیشه در زمان حال زندگی کنید.فقط به این فکر کنید که امروز چه مقدار باید مطالعه کنید و طبق برنامه پیش بروید.بی برنامگی موجب اضطراب می شود.اینطوری اگر چنانچه قبول نشدید دیگر خودتان را سرزنش نمی کنید چون آنچه وظیفه شما بوده انجام داده اید.بدترین حالت این است که در کنکور قبول نشوید،در این صورت شما این شانس را دارید که باز هم برای سال آینده سعی کنید که البته اینطوری شانس شما برای قبول شدن در رشته دلخواه شما در سال دوم بیشتر است.اکثر کسانیکه رتبه های بالا را کسب کرده اند سال دوم و سوم کنکورشان بوده است.چنانچه قبول نشدید شما هم مثل آنها خواهید بود.بنابراین همیشه به امروزتان فکر کنید و روز کنکور را از ذهنتان خارج کنید.
سعی کنید مشکلات زندگیتان را هیچگاه به طلسم و جادو نسبت ندهید و برای حل آن از روشهای منطقی استفاده کنید.بر اساس روایات چنانچه هر روز سوره فلق و ناس را بخوانید از طلسم و جادو و حسدورزی دیگران در امان می مانید.
1

1.مستدرک الوسائل، ج4، ص370

سلام عزیزم
حقیقتش از عوارض طلسم گفتی خنده م گرفت :d
گلم شما انقدر فکرتو درگیر این موضوع کردی تلقینی شده برای شما و دچار استرس و اضطراب شدی
منم فکر میکردم دچار طلسم شدم نگو که خودم اراده ندارم و تلاش نمی تونم بکنم=((
چون دچار اضطراب هستی تمرکزتم مسلما برای درس خوندن از دست دادی
برای درست برنامه بریز ، ورزش خیلی خوبه
زیارت عاشورا هم هر روز بخون که آرومت میکنه
موفق باشی عزیزم:x:x

اگر فک کنی طلسم شدی یا طلسم نشدی در هر دو صورت درست فکر کردی !

این ترس از یادگیری و اضطرابه که حین مطالعه ذهنتو مشغول میکنه .

به نظرم اینا مال بیماریه .البته من خیلی به چشم اعتقاد دارم .البته اینا شکه آدم نباید گناه مردمو بشوره

اگر طلسم زن عموتون کارساز بود پسرشون الان تو مدرسه تیزهوشان درس میخوند پس توکل کنین به خدا

سوال:
طی چند سال اخیر با مشکلات بسیار زیادی روبرو شدم ما ی فامیلی داریم ک زن عموم میشه و به شدت حسود و بخیل هست و دستی در طلسم و جادو دارن

پاسخ:

با سلام.
این علایمی که فرمودید علایم اضطراب است.به علت اینکه کنکوری هستید به طور طبیعی اضطراب کنکور دارید و اکثر کسانی که کنکوری هستند اضطراب دارند ولی در شما این اضطراب بیش از حد است.برای درمان اضطرابتان حتما به روانپزشک مراجعه کنید چرا که بدنتان از تعادل خارج شده است.سعی کنید به آینده فکر نکنید و همیشه در زمان حال زندگی کنید.فقط به این فکر کنید که امروز چه مقدار باید مطالعه کنید و طبق برنامه پیش بروید.

بی برنامگی موجب اضطراب می شود.اینطوری اگر چنانچه قبول نشدید دیگر خودتان را سرزنش نمی کنید چون آنچه وظیفه شما بوده انجام داده اید.بدترین حالت این است که در کنکور قبول نشوید،در این صورت شما این شانس را دارید که باز هم برای سال آینده سعی کنید که البته اینطوری شانس شما برای قبول شدن در رشته دلخواه شما در سال دوم بیشتر است.اکثر کسانیکه رتبه های بالا را کسب کرده اند سال دوم و سوم کنکورشان بوده است.چنانچه قبول نشدید شما هم مثل آنها خواهید بود.بنابراین همیشه به امروزتان فکر کنید و روز کنکور را از ذهنتان خارج کنید.

سعی کنید مشکلات زندگیتان را هیچگاه به طلسم و جادو نسبت ندهید و برای حل آن از روشهای منطقی استفاده کنید.بر اساس روایات چنانچه هر روز سوره فلق و ناس را بخوانید از طلسم و جادو و حسدورزی دیگران در امان می مانید.1

1.مستدرک الوسائل، ج4، ص370
.

موضوع قفل شده است