سوغاتی شبهه دار

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
سوغاتی شبهه دار

با سلام یکی از اقوام ما چند سالی هست به خارج مهاجرت کردند ما تقریبا مطمعن هستیم که منکر خدا واهل بیت شده حالا یه سری سوغاتی واسمون فرستادن حکم اون سوغاتس ها واسه ما چیه ؟
ایا اگر استفاده از سوغاتی های برای ما مشکل داره میتونیم اونا رو به کسی ببخشیم ایا استفاده واسه اونا مشکل نداره ؟
ممنون

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد نور

miss Blue;948164 نوشت:
با سلام یکی از اقوام ما چند سالی هست به خارج مهاجرت کردند ما تقریبا مطمعن هستیم که منکر خدا واهل بیت شده حالا یه سری سوغاتی واسمون فرستادن حکم اون سوغاتس ها واسه ما چیه ؟
ایا اگر استفاده از سوغاتی های برای ما مشکل داره میتونیم اونا رو به کسی ببخشیم ایا استفاده واسه اونا مشکل نداره ؟
ممنون

با سلام و احترام

اگر یقین به کفر و نجاست آنها ندارید می توانید استفاده کنید و نیاز به تحقیق و تفحص نیست و درصورت یقین برای دریافت پاسخ دقیق نام مرجع تقلیدتان را ارسال نمایید.

موفق و مويد باشید

نور;948366 نوشت:
اگر یقین به کفر و نجاست آنها ندارید می توانید استفاده کنید و نیاز به تحقیق و تفحص نیست و درصورت یقین برای دریافت پاسخ دقیق نام مرجع تقلیدتان را ارسال نمایید.

بله یقین حاصل شده
ایت الله سیستانی

با سلام و احترام

اگر یقین به نجاست هدایا ندارید می توانید استفاده کنید
موفق و مويد باشید

چه بد . چجوری ایمانشو از دست داد؟ من ی دوستی داشتم که از ناامیدی از خدا دیگه نماز نمیخوند و من هم نتونستم توجیهش کنم الان خیلی زندگیش متفاوت شده با قبل.

موضوع قفل شده است